Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57401) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van eladó 17-es és 19-es LCD monitorom.
A 19-esnek a fényereje nem álíltható, de különben tipptopp, és VGA+DVI+beépített hangszóró, a 17-es tökéletes, az is jó állapotó, de csak VGA bemenetes.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57402) sutszi válasza NGA (#57398) üzenetére


sutszi
veterán

Szerintem nem éri meg. Ennyi pénzből bőven kijön egy kiváló állapotú de használt Thinkpad T400 vagy T500, esetleg X200 attól függően milyen méretben keresgélsz. Ráadásul ezek nem bomlanak le maguktól 2 év alatt mint a konzumer vackok.
Ha megbízható eladót keresel garanciával akkor alfa156 fórumtársat tudom ajánlani a hardverapróról...

Ha mindenképpen újat szeretnél akkor nem szóltam.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#57403) Ferdzsoo válasza sutszi (#57402) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Teljesen egyetértek, én ennek a feléért vettem egy használt HP probookot, erősebb procival, belevágtam egy ssd-t és gyalázza az összes vackot 150-k.ig bezárólag. Az SSD óriásit dob egy notin... :K
Árban meg az új noti 70%-ában vagyok. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#57404) NGA válasza sutszi (#57402) üzenetére


NGA
addikt

Anyukának nem szeretnék használt gépet venni.

(#57405) sutszi válasza NGA (#57404) üzenetére


sutszi
veterán

Értem, szóval gyenge minőség nem akadály ha új a gép. Ez is egy szempont.
Én csak segíteni próbáltam, de úgy látom tök mindegy, milyen jó állapotú gépről is van szó, a tudat zavar, hogy használt.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#57406) Zewa válasza NGA (#57404) üzenetére


Zewa
senior tag

Én is használtat vettem anyukámnak, egy 3 hónapos Toshiba személyében, 100%-ban karc illetve kopásmentes.Dobozában, mintha a boltból hoznád ki..(Dunc minőség)
Új ára akkortájt volt ~140k volt, én 100k körül hoztam el... Ugyan azon a pénzen sokkal jobb, időtállóbb gépet tudsz venni anyukának, bár igaz ehhez némi kutakodás, türelem szüksége. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#57407) NGA válasza sutszi (#57405) üzenetére


NGA
addikt

Nézd, én ajándékba veszem. Nem fogok beállítani egy használt géppel. Én azt kérdeztem, hogy ez a gép megfelel-e az általam felvázoltakra. Mit tartunk gyenge minőségnek? 2 év garancia van rá. Ha tönkremegy, kicserélik.

Van aki megveszi a használt Audi A6-ot, van aki ugyanennyi pénzen megveszi a szalonból vadonatújan a Suzuki Swift-et.

Pont ezért nem akartam a laptoposban sem kérdezni, mert mindenki jön ezzel a vegyél egy használt üzleti laptopot.

(#57408) hcl válasza NGA (#57407) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem ciki használtat venni. A kettő között annyi a különbség, hogy az üzleti sokkal tovább lesz gép, még ha nem is új, a kicsit gyengébb hardver meg hol érdekes... Dell 6410-et lehet kapni 80-ért, az meg i5. SSD bele és még jópár évig frankó.

" 2 év garancia van rá. Ha tönkremegy, kicserélik."
Már ha nem szívsz be valami kukacos helyet.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#57409) sutszi válasza NGA (#57407) üzenetére


sutszi
veterán

Nézd, én segítő szándékkal írtam amit írtam. Ha ennyire zavar a tudat akkor hagyd... Arra a felhasználásra amire szánod elég lesz. Nem azzal lesz a gond...

De nem gondolod, hogy a laptopos topikban is tudhatnak valamit?!

Ha már autós példa, akkor inkább megkímélt A6 mint egy koporsó swift... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#57410) NGA válasza sutszi (#57409) üzenetére


NGA
addikt

Köszönöm, ez volt a lényeg, hogy megfelel-e.

(#57408) hcl:
"Nem ciki használtat venni." Látom nem érted. Ajándék lesz anyukámnak. NEM akarok használtat venni neki. Nem érdekel mi a ciki, mi nem. Böngészéshez, facebookhoz szerinted i5 kell SSD-vel???

A notebook-osoknál szándékozom megvenni az Árkádnál, vagy az Edigitalban. Gondolom ők azért normálisak.

