Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57051) M_AND_Ms válasza Bird (#57050) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"látványos székpakolgatás"

Ez mi? Valami performansz a vendégek számára, vagy egyfajta szakrális szeánsz része?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57052) Bird válasza M_AND_Ms (#57051) üzenetére


Bird
addikt

Igen, egy modern köntösbe bújtatott dadaista performansz, melynek mondanivalója: Itt a vendégek vannak a pincérekért és nem fordítva. Mindenestre az előadás hatásos! ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57053) Agostino válasza M_AND_Ms (#57051) üzenetére


Agostino
addikt

ez a gtfo lokális változata : )))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57054) Exian


Exian
őstag

Én a Bagolyvárban utoljára 10 éve céges rendezvényen voltam, az amiatt volt negatív nekem :) Kényszer buli. De oda speciel eleve nem is terveztem. Minket nem akartak kidobni, dehát az ilyen bulikon duplán fog a ceruza, ugyebár... Tenkes lesz a nyerő tutira. Ott voltunk pár éve, 5000-ből megvolt minden, most valószínűleg több lesz, de az tényleg jó. RÁADÁSUL! Apám szülőfalujáé a csárda (Csarnóta), úgyhogy amúgy is jó. Jah meg még ami eszembe jutott, hogy apám zenélt is a Tenkesben :)

[ Szerkesztve ]

(#57055) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Esetleg valakinek asztali PC? :) Pécsett van, tiszta telepítés előtt, ha lesz gazdija.

[ Szerkesztve ]

(#57056) Dluinet válasza Exian (#57054) üzenetére


Dluinet
nagyúr

esetleg így tavasszal még elmegy

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57057) Exian válasza Dluinet (#57056) üzenetére


Exian
őstag

Nemszámít :) Nem a legyeket esszük meg :D De persze értem a célzást. De ennyi erővel minden helyre kilehetne találni valami sztereotípiát.

(#57058) Dluinet


Dluinet
nagyúr

A kőlyuk az mennyire lepattant hely és milyen a kaja.

Tőlünk 10 percre van, és azt halottam jól főznek.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57059) a2d2 válasza a2d2 (#57039) üzenetére


a2d2
addikt

Na én most dobtam le teljesen az ékszíjat kasztrálással kapcsolatban.
Párszor eljátszotta ezt a kutya hogy nagyon ráizgult a szukára és teljesen kint ragadt a fütyköse golyókkal együtt. Kellett neki jó fél óra hogy helyrerázódjon.
Az orvos kasztrálás után megmutatta az eltávolított golyókat.
Erre így 4 nappal a műtét után megint ez a kép fogad: [link]
Csont kemény a fütykös is meg az a két izé is (már nem merem heregolyónak hívni őket, fingom sincs mik ezek).
Ez normális így kasztrálás után? Azt hittem teljes lankadással jár a dolog.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57060) zsolt19900 válasza Dluinet (#57058) üzenetére


zsolt19900
őstag

jól főznek, egyáltalán nem lepattant :) mehetnek oda is egész nyugodtan

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#57061) Zewa válasza Exian (#57041) üzenetére


Zewa
senior tag

Kulinárium vagy Flatorante lakásétteremhez mit szólsz? :)

Bagolyvárban a múlt héten voltam, jó hely, finom volt a kaja, bár az élőzene (50-es tag+szintetizátor) elől ki kellett "menekülni" a kerthelyiségbe. Ár/érték aránya valóban nem túl jó mert egyszerűen drága.
Palatinus szerintem nem egy nagy szám. Drága, a kaja jó de semmi extra, elég szolid adagokkal..

Én a Replayt és Korhelyet mondanám ha lakásétterem nem játszik.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#57062) Exian válasza Zewa (#57061) üzenetére


Exian
őstag

Ja azt elfelejtettem mondani, hogy nem árt, ha eldugottabb, nem a legforgalmasabb helyen van az étterem. Ebből a szempontból a Replay nekünk nem tetszik. Szóval olyan ajánlás is jöhet, ami kicsit otthonosabb, családiasabb, nem egymás hegyén hátán ülnek az emberek. Mondjuk a Replayt nem ismerem belülről, nem tudom, van e bent eldugottabb rész. De kint mindig csak azt látom, hogy ott mászkálunk el az asztalok mellett és ott nem szívesen ücsörögnék.

Ebből a szempontból a lakáséttermek jók lehetnek esetleg, nem is tudtam, hogy van ilyen Pécsen :) Kösz a tippet.

(#57063) hcl válasza Exian (#57062) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kolping?

