Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) cserkész válasza Vaze (#45999) üzenetére


cserkész
tag

Akár.... :D Közben megtaláltam már. Akadt egy gyári független 60k-ban.

Ezáltal eladósorba került egy Galaxy s gyári független 4.1.2-es rommal, usb,töltő,doboz plussz egy zsír új fehér hátlap. Hibája hogy a kijelzője elrepedt de ettől függetlenül teljesen hibátlanul müködik az érintő. A repedés a telefon alsó részén van,engem igazából nem zavart. Sajna kicsit ütött kopott szegény de hibátlanul müködik. I.á.:20k

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#46002) Bandus99 válasza a2d2 (#46000) üzenetére


Bandus99
őstag

Lehet en tudom rosszul:

Kerdes mekkora a tuloldalon a kar, de ha azt a penzt amit a biztosito kifizet, te befizeted a biztositonak, akkor semmisnek veszik az egeszet. Tehat ha keves a kar, erdemes ezen elgondolkodni.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#46003) NGA válasza Bandus99 (#46002) üzenetére


NGA
addikt

Igen, ez igy van. Én most indulok ki kertiből a praktiba az asszonyért.

(#46004) s7evcsenko válasza Bandus99 (#46002) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Igen, csak hogy a biztosítók általában leszarják a valós kárt, és amekkora összegről számlát kapnak, azt ők továbbadják Neked.
Én csináltam egy koccanást, lett a kár fényezéssel együtt kb 50k, erre a biztosító kiküldte nekem a végelszámolást, amin 200k szerepelt...
Gyakorlatilag a fickó kicseréltette az autó fél elejét, amit jól kifizetett neki a biztosító!!!
Reklamáltam, de azt mondták nincs értelme, mert ennyiről kaptak számlát...
Ki sem jött a kárszakértő megnézni a sérülést... :(((

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#46005) yerico


yerico
senior tag

Aki olcsón akar notebookot, szaladjon el Tescoba. 67E forintért szórnak ki PB gépeket. Általánosan 2GB/320GB / AMD APU vagy Intel Celeron B810 párossal. RAM olcsón bővíthető, általános célokra elég. Tavaly itt vettem a Toshibámat I3-mal, ami 4GB RAM-mal / 4 év kiterjesztett garanciával mindenestől fájt 108E-be. Bár nem feltétlen szempont, de törzsvásárlói kártyával visszajön az árból 0.5%, és 5000FT-ként adnak 100 Ft-os vásárlási utalványt, tehát nagyjából 65-re le lehet szorítani a tényleges bekerülési költséget.

(#46006) yerico válasza cserkész (#46001) üzenetére


yerico
senior tag

Kijelző repedése 36E forintos javítás. Tudom, most csináltattam meg.

(#46007) yerico válasza Bandus99 (#46002) üzenetére


yerico
senior tag

El ne gondolkodj azon, hogy kifizeted a kárt!!!!!! 2 kategóriával sorolnak vissza, azaz 20%-kal nő a díjad, de jövőre már csak +10%, azután meg ugyanannyi. Ez egy éves 10E forintos biztosításnál kemény 3E forint pluszköltség. Aki kifizeti saját zsebből az okozott kárt, az egy címeres barom, és nem gondolkozik. Anno én is leamortizáltam egy kocsit, így a B10-ből B8-am lett, a kötelezőm meg 14-ről 16 lett, a következő évben meg már csak 12 (biztosítót váltottam). A0 = 100% B10 = 50%, minden egyes fokozat 5% kedvezményt ad A0-ból, minden elvett fokozat 10%-kal növeli a fizetendő összeget B10-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#46008) Bandus99 válasza yerico (#46007) üzenetére


Bandus99
őstag

Oke vegyuk ugy, meg se szolaltam,...

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#46009) a2d2 válasza yerico (#46007) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

Igen, nekem is ezt mondta a csaj barátja a telefonban, hogy pár 100Ft-al fog nőni a biztosításom negyedévente.
Így ezek után fel sem merült hogy zsebbe adok neki valamennyit.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#46010) cserkész válasza yerico (#46006) üzenetére


cserkész
tag

Akkor nagyon drágán csináltattad mert itt az aprón volt 15-20k között használt illetve új!

