Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70002) Exian válasza zzola (#69999) üzenetére


Exian
őstag

Ha mát téma: valami régi, egyszerű, olcsó konzolja (mindegy milyen) van valakinek eladó? Én magam sohasem játszottam, de gyerekeknek szeretnék valamit, nekik nem a legfontosabb a legszuperebb grafika.

(#70003) Tegla80 válasza Exian (#70002) üzenetére


Tegla80
addikt

Elado nincs,de beszelgethetunk a temaban,h mit is kellene venned.
Amugy van "melyik konzolt valasszam" "szaktopic" is,ha itt zavarja a tobbieket es "mennunk kell".
Szoval mennyi lenne az az olcson?plusz a gyerekek kora is jol jonne,h belojjuk,mit is keresel.

Volt mar mas is bizonytalan konzol temaban..... [link] :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70004) Macka válasza zzola (#69999) üzenetére


Macka
veterán

Nekem volt erősen gamer pc-m, de luxus, hogy ennyi pénz álljon benne heti 4-5 játékért cserébe. Eladtam, vettem PS4-et. Persze közel nem nyújt olyan grafikai élményt, mint egy igazi gamer pc, de ár/érték arányában szerintem jobb a konzol.

Na, most belém köthetne valaki, ma még úgysem küldtem el senkit az anyjába... :DDD

(#70005) Silencer83 válasza Macka (#70004) üzenetére


Silencer83
addikt

+1, detto mint Macka
nemreg adtam el a HC gamer pcm, mondjuk vele parhuzamosan mar lassan 1 eve Xbox One-on nyomom, ha van idom a gyerkoc mellett :R

(#70006) Macka válasza Silencer83 (#70005) üzenetére


Macka
veterán

Vesszünk össze, hogy PS4 vagy XO... :DDD

(#70009) rnrn


rnrn
tag

Olcsó btooth fülese esetleg v.kinek? [Huawei] Honor 4C-hez kellene.
Sokat lenne használva, így fontos, hogy ne legyen gatya az akkuja. Ha van v.kinek elfekvőben a fiók mélyén, vegye hát elő --- már mint a fülest! :D

[ Szerkesztve ]

(#70010) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Konzol vs. PC? Ez nem vitatéma, hiszen minden konzol sz.r. :DDD Ahogy a dízel autók is. :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#70012) dunc válasza rnrn (#70009) üzenetére


dunc
nagyúr

Milyent keresel? Egyfülest, vagy stereot? (én is sima egy füles monot szeretnék, de mivel LG G3 am van, csak Lg, vagy valami noname jöhet szóba, de eddig nem találtam még.)

(#70014) rnrn válasza dunc (#70012) üzenetére


rnrn
tag

Mono, egyfüles az igényem. Van egyébként kettő is, de sokat vagyok otthon, az autóban és a melóhelyen is. Egy még kellene... :)

(#70015) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nikon vs. Canon, vagy esetleg AMD vs. Intel vita valaki? :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#70016) Laca1212 válasza Silencer83 (#69993) üzenetére


Laca1212
őstag

Ezekből a "nők"-et fórumtémát részleteznéd? :))

(#70017) Xray-1 válasza rnrn (#70014) üzenetére


Xray-1
tag

Ajánlom a Jabra -t. Nekem Stealth van. Nem olcsó, de megeri az árát . Előtte kínlódás ment sokféle cuccal. Mióta ez van, dudor nőtt a homlokon a sok csapkodasert: "miaszarert nem vettem ezt meg előbb" miatt. Egész nap a fülben, nem is érezni. Ha elhagyott, telorol lehet sipoltatni. Aktív zajszuros. Egyszoval: kurvajo.

(#70018) a2d2 válasza Sir Riccio (#70015) üzenetére


a2d2
addikt

Ááá, inkább legyen egy Ati vs Nvidia :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#70019) rnrn


rnrn
tag

Komolytalanok vagytok...Irgum burgum vaslapát! :B

(#70020) Bird válasza a2d2 (#70018) üzenetére


Bird
addikt

Félve kérdem.... Nem lenne jobb az s3 vs matrox? :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#70021) Exian válasza Bird (#70020) üzenetére


Exian
őstag

SoundBlaster vs. GUS!

