Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) Dluinet válasza tajcsi (#56150) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha rákeresel, akkor csak dicsérik.

Sajnos az Aldiban januárban volt 800 wattos gyümölcscentrifuga 10000 Ft.-ért, 3 év a garanciával, amiről még jókat mondtak.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56152) tajcsi válasza Dluinet (#56151) üzenetére


tajcsi
senior tag

:U En olyan 40-50-ert gondoltam venni valamit.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#56153) Dluinet válasza tajcsi (#56152) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Akkor mindenképp csak a Moulinex Juice Extractor XXL jöhet számításba, még 60-ért sem találsz jobbat.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56154) Hunter2


Hunter2
addikt

Akar valaki használt laptopot venni? Van pár eladó. 25-től 80-ig bezárólag. 1 hó garanciával.

(#56155) tajcsi válasza Dluinet (#56153) üzenetére


tajcsi
senior tag

Moulinex ZU5008 Infiny Press Revolution :U

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#56156) Dluinet válasza tajcsi (#56155) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az már nem 65 felett van?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56157) tajcsi válasza Dluinet (#56156) üzenetére


tajcsi
senior tag

:N 52 rongy :B

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#56158) Dluinet válasza tajcsi (#56157) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha belefér, akkor ..

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56159) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Van egy eladó iPhone 4-em szép állapotban 55Kért

(T-s, fekete és 16GBos)

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#56160) Silencer83


Silencer83
addikt

hali!

kell valakinek esetleg 0km-es HDD, táp esetleg? 500Gb, 1TB... bolti ar pl 16.000 akkor 10.000ert viheted. vannak 500as uj csiftek tapok, 9 helyett mondjuk 5.500?

(#56161) Silencer83 válasza Silencer83 (#56160) üzenetére


Silencer83
addikt

memoria ( ddr2 , ddr3 ) kimaradt. esetleg SSD meghajto

(#56162) s7evcsenko válasza Silencer83 (#56160) üzenetére


s7evcsenko
addikt

szia.
nagyobb winyok is vannak?
3-4TB? ezek mennyiert?
Esetleg zyxel nsa 325v2 nas? :-)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#56163) goodboy007 válasza Silencer83 (#56160) üzenetére


goodboy007
senior tag

Hova szólna a garancia?
Webshop van vagy legalább valami árlista?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#56164) DeniBoy válasza Silencer83 (#56161) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

:K

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#56165) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok hamarosan eladó lesz a fenti fémkeretes ágy(Pécs, kertváros).Kikába vásárolt kb 2 éve
Keret,háttámla szétszerelhető,szabvány 140x200cm (matrac is hibátlan állapotú,nem kopott,nem sérült) matrac való bele. Az ágyrácsok cserélve, és tépőzárral vannak rögzítve.
Tejes mérete (kerettel) 215x155cm.
Ár megmegegyezés szerint, érdeklődni privátba, vagy 06202640367.

[ Szerkesztve ]

(#56166) mark75


mark75
senior tag

Üdv!

ELADÓ

(#56167) zsolt19900


zsolt19900
őstag

alkohol szondát, alkohol tesztert használ valaki vagy a környezetetekben valaki? keresnem kell egyet a munkahelyemre, mert bedöglött amit most használunk és valami olyasmi kellene, ami nem fúvóka cserélgető + nem limites stb. stb.

esetleg valakinek ötlete? vagy van-e itt Pécsen bolt ezzel kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56168) OrangeBud


OrangeBud
tag

Hali!
1.) Ilyen körkábel csupaszolót találok Pécsett?
2.) Értelmes autóüveg fóliázást hol találok? :U tudom goolge stb. de mégis hátha van valakinek jó/rossz tapasztalata. PM- :B

Továbbá eladó Huawei MediaPad 7 Lite eladó 30k

(#56169) Exian


Exian
őstag

Keresek bármilyen 3.25-ös és 5.25-ös meghajtókat! Mindegy micsoda, az sem baj, ha nem működik! A lényeg, hogy 1995 előtti gyártmány legyen :)

Ismétlem, akármi: FDD meghajtó, ZIP drive, kőkorszaki CD-romok (caddy-s példánynak pl. nagyon örülnék).

