Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) air válasza Dr. Gonzο (#61000) üzenetére


air
nagyúr

0% THM a kamat.
Kamatmentes részlet magyarul.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61002) Dr. Gonzο válasza air (#61001) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Jajj értem én, mi az a THM! :)
Csak ilyen nem létezik, hogy 0%-os!
Mert amennyiben nekem le kell tennem a végösszeg 10%-át a boltban készpénzben és az árú árát 10 hónapra leosztják, nekem az nem nulla!

(#61003) hcl válasza Bandus99 (#60960) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Raktárkészlet mostanában nem divat... Úgyis megvárja a hülyevevő amíg megérkezik...

Mutogatni való hater díszpinty

(#61004) air válasza Dr. Gonzο (#61002) üzenetére


air
nagyúr

Csakhogy nem kell letenned semmit a vásárláskor. A vételárat osztják 10 egyenlő részletre.
Tehát létezik olyan, hogy 0%-os THM.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61005) dunc válasza air (#61004) üzenetére


dunc
nagyúr

így van, és a másik az ha nem akar valaki kamatot fizetni, akkor gyűjtse össze a pénzt!

(#61006) Janoska26 válasza dunc (#61005) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Vigye vissza az üres üvegeket mondjuk :D

(#61007) Exian válasza newwave0507 (#60991) üzenetére


Exian
őstag

Dluinet jól beszél :) 3 gyerek, 2 munkahely és megszűnik minden ilyen jellegű problémád. Helyette lesz ezer másik, amiktől meg más bajaid lesznek :D Pl. most 2 hete mindhárom gyerkőcünk nagyon beteg, éjszakáink nincsenek. De legalább nem magammal vagyok elfoglalva, hanem velük. Amíg egyedül éltem, akkor is éjszakáztam sokat, de akkor mindenféle pszichés dolog miatt, ahogy ezek szerint Te is. Nekem is voltak régen ilyen gondjaim, de jött a családi élet és elvágták :D

De tény, hogy depresszió oldásra a legjobb, ha az ember le van kötve és van egy normális terhelés.

[ Szerkesztve ]

(#61008) hcl válasza Exian (#61007) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én egyedül lakok régóta, de nem hiszem azt hogy beteg vagyok :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#61009) Bandus99


Bandus99
őstag

Erdekes tapasztalatokkal gazdagodtam a laptopkeresgeles kozben.

Elsosorban, hogy ha nem a megszokott meretet keresed, akkor sehol sincs raktaron.
Ennel sokkal erdekesebb volt a kovetkezo tapasztalat:
Az hogy a mediamarktban nem tudnak arrol, hogy letezik-e az altalam keresett konfiguracio, az rendben van, nekik nincs ezert mondta, nem tudja egyaltalan letezik-e. Szoval ez oke.

Node hogy szakboltban kifejezetten laptopokra szakosodott helyen kijelenti az elado, hogy az marpedig nem letezik, amit en keresek. Nevezetesen 11,6" meretu laptopban nincs amibe i3 procit tennenek, nemhogy i5., abban csak celeron procis letezik.
Ehhez kepest itt van a kezemben.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#61010) hcl válasza Bandus99 (#61009) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Biztos nem éri meg ilyen egzotikus dolgokkal foglalkozni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#61011) nesa válasza hcl (#61008) üzenetére


nesa
veterán

Azt hittem nos vagy :K

(#61012) Birsmann válasza Bandus99 (#61009) üzenetére


Birsmann
tag

Nekem is megmondták a Media Markt-ban, hogy nem létezik 12.5"-os gép :))

(#61013) air válasza Bandus99 (#61009) üzenetére


air
nagyúr

És te hiszel a vaksi szemednek? :D
Hiszen megmondták, hogy nincs. ;)
Lehet, hogy csak hallucinálsz a koffein miatt. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61014) hcl válasza nesa (#61011) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Barátnő 8 éve, de nem itt dolgozik, így alkalomszerű barátnő, és hét közben nem itt van :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#61015) dunc


dunc
nagyúr

srácok tp linkbe melyik menű a tiltás? Tehát wifiről ip, vagy mac alapján melyik menü a tiltás.

(#61016) djdaniel


djdaniel
senior tag

Jó estét urak!
Valaki jár gyakran a sörházba ? úgy-e szombaton lesz "HÓDÍTÁS ÉJSZAKÁJA"
úgy-e +17 a korhatár, lányoktól mennyire kérik el ott a személyit ?
illetve ha felnőttel megy, akkor azért beengedik nem ?

(#61017) hcl válasza dunc (#61015) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Access Control, azon belül többféleképpen lehet tiltogatni (na most az is kérdés, hogy mit akarsz tiltogatni, és hogyan).