Meg vidd el a Papucshoz, hogy hát csak zsíroskenyérre fussa, aztán utána üljetek be a szép helyre :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#57064) M_AND_Ms válasza a2d2 (#57059) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ez normális. A mienk is kisebb izgalom vagy öröm hatására vigyázzba vágja magát -ráadásul, ha most ivartalanították, akkor még időre van szükség a hormonszint csökkenésére. Sőt évekkel később is lesz, hogy rámászik a szikára, de azt többnyire csak azért, mert más kutyától látja - persze túl nagy kárt nem fog benn tenni.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57065) Zewa válasza Exian (#57062) üzenetére


Zewa
senior tag

"otthonosabb, családiasabb, nem egymás hegyén hátán ülnek az emberek."
Szvsz lakásétterem. Szerintem baromi jó helyek, elváráraidnak is megfelelnek. :K

Teca mama kisvendéglője? Esetleg Gilice panzió? Rég jártam feléjük de szép emlékképeim vannak velük kapcsolatban!

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#57066) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jó gáz lett a Bagolyvár, úgy néz ki. Kár érte. Mondjuk én személy szerint a Tenkes-t is egy szar helynek tartom. Pedig itt van 3 km-re. Ha pont akkor mentek oda, mikor van ezer német, esetleg 20 német egy asztalnál, akkor a magyar párocska pont nagy ívben le lesz szarva a kis 15k-s számlájával.

(#57067) hoax válasza Bird (#57050) üzenetére


hoax
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy kezd lepukkani a hely is... Egy normális szellőző mocskosul hiányzik a onnan. Totál konyhaszagú lettem mikor ott voltam! Ezután kössz, de kössz nem...

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#57068) Exian


Exian
őstag

Na jólvan :D Lassan érik az, hogy inkább elvonulok ki a hétvégi házunkba, rittyentek egy bográcsos, egy grilles és egy tárcsás menüt egyedül titokban (kitalálok valami kamut, hogy munkám van vagy ilyesmi), szerzek egy bébiszittert a 3 gyerkőcmellé és ellopom az asszonyt egy vacsora + éccaka kombóra a csillagos ég alá :D Lehet, hogy jobban járnánk... Erdő közepén van a Tanyánk, nem is zavarna senki. Csak hát... épp az volna a lényeg, hogy egyikünkne se legyen macera, szolgáljanak ki és kiszabaduljunk a megszokott környezetből.

[ Szerkesztve ]

(#57069) Ance válasza Exian (#57062) üzenetére


Ance
őstag

Ha már évforduló és belefér egy kis kirándulás akkor ide: http://roseetterem.hu/index.html

Nekünk is úgy ajánlották. Tipikusan nagyétkűeknek, mert a hagymaleves az pl. úgy néz ki, hogy tálban hozzák és kb. 2 adag, hozzá a piritós is. Mi e mellett a 20. számú tésztát ettük a pincér ajánlására és már régen ettem olyan jót étteremben. Mondta is előre, hogy az hosszabb idő, míg elkészül, mert magát a tésztát is készítik hozzá, ami már kapásból jó pont. Érezni is lehetett.

Sokan járnak oda az látszik, meg nem az az elegáns hely, de a kertje nem rossz. Gondolom a csúcsidőket kerülve nem lesz nagy tömeg.

(#57070) a2d2 válasza M_AND_Ms (#57064) üzenetére


a2d2
addikt

Na ok ez jó hír.
Már csak azt nem tudom hogy micsoda a képen látható két golyóbis :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57071) hipó válasza a2d2 (#57070) üzenetére


hipó
tag

Csak most, csak neked rákerestem. Ha beírod a keresőbe, hogy bulbus glandis, minden világos lesz : Đ

(#57072) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Van egy Kyocera FS 1030D nyomtatom. Hibajelenseg az hogy bekapcsolas utan a tesztet nem fejezi be, hanem csak porgeti a hengereket es sorra felvillannak a ledek.

igy nez ki egy videon.

Valakinek otlete mi lehet a baj ill hogyan lehetne megjavitani?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57073) hcl válasza Bandus99 (#57072) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tintacentrumban kérdezd meg... Én egy HP-val küzdök fél éve, ami szerint az egyik ajtaja nyitva van. Megtaláltam benne az összes érzékelőt, mind jó :D Ha elektromos baja van, arra meg nehéz rájönni :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#57074) a2d2 válasza hipó (#57071) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi!
Így már minden világos. :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57075) blaca83 válasza Exian (#57049) üzenetére


blaca83
őstag

A Tenkes tényleg nagyon jó de az elmúlt évekhez képest szerintem csökkentek az adagok. Finom de árban magas, főleg ha azt az oda vissza kb: 40 km-t is beleszámolod.