[ Szerkesztve ]

(#57411) hcl válasza NGA (#57410) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De értem. Viszont nemtom, sztem mindegy.
Nem kell persze az i5 böngészni, de ha kapsz fasza hardvert ugyanannyiért, tartósabb kivitelben, több értelme van. Az később is gép lesz, az ssd meg nagyjából kiküszöböli azt a tetvülést, amire a windózok hajlamosak winyóval.
Volt nálam négymagos AMD APU-s csúcs-konzumer HP noti, winyóval, ugyanolyan sebességet tudott, mint az otthoni asztalim, csak az kétmagos Core2... A Win8 reszelte a winyót folyamatosan.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57412) Visormail válasza hcl (#57411) üzenetére


Visormail
addikt

"Nem kell persze az i5 böngészni" még ;]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57413) hcl válasza Visormail (#57412) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja. Pont ezért írtam, hogy 3 év múlva?

Mutogatni való hater díszpinty

(#57414) Visormail válasza hcl (#57413) üzenetére


Visormail
addikt

Akkor majd jön a miért ilyen lassú még csak 3 éves, ja hogy már akkor is belépőszintű cucc volt, celeron meg intel videokártya.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57415) hcl válasza Visormail (#57414) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az lényegtelen... winyó.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57416) gyuri971


gyuri971
csendes tag

Sziasztok!
Pécs környékén keresek NOKIA C5-03 és NOKIA 7230 telót olcsón de teljesen üzemképesen az sem baj ha le van tiltva.

(#57417) nesa


nesa
veterán

Golyostollba valo rugot vagy hasonlot hol lehet venni pecsen?
Nem nem golyostolat akarok javitani csak kene tobb db egyforma.

(#57418) hcl válasza nesa (#57417) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Írószerbolt, veszel pár golyóstollat... :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#57419) nesa válasza hcl (#57418) üzenetére


nesa
veterán

Az nemjo, tul draga megoldas lenne, es szemet is sok lenne.

(#57420) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Pécsen hol kapok üres CD tokot??

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57421) domesz


domesz
aktív tag

Nalatok is uj lett a hardverapro felulete mobilon? :( nagyon gaz igy

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57422) Agostino válasza Dluinet (#57420) üzenetére


Agostino
addikt

mediamarktban dvd tokok mindig szoktak lenni, szerintem cd is akad majd

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57423) #TOTTI válasza domesz (#57421) üzenetére


#TOTTI
őstag

Eddig nem is volt mobilos felülete. Nem?

(#57424) nesa válasza domesz (#57421) üzenetére


nesa
veterán

Maganak az egesz PH-nak gaz a mobilos felulete, a forumok kimondottan.

(#57425) domesz


domesz
aktív tag

Nem hat, de most nagyon ugy tunik hogy lett :( nem lehet valahogy megkerulni?

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57426) plaszy válasza domesz (#57425) üzenetére


plaszy
őstag

Kapcsold be az "Asztali nézet"-et.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#57427) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Sziasztok! Van 1 ilyen szerkezete egyik ismerősömnek ami megadta magát:
Vdsl modem zxdsl 931 Vll T-S nethez adták. Ez helyett kéne nekem bármi ami kompatibilis ezzel, wifit nem feltétel asszem ezen sem volt :) Ha valakinek van ilyesmije dobjon 1 privi megnevezéssel és árral. Köszi :R

(#57428) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Canon EF 70-200mm f/4L USM teleobjektív, Pécsieknek a héten 125k.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#57429) goodboy007


goodboy007
senior tag

PS3-as GTA V-öt keresek 8k környékén.
Esetleg beszámításra van Uncharted 1-2.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#57430) omikron23


omikron23
senior tag

Sziasztok!

CM Devastator kék LED-es Gamer billentyűzet teljesen új, személyes átvétellel most 3.000 Ft :)) :R

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#57431) Dluinet


Dluinet
nagyúr

CD tokra más ötlet a MM-en kívül?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57432) goodboy007 válasza Dluinet (#57431) üzenetére


goodboy007
senior tag

Mennyi kell és milyen sürgős?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#57433) Dluinet válasza goodboy007 (#57432) üzenetére


Dluinet
nagyúr

20 db szerdára

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57434) Thaddius


Thaddius
tag

[link]

Eladó Acer Aspire v3 laptop Pécsen.

Intel i5 meg minden finomsssság :)

(#57435) matykr


matykr
csendes tag

Eladó egy Asus 9800gt 1gb ddr3, legendás kártya és nagyon jól kiszolgált, az eladás oka újabb kártyára váltás:
[link]

Ha valakit érdekel PM nyugodtan bármi kérdésre szívesen válaszolok.

[ Szerkesztve ]

(#57436) freaghill


freaghill
őstag

Hova érdemes menni futóművet beállittatni? Mennyibe szokott fájni? :)

(#57437) eastsider


eastsider
nagyúr

srácok hol lehet kapni (és vágnak nekem méretre) 1-2mm vastag rézlemezt pécsen?
úgy 3x3cm kellene

(#57438) nesa válasza eastsider (#57437) üzenetére


nesa
veterán

Korulbelul a metroval szembe van egy szinesfem kereskedo (nem nemolyan) ott kitudod valasztani mit akarsz es abbol annyit vag le amennyi kell.