(#70023) Bird válasza Exian (#70021) üzenetére


Bird
addikt

Te akartad! Ha harc...:D Adlib vs Covox?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#70024) rnrn


rnrn
tag

Szent szilvamag! Most már aztán... ;)

(#70026) hcl válasza Bird (#70023) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:R hogy még ezekre emlékszik valaki :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#70027) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

No kérem...

Jöttem, és ez most nyilván egy csomó kimondott és ki nem mondott indulatot szül néhányatokban, de hívtak. ;]

Töröltem egy csomó hozzászólást, és lesz olyan, aki most azt mondja az övét miért, de erre az a magyarázat, hogy így van értelme a megmaradtaknak. (Olyan nagy világmegváltó okosságok úgysem voltak benne, ha jól figyeltem... :U ;] )

Ami viszont fontos: Ajándékok figyelmeztetve! Légy szíves ne kavard fel az állóvizet, vagy ha úgy jobban tetszik, ne dobj kavicsot a tóba, mert túlságosan fodrozódik. Másrészt ez a nicked is kihullik hamar... :U

Remélve, hogy ennyi elég lesz, további jó fórumozást kívánok Pécsiek és Pécs környékiek! :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#70028) s7evcsenko válasza Racecam (#70027) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Elég szomorú, hogy ilyesmihez kell folyamodni egy szűk csoportban...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#70029) air válasza Racecam (#70027) üzenetére


air
nagyúr

"Másrészt ez a nicked is kihullik hamar..." :Y

Ez vajon mit jelent? Ez a nicked is? Hát lehet valakinek egynél több?
Folyton nézem a "Miért moderáltuk?" topikot, ahol rendesen mennek a dupla reg. miatti warn-ok, ban-ok.
Sőt egyszer még engem is ki akartak tiltani amiatt, mert ugyanazt az email címet (a@b.com) adtuk meg valakivel.
Rögtön jött a sasszemű moderátor, hogy biztosan többes reg.-em van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70030) s7evcsenko válasza air (#70029) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha jól olvastam a sorok közt, akkor Ő maga kérte a régi törlését.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#70031) Xray-1 válasza Exian (#70021) üzenetére


Xray-1
tag

Nekem még megvan a GUS P&P.
Annyira szépen szólt, nem volt szívem eladni. Még a számla is megvan róla valahol. Döbbenetes nagy pénz volt akkor.

(#70032) hcl válasza Xray-1 (#70031) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem sima GUS van csak :) Persze nem használatban.

Mutogatni való hater díszpinty

(#70033) Bird válasza hcl (#70026) üzenetére


Bird
addikt

Covoxot magam is epítettem. Annyira szépen szólt a pc speakerhez képest. :-) Régi szép idők... Aztan jött az SB16. Jaaaj de rég volt.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#70034) Silencer83 válasza Laca1212 (#70016) üzenetére


Silencer83
addikt

az nem public :DDD ;]

(#70035) dunc válasza Racecam (#70027) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem tudom ki hívott, de szerintem mint a múltkori vita ez is szépen rendeződött volna.... :U

(#70036) Bird válasza dunc (#70035) üzenetére


Bird
addikt

Jó volt látni a télapót köreinkben így március idusán. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#70037) dunc válasza Bird (#70036) üzenetére


dunc
nagyúr

Feleslegen moderálás volt. :U Inkább csináltunk volna egy nézeteltérés rendező találkozót! ;]

(#70038) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Lol, megyek be az árkádba fent a parkolóban az MM feletti bejáratnál, erre nézem, hogy egy égszínkék dupla kipufogós Audi behajt szembe a forgalommal az ajtónál ott ahol csak kifelé lehetne jönni, tábla és felfestés is tiltja a behajtást.
Befurakodott az autók közé, így természetesen le tudott parkolni a bejárattal szemben lévő legközelebbi helyre... L valami 358 vagy 385 volt a rendszáma. Ha valaki ismeri kérdezze már meg, hogy a jogsit is drága pénzért vette-e. :U

PRDZsolesz: na az mondjuk igaz!

