Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57351) Dluinet válasza rnrn (#57350) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a másik amit linkeltem, őket fel lehet hívni telefonon, elmondod mire van szükséged és délutánra vagy másnap reggelre beszerzik a kedvezményes áron

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57352) a2d2 válasza Dluinet (#57345) üzenetére


a2d2
addikt

Most néztem csak meg a linkedet. Én is innen rendeltem múltkor a Daewoo-hoz hűtőrácsot meg kisebb kiegészítőket. Nagyon korrekt áron kaptam meg őket. Szóval én is ajánlom.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57353) Exian


Exian
őstag

Keresek néhány jó állapotú bútort, ilyesmit:

- kellene 1db kisebb ágy, gyereknek. Esetleg normál méretű, egyszemélyes heverő.
- kellene egy nagyszobába való komplett szobabútor, vagy majdnem komplett.
- falra szerelhető polcok
- előszobai szekrény
- végül is bármi :)

(#57354) NGA válasza Exian (#57353) üzenetére


NGA
addikt

Nagyszobába bútor: Melodia szekrénysor 30e-ért lenne Szép.

Ilyen, mint ezen a képen:

kép

[ Szerkesztve ]

(#57355) Kaics


Kaics
tag

Eladó Olympus STYLUS 1. Ajándék volt, de már van egy. Bontatlan. Világgarancia. Bolti árnál valamivel olcsóbban tudom adni. :)

(#57356) Nevil2


Nevil2
tag

Eladó játékok:

- Cluedo társasjáték
- rádió-távirányítású autó

ugyanitt:

- Intel Core i3 540@3,07GHz
- univerzális, PC-ről programozható távirányító

Pécsieknek mérsékelten alkuképes! :)

[ Szerkesztve ]

(#57357) blaca83


blaca83
őstag

Motorola Defy-hez ért valaki? :F

Sziasztok!

SOS segítségre lenne szükségem. Sehol sem találom egyik Defy készülékemen sem, hogy hol lehet azt beállítani, hogy:
-Ha "jack dugós eszközt" kapcsolok a telefonra(haedset,mp3...stb) akkor, ha hívnak automatikusan vegye fel a hívást.
Az egyik teló "sima" Defy CyanogenM. 7-essel ellátva a másik pedig egy Defy+ verzió. EGYIKNÉL SEM TALÁLOM, hol lehet ezt beállítani. :W

Help PLS. :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57358) 0xmilan válasza blaca83 (#57357) üzenetére


0xmilan
addikt

(#57359) nesa


nesa
veterán

Pécsen hol toltik legkedvezobben az auto klimat?

(#57360) blaca83 válasza 0xmilan (#57358) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi, megpróbálom... ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57361) #16729600


#16729600
törölt tag

Sziasztok,írtam a bringás topikba,de b@asznak rám,úgy látszik ott csak minimum Tour de France tagsággal rendelkezőknek válaszolnak :) Hátha itt akad pár kerékpáros aki tud erre válaszolni
Illetve a két sports directes bringa közül.ti melyiket választanátok?A cégem fizeti mindkettőt,ellenben sajnos máshonnan nem rendelhetek.Ezt,vagy ezt ?

köszönettel.

[ Szerkesztve ]

(#57362) air válasza #16729600 (#57361) üzenetére


air
nagyúr

Milyen célra lenne a bringa? Hobbi? Túrázás? Sport? Biztosan ilyen országútit akarsz?
Aki csak az egészséges életmód miatt vesz kerékpárt, annak nem ezek valók.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57363) #16729600 válasza air (#57362) üzenetére


#16729600
törölt tag

Esetenkénti tekerés a nem túl meredek Osztrák utakon a cél, itt vigyáznak a bringásokra és rengeteg van.Azért gondoltam országúti bringára,mert tavaly a fertő tó körül volt szerencsém kipróbálni egy TREK országúti bringát,összehasonlíthatatlanul jobb élményt adott,mint a szintén kipróbált MBT ( az nekem tragédia,a vastag és kis abroncsaival,nem bombatölcséreken és kidőlt fatuskókon át akarok tekerni a susnyákosban :) ),valamint a trekking bringákat is kipróbálás után kukáztam a terveim közül.A cél amúgy olyan 40-50km tekerése néha,jó és viszonylag sík utakon.

[ Szerkesztve ]

(#57364) GTheo


GTheo
csendes tag

Eladó egy Piaggio Liberty 150 ccm, 2003-as, 14 000 km-rel, 4 ütemű, nagyon jól megy és keveset fogyaszt, barna színű!

(#57365) a2d2 válasza #16729600 (#57363) üzenetére


a2d2
addikt

Na már pont akartam kérdezni hol dolgozol, de így mindjárt más.
Már azt hittem magyar cégről van szó :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57366) #16729600 válasza a2d2 (#57365) üzenetére


#16729600
törölt tag

Itt most divatba jött,hogy a nagyobb cégek bónuszként kicsengetik a dolgozóik bringa vásárlását,hogy egészségesebb és boldogabb munkavállalóik legyenek.( meg biztosan szempont,hogy kevesebb legyen a betegszabadság ) Amúgy is itt 8-80 éves korig mindenki bringázik,hétvégeken alig lehet autóval közlekedni,mert hihetetlenül sokan tekernek az utakon.Legutóbb egy őszhajú nagymami korú nőci mint a szél eltekert mellettem és lehagyott egy emelkedőn,csak pislogtam,nem cseppet volt ciki :)

(#57367) Lomha 8V válasza GTheo (#57364) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Csak nagyon érdeklődésképpen, mennyit kérsz érte?