Pécsen még a Tex-Mex és a Korhely is jó szerintem.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57076) aneda válasza Exian (#57068) üzenetére


aneda
aktív tag

Pezsgőházat még mindig nagyon tudom ajánlani, szerintem Pécs legjobb étterme, és nem kicsit előzi a többit... Legnagyobb problémám vele, hogy evés közben jön érdeklődni a pincér ízlik-e az étel. Természetesen ha ott van a tulajdonos vagy az üzletvezető akkor ő érdeklődik.
Korhely is régi kedvencem, de a múltkor igencsak gyenge színvonalú ételt ettünk. Azt hiszem üzemeltető/szakács váltás volt...
Replay szerintem igen gyenge hely, a pincérek pedig iszonyat nagyarcúak, persze valakinek biztos bejön.
Tenkes az valóban legyes...

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#57077) M_AND_Ms válasza aneda (#57076) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Pezsgőházban céges vacsorán voltunk. Olyan kis adagok voltak (jéghideg tányéron felszolgálva), hogy utána hazamentem és megvacsoráztam rendesen is. A desszert túrotorta volt szamócaöntettel. Nos az öntet három csep volt a fél méter széles tányéron, 40 centire a tortától. Olyan, mintha figyelmetlenségből rácsöppent volna.
Röhej!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57078) aneda válasza M_AND_Ms (#57077) üzenetére


aneda
aktív tag

Nem az a púposra rakott tányér effektus az biztos, de én onnan még éhesen nem jöttem el. :)

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#57079) air válasza aneda (#57078) üzenetére


air
nagyúr

Mert már eleve jóllakottan mentél oda, nem? ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57080) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv,

Költözés előtt állunk, ezzel kapcsolatban szeretnénk információkat gyűjteni.
Az úti cél Pest. Hogy érdemes felköltözni, költöztetővel vagy inkább jobb furgont bérelni, mit gondoltok erről, és kiket ajánlanátok, és mennyiért dolgoznak?

(#57081) nesa válasza krizmo_ (#57080) üzenetére


nesa
veterán

Draga butoroknak kell lenni hogy megerje ilyen tavolsagba vinni.
Ha a penz nemszamit jobb a koltozteto, nemeleszel olyan faradt a vegen.

(#57082) hcl válasza nesa (#57081) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na jó, de te elbírod a cuccot, ő nem biztos ;)

Mutogatni való hater díszpinty

(#57083) blaca83 válasza krizmo_ (#57080) üzenetére


blaca83
őstag

A nagy távolság miatt szerintem pénzben sokkal jobban jársz, ha inkább szerzel hozzá egy nagy autót. Viszont utazni is + pakolni is, főleg ha egy fordulóval nem tudod elintézni esetleg az is "halál"!

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57084) krizmo_


krizmo_
addikt

3 nagyobb cuccunk van, mosógép, komód, íróasztal, ezen kívül több kisebb dolog, pl mikró stb.., néhány nagyobb növény, ruhaneműk (paplanok, pokrócok, párnák.....ilyesmik) Konyhai cuccok (tányérok, edények, poharak...minden, ami, egy konyhában van, amit naponta használnak.)
Ahhoz túl sok, hogy egy személyautóba beférjen, de egy kisebb furgonba esetleg elférne.

(#57085) Exian válasza nesa (#57081) üzenetére


Exian
őstag

Na ja. Tesóm férjének a szülei Ausztráliából!!! költöztek haza (ott éltek 30 évig és most nyugdíjas korukra hazajöttek), és hazahozatták a bútoraikat. Több, mint 1M Ft volt a hajó+teherautós szállítás. De nekik megérte, mert olyan bútorok voltak, amiket ők terveztek és nem kevés pénzből és nem ócska anyagokból készíttették el. Egy a gond: az ottani lakásukhoz méretezték milliméterre pontosan a bútorokat és most itt nem találnak olyan lakást, amibe minden bútor szépen passzolna :DDD Legalábbis szerintük. Lassan az lesz, hogy nem a lakáshoz terveznek bútorokat, hanem a búrotokhoz építtetnek házat :C :DD :))

(#57086) zsolt19900 válasza krizmo_ (#57084) üzenetére


zsolt19900
őstag

komlón lehet bérelni dukátót hatezer pénz egy napra plusz az üzemanyag, a béke hotel mögött szoktak parkolni telefonszámmal

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#57087) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Sziasztok!
Canon EF 70-200mm f/4L USM objektív eladó. :)

