Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56901) pelenka35 válasza eastsider (#56899) üzenetére


pelenka35
őstag

Én kaposvárivagyok de detto ugyanez a helyzet itt is.

Gamertag:Rob3rt75

(#56902) M_AND_Ms válasza eastsider (#56899) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

" ha tehetem soha nem fogok egy panelba lakni"
Hanem, miben?

Belvárosi bérházban, ahol semmi hely sincs a ház körül, ellenben minden éjjel végig lehet hallgatni a szórakozó fiatalok vonulását? Miközben az öreg ház, már összedőlni készül.
Túlárazott lakóparkban, ami általában még silányabb minőségben épült, mint egy panel, mindez alulméretezett lakásokkal?
Sűrűn beépített elővárosi környezetben, ugyanúgy egymás szájában?
Falun, családi házban, ahol az utca összes kutyája ugat egész éjjel?

A tapasztalatom az, hogy nem a 'panel' az oka, ha valahol rossz lakni. Ismerősöm a méregdrága házába beköltözve jött rá, milyen kellemes a szomszéd üres fémhordóinak döngését hallgatni, ahogy esténként lehűlnek. Mint az ágyúdörgés.
Vagy itt van a hozzánk közeli szép sorház, ahol az egyik garázsban Ödönke szorgalmasan dobolni tanul.
Hülyek, meg mindenütt vannak.
Régi közmondás, ami már évszázadokkal a panelkorszak előtt megszületett: Rossz szomszédság, török átok.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#56903) OP-ToTo


OP-ToTo
tag

Sziasztok!

Van egy eladó multifunkciós kondigépem. Kecskeméten vásároltam, jelenleg ott is van, de néha megyek Pécsre is így személyesen át tudnám adni.

Gép

Ha érdekel valakit, szóljatok.

ToTo

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#56904) eastsider válasza M_AND_Ms (#56902) üzenetére


eastsider
nagyúr

előtte a szigetin laktunk 4-esbe az elsőn. szuper szomszédok voltak. mindig kuss volt...
nem csak a szomszédok az oka

Hanem, miben?
családi ház :)

(#56905) zsolt19900


zsolt19900
őstag

na akkor egy családiházas is szóljon már hozzá :)

itt Mszéken az élet tök nyugis, elég normális szomszédok, a kutya néha elkezd ugatni, a szomszéd utcában is elkezdenek ugatni, de kb ennyi

66 főút mellett lakunk közvetlenül, mindenki kérdezi "nem hangosak a gépjárművek" mi pedig feleljük, hogy "nem"

szóval én ezermilliószor szívesebben lakom itt, falun mint bármelyik városba

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56906) eastsider válasza zsolt19900 (#56905) üzenetére


eastsider
nagyúr

elég szomorú ez, hogy még mindig itt tartunk, hogy a világ csúcsa egy panel lakás, de ez csak az én véleményem.
nem arról van szó, hogy lenézés, van aki szereti, meg nem is szeretne máshol lakni, de nekem nagyon nem :)

(#56907) M_AND_Ms válasza eastsider (#56906) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem csúcs, de panelban, vagy inkább nevezzük társasházban élnek a városlakók nagy része. A hozzánk hasonló társadalmak lakói meg zömében a városokban.
Tehát, társasházban. És hidd el, ez mondenhol (Nyugat-Európa, Usa, stb.) így van! Az más kérdés, hogy arra felé sok ilyen lakás, ház jobb minőségben elérhető.

De sok 'panelos' elszonytyolodik, amikor kiköltözik falura egy családi házba és megérzi annak a hátrányait (pl.: távolság, mindig van valamit csinálni a ház körül, saját erőből kell a házat fenntartani, karbantartani, stb.), amikre nem számított.