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#46011) M_AND_Ms válasza yerico (#46006) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

5-10 fontért az ebay-ről rendelhető a törött helyett. Némi kézügyesség, vagy egy műszerész ismerős és rögtön nem kerül annyiba.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#46012) a2d2 válasza cserkész (#46010) üzenetére


a2d2
addikt

Igen, nekem is betört a diamondom kijelzője, kb 4-5e Ft-ért megjött e-bay-ről az új.
A sors iróniája hogy az új kijelzőt 2 hét múlva újra összetörtem.
Inkább vettem egy Desire-t gyorsan és azóta ez bent pihen a szekrényben.

Ha valakit érdekel egy diamond törött kijelzővel olcsón megszámítom :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#46013) cserkész válasza M_AND_Ms (#46011) üzenetére


cserkész
tag

Köszönöm szépen! Azért mondtam.....láttam már több hirdetést is. 20-ért már kináltak itt is újat.

a2d2: és jól müködik különben? :)

[ Szerkesztve ]

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#46014) a2d2 válasza cserkész (#46013) üzenetére


a2d2
addikt

Jól, bár az usb-je nem az erőssége a készüléknek (vagy a htc-nek).
A munkahelyi laptopom 10-ből 10-szer felismeri a telót, bárhova dugom, otthon az asztalimnál viszont csak bizonyos usb portra dughatom rá.
Nem tudom miért van így.

Ja közben most esett le hogy a diamondot kérdezed?
Az különben jól működik, semmi baja, csak a kijelző tropa.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#46015) cserkész válasza a2d2 (#46014) üzenetére


cserkész
tag

Nem. A Desire-re gondoltam. Azt vitted tőlem ha jól emlékszek :)

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#46016) a2d2 válasza cserkész (#46015) üzenetére


a2d2
addikt

Tudom, azért nem tudtam hirtelen hogy melyiket kérdezed :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#46017) mormota


mormota
senior tag

Eladó egy újszerű Wayteq xTAB-70i 7" tablet. Tokkal
gyári tartozékokkal.
Cortex-A9 1GHz CPU, ARM Mali-400 3D GPU
512MB RAM
4GB Belső tárhely (micro SD-vel bővíthető)
WiFi, Bluetooth, külső 3G modem és GPS támogatása.
Jelenleg a gyári Android 4 (ICS) van rajta, rootolva.
Kérésre küldök fényképet.
Irányár 30.000 Ft

email: t0nhal@gmail.com

Illusztrálok, tehát vagyok

(#46018) t0nhal


t0nhal
csendes tag

Hali!
Eladó egy újszerű Wayteq xTAB-70i 7" tablet. Tokkal
gyári tartozékokkal. Ha jól emlékszem kb 1,5 évig garanciális még (gyári gar).

Cortex-A9 1GHz CPU, ARM Mali-400 3D GPU
512MB RAM
4GB Belső tárhely (micro SD-vel bővíthető)
WiFi, Bluetooth, külső 3G modem és GPS támogatása.
Jelenleg a gyári Android 4 (ICS) van rajta, rootolva.

Kérésre küldök fényképet.
Irányár 30.000 Ft

TH

(#46019) t0nhal válasza t0nhal (#46018) üzenetére


t0nhal
csendes tag

THx tesó ;)

TH

(#46020) NGA válasza t0nhal (#46018) üzenetére


NGA
addikt

Kár hogy ilyen pici

(#46021) mormota válasza t0nhal (#46019) üzenetére


mormota
senior tag

welcome:)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#46022) rizso


rizso
addikt

Sajnos meg kell válnom a monitoromtól. Hirdetésben szinte mindent leírtam, talán a pécsi átvételt is meg tudjuk oldani:)

