Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57551) rnrn válasza Exian (#57549) üzenetére


rnrn
tag

Köszi a tippet, a WM-be benézünk majd!
Üdv!

(#57552) Szilofon


Szilofon
tag

Üdv

Van egy Canon IP4850 nyomtató,tökéletesen működöt.

De most először kicseréltem a tinta patronokat utángyártottra,és azóta csak annyit csinál hogy a zöld és sárga led felváltva villog.Még a patronokat sem tudom kiszedni!

Mi lehet a baj? Vagy valakit valamennyiért nem érdekel?

Meg van egy Dana 2.1-s hangfalszett,jól szól.
4000ft

[ Szerkesztve ]

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#57553) rnrn


rnrn
tag

Akkó lassan szállingózhatnak az újabb cseh sör rendelések! :)
A szállítás/átvétel hó vége felé várható.

(#57554) goodboy007 válasza Szilofon (#57552) üzenetére


goodboy007
senior tag

Az utángyártott patronokra átraktad a gyári tintákról a chipeket?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#57555) Szilofon válasza goodboy007 (#57554) üzenetére


Szilofon
tag

Nem :(

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#57556) goodboy007 válasza Szilofon (#57555) üzenetére


goodboy007
senior tag

Akkor az lesz a baj "le kell törni" az eredetiről -egy kis műanyagpöcök tartja, egyszerűen le lehet pattintatni- a chipet és átrakni, csak ha van chip a patronon, akkor hajlandó nyomtatni. Elég könnyen leesik mondjuk az átrakás után, mert ott már nem tartja semmi, én egy nagyon apró rágódarabbal ragasztottam oda, az megtartja.
Viszont ugye üresnek fogja érzékelni és ki kell kapcsolni a tintaszint mérését. Ezután működni fog, csak nem látod, hogy még mennyi festék van a patronban.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#57557) esgabor75


esgabor75
csendes tag

Sziasztok!

Nem tud valaki fishingre szombati jegyet? 2db kellene, sajnos mindig a helyszínen vettük, de most mind elfogyott :-(

(#57558) Kaics


Kaics
tag

Hali!

Találtam a szekrényben egy Athlon X2 6000+-os procit, ha valaki ilyenre vágyna occóé' elviheti mielőtt kiba..om a kukába. :D

(#57559) Exian


Exian
őstag

Ha van valamelyikőtöknek műanyag ajtós ismerőse, az szóljon lécci. Panellakás bejárati ajtót szeretnénk csináltatni, ehhez keresek korrekt, megbizható, jó áron dolgozó csapatot. Kinézet, kivitel szinte mindegy, egy a fontos, hogy minél jobban hangszigetelt legyen.

Szóval jöhet ajánlás, ha ismertek céget-maszekot, aki foglalkozik ajtó-ablak beépitéssel.

(#57560) hcl válasza Exian (#57559) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aranyablak.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57561) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Netgear NeoTV 550 Ultimate HD Media Player - 29k

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#57562) Lomha 8V válasza Exian (#57559) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Őket ajánlom:

Szuprim Kft.

Nálunk mindent ők csináltak, ajtót, ablakot, redőnyt, szuúnyoghálót stb., amit el tudsz képzelni. Először olyan 10 éve jártak nálunk, azóta ha bármi probléma van, másikat akarunk, nem jól működik, akármi, csak őket hívjuk. Gyorsak, pontosak, nagyon szép munkát végeznek.

(#57563) NGA


NGA
addikt

Mennyibe kerülhet egy 5,2 méter hosszú 2,6 méter magas panel fal gipszkartonozása? Gondoltam eltűntetem a falba a kábeleket. Ezt úgy is meg tudják csinálni, hogy le van szalagparkettázva a szoba?

(#57564) NGA


NGA
addikt

Még egy kérdés.

Szeretném ezeket a műanyag székeket és asztalt átfényeztetni fehérre, mert karcos picit és besárgult enyhén. Tud valaki valami fényezőt rá?

