Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) a2d2 válasza newwave0507 (#63995) üzenetére


a2d2
addikt

Hello!

Ha jön hibajelzés is, akkor próbáld meg kivillogtatni, hátha kapsz vissza pontosabb hibakódot.
Egy gémkapocs kell csak hozzá. Nem emlékszek már pontosan hogy kellett, keress rá neten.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#64002) Exian válasza a2d2 (#64001) üzenetére


Exian
őstag

Két megfelelő pontot összezárni a sorcsatin, kivillogja a kódot és kész. Nekem megvan a Lanoshoz a kódtáblázat, én is villogtattam már ki, amikor fel-fel villant néha. Nekem lambdaszondát jelezte, az hibás is volt valóban.

Az én Lanosomban a kesztyűtartó alatt volt a csatlakozó, de hallottam már olyat, hogy teljesen máshol is lehet. Nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#64003) a2d2 válasza Exian (#64002) üzenetére


a2d2
addikt

Espero-nál jobb oldalon rémlik anyósülés lábrészénél.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#64004) RZozo válasza Exian (#64000) üzenetére


RZozo
aktív tag

Önkormányzati lakásokban az Aidinger úti Matáv épület mögött megint valaki gyújtogatott.

[ Szerkesztve ]

(#64005) Dluinet válasza RZozo (#64004) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Önkormányzati lakásokban kik laknak?

Költői
kérdés

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64006) Lomha 8V válasza newwave0507 (#63995) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Fotózd le nekem azt az alapjárati motort, hadd látom, milyen fajta és, hogy van bekötve.

(#64007) Ance válasza Dluinet (#64005) üzenetére


Ance
őstag

Önkormányzati lakásbérlők. :D

(#64008) rnrn


rnrn
tag

A mi nap installáltam a VLC playert. Nem kellett volna. Települt vele egy seregnyi szemét is, amit kb. 3 órán át tartó melóval tudtam leirtani... Aztán persze ment a kukába a VLC is. Gondoltam megosztom a tapasztalatokat.

Más:
Balkonláda tartó vasakat Pécsett hol tudnék vásárolni? Ha valaki lapos vasból elkészíti nekem, azt is megfizetem természetesen. Összesen három ládához, 6 db-ra lenne szükségem.

(#64009) air válasza rnrn (#64008) üzenetére


air
nagyúr

Praktiker?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64010) hcl válasza rnrn (#64008) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Honnan szedted? A hivatalos oldalukról?

Mutogatni való hater díszpinty

(#64011) rnrn válasza air (#64009) üzenetére


rnrn
tag

Köszi! Azt nem mondtam, hogy nem "szabvány" méretre van szükségem, mert a széles alsó részhez hasonló széles felső résszel kell(ene) rendelkeznie a tartónak. Széles a balkon, nem 3-4 cm, hanem 10+.

(#64012) #16729600 válasza hcl (#64010) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tessék.

(#64008) rnrn Helyesen,neki szólt volna :)

[ Szerkesztve ]

(#64013) rnrn válasza #16729600 (#64012) üzenetére


rnrn
tag

Kösz-kösz!
A méret jó, azonban a külső vége olyan rövid, hogy könnyen kifordul a láda belőle. Ha csak 2-3 cm-rel fentebb húzták volna, de így... :(

(#64014) Stirlitz válasza rnrn (#64008) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Innét szed le a 32 vagy 64 bites változatot. Semmi kéretlen és káros nem települ vele.

(#64015) rnrn válasza Stirlitz (#64014) üzenetére


rnrn
tag

Köszi! Igazából full HD és 720p-ket néznék a régi notin (T7500 2,2 GHz, 4 GB RAM, Nvidia Quadro NVS 135M, Win7 64 bit), de van, hogy szaggat, van hogy simán megy. Azt hittem, hogy kodek gond és emlékeim szerint a VLC, mikor települ, kodekeket is telepít. Ezért fordultam e program felé. Lehet, hogy a videokártya lesz a szűk keresztmetszet? Ötlet??? Köszi!

Más: nagyon régen voltam a Zuránvárosi Tacsóban, most is asszonyka hívott, hogy jó kis belga, angol és német sörök sorakoznak a polcokon. Sajna igen magas árakon, de egyszer tán' ki lehet bírni.

(#64016) Szilofon


Szilofon
tag

netbook eladó

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#64017) s7evcsenko válasza rnrn (#64015) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Media Player Classic Home Cinema 1.7.8
Nekem ez jött be legjobban mindközül.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#64018) hcl válasza rnrn (#64015) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A VLC nem igényel külön semmit, az igaz, de ha nem elég a hardver, nem tud mit tenni :) Persze lehet állítgatni, hogy kevesebb erőforrást egyen.

Mutogatni való hater díszpinty

(#64019) Szilofon


Szilofon
tag

Nincs valakinek eladó 1-2000ft-os vodafonos gombos telefonja?