Hamarosan egy HP Elitebook 2530p-t is meghirdetek, és valószínűleg a telefonomat is, egy ZTE Grand X In-t. Ha valakit érdekel valami, dobjon egy pü-t :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46023) yerico válasza M_AND_Ms (#46011) üzenetére


yerico
senior tag

Érdekes lett volna. A kijelző nekem az LCD-t jelenti, a törött kijelző törött LCD-t. Tehát nem a gorilla glass tört, ami az LCD-t védi, hanem az LCD maga. Elment a képe is, csere gyakorlatilag egyben. Ami nem cserés, az az akksi, a simkártya, és a hátlap. Rengeteg kört futottam, itt a PH-n is felhívtam vagy 4-5 eladót, mire elfogadtam, hogy majdnem a beszerzési áráért javítják meg. 40 alatt nem volt használt szeptemberben.

Szerk:

LCD kijelző-t nem lehetett kapni ebayen, vaterán, sehol sem. A legolcsóbban 100 euró körül voltak, és komplett cuccok voltak. Itthon az ajánlatok drágábbak voltak, mint a Samsung szervíz, vagy a T. Végül a T csinálta meg. Bár felajánlották, hogy a fehér telóhoz hoznak fekete előlapot, és a fehér hátlappal alig néz ki hülyén, de végül az is fehér lett.

[ Szerkesztve ]

(#46024) yerico válasza rizso (#46022) üzenetére


yerico
senior tag

Ez egy jó monitor, szerettem, mikor ilyen volt a cégnél.

(#46025) rizso válasza yerico (#46024) üzenetére


rizso
addikt

Én is szeretem, nem is adnám el, ha most nem kellene a pénz. A másik meg, hogy van egy 23"-es monitor-tv is, és ha sikerül költöznünk, csak az egyiket vinnénk, és akkor párom miatt a tv-s maradna.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46026) Magnum_ válasza rizso (#46022) üzenetére


Magnum_
nagyúr

felszámolsz mindent?

I humbly and respectfully decline™

(#46027) rizso válasza Magnum_ (#46026) üzenetére


rizso
addikt

Igen, valami ilyesmi akcióba kezdek:) Drága az indulás külföldön, nagyon sokba lesz az albérlet, és most eladom azokat a cuccokat, amiket tudunk nélkülözni párommal...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46028) M_AND_Ms válasza yerico (#46023) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ja, hát az más.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#46029) Dodder válasza rizso (#46027) üzenetére


Dodder
tag

Külföldön merre költöztök?

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#46030) rizso válasza rizso (#46027) üzenetére


rizso
addikt

Monitort elvitték. Közben felraktam a 2530p-t is az aprók közé, hamarosan a ZTE Grand X In is fent lesz. Sőt, néhány apróság is lesz, mint például:
- Gigabyte M6900 gamer egér
- Genius LuxeMate i200 billentyűzet
- CoolerMaster Notepal E1 laptophűtő

Dodder: Bécs a cél:)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46031) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Valakinek egy izmos táp?
Chieftec CFT-1200G-DF ... i.á.: 38k

(#46032) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

sziasztok !
pécsett, hol érdemes hóláncot venni :F

(#46033) Sz7Cs válasza t0nhal (#46018) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

nem üzlet rontásból írom, de mi most vettünk újonnan WayteQ xTAB-70dc-et 33 ezerért, ami már kétmagos 1,5-ös CPU, 1GB RAM, és 8GB ROM-al szerelt ..

(#46034) rizso


rizso
addikt

Közben előszedtem a már korábban írt csaptelepeket is (azóta is félrerakva állnak). A pesti topikba már beírtam, így engedelmetekkel onnan idézném:
"Továbbá van egy KLUDI termosztátos csaptelep (valami ilyesmi), és egy ZUCCHETTI csaptelep is (az meg ilyesmi)! Hamarosan teszek fel róluk képeket! Elég drága dolgok, de nekünk nincs rá szükségünk (nagybátyám hozta), a pénz viszont most jól jönne, így jócskán ár alatt el lehet őket vinni;)"

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46035) Djroberto válasza rizso (#46034) üzenetére


Djroberto
tag

engem lehet érdekelnek a csaptelepek.