[ Szerkesztve ]

(#57565) NGA


NGA
addikt

Eladó hificuccok:

[link]

(minimaldesign lesz a nappali, és igy a hifi megy - sajnos már nem hallgatom)

Esetleg van vagy 200 lemezem is eladó, egyben 20e Ft (igy 100 Ft/db) Ezeket sok-sok év alatt veszegettem a vásárban külföldről behozottak, nem magyarok. Általában pop műfaj, de van klasszikus is.

[ Szerkesztve ]

(#57566) ugyeletes válasza esgabor75 (#57557) üzenetére


ugyeletes
tag

rabasztunk mi is a fishing jegyekre, en naiv gondoltam majd a helyszinen veszek 0. napra ... :(

(#57567) nesa válasza NGA (#57564) üzenetére


nesa
veterán

En nem festenek ra.

[ Szerkesztve ]

(#57568) a2d2 válasza ugyeletes (#57566) üzenetére


a2d2
addikt

Idén én sem tudok lejutni :(
Csak a PUF érdekelt volna, tavaly is arra a napra vettem jegyet.
Idén először volt a 0. (Kispál) napra jegyelővétel és hetijegy elővétel. Utána jött az info hogy 0. nap teltházas lett, és megkezdték a napijegyek árusítását. Na mondom akkor szépen megnézzük melyik nap lesz PUF és megvesszük a jegyeket biztos ami biztos. A történet itt szomorú véget ért.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57569) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok!
Komlóról, a Jószerencsét utcából el tudna nekem Pécsre hozni vki. egy fényképezőgépet?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#57570) NGA válasza nesa (#57567) üzenetére


NGA
addikt

Az a baj, hogy az egyik szék háttámlája berepedt, és javítani kell. Ez egy nagyon ritka tulipánlábas étkezőasztal 2 hozzá való székkel. Nem kültéri bútor, hanem a 70-es évekből származó kultikus space age style cucc, hasonlóan ehhez:

[ Szerkesztve ]

(#57571) dunc


dunc
nagyúr

Van egy ilyen nyomtatóm Sziasztok tegnap vettem a fenti nyomtatót, gyorsba kellet kinyomtatnom 100 oldalt, de a továbbiakba nincs rá szükségem , egy napos a színes parton lett elhasználva (CL-541) Edigitálos vásárlás egy 20 as volt kábellel. (1.8m) Várom az ajánlatokat, ha valakit érdekel. természetesen bolti állapot, számla, gar.

[ Szerkesztve ]

(#57572) Kaics


Kaics
tag

Ha bármilyen okból valakinek van, vagy tud olyasvalakiről, aki rendelkezik eladó csütörtöki Fishing napijeggyel akár aranyáron is, az jelkezzen' plíz', mert van itt egy szerencsétlen kiscsaj, aki szeretne jönni, de már nem kapott jegyet.

Köszike! :R

(#57573) Ance válasza Kaics (#57572) üzenetére


Ance
őstag

Erre a 00:00:00-ás küldési időpontra készültél, vagy így sikerült? :D Nem semmi. Jegyem nincs, de szerintem a Tescoban is lehet halat kapni, felesleges ezért Orfűn horgászni pénzért... :U

(#57574) Exian válasza Ance (#57573) üzenetére


Exian
őstag

Az tényleg durva időzítés :DDD

Más: köszi az ajtós tippeket.

Közben megtudtam az egyik ablakos-ajtós cégtől, hogy panelház lépcsőházban, bejárati ajtónak nem rakhatnak műanyag ajtót, mert valami rendelet miatt tilos. Állítólag a Pécsen lévő kb. 40 ablakos cégből csak 2-3 három figyelmezteti a megrendelőt és nem épít be ilyet, én épp egy olyat kerestem meg, aki mondta, hogy nem vállalják.

Anyáméknak kb. 10 éve vagy már több műanyag ajtajuk van, szerintem nekik sem mondták annak idején.

Lényeg, hogy csak fa vagy acél ajtó lehet, olyannal viszont nem foglalkozik az a cég, amelyikkel beszéltem.