Szóval, mindenkinek egyénileg kell megtalálnia a helyét! De sokan az ilyen 'szar a panel' sztereotipiák miatt nagyot koppannak. Én pl jól érzem magam benne. Elég jó állapotú, felújított, jó környéken lévő ház. A pénzem pedig pl utazásra költöm és elmegyek a Világ más jó helyeire. (és pl látom, milyen házakban élnek az ottani emberek)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#56908) #TOTTI


#TOTTI
őstag

A vadász utcai liget lakóparkról, mi a vélemény, azon kívül, hogy főként deviza hitellel terhelt alsó-közép réteg lakja? De a felső 10k-ba képzelik magukat. :)

(#56909) Dluinet válasza #TOTTI (#56908) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tök jó, abban az esetben ha a gyerek a református suliba fog járni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56910) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van egy eladó, régi, de jó állapotú autóponyvám, ha valakinek. Azt tudom, hogy 120-as Skodrira jó, tehát hasonló méretű vasakra érdemes venni :) Ára még nincs.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#56911) a2d2 válasza zsolt19900 (#56905) üzenetére


a2d2
addikt

Sziasztok!

Azzal kezdeném hogy én világ életemben belvárosi gyerek voltam.
Most hogy családot alapítottam költöztünk ki a város szélére (Kis utca) 2010-ben.
Ez egy zsákutca, annak is a vége, elvétve van autóforgalom. Kutyák vannak szinte mindenhol, de csak nagyon ritkán van ugatás. A kutyatulajokat ugyanúgy zavarja ha ugat a kutyája éjszaka, én is egyből rájuk szólok ha ok nélkül elkezdenek ugatni szóval nyugi van.
Amihez a legnagyobb mázli kell az egyértelműen a szomszédok kérdése. Ebbe sajnos nem látsz bele amikor háznézőben vagy. Szerencsére nálunk semmi gond sincs velük, sőt kifejezetten jó viszonyban vagyunk, segítünk egymásnak.
Három gyerkőc van, rengeteget vannak kint az udvaron. Tavaly húsvétra trambulint kaptak, idén kismedencét, van két kutya egy macsek, hátul a kert végében óriási rét van szóval szerintem ideális környezetben nőhetnek fel. Egyszerűen ezt mindenkinek ki kellene próbálni egyszer.
Én semmi pénzért nem mennék vissza társasházba ezek után. Minden gyerkőcös párnak azt ajánlom hogy cserélje le a panelt egy lepukkant kertes házra valahol a peremterületen (esetleg a környező falukban, munkatársamék 1-2 éve vettek Gyódon családiházat ami alkalmi vétel volt) és ha minden rendben van a környékkel és a szomszédokkal akkor kezdje el szépen felújítani ahogy a pénztárcája engedi.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56912) a2d2 válasza OP-ToTo (#56903) üzenetére


a2d2
addikt

Engem csak egy húzódzkodó rúd érdekelne.
Legjobb lenne egy komplett home made zártszelvényes aminek van tolódzkodó része is és falra fel lehetne fúrni.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56913) zsolt19900


zsolt19900
őstag

természetesen én sem bántásnak szántam.
Értékesítő munkánkból kifolyólag sok-sok panelba bekopogunk, betérünk és néha eláll a lélegzetem, hogy milyen szépen és otthonosan megtudják csinálni emberek a lakásokat.
Falun is lehet szar. Mondjátok itt a távolságot, ha van autó akkor kb. távolság nincs (5-10p Komló, 10-20p Pécs).
Plusz amit említettetek, mindig van mit csinálni, plusz fenntartási költség..... ez a van mit csinálni dolog nekem pont, hogy tettszik, a plusz terhek meg néha egálba jönnek, a városi fizetendő kötelező terhek és az itt nálunk kigazdálkodható terhek mellett

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56914) hcl válasza zsolt19900 (#56913) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"ha van autó akkor kb. távolság nincs (5-10p Komló, 10-20p Pécs)."
Viszont mindenért menni kell vele...