(#57368) Tommee


Tommee
aktív tag

Playstation 2-höz keresek 8MB-os fekete színű memóriakártyát. Privát üzenetben kérnék értesítést!

(#57369) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lesz eladó 19-es 4:3 monitorom is. LED világításúvá lett alakítva, de nem működik a fényerőszabályzása (viszont jó a képe).
Ezen van DVI és VGA bemenet, állítható-forgatható talp, elforgatható képernyő, beépített hangszórók.
8000Ft körül lesz ez is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57370) NGA


NGA
addikt

Egy kérdés. Digis vagyok, és van olyan oldal, ami blokkolja a digis dns-t. Ha átállítom 8.8.8.8 és 8.8.4.4-re, azzal okozok valami bajt?

(#57371) Exian válasza NGA (#57370) üzenetére


Exian
őstag

Az égvilágon semmi bajt nem okozol. Nekem már jó régóta minden digis hálózaton lévő gépemen ezek a DNS-ek vannak megadva. Hozzáteszem, sok esetben gyorsabb is vele a címfordítás, mint a digi sajátjaival :)

(#57373) eastsider


eastsider
nagyúr

valakinek mobil sandy bridges i5-ös ? [link] 18k

(#57374) emre válasza #16729600 (#57361) üzenetére


emre
veterán

Tekerni tudnak csak, a bringákhoz és a szereléshez kevesen értenek, és azokat is kiutálják.

Dióhéjban:

Kisebb vázméretűt vehetsz abból hosszabb stucnival könnyebben lehet kényelmeset csinálni, de ha nagyobbat veszel akkor azzal szenvedni fogsz. A váz méret még lehet összetettebb is, mert a nyeregcső hossza eltérhet a felső csőétől. Jártam már így. 186cm vagyok vettem használtan egy 60 vagy 62-es vázzal rendelkező Caprine SM1000 bringát, és egyszerűen bármit csináltam nem éreztem magam jól rajta. El is ment a háztól.

Jelenleg egy trekking gépem van 18"-os, ebből nekem még eggyel nagyobb méret elmenne, de ez sem kényelmetlen. És van egy országútim is amin a nyeregcső 60cm, a felső cső ami lényeges 58cm, ez nekem a maximum, ha ennél nagyobb lenne akkor bajban lennék.

A kettő közül én a szarv kormányos feketét venném, de ha nincs ár korlát akkor inkább ezt. Ez erősen szubjektív, a felszereltség hasonló, de a triatlon váltókarral nem vagyok kibékülve. Neked az 56-os méretet javaslom ami pont nincs a feketében, a párodnak meg az 53 vagy 54-est.

kis segítség:
Ez pl hasonlít az én véleményemhez, kerékpár váz méret, , az országúti kerékpár testreszabása.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#57375) air válasza emre (#57374) üzenetére


air
nagyúr

Annyit még hozzátennék, hogy akkora kerékpárt kell választani, amekkorán az ülés beállítható olyan magasra, hogy a nyeregben ülve, az alsó pedálpozícióban teljesen kinyújtva legyen a láb. Ekkor persze a nyeregben ülve nem ér le az ember lába a talajra, de nem is kell. Ugyanis ez a legoptimálisabb, és valójában a legkényelmesebb pozíció a kerékpáron ülve. És nem utolsó sorban így a leghatékonyabb a hajtás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57376) #16729600 válasza emre (#57374) üzenetére


#16729600
törölt tag

Köszönöm a kedves segítségedet :R Végül én is a mellett a bringa mellett döntöttem amit ajánlottál.Mázlim van,mert van árkorlát,de pont ma lett még olcsóbb és így belefért ez a 2 bringa a keretbe( az előző rendelést meg sikerült még szállítás előtt lemondani ).Ellenben akkor lehet gondban leszünk ,mert nekem végül 59 ,a páromnak 56 os lett,mert ebből a típusból nem volt más méret.

Bár ahogy elnézem a linkelt táblázatodat .országúti bringánál csak 1cm el vagyok kisebb az ajánlott legnagyobb méretnél.páromnak meg eleve sokkal hosszabb a lába,hátha neki is jó lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#57377) a2d2 válasza #16729600 (#57376) üzenetére


a2d2
addikt

Semmi gond ha nem lenne jó megveszem féláron :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57378) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok, ismeri közelebbről, vagy netán dolgozik is közületek v.ki az IT Services-nél?
Ha igen, dobjon már lszi egy privit!

Köszönöm!!!

(#57379) NGA


NGA
addikt

Még mindig keresek valakit, akinek van cetelem kártyája. edigitalnál laptopra kéne a 10% kedvezmény.