:-)

(#46036) Loretto


Loretto
veterán

Valakinek akad működő wireless billentyűzete?

Soirée...

(#46037) rizso válasza Djroberto (#46035) üzenetére


rizso
addikt

Dobj egy pü-t az árelképzeléseddel! :R Egyébként nemsokára fent lesznek a képek is (most töltöm dropboxba)!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46038) domesz válasza Loretto (#46036) üzenetére


domesz
aktív tag

Nekem lenne egy hibátlan dobozos Logitech k360.

4500 lenne az ára.

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#46039) Bla82


Bla82
tag

Keresek olcsó 300-400W-os normális tápot (FSP, Chieftec, stb, legyen rajta min. 2 sata), 1155-ös procit (jó a cerka is mert csak netre kell) és 4GB ddr3-as min 1333-as ramot (2 vagy 4gigás modulok érdekelnek). A lényeg mindegyiknél, hogy olcsó legyen.
Gar min. 1 hét.

Ajánlatokat PÜ-ben várom.

[ Szerkesztve ]

(#46040) Loretto válasza domesz (#46038) üzenetére


Loretto
veterán

Picit olcsóbban keresgélek a bolhán, de jegyeztem.

Soirée...

(#46041) cserkész


cserkész
tag

Eladó noti: Vaio illetve egy Galaxy S

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#46042) Bandus99 válasza rizso (#46034) üzenetére


Bandus99
őstag

nem semmi arak...
Minden rosszindulatot felreteve, miben tud tobbet ez a csaptelep 70e ft ert mint egy "hagyomanyos" mondjuk 15e ft ert?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#46043) rizso válasza Bandus99 (#46042) üzenetére


rizso
addikt

Őszinte leszek: nem tudom:) Nagybátyám hozta, azt mondta, hogy ezek minőségi, drága csapok. Mondom okés, rákeresek neten, hogy mi mennyi, mert nekem semmit nem mondtak a nevek (na jó, a Kludi rémlett, azt hiszem 1-2 építkezésen vagy házban mintha már láttam volna ezt a nevet). De valamit biztos tudnak, mert több érdeklődő is volt/van rá.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46044) Loretto


Loretto
veterán

Blackberry 9800 érdekelne valakit? Sajna nem aktív a BES/BIS, ennek fényében tessék ajánlani. Dobozos, tartozékok vannak, szerdán vettem át.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#46045) Inception válasza Loretto (#46044) üzenetére


Inception
tag

Mennyi lenne és miért nem jó a Bis/Bes? :)

(#46046) Loretto válasza Inception (#46045) üzenetére


Loretto
veterán

35000 ft. Céges ajándék volt - sajnos a Flextronics leépítés engem is elért - , de már csak olyan telok voltak, amiken nem lehetett aktíválni, mert SAP statusuk nem volt megfelelő. Dióhéjban ennyi. Telefonálni netezni lehet, app world megy.

Soirée...

(#46047) Inception válasza Loretto (#46046) üzenetére


Inception
tag

Köszi
De sok akkor a 35.

a többit privben írom

[ Szerkesztve ]

(#46048) Magnum_


Magnum_
nagyúr

érdekelne valakit egy hibátlan állapotú BB 8900 töltővel, bőrtokkal? (doboz heccet nincs) Független, magyar nyelvű. BIS/BES-t nem tudom. Whatsupp, Viber megy gond nélkül. Mondjuk legyen az ára 20k

A telefon gyönyörű, időtálló, nem hardcore felhasználóknak tökéletes és stílusos. Ha ennyiért nem veszi meg senki, akkor marad back up telefonnak (mert engem a külseje fogott meg), vagy odaadom valami csajnak.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#46049) rizso


rizso
addikt

Vihető a ZTE Grand X In is :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#46050) Inception


Inception
tag

Akkor már én is :)
T-mobilos Samsung Galaxy 3 (i5800) eladó.
14000ft

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.