Mutogatni való hater díszpinty

(#56915) zsolt19900 válasza hcl (#56914) üzenetére


zsolt19900
őstag

azért kell a progikat 1-2 napra besuvintani oszt' csók

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56916) a2d2 válasza zsolt19900 (#56913) üzenetére


a2d2
addikt

Na ezért jobb egy fokkal a város széle, mert én innen simán járok bicajjal dolgozni a belvárosba (15 perc).
Plusz ingyenes a pizza házhoz rendelés :)

Viszont van jó magas ingatlanadó.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56917) hattrickuser


hattrickuser
tag

Hátha valakinek van ilyen eladó terméke: [link]

(#56918) Bandus99 válasza zsolt19900 (#56915) üzenetére


Bandus99
őstag

Az 1-2 napra berakom a delutani teendoket kifejezdtten mukodik, ha a gyerek szeretne par kulon figlalkozast delutanonkent. Akar sport akar zene. Ha ezt 2 gyerek szeretne valoszinuleg kulon idopontban, az kulonosen jol megoldhato.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#56919) zsolt19900 válasza Bandus99 (#56918) üzenetére


zsolt19900
őstag

én a jelen 23 éves állapotomról és a családom állapotáról beszélek

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56920) Silencer83


Silencer83
addikt

pécs fotos kollegak help plz :R

volt egy EOS 1000D-m, majd 2 hete vettem egy EOS 550D (DSLR) gepet ismerostol, 25e expoval.
"raktam"bele durva 1000 expot rovid ido alatt, semmi nem volt a mai napig.
a jelenseg : amikor manulisan szeretném allitani a nezoben ha belenezek ugye a piros fokuszpontok, nem tudom pontosan mennyi dbra, szoval ma már a felsőket alig latom h vilagit az alsok meg total elmosodva vannak, objektiv nelkul ugyanez, ha belenezek a gepbe latom az osszes vilagit ha allitgatom, vagy ha az osszeset bekapcsolom faszan latszik is csak a keresobe belenezve nem latszanak.
napfenyes helyzetben szinte semmi nem latsz, a szobaban is csak epphogy latom a piros pontokat, nem is latom mikor allitgatom, csak ha full sotet szobaban nezek a keresobe de ott is elmosodik az also harmad.
az ismerosom szerint 2 lap a tukros resznel elmozdulhatott?
mi lehet a baj, valoban csak elmozdulas lehet?
elore is koszonom :R

(#56921) nesa válasza Silencer83 (#56920) üzenetére


nesa
veterán

A piros pontokat altalaban a mattuvegre vetiti, az a helyen van?

(#56922) Silencer83 válasza nesa (#56921) üzenetére


Silencer83
addikt

ezt irtak, h lehet elmozdult? nem merek belenyulni

(#56923) nesa válasza Silencer83 (#56922) üzenetére


nesa
veterán

mondjuk siman neis fogd meg mert ami szabadszemmel lathatatlan rajta az a keresoben jo nagy folt lesz.

De ha belenezel mit latsz minden a helyen?

(#56924) eastsider válasza Silencer83 (#56922) üzenetére


eastsider
nagyúr

hülye kérdés, de nem a dioptriakorrekció van eltekerve a szemkagylónál?

(#56925) hcl válasza eastsider (#56924) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor nem csak néhány fókuszpontot nem látna... Sztem is elmozdult a mattüveg.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56926) Silencer83 válasza eastsider (#56924) üzenetére


Silencer83
addikt

en is gondoltam ra, meg is neztem de nem az. ahhoz hozza sem nyultam miota be lett lőve.
a furcsa, hogy delutan minden ok tok kristalytiszta latom az osszes pontot napfenyben is, majd masnap reggel marnem latok szinte lofaszt sem, szoval ez nem egy "folyamat" ami mondjuk x honap alatt bemocskoldik a mattuveg, hanem elmozdulas tortenhetett :U :F

(#56927) hcl válasza Silencer83 (#56926) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy lötyög.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56928) eastsider válasza Silencer83 (#56926) üzenetére


eastsider
nagyúr

de hogy? ennyire még a canon belépők sem silányak...
nyomj rajta egy factory resetet, hátha valami beállítás mászott el...
én non stop hurcolom a gépemet és jópár éve semmi ilyesmi...