(#57076) aneda: A munkám miatt elég sok étteremben megfordulok, de a Pezsgőház messze az egyik legjobb a környéken. Nagyon szeretem Őket. Bátran ajánlom! ;)

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#57088) hcl válasza Sir Riccio (#57087) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Melóra mit használsz? 2.8 -ast? :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#57089) Sir Riccio válasza hcl (#57088) üzenetére


Sir Riccio
addikt

135mm F/2 lesz helyette! :DD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#57090) hcl válasza Sir Riccio (#57089) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ért. Mondjuk én megtartanám a telét is, néha kellhet:) Igaz, neked FF van, azon annyi a gyútáv mint ami rá van írva :)
Jó lenne az a 70-200 vagy egy nullával, vagy egy 1-essel kevesebbért :D Különben nem sok érte, csak nincs rá :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#57091) NGA


NGA
addikt

Kis segitség kellene. Vennénk a Media Marktban egy Bosch hűtőt és az edigitalban egy Bosch mikrót. Cetelemre adnak mindkét esetben 10%-ot. Van valakinek ilyen kártyája?

(#57092) nesa válasza krizmo_ (#57084) üzenetére


nesa
veterán

mosógép, komód, íróasztal
Ezek nemhiszem el hogy akkora erteket kepviselnek hogy megeri szalitaser fizetni, add el es ott vegyel masikat, vagy gondolom valaki segit koltozni hatha abba is befer, vagy nincs olyan ismerosod akinek van egy nagy autoja amibe ezek egybe befernek?

(#57093) nesa


nesa
veterán

Keresek 1GB DDR ramot lehetoleg 400 as lenne az igazi de gyengebb is szoba johet.

(#57094) krizmo_ válasza nesa (#57092) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem lehet minden értéket pénzben mérni, nekünk fontosak... A mosógépet nem rég vettük, nem tudnánk annyiért eladni amennyiért vettük, viszont, ha újat kellene vennünk többe kerülne...ha, meg már azt visszük, akkor meg mindegy is, mert azt sem tudjuk személygépkocsival felvinni a többi "aprósággal" együtt.
Sajnos nincs olyan ismerősünk, akinek lenne ekkora autója, ha lenne, már megkértük volna, hogy segítsen...

#57086 zsolt19900
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#57095) Exian válasza nesa (#57093) üzenetére


Exian
őstag

Szerintem 1gb-s modulban 400mhz alattiak ritkák, mint a fehér holló. Én legalábbis nem emlékszem, hogy láttam kisebb órajelűt. Neten is csak egykét spécibb darabot. Nagy értelme nincs is, 400asok mennek olyan lapban is, amik kisebb órajelen tudják csak hajtani. Viszont, mire bejöttek az 1gb-s modulok, már nem nagyon voltak olyan lapok, amik csak kisebb órajelet tudtak, így felesleges lett volna eleve kisebb órajelre hangolniuk.

Szóval szerintem úgysem fogsz gyengébbet találni, mégha szándékosan is keselnél olyat :)

[ Szerkesztve ]

(#57096) Zewa válasza krizmo_ (#57080) üzenetére


Zewa
senior tag

Iveco Daily-t tudok occsoé' bérelni (magasított, hosszított, ~10k/nap ha kell írj, és külöm PM-ben).
Reggel elhozzátok a "kis"buszt,az előre összekészített motyót bedobjátok, irány Bp, ott kipakoltok, haza Pécs, gépsárkány lead.
Egy nap leforgása alatt elintézitek, üzemanyagköltséggel együtt ~25ezer forintból megvan.
Amennyiben egyedül mész fel Pestre illetve vissza meghirdetheted a fuvarodat Oszkáron 2-2fő oda-vissza, ~2500ft/fő. Így foghatsz egy tízest! : )

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#57097) rnrn


rnrn
tag

lenne igény SportsDirect rendelésre?
Én most nem szeretnék (így organizálni sem), de volt már érdeklődő, így gondoltam bedobom.
Üdv!

(#57098) a2d2 válasza rnrn (#57097) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

Jövő hónap elején lenne igény.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57099) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok!
Ilyet vajon hol lehet kapni? 5 éve vettem, de eml., hogy hol. Köszi!

(#57100) a2d2 válasza rnrn (#57099) üzenetére


a2d2
addikt

Mivel az ember eredendően törekszik a szimmetria létrehozására, ezért nehéz ügy lesz.
Én a helyedben vennék egy olyant aminek megvan mindkét akasztója és utána kis homemade fűrészeléssel kialakítanám az áhított formát.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.