Arra van valakinek tippje, hogy az eredeti panel bejárati ajtót mivel, hogyan lehet hangszigetelt(ebb)é tenni? Vastagítani ugye lehet, mert a tok elég vastag kifele, csak nem tudom, mivel lenne érdemes, meg megint csak ez a kérdés, hogy mivel szabad tűz- és egyébvédelmi okokból.

(#57575) yerico válasza Exian (#57574) üzenetére


yerico
senior tag

Csak egy tipp. Jó minőségű, szemmel láthatóan minőségi bejárati ajtó panelben felhívás a betörésre. Ott ugyanis "gazdagok" laknak, akiknek van pénzük új, drága ajtóra. Illik rá azonnal 2-3 zárat felrakni. A zárak száma ugyanis fordítottan arányos a betörési hajlammal. Másik dolog, hogy névtáblára nem kell kiírni, hogy Dr. (Kovács Béla), mert a doktori cím is azt jelenti, hogy ott gazdagok laknak.

(#57576) Nevil2


Nevil2
tag

Üdv!

Pécsett keresek szakembert, aki autón tetőkárpitot javít,vagy inkább cserél. 12 éves Clio elengedte a kárpitot :O

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#57577) a2d2 válasza Nevil2 (#57576) üzenetére


a2d2
addikt

Injekciós tűvel ragasztó befecskendezése?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57578) rnrn válasza a2d2 (#57577) üzenetére


rnrn
tag

Fater 10 éves 1.1-es tarbiján csináltunk ilyet. Kárpit le, felcsiszoltuk, és palmatex-szel bekentük a tetőt+a kárpitot is kicsit. 21 évesen adta el, és nem volt gond vele. A ragasztó olyan sűrű volt, hogy azt nem lehetett injekciós tűvel adagolni. Ma már lehet, hogy léteznek jobb ragasztók ilyen felhasználási szempontból.

(#57579) rnrn


rnrn
tag

Májusban nem volt, de most lesz: SportsDirect rendelés! :)
2014. június 24-e (KEDD) de. 10-ig kérem szépen leadni a rendeléseket.
A többit szokás szerint intézem...
Üdv!

(#57580) Kaics válasza Ance (#57573) üzenetére


Kaics
tag

Ez jó, nem is figyeltem. :C

Á, mi is csak aljasodni megyünk. Meg hát a csöcsök végett is. ;D

(#57581) Nevil2 válasza a2d2 (#57577) üzenetére


Nevil2
tag

Nem jó ... porózussá vált a szivacson a ragasztó (vagy a szivacs) ... ezt már nem fogja meg semmi ... le kell szedni, sztem már vissza sem ragasztható, hanem új kárpit kell :(

Hozzáértőt keresek, mert én ugyan neki nem állok ... a panelház parkolójában szétszedni, szerszámom sincs, kedvem sincs ... és nem ezen akarom megtanulni :)) ... ha nem lesz jó, akkor 2x fizetem ki.

[ Szerkesztve ]

(#57582) Thaddius


Thaddius
tag

Eladó HP Pavi gép, olcsón :)

C2D E6300
2 GB DDR2
Integrált VGA
HDD nincs.
Táp nincs
DVD író-olvasó
HP Pavi ház elől egy hatalmas ventilátorral.

Csendes gép :)

Ára pedig 15.000 Jó Magyar Forint.

(#57583) Sz7Cs válasza Thaddius (#57582) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

Csendes gép ;) - főleg így hdd és táp nélkül :DDD

Amúgy jók ezek a pavilion gépek !

(#57584) 0xmilan válasza Sz7Cs (#57583) üzenetére


0xmilan
addikt

:C :DDD

(#57585) Thaddius válasza Sz7Cs (#57583) üzenetére


Thaddius
tag

Nincs vele semmi baj, nagyinak lett véve, de neki ez maga a Sátán ! :D 1 perc alatt felejti, hogy melyik az internyet. És azt mondta vigyem a lakásból ezt az Isten csapását.