(#56929) hcl válasza eastsider (#56928) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meghibásodni minden meg tud.
Canon javítás alapok itt
30D elszabadult csavarok? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#56930) Silencer83


Silencer83
addikt

koszonom minden kolleganak a segitseget :R , az van amire elso korben is tippeltem elmozdult a matt tukor, hala isten semmi komoly baj csak helyre kell rakni nem nagy osszeg a javitas.

beneveztem egy Pentax K 30-ra, igy elado lesz marha akcios aron az EOS 550D-m, ~26e expoval, full dobozos, szep allapotban. (kijelzon, gepen 1 karc sem)

70.000 korul mennek, mondjuk legyen 55.000 ft

(#56931) Agostino válasza Silencer83 (#56930) üzenetére


Agostino
addikt

sziasztok

holnap delelott van nyitva valahol gumis, ahol akar kerekosszeallitast is csinalnak. alapvetoen a gumicsere lenne a fontos, plusz ranezni a gyari lemezfelnire

mod: hopp ez uj hsz akart lenni csak rosszra nyomtam telefonon : )

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#56932) Dluinet válasza Agostino (#56931) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Pécs, Magyarürögi úton biztos nyitva lesznek délig
(72) 310 173

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56933) #TOTTI


#TOTTI
őstag

HTC 8S Windows Phone telefonomtól válnék meg nagyon jutányos áron! :)
8GB Samsung CL10-es SD kártyát adok ajándékba Pécsieknek.

(#56934) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Pécsett (vagy úgy általánosságban) 50-60e árkategóriában érdemes új kerékpárok között nézelődni? lehet értelmes vételt kifogni ilyen áron? Vagy ilyen áron csakis használtak jöhetnek szóba?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56935) Ance válasza zsolt19900 (#56934) üzenetére


Ance
őstag

A sportsdirect.com-on most eléggé sok kerékpárt árulnak 50%-os kedvezménnyel. Nézz körül ott. 60-ért már postával együtt itt van, de ennél még olcsóbban is találsz. Mondjuk igényektől függ, azt te tudod.

(#56936) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Sziasztok!
Egyik ismerősömnek van egy ZTE Blade 3 telefonja, ami pár napja nem tölt. Ha egy másik telefonból átrakják az akksit, azzal megy a telefon, de nem tölt. Egy ilyen hibát mennyiért orvosolnak, egyeltalán érdemes foglalkozni vele?
Köszi
Hajós :R

(#56937) CPT.Pirk válasza gergobaby (#56936) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ha csak a csatlakozó forrasztásai engedtek el akkor az javítható, haver is járt így egy blade-del, ha nem, akkor alaplap csere.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#56938) zsolt19900 válasza Ance (#56935) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi, megnézegettem

itt viszont félek az esetleges garanciális problémáktól, mert ha újat veszek, valami gari csak-csak van a bolti bicajra

nézegettem dekatlonosokat is, ott is 60-80körül lenne már alap bicó, de ki tudja, hogy az milyen.

bicikliboltok közül, melyikbe érdemes bekukkantani a városban? a 400ágyas alatt tudom, hogy van egy, de azon kívül?

Talán kifogok valami akciót, vagy ajánlanak valamit.... mert ahogy nézegettem, egy "értelmes" (első telő, pattintós váltó, v-fék) bicikli is lassan súrolja a 100at, ami nem kevés pénz érte (de persze érdemes kiadni, ha valóban jobb anyagokkal építkezik).

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56939) air válasza zsolt19900 (#56938) üzenetére


air
nagyúr

Mindenhol van használt: Pedál, Mecsek bike, Fit boys, Imperátor. Én ezeket ismerem, és merem ajánlani. Mindenhol nagyon korrektek. 50-60-ért már akár Shimano Deore-s szettel is kapsz gépet. Az újakon maximum Altus vagy Alivio szett van, ami túl sokat nem ér. Decathlonban, Hervisben durván túl vannak árazva a biciklik, ilyen helyen még véletlenül sem szabad venni, arról nem is beszélve, hogy az eladók semmit nem értenek hozzájuk.
Kizárólag kerékpáros boltban szabad biciklit venni. A fenti 4 közül bármelyikben.
Ha ennyi a keret, akkor egy 2-3 éves használtat vegyél! Jobban megéri, mint 100-120-ért egy új.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#56940) zsolt19900 válasza air (#56939) üzenetére


zsolt19900
őstag

okés, akkor körbenézek ezekben mindenképpen :) köszönöm szépen

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56941) Ance válasza zsolt19900 (#56938) üzenetére


Ance
őstag

Korábban használtat kerestél (mert az általad írt árért jót és újat nem fogsz kapni), azért küldtem. A használton sincs gari gondolom.

(#56942) zsolt19900 válasza Ance (#56941) üzenetére


zsolt19900
őstag

kérdésképp tettem fel, hogy lehet-e ilyen áron kapni rendesebb újat. Nem kell csili-vili, tisztában vagyok azzal, hogy ennyiért kb egy középkatos első teló megy stb.

de talán még a kereskedő (átnézés után stb.) a használtra is ad valamennyi garanciát :)
Jövő héten végigportyázom a fent említett boltokat, és meglátjuk

Valóban vannak nagyon jó leárazások sd-n :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56943) gergobaby válasza CPT.Pirk (#56937) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Hol érdemes megnézetni? mert mondjuk ha 5-8000-ért bevizsgálják, aztán mondják, hogy 20-ért megcsinálják, akkor elég nagy bukta a dolog :F

Köszi

(#56944) CPT.Pirk válasza gergobaby (#56943) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A csatlakozó ha érzékeny a mozgatásra akkor megvan a gond, ha nem, akkor nem volt szerencséd. Legjobb az ha te magad szétszeded és megnézed, nem bonyolult. Ha a forrasztások engedtek el, azt egy tűpákával meg lehet gyógyítani házilag is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#56945) Bandus99 válasza zsolt19900 (#56942) üzenetére


Bandus99
őstag

Atgondoltad mi lehet a garancias problema ami miatt ragaszkodsz az ujhoz?

A vaz ha serul az nehezen, vagy egyaltalan nem javithato. A tobbi alkatreszt sztem konnyeden beallithato, vagy cserelheto, ha kiderul. hogy hibas.

De uj bico eseten is ha torik a vaz - bar nincs tapasztalatom- siman elkezdenek kotekedni, hogy azert tort mert tul nagy volt az ugratas stb stb.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#56946) zsolt19900 válasza Bandus99 (#56945) üzenetére


zsolt19900
őstag

a biztonság, hogy pl. a boltba -akár használtra is- átnézett stb. stb. bicót tolok ki és rikácsolhatok, ha bármi tönkremegy, aminek a rendeltetésszerű használatból kifolyólag nem szabadna, hogy tönkre menjen

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56947) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Nincs vkinek elado FHD-s monitora max 25k-ig?

(#56948) hcl válasza zsolt19900 (#56946) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerinted nem keresnének 20 ezer kibúvót ey nagy áruházban? A kisebb bringás boltok tényleg biztonságosabbak :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#56949) ugyeletes válasza rnrn (#56873) üzenetére


ugyeletes
tag

telen jol johet a 4/4 panel, mert a futescsovek szoktak ott menni, igy le lehet tekerni az egyedi futesmeroket.
a lepcsozes is jo,amig nem gyerekkel kell menned, sportolni jo. :)
nyaron klima kotelezo, mert megpusztulsz.
en 21 ev csaladi hazasbol koltoztem panelba, de az alattunk lako suhancok meg karacsonykor/szenteste is nyomtak a tuc-tucot, hiaba kertuk szepen-csunyan, hiaba basztam a falhoz, hiaba hivtuk ki a rendoroket...
szoval sok idegsejtet pusztit, ha taplo szomszedotok lesz.
8 ev panel utan most ismet kussban lakunk "videken".

(#56950) gergobaby


gergobaby
aktív tag

KERESnék gyakorló basszuskombót. Kb. 15-40W környékét, jó hanggal, nem leharcolva.
Ibanez SR305 basszerhoz.

Köszi,
Hajós
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.