Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Eladó egy ASUS HD 7970 TOP 3 GB DCUII 3GB 384BIT!

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#75002) Exian válasza CPT.Pirk (#75000) üzenetére


Exian
őstag

Bérelj te is telket évi 5000-ért és akkor mehet a fóliás nevelés is akár, utána meg majd a kiültetés és "nagyüzemi" termelés. Mellettem van több üres telek, amire rá lehetne cuppanni. Nekem pár perc gyalogtávra van, a legjobb, legbiztonságosabb részen kertvárosban.

(#75003) CPT.Pirk válasza Exian (#75002) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A csilisben kérdeztem, hogy úgy mégis merre lehet bérelni... :) Nem is ezzel van gond mert haverom kertes házánál lenne a kiültetés, hanem a február .. május közötti időszak a problémás nekem a panelban.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#75004) Exian válasza CPT.Pirk (#75003) üzenetére


Exian
őstag

Jah bocs, és válaszoltam, vagy nem, vagy mi volt? :DDD Bocs, de... egy kicsit feledékeny vagyok, pontosabban száz felé kell szakadnom agyban, sokszor azt sem tudom, mit csináltam fél órával