Mutogatni való hater díszpinty

(#61018) dunc válasza hcl (#61017) üzenetére


dunc
nagyúr

ok köszi

(#61019) Exian válasza hcl (#61008) üzenetére


Exian
őstag

Nekem akkoriban nagyon kegyetlen munkahelyem/helyeim voltak, amik mellett csak egy érzéketlen állat nem lett volna időnként megzakkanva és megzuhanva :) Csupa degeneráltak gyűjteménye volt, akik igencsak húzták le az embert. Vagyis csak húzták volna, de én meg más féle voltam... de ezt emészteni nem könnyű. De ez már igen régen volt, meg akkoriban amúgy is zűrös volt a fiatal korszakom :)

[ Szerkesztve ]

(#61020) Szilofon


Szilofon
tag

Csak is egyben eladó és az ára 8000ft.
2000ft-ot spórolsz :)

2015.05.31-ig érvényes.

A Pécsi nemzeti színházba szól a jegyek.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#61021) rnrn


rnrn
tag

Android 4+ verzióhoz lenne szükségem nem gmailes fiókhoz email kliensre mobiltelóra. A beépített nem okés sajnos. K-9 Mail ill. Email Mail Inbox @Blue között vacilálok, de ha javasoltok mást, megfontolom (HUN Lang előny, IMAP alapkövetelmény).
Köszi szépen!

(#61022) air válasza rnrn (#61021) üzenetére


air
nagyúr

MailDroid esetleg?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61023) Dare2Live válasza rnrn (#61021) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Pár napja néztem, hogy beépített frissités után kezel ~bmilyen email címet. Ha ez volt a probléma érdemes frissiteni anno amikor nézegettem ~2éve nem volt érdemi konkurenciája.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#61024) rnrn válasza Dare2Live (#61023) üzenetére


rnrn
tag

Kösz és Air-nek is!
Néhány napig jól működött, de mostanában csak az van (IMAP kapcs.), hogy jelez, jöt egy mél. Rábökök a mélre, megnyitja, de nem jelenik meg a szövegtest.
Mivel nem rég visszaállítottam a telón az eredeti állapotot, jól és gyorsan működik. Jelenleg közel 20 alkalmazás vár frissítésre, de eszem ágában sincs jóváhagyni. Azt hogyan lehetne kivitelezni, hogy csak ez az egy e-mail kliens frissítse be magát?
Köszi!

(#61025) Dare2Live válasza rnrn (#61024) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

bemész playbe és ráböksz csak arra az egyre.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#61026) air válasza rnrn (#61024) üzenetére


air
nagyúr

Lekapcsolod a netet.
Elindítod a Play-t.
A beállításokban kikapcsolod az automatikus frissítést.
Visszakapcsolod a netet.
Újra elindítod a Play-t.
A saját alkalmazások között a frissítésre várakozó alkalmazások közül kiválasztod azt amit frissíteni akarsz, és frissíted.

(#61025) Dare2Live
Az úgy nem lesz jó.
Ahhoz előbb ki kell kapcsolni az automatikus frissítést. Lásd a fenti eljárást!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61027) rnrn válasza Dare2Live (#61025) üzenetére


rnrn
tag

Az előre telepítetteket nem látom a play-ben. :)

(#61028) rnrn válasza air (#61026) üzenetére


rnrn
tag

Ez lehet a megoldás!
Hamarosan ki is próbálom és megírom, h működött-e.
Minden esetre köszönöm!

(#61029) rnrn válasza rnrn (#61028) üzenetére


rnrn
tag

Ez azért nem jó, mert nincs a listában ez a nyavalyás e-mail kliens...
Köszi még egyszer. Leszedem a k9 mailt...

(#61030) sutszi


sutszi
veterán

Új Dunlop pénztárcákat tessék!!!

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#61031) Birsmann


Birsmann
tag

Valakinek van esetleg E6430, T430, 8470p notebook eladó? :) Kérem ne fogja vissza magát, és jelezzen!

Köszönöm,

A.

[ Szerkesztve ]

(#61032) hcl válasza Birsmann (#61031) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Árak engem is érdekelnének ilyesmire. Illetve E6410-re is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#61033) endib válasza Birsmann (#61031) üzenetére


endib
tag

Érdemes körbenézn itt: LaptopSystem

(#61034) Birsmann válasza endib (#61033) üzenetére


Birsmann
tag

Köszönöm, alfa156-tal (laptopsystem) felvettem a kapcsolatot, úgy tűnik sikerrel járok :))

hcl: Dellekkel kapcsolatban Somaszt érdemes még zaklatni (http://hardverapro.hu/tag/somasz) sajnos E6430 most nincs neki

A.