(#57380) blaca83


blaca83
őstag

GSM Doki-val van valakinek tapasztalata?
[link]

@NGA:
Ment PÜ!

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57381) NGA


NGA
addikt

Valaki keresett 1 TB-os külső hdd-t. Az emag-on 19900 Ft. Most jött meg a DPD-vel, jó kis cucc.

(#57382) OrangeBud válasza blaca83 (#57380) üzenetére


OrangeBud
tag

Igen..2nap után hívtak hogy kész a teló (htc one x,hibajelenség: nem kapcsolt be) csak sw frissítés kellet.Jöjjek működik. 20 perc alatt ott voltam,természetesen a masina addigra már nem működött ;]
Újabb 2 nap után rájöttek és elmondták egy ezresért cserébe hogy a telefon nem működik.. :W :D alaplap hibás. Természetesen a telefont nem kellő szaktudással bontották meg hanem felfeszegették a műanyag keretet ami rohadtul szembetűnő volt a karcmentes telefonon. Erre persze azzal védekeztek hogy ők a telefont nem szedték szét :)

(#57383) Dluinet válasza OrangeBud (#57382) üzenetére


Dluinet
nagyúr

HTC telefont csak szakszervizbe vinném, HTC-hez kevés vagy egyáltalán nincs eszközük a sima telefonszerelőknek.

Egy normális szervizes ezt beismeri és el sem vállalja.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57384) blaca83 válasza OrangeBud (#57382) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi az infót, akkor hozzájuk inkább nem viszem. :((( :(

Tud valaki olyan szervízt ahol megbízhatóan + gyorsan dolgoznak? (úgy néz ki, hogy kifeküdt az egyik Motorola Defy-m)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57385) #16729600 válasza blaca83 (#57384) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát oda valóban ne vidd a telódat, ismerősömnek 2 hét után közölték,hogy nincs alkatrészük hozzá,vigye nagyobb ( !! ) szervizbe. Az ebay-en ugyan találtak alkatrészt,de csak 10 db ot lehet rendelni ( amúgy 5 eurós tétel/db ) azt meg nem teszik meg.Javasolták ellenben,hogy a barátom rendelje meg a tizet és aztán adja el a felesleges a 9 et :)

(#57386) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Van 2 db eladó OEM processzorom, természetesen vadi új!
I7-3770 - 45.000
I7 4770 - 59.000

Akit érdekel az keressen priviben!

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57387) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Sziasztok !
Pécsi fogyasztóvédelemnél van valakinek ismerőse ?
:R

(#57388) Csepy válasza blaca83 (#57380) üzenetére


Csepy
senior tag

pü ment.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#57389) esgabor75


esgabor75
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Kivettem az otthoni T-mobilos home előfizus simkártyát a telefonból, de a lányom úgy eltüntette, hogy két hete keressük egyfolytában. Ilyenkor mit lehet tenni? Sim pótlás sokba kerül?
Köszi előre is

(#57390) Dluinet válasza esgabor75 (#57389) üzenetére


Dluinet
nagyúr

2-3 ezer forint kűrül

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57391) esgabor75 válasza Dluinet (#57390) üzenetére


esgabor75
csendes tag

Köszi, akkor marad a csere, máskor jobban vigyázok

(#57392) Smoker84 válasza blaca83 (#57384) üzenetére


Smoker84
tag

mit csináld ? tünetek ? frissítéssel foglalkozom.irj pü-t

(#57393) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Sziasztok. Gipszkartonost tudtok ajánlani?

(#57394) Smoker84


Smoker84
tag

Cserélném másik androidos télóra Huawei y210 esem,telenoros,fóliás kb 3 hónapos,még garis.ki mit ajánlana érte ? :DD

(#57395) matykr


matykr
csendes tag

Sziasztok nem valaki Pécsen eladó PhenomII X6-os procit? A pc boltokból sajna már kivonták.:(

(#57396) Smoker84 válasza Smoker84 (#57394) üzenetére


Smoker84
tag

y210 10000ft Pécs

[link]

(#57397) blaca83


blaca83
őstag

Erre még valaki? :F [link]

Alkatrész:
Az I7 3770-esek elkeltek, de megkérdezem lesz-e még! Viszont I7 4770-ből van még 1 darab!!!! :C

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57398) NGA


NGA
addikt

Szeretnék egy laptopot anyukámnak. A laptopos topicban nem igazán válaszoltak.

Ez volna a kiszemelt:

[link]

Amire kellene neki: youtube, skype, böngészés, kicsi flas játékok, Facebook.

Érdemes megvenni?

(#57399) Lomha 8V válasza NGA (#57398) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Szerintem simán jó. Nekem ennél gyengébb asztali gépem van a boltomban, és teljesen korrekt.

(#57400) csehe02


csehe02
csendes tag

Eladó egy kb 6 hónapos független Nexus 5 32gb, Dobozával, USA töltővel, de adok hozzá másik EU töltőfejet.
Első perctől tokban és fóliával.
Képeket küldök.
Ára 90.000

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.