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#64020) CPT.Pirk válasza rnrn (#64015) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A videokártyád nem, de a benne lévő VP2-es (purevideo2) hardveres videó feldolgozó igen. A kártyád gyak. egy 8400GS, az ekkoriban elérhető VP2 hasonló képességű volt, mint az ezzel egyidős HD2000-es széria UVD1 feldolgozója. Ezek az első olyan feldolgozók voltak, amikkel már lehetett HD filmet is lejátszani hardverből. Ez azt jelenti, hogy az x264-es kódolású filmek egy részét vinni fogja, másik részét nem, mert túl magas minőségi beállítások (level) szerint kódolták.
A level szint attól függ, hogy mekkora a bitráta, framrate, hány kulcs képkocka van a streamben, meg még egy csomó dologtól: [link]

Itt pedig a VP engine leírása a PH!-n: http://prohardver.hu/tudastar/nvidia_purevideo.html

A VLC, MPC-HC, SMPlayer pedig mind belső, saját codecet használ. Emiatt hála az égnek véget ért a codec packok korszaka.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#64021) plaszy


plaszy
őstag

Üdv.

Szerintetek mivel lehetne visszaragasztani az autóm jobb első ablak melletti alsó gumi részét?

Képen pirossal bekereteztem: Ez lenne az

Mert felfelé leszedem, de a kasztnit valami pillanatragasztóval toljam be? Vagy egyéb ötlet?

Köszi!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#64022) hcl válasza plaszy (#64021) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pillanatragasztóval nem érdemes, mert a nap melege megolvasztja, és elenged.

Mutogatni való hater díszpinty

(#64023) nesa válasza plaszy (#64021) üzenetére


nesa
veterán

Ha jot akarsz magadnak semmivel se ragasztod oda, leszeded es ebben a gumi belsejeben egy vekony U profilu lemez van, leteszed sik lapra es a belso felet ami nem latszik szepen megnyomogatod utanna meg visszarakod a helyere, semmilyen ragsztast nem ajanlok, a jovore nezve csak szopas lehet, de ha tutin akarsz ragasztani akkor FBS de ha utanna esetleg barmi miatt le kell szedni eldobhatod az egesz ajtot es vehetsz masikat mert levakarni allig lehet.

(#64024) blaca83


blaca83
őstag

Olcsón ELADÓ:
1 db ÚJ Seagate ST1000LM014 SSHD
1 db ÚJ Witcher 3 (aktíválatlan kód)

Érdeklődni priviben!
Aki a hétvégén elviszi egyben annak 20K-ért oda adom. :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#64025) plaszy válasza nesa (#64023) üzenetére


plaszy
őstag

Szia! Köszi a tippet, megcsinálom.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#64026) rnrn


rnrn
tag

Egy cimbora az androidos telefonjára feltette a Clean Master app-ot. Futtatta és a 32 GB-os memóriakártyát -- elmondása szerint -- kinyírta. Tett aztán bele egy 8 GB-ost, ismét futtatta az app-t és azt is hazavágta. A memóriakárnyákat utána PC-hez csatakoztatva nem tudta formázni sem. Valami olyasmit mondott, hogy a memóriakártyákon szokott lenni v.mi szoftver, ami a használatukat segíti. No, vélhetően ezt is törölte a Clean Master. Hallottatok már ilyesmiről? Ha igen, mit lehet tenni? Köszi!

(#64027) air válasza rnrn (#64026) üzenetére


air
nagyúr

Nagyon gyorsan elfelejteni azt az alkalmazásnak csúfolt ipari hulladékot!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64028) hcl válasza rnrn (#64026) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A kártyán meg nincs semmi, ami a használatát segíti hacsak nem ad hozzá a gyártó, de az is ritka. Eltolta rajta a cucc a filerendszert, bevágni kártyaolvasóba, formázás, jónak kell lennie.

Mutogatni való hater díszpinty

(#64029) CPT.Pirk válasza hcl (#64028) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ill, lehet h. új fájlrendszert kell létrehozni rajta, mielőtt lehet formázni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#64030) rnrn


rnrn
tag

Köszi a tippeket!

(#64031) Ance


Ance
őstag

Üdv! Vettem a Lidlben most árult hővédő fóliát. Egyébként jól ki van találva, tök egyszerű felrakni, és tényleg csak kicsit sötétít. Ami a kérdésem, hogy a leírásában benne van, hogy esetlegesen betörhet az üveg a keletkező hőtől. Egyelőre csak olyan ablakra tettem, ami reggel, vagy késő délután kap csak fényt, de tervezném olyanra is, ami elég hosszú ideig napos. Ami most fent van, azon a fólia érezhetően felmelegszik amikor süti a nap, ezt tapasztaltam. Ez a működési elve elvileg. Szóval van valakinek ilyenben tapasztalata? Nyugodtan rá lehet tenni sok napot kapó ablakra is? Előre is köszi.