[ Szerkesztve ]

(#61035) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

Jövő héten ismét Pécsett leszek pár napig, szóval ha van rá igény ott is át tudom adni az eladó dolgaimat:

Eladó Samsung Galaxy Alpha (szürke, független, MediaMarkt-ban vásárolt)

Logitech MX5500 bluetooth billentyüzet és egér eladó

Az érdeklődéseket priviben kérném. Köszönöm!

(#61036) hcl válasza Birsmann (#61034) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK köszi!
Levonóban gondolkodtam, de igazából melóhelyen is minden Döll, és ugyanaz a hardver úgy tűnik, Döllben olcsóbb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#61037) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

külső HDD-t keresek , akinek van eladó PM plz.

@ thanks.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#61038) aneda


aneda
aktív tag

Van egy eladó független, fehér Z1 Compact telefonom.
Ára pécsieknek 55k!

T-Mobile-tól rendeltem használt készülékként (kellett némi hátszél) 2db-ot, de a feleségemnek nem tetszik, így 1db eladó lett.
A "használt" a T-nél a 14 napon belül visszaküldött készülékeket jelenti, természetes gyári csomagolás, összes tartozék stb.
Jótállás nincs rá, csak szavatosság, lásd lent.
Letiltani nem fogják, mert nem tartozik hozzá előfizetés, még feltöltőkártyás sem.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#61039) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Nincs valakinek eladó alap i3-as notebookja 50 körül? Max 60-ért.
Amit fontos, szép állapot, hdmi.

köszi

(#61040) newwave0507 válasza Exian (#61007) üzenetére


newwave0507
tag

Hát igen .. ez az egész hipochonderség meg tudja nehezíteni az ember dolgát .. meg mindennapját ha úgy adódik :) De mondjuk én beismerem magamnak hogy az vagyok , nem igen küzdök a gondolat ellen :D Csak valahogy jó lenne ha úgy tudnék tekinteni ezekre a dolgokra , hogy nem sz*rok be minden tünettől , vagy bármely dologtól amit magamon észre veszek :D

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#61041) hcl válasza newwave0507 (#61040) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De ha az megvan, hogy ez gáz, akkor itt a megoldás : akaraterő. Lehet fejleszteni. Gyak. minden kényszerbetegség alapja az, hogy akaratgyenge az áldozat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#61042) newwave0507 válasza hcl (#61041) üzenetére


newwave0507
tag

Ez teljes mértékében igaz !

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#61043) Birsmann


Birsmann
tag

Valakinek van 12,5"-es kijelzőjű gépe? Egy fél órára szeretném kipróbálni, hogy méretre megfelelő-e... Vagy tudtok olyan üzletet, ahol ki van állítva ilyen? (eddig MediaMarkt és Árkád melletti nem tudom milyen nevű notebook üzlet kizárva...)

Konkrétan Dell E6220 miatt érdekelne, ha valakinek ilyen gépét kipróbálhatnám, az már mennyország lenne :D

Köszi
A.

[ Szerkesztve ]

(#61044) stfx


stfx
aktív tag

Valakinek emeltek mar DIGI-s topnetet? Eloszor emelkedett 100/25Mb-re, most meg megemelkedett 100/50-re, de meg mindig nem 200Mbps a download. A routerem( tp wdr3600) birna a tempot, megsincs 100 mega felett a download.Olyan mintha 100Mbps-es switchen lennek (digis speedtest 96/53Mbps), de azt is kiprobaltam hogy a digis utp-t dugtam a gepbe, es jelezte hogy gigabites a kapcsolat, csak a jelszavam nem tudom ugyhogy PPPOE-vel nem tudtam racsatlakozni. Termeszetesen routerral is gigabites a linkem.

(#61045) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

A " Saphír " óramárka milyen ? Apu most kapott szülinapjára anyutól egy automatát , és érdekelné hogy milyen szerkezet , stb ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#61046) Dluinet válasza newwave0507 (#61045) üzenetére


Dluinet
nagyúr

semmi különös
az óraszerkezetet valakitől veszi (seiko, casio), arra rárakja a burkolatot

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#61047) newwave0507 válasza Dluinet (#61046) üzenetére


newwave0507
tag

köszi ! :)

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#61048) s7evcsenko válasza stfx (#61044) üzenetére


s7evcsenko
addikt

én úgy tudom, hogy a 200-as és afeletti net csak a digi saját routerével megy.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#61049) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Valakinek xbox 360ra eladó GTA V ?? SÜRGŐS

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#61050) stfx válasza s7evcsenko (#61048) üzenetére


stfx
aktív tag

Ilyen nincs. Ha van telefon is a net mellet akkor adnak egy zte routert, de ha nincs telefon es van egy jo routered ami bir natolni megfelelo savszellel akkor nem kell a digis zte. Azis csak a voip miatt kell, ha van valakinek telefonja. Nekem nincs telom, a wdr3600-om meg 960Mbps-t tud natolni, szoval boven eleg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.