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#70039) PRDZsolesz válasza CPT.Pirk (#70038) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Azt én is megcsodáltam, na nem ahogyan parkolt, hanem kurv@ szép színe volt :Y :DDD

(#70040) dunc válasza PRDZsolesz (#70039) üzenetére


dunc
nagyúr

+1 szoktam látni, élelmes és az Árkád teteje amúgy is káosz!

(#70041) newwave0507 válasza CPT.Pirk (#70038) üzenetére


newwave0507
tag

Azt tudom melyik Audi , igen jól néz ki :D De hát ilyent nem szabad csinálni ;]

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#70042) Racecam válasza dunc (#70037) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nézd, én idejöttem a topicba, mert hívtak. Igyekeztem normálisan megoldani a helyzetet, nem bántottam senkit, sőt barátságos hangot igyekeztem megütni veletek szemben. De úgy látszik, hogy elfelejted, hogy itt még egyelőre Te vagy a vendég, és összetéveszted a jóindulatomat a gyengeséggel...
Amilyen "hosszú" adatlapod van, én a helyedben nem provokálnék. Ez a felesleges.
:U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#70043) air válasza Racecam (#70042) üzenetére


air
nagyúr

"úgy látszik, hogy elfelejted, hogy itt még egyelőre Te vagy a vendég, és összetéveszted a jóindulatomat a gyengeséggel.."

Bocsánat, de szerintem fordítva ülsz a lovon.
A fórum a tagoktól működik jól, vagy rosszul.
Ezt a "te vagy a vendég, én pedig a góré" kiszólást már más házigazdától is hallottam, és nagyon visszásnak tűnt akkor is.
Ez (nem) kicsit fölényeskedő megnyilvánulás. Azért mert vannak plusz jogosultságaid hozzánk képest, azért ezt nem kellene úton-útfélen a képünkbe dörgölni.
Szerintem a fórum és az üzemeltetői vannak értünk, és nem fordítva. Nem mennétek sokra egy tagok nélküli fórummal.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70044) dunc válasza Racecam (#70042) üzenetére


dunc
nagyúr

Na azért ezt így ne! Mi ez egy diktatórikus fórum? Vendég? Azt hittem a ph egy nyilvános fórum, vagy tévedek?
Kit érdekel mennyire hosszú az adatlapom, nem gondolod, hogy érdekel?! Amúgy nyilvános fórumba be szokás írni bárkinek az adatlapjáról bármilyen információt? :U

Amúgy meg TE ne személyeskedj velem!

(#70043) air Köszönöm! Ettől nekem is fordult egyet a gyomrom...... :W :F

[ Szerkesztve ]

(#70045) newwave0507


newwave0507
tag

Szerintem kicsit megint messze ment a téma :D . Érdemes megvenni a 980 Ti-t ? Elvileg majd jönnek az új erőmasinák..akkor talán esedékes lesz az árcsökkenés..? Szerintetek.. ?:)

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#70046) Bird válasza newwave0507 (#70045) üzenetére


Bird
addikt

Egyébként tényleg igaza lehet a Patakynak, abban hogy 'Pécs környékén különösen nagy a jövés-menés, mert ott bizonyos anomália alakult ki'. ;)

Itt a link. :R

Viccet félretéve... Tényleg túl messzi a téma és nincs is értelme beleállni....

Dluinet: Ez jó volt. :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#70047) Dluinet válasza Bird (#70046) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#70048) CPT.Pirk válasza air (#70043) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jogilag a PH! magánterület, ezt el kell fogadnod, fogadnunk, illetve elfogadtuk a regisztrációnál. Mivel ti sem fizettetek elő a PH!-ra, így még azt sem mondhatjátok, hogy fizető vendégek vagytok. :) - illetve talán csak akkor, ha ki van kapcsolva az adblock a PH!-n.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#70049) newwave0507 válasza newwave0507 (#70045) üzenetére


newwave0507
tag

Ez sem jött össze :D Feladom :D

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#70050) air válasza CPT.Pirk (#70048) üzenetére


air
nagyúr

"Jogilag a PH! magánterület"

Kérlek, ezt bontsd ki, mert így nem eszem!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.