(#57439) hcl válasza freaghill (#57436) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Helyet most hirtelen nem tudok, de amúgy 5-8000Ft körül, nem hosszú, megvárható a legtöbb helyen.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57440) Dluinet válasza eastsider (#57437) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Bolgár köz 8

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57441) Exian


Exian
őstag

Ha valaki mostanában redőnyt bont és nincs szüksége a régi redőnylécekre, akkor szóljon légyszi!

Erkély alsó üvegrészt szeretném fixen beburkolni használt redőnnyel. Most is így csináltuk meg a jelenlegi albérletünkben, de elköltözünk és az új helyen más méretű teljesen az erkély és nem biztos, hogy áttudjuk költöztetni a mostani burkolást.

Egyéb ötlet is jöhet erre a dologra, ha mással is megoldható könnyen a takarás, olyan anyaggal, ami időjárás álló és valamennyire zárja a fényt is.

(#57442) eastsider válasza Dluinet (#57440) üzenetére


eastsider
nagyúr

és nesa:
thx, akkor lesz egy köröm Uránba :)

(#57443) Dluinet válasza Exian (#57441) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gyere el hozzám érte (fehérhegy)

van aszem közel 2 méteres szálakból 2×1,8m
tehát kb 7-8m2 van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57444) rnrn


rnrn
tag

Pentax optio rs 1500 típusú kis zsebgépem objektíve nem akar rendesen működni. Kijön, de vissza fél úton elakad. Közben krepeg. Aztán akku ki, pár perc után visszamegy az be/ki gomb lenyomására. Nem akarom, hogy nagyobb gondja legyen, leadnám szervizbe. A hivatalos pentax szerviz Bp.-en van, de már nem garos, így más is szóba jöhet. Pécsett tudtok ajánlani hozzáértő, korrekt, megbízható helyet?!
Köszi szépen!

(#57445) hcl válasza rnrn (#57444) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az bizony mechanika hiba lesz. Valamelyik fogaskerék eldarálódhatott benne.
Nézz ebayen hozzá full optikát... Nem nehéz ezekben kicserélni. Vagy kijelzőtörött gépet.
Ha szakemberrel javíttatod, az sanszosan drágább lesz, bár nem biztos.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#57446) rnrn válasza hcl (#57445) üzenetére


rnrn
tag

Az Ön által említett hibajelenség alapján feltehetően a zoom vagy AF mechanika javítása volna szükséges, mely körülbelül bruttó 10.000 Ft lenne. Természetesen a készülék díjmentes kivizsgálását követően lesz módunkban a szükséges beavatkozás pontos meghatározása, mely alkalommal szükség esetén pontosítjuk árajánlatunkat.

Kérjük, szíveskedjen eljuttatni készülékét tartozékok nélkül szervizünkbe, hogy segíthessünk.

A készülék szállítását a DPD közreműködésével bruttó 2.500 Ft/út ellenében tudjuk szállítani belföldön.

Ez azt jelenti, hogy a 20.000 Ft-ért vásárolt készüléket oda-vissza szállítással 15.000 Ft-ért javítanák.
Volt egy HP 720-asom, nagyon szerettem. Ugyanígy járt. Azt megcsináltattam és kb. 1 év múlva ismét meghibásodott u.azzal a hibával. Annyi, hogy azt a gépet 120 ezerért vettem, így bevállaltam a 10-est.

Most légy okos Domokos!

(#57447) domesz


domesz
aktív tag

Sziasztok!

Van itt 1-2 guru, szerintetek mennyiért lehetne elpasszolni rövid időn belül egy:
Toshiba Satellite C855-12T laptop
(Intel® Celeron Dual-Core™ B815 / 4GB / 500GB / Intel® HD Graphics 2000 / Gyöngyház fehér)

Nem garis, de hibátlan, egész jó akkuval, gyári töltővel.

köszi

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57448) Hunter2 válasza domesz (#57447) üzenetére


Hunter2
addikt

ennél minimálisan jobb gépet kb. 82-84000-ért lehet venni újonnan. Szóval max. 60k, ha tényleg gyorsba akarod eladni akkor 50.

(#57449) M_AND_Ms válasza Exian (#57441) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"Erkély alsó üvegrészt szeretném fixen beburkolni"

Ez az, amit nagyon nehezen értek meg. Miért baj, ha bejön a fény? (Ne haragudj, de tényleg nem értem - esetleg földszinti a lakás?)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57450) freaghill válasza hcl (#57439) üzenetére


freaghill
őstag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.