(#57586) air válasza Thaddius (#57582) üzenetére


air
nagyúr

A Pavilion az nem notebook?
Milyen venti van az elején? :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57587) Thaddius


Thaddius
tag

Csinálok majd videót látszani nem látszik mivel, rács van ott, olyan ereje van, hogy simán alló venti :D

(#57588) hcl válasza air (#57586) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sok gyártó hoz ki azonos név aatt desktopot és lapost is...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#57589) nesa válasza Nevil2 (#57576) üzenetére


nesa
veterán

Ungvar u 13, nem ismerem csak mostanaba tobbszor jartam az utcaba.

[ Szerkesztve ]

(#57590) a2d2 válasza rnrn (#57579) üzenetére


a2d2
addikt

Basszus ne már hogy hónap végén rendeltek.
Kéne csomó minden a gyerekeknek, de lóvé nuku :(((

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57591) Hunter2


Hunter2
addikt

Eladó Nexus 7 tablet dobozában minden papírjával, karcmentesen.
2 hónap bolti garanciával ami az extreme digitalba szól.
35000Ft

-Processzor típus: nVidia Tegra Tegra 3 (4x1.3GHz)
-kijelző méret 7"
-Kijelző felbontás 1280x800 pixel
-16 GB ROM / 1 GB RAM
-Android 4.4.3
-3.5 mm audio jack, micro-USB
-Beépített kamera 1,3 megapixeles
-Akkumulátor kapacitás 4325 mAh, akár 10 óra
-Méret 198,5x120x10,45mm
-Súly 340g
-Tartozékok: hálózati töltő, használati utasítás, USB kábel
-Extrák: Beépített mikrofon, Flash 10.1 támogatás, GPS, Gravitációs szenzor, H.264 videólejátszás, Multi-touch kijelző, ultravékony kialakítás

(#57592) rnrn válasza a2d2 (#57590) üzenetére


rnrn
tag

Hónap vége??? Én 10-én kaptam fizut és csak 20-át írunk. :)

(#57593) a2d2 válasza rnrn (#57592) üzenetére


a2d2
addikt

Nálunk meg elseje a fizuosztási határidő, ha hétvégére esik, akkor van hogy pár nappal előtte megkapjuk.
Jövő kedd meg 24.-e :(
Na mindegy, lehet 1-2 tétel belefér még majd mondom asszonynak.

Amúgy most szombaton lesz valami nagy cipőkiárusítás.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57594) a2d2 válasza Hunter2 (#57591) üzenetére


a2d2
addikt

Nem vitted túlzásba az akciózást:
[link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57595) Ance válasza a2d2 (#57594) üzenetére


Ance
őstag

Én is pont ezt nézegettem. Mondjuk az általad írt linken nem kapható, tehát lehetne akár 10k is :) Viszont ahol kapható, ott 44k.

(#57596) a2d2 válasza Ance (#57595) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, akkor lehet hogy elírás az edigital-on, máshol nem néztem.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57597) Thaddius


Thaddius
tag

[link]

Eladó egy Acer Aspire V3 laptop.

Amit tud :

- 17.3" HD+
- i5-3230M
- Dedikált Nvidia 710M 1 GB
- 8 GB DDR3
- 750 GB HDD

A gép még garanciális.

Pécsieknek egész hétvégén csak 95.000 Ft :)

(#57598) 0xmilan


0xmilan
addikt

Érdekel valakit egy ilyen labda?
Kb. 1 hónapja találtam, azóta polcon van. Alig látszik rajta, hogy nem új.
Ez a varrás nélküli verzió, nem a fényes felületű utánzatféle.

(#57599) nbl2


nbl2
senior tag

Folyik az olaj a lengéscsillapítóból. :O
Hol lehet pécsen jó minőségűt (Kayaba, Bilstein, Sachs) lengéscsillapítót venni, jó áron?

Never give up!

(#57600) freaghill válasza nbl2 (#57599) üzenetére


freaghill
őstag

[link] Kérj árajánlatot. Viszonylag olcsón tudnak alkatrészeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.