Az sem feltétel tehát, hogy működjön! Leginkább arra kellene, hogy régi gépekbe kerüljenek "takarólemez" helyett. Sok gépemhez nincs takarólemez az üres meghajtóhelyekhez és megtölteném korhű cuccokkal.

Pénzt nem tudok érte adni (feleség behúzta az antikpc-zsebpénz kéziféket :D ), ha Neked úgy is csak útban van... akkor azért valami cseredolgot fel tudok kínálni, vagy sör-csoki.

(#56170) CPT.Pirk válasza OrangeBud (#56168) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csupaszoló. :D Elektronikai boltban kapható ilyesmi, de a körkörös bevágás nem feltétlen jó dolog, mert könnyű belevágni a belső erek szigetelésébe is, ami nem egy jó dolog. Helyesen egy éles késsel hosszában vágjuk meg a kábelt, akkor alatta az erek nem kerülnek a kés útjába.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#56171) Exian válasza OrangeBud (#56168) üzenetére


Exian
őstag

"1.) Ilyen körkábel csupaszolót találok Pécsett?"

Én sima egyszerű "csupaszolót" (én inkább blankolónak ismerem) a tacskóban vettem ilyen párszáz forintért :) Nem volt 500 Ft. Viccből vettem meg, na mondom, ez is az a fajta lesz, hogy első használatra megnyekken, de nem, egész jól bírja a strapát, és eddigi tapasztalom szerint nagyjából mindegy neki, hogy milyen vastag a kábel, persze, azért ne egycenti vastag kábelt akarj vele blankolni.

(#56172) nbl2 válasza OrangeBud (#56168) üzenetére


nbl2
senior tag

Értelmes autófóliázó az árkádtól mész ki uránváros felé, és a régi OMV kút után(bőrgyár) a garázsoknál van egy nagyon jó autófóliás (mellette van egy munkavédelmi bolt is).
Több tapasztalat is van, és csak jót tudok mondani róla, nagyon szépen és jól dolgozik!

Never give up!

(#56173) Exian válasza nbl2 (#56172) üzenetére


Exian
őstag

"mész ki uránváros felé...bőrgyár"

Akkor az inkább kertváros felé van, vagy tévedek? :U

(#56174) nbl2


nbl2
senior tag

kertváros akart lenni. :)

Never give up!

(#56175) #16729600


#16729600
törölt tag

Sziasztok!

Tud valaki spéci kulcsmásolót Pécsett?Elveszett egy a mindent nyitó ( lépcsőház,garázs,pince,lakás) kulcsból.Itt Ausztriában kicsit sokallom a közel 100 €-os másolási díjat.( EVVA DPI a márkája )

köszönettel.

[ Szerkesztve ]

(#56176) Exian válasza #16729600 (#56175) üzenetére


Exian
őstag

Húha.. Szerintem az nem lesz egyszerű. Általában csak az a cég szokta másolni, amelyik eladta. De olcsóbb kéne, hogy legyen. Szerintem. Nézd meg, hogy a kulcson van e telefonszám. Az én összes spéci kulcsomon, amit X cég gyárt/forgalmaz, rajta van a helyi képviseletnek a telefonszáma és náluk lehet kérni másolatot a kulcs sorszáma alapján.

(#56177) #16729600 válasza Exian (#56176) üzenetére


#16729600
törölt tag

Itt a faluban ahol lakom simán lemásolnák,Grazban is,csak húzósnak tűnt a költsége,de akkor lehet hogy nem úszom meg az itteni csináltatást,ha Pécsett ez ilyen körülményes.Köszi a választ :R

(#56178) nesa válasza #16729600 (#56175) üzenetére


nesa
veterán

Az Ilyen kulcsokat nemis szabad befogni masoloba, kesobb gond lehet belole mivel megalapithato a masolas.
Mindenkepp a gyartotol lenne celszeru rendelni uj kulcsot.