(#64032) rnrn


rnrn
tag

Ezekkel és a hasonló fényezési sérülésekkel mit lehet kezdeni? Ez nem az én autóm (még), de az enyémen is van pár ilyen, és mielőtt elgurulnék szakihoz, informálódom itt. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#64033) air válasza rnrn (#64032) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg egy polírozást meg lehet próbálni autókozmetikában.
EZWash-nál tavaly 15-20 körül volt autótól függően.
Egy ismerősöm megcsináltatta. Nem mondom, hogy gyári lett, de látható volt a before-after effektus. Ezeket talán el tudják tüntetni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64034) aneda válasza rnrn (#63941) üzenetére


aneda
aktív tag

Köszönöm az ajánlást, voltam náluk egy külső-belső takarításon, vizes szőnyeg és csomagtér takarítással és bőrápolással kombinálva.
Nem végeztek hibátlan munkát, de amikor ezt szóvá tettem szó nélkül pótolták a hiányosságokat kb. 10 perc alatt.
9,5k-t fizettem a fenti műveletért, ez szerintem teljesen normális összeg.
Összességében elégedett voltam, korrekt normális társaság, szép munkát végeznek.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#64035) rnrn válasza aneda (#64034) üzenetére


rnrn
tag

Nagyszerű, örülök! Sztem pár hónapon belül én is beesem hozzájuk egy hasonló műveletre, mint amit Te is igénybe vettél. Ezek szerint 10 ropi várható... :) Üdv!

(#64036) aneda válasza rnrn (#64035) üzenetére


aneda
aktív tag

Bőr nélkül csak 5,5k!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#64037) rnrn válasza aneda (#64036) üzenetére


rnrn
tag

Szinte ajándék... :) Viccet félretéve, autóvétel előtt állok és ilyenkor szeretem az alapos pucevát. Sztem 5,5 k-ba nem fog beleférni, de egy átlagos igény igen.

(#64038) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ti hová szoktátok vinni az autót műszakira? Esedékes nálam is a dolog, viszont van egy-két apróság amibe beleköthetnek. Félre ne értsetek, nem okos műszakin akarom áttolni a 120 éves tragacsot, csak egy olyan hely érdekelne, ahol nem szőröznek minden apróságon. Ha tudtok valami korrekt helyet, írjátok le legyetek szívesek. Előre is köszönöm! :R

(#64039) Dluinet válasza PRDZsolesz (#64038) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ide bemész hátra az udvarba, normálisak és olcsók, de lehet sorba kell állnod.
Segítőkészek, nem kötekedőek.

ÖKO-TRUCK KFT

Cím: Pécs, Komlói út 73, 7628
Telefon:(72) 241 020

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64040) PRDZsolesz válasza Dluinet (#64039) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#64041) Stirlitz válasza PRDZsolesz (#64038) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Szóval okosba...

(#64042) PRDZsolesz válasza Stirlitz (#64041) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

:N

[ Szerkesztve ]

(#64043) Debilon válasza PRDZsolesz (#64042) üzenetére


Debilon
addikt

Mert amúgy mik azok a kisebb dolgok amin egyébként szőröznének műszakin? Mert így elsőre mégiscsak "okos" műszakinak hangzik amit keresel :-D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#64044) Hunter2


Hunter2
addikt

sportdirect rendelés lesz mostanában?

(#64045) Dluinet válasza Debilon (#64043) üzenetére


Dluinet
nagyúr

például egy megfogott repedés a szélvédőn, ami még az ablaktörlő törlési felületéből is kiesik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64046) PRDZsolesz válasza Dluinet (#64045) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Pl. :) De írhatnám a gyárinál nagyobb méretű felnit, amit két éve műszakin nem fogadtak el, pedig nem sokkal nagyobb, és nem is lógott ki a kerékjárati ívből. Apró ültetés, mondjuk az most pont nincs. Nekem nem ezektől okos egy műszaki, mert az autó tökéletes állapotban van.

(#64047) air válasza PRDZsolesz (#64046) üzenetére


air
nagyúr

Nem lehet tökéletes állapotban, ha nem felel meg a gyári műszaki paramétereknek. :B
A nem gyári méretű felni miatt változnak a menetstabilitás feltételei.
És lehet megint okoskodni, tudom, hogy autós témában nem lehet igazam, főleg Szunyával szemben. :P

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64048) PRDZsolesz válasza air (#64047) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Úgy látom ez a téma megint elmegy rossz irányba a vélemény különbségek miatt.
Köszi mindenkinek, aki segített itt vagy privátban. :R Egyébként Suzukim van...

(#64049) #16729600 válasza air (#64047) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ebben spec. tökéletesen egyetértek veled :)

(#64050) air válasza #16729600 (#64049) üzenetére


air
nagyúr

Nem hiszem el. :Y :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.