(#56179) Ance válasza #16729600 (#56177) üzenetére


Ance
őstag

A Kórház téren lévő zárszaküzletben próbálkozz. Ott lehet, hogy tudják másolni.

(#56180) Dluinet válasza #16729600 (#56177) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az ilyen kulcsokat nem másolják, hanem a gyártó sorszám alapján ad újat, de előtte ellenőrzik a jogosultságodat a pótlásra. Általában a kulcs tulajdonosa egy biztonsági kártyát kap, ami alapján rendelhet pótkulcsot. Ennek hiányában, nincs sok esély a másolásra elfogadható áron (kevesebb mint 500€).

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56181) #16729600 válasza Dluinet (#56180) üzenetére


#16729600
törölt tag

500 €???Ezt most a hónap vagy az évtized vicce?? :) Mint már írtam simán lemásolnák itt,csak sokallottam érte a egyik helyen 95 a másikon meg 90€-t.Vittem a kulcsot és nem kértek semmit,még a nagy muteromat se kellett exhumálni,hogy DNS azonosítást végezzenek :)

(#56182) Bla82


Bla82
tag

Akinek lenne eladó 2,5"-os hdd-hez, min. sata 2-es külső háza holnapi átvétellel PÜ-ben jelezze termék és ár megjelöléssel. :R

(#56183) nesa válasza #16729600 (#56181) üzenetére


nesa
veterán

Elsiklasz a lenyeg mellett ha befogjak 1x kulcsmasoloba ertelmet vesziti az egesz.

(#56184) Dluinet válasza #16729600 (#56181) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én is kérdeztem, hogy egy autó slusszkulcsát mért 150€ -ért csinálják. Amikor a vásárban 3000Ft (10€), de azzal csak az ajtókat nyitogatom, de az autó nem fog elindulni.

Példa: A gyár megcsinálja 50€ ért, mert tudod igazolni, hogy a tied, a kulcs.
A azonos minőségű kulcs utángyártása kérdezés nélkül, 500€, de akkor te lehetsz egy tolvaj is, aki bűncselekményhez akarja felhasználni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56185) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Nincs valakinek otthon elfekvő Kenyérsütő gépe, 1000Ft-ért megszabadulhatok tőle, és a helye is felszabadul.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56186) a2d2 válasza Dluinet (#56184) üzenetére


a2d2
addikt

Magyarul csak saját magát szivatja azember ilyen kulcsokkal mert a rabló úgyis zártöréssel fog bejutni 10mp alatt.

Én a kórház téren lévő zárboltot nem ajánlom senkinek semmilyen körülmények között.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56187) Dluinet válasza a2d2 (#56186) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A kórház téren lévő zárboltot én sem ajánlom senkinek semmilyen körülmények között.
A kiszolgálás miatt.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56188) nesa válasza a2d2 (#56186) üzenetére


nesa
veterán

Komolyabb zaraknal nem mukodik a hengerzartores, se a furas, ill szerintem tuti furhato de az olyan sokaig tartana hogy nemerdemes nekialni se.

(#56189) Ance válasza Dluinet (#56187) üzenetére


Ance
őstag

A kiszolgálásban igazatok van. Eléggé borzalmas, de én mindig poénra veszem, hogy beszólogat és úgy nem tud felbosszantani. :D Attól még a bolt jó.

(#56190) nbl2 válasza Ance (#56189) üzenetére


nbl2
senior tag

De az eladó egy antiszociális f@sz!!!
Saját tapasztalat.

Never give up!

(#56191) a2d2 válasza Ance (#56189) üzenetére


a2d2
addikt

A kiszolgálás az egyik dolog, az árszint a másik.
Érdemes pár száz méterrel arrébb menni a 999-be és ugyanazt az elzett zárat 5e helyett 2e-ért megkapod.
Saját tapasztalat.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56192) Dluinet válasza nbl2 (#56190) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pontos a megfogalmazás.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56193) Ance válasza a2d2 (#56191) üzenetére


Ance
őstag

Már bocs, itt kizárólag egy spec kulcs másolásáról volt szó, arra kértek ajánlást. Másról nem beszéltünk és nem is ide tartozik szerintem.

Nbl2 megfogalmazása tényleg találó.

(#56194) nesa válasza a2d2 (#56191) üzenetére


nesa
veterán

Mondjuk a masikat se kell agyondicserni.

(#56195) Silencer83


Silencer83
addikt

mindenkitol elnezest, munkahelyi kikuldetesben voltam :W
hamarosan valaszolok :R

(#56196) Exian


Exian
őstag

Pécsi éttermeket és kajáikat jól ismerőkhöz kérdés: tudtok-e olyan éttermet, kajáldát, büfét, menzát, akármit ajánlani, ahol csinálnak JÓ chillit? "Nekem mindegy milyen, babbal, vagy bab nélkül" (Columbo után szabadon), az alapra vagyok kíváncsi, hogy milyen a JÓ chilli :) Azon kívül, hogy legyen erős, és mondjuk még is csak, azért bab legyen benne.

Szóval kíváncsi vagyok, hogy milyen egy normális chilli. Tudom, csinálni kell, aztán olyanra csinálja az ember, amilyenre akarja. Meg van csomó recept is neten. Én ma csináltam is, de akkor is érdekelne, hogy milyen a "szabványos" chilli, már ha van olyan.

Az enyém szerintem teljesen jó lett, de az asszony kiköpte :DDD Igaz, neki lehet, hogy "kicsit" erős volt.

(#56197) dunc válasza Exian (#56196) üzenetére


dunc
nagyúr

Én 1995 be ettem Pesten egy wendy's nevű gyorsétterembe! (azóta se olyant!) :O

(#56198) hcl válasza Exian (#56196) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tex-Mex, vagy a chiliszoszok.hu-n veszel egy jóféle szószt (Pécsett átvehető személyesen) és az elég 1 évig.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56199) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nincs valakinek eladó 12x1,5-es mozgókúpos kerékőre?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#56200) rnrn


rnrn
tag

Szombaton sétálunk kertiben a gyerekkel. Kb. 2 lépéssel jártam előtt, mert bevágta a lábféket a futóbicajon. Megálltam én is. Hallom, hogy valami hátulról közelít, hátrafordulok, ekkor megijedve tőlem már 4 lábon csúszva közelített egy vizslaszerű négy lábú. A gyerektől kb. 1 m-re állt meg. Ekkor már hívta a gazdája, no meg én is riogattam. A gyerekben -- és bennem is -- megállt az ütő. Meg sem szólaltam, mire az 50-es hölgy gazda: "nem szokott ilyet csinálni". Na, ekkor kapott a verbális verésből rendesen. Válasza az volt, hogy jelentsem fel. És már húzta is el a csíkot, ráadásul egy másik ebbel együtt. Magyarán két "szófogadó" kutya szájkosár és nyakörv nélkül.

Tegnap ugyancsak kertiben futottam du. Ekkor engem kezdett el kergetni egy kis testű kutya. Nem rezeltem be, bár sztem azért ha akart volna, bokán kaphatott volna. Na, mindegy, megálltam. Vén szatyor páráz és szájkosár nélkül sétáltatta. Azt mondta, hogy nem szokott ilyet csinálni. Tovább mentem, nem szóltam semmit, csak csóváltam a fejem.

Múlt héten ismét csak kertiben egy 50-es nő, a 30-as gyereke és 4-5 éves kislány unoka sétált. Az egyik padon faszi ül és szórakozik a kutyával. Inkább mondanám kistestűnek. Én a haver és gyerekeink zárt játszótéren. Arra lettünk figyelmesek, hogy a kutya nekilendül és nekimegy a három sétálónak. Lefagytak, a kislány ordít, mint a sakál, az anyja ugyancsak. Haver átugrik a kerítésen és elzavarja a kutyát. Közben a padról csak nézi a gazdi, hogy ebből mi lesz. Haver kérdőre vonta. A gazdi azt mondta, hogy nem szokott ilyet csinálni, amúgy meg mit ugrál itt! Lökdösődésig fajult a dolog.

A jövőben paprikaspray-vel megyek ki, és használni is fogom. Pedig nem szoktam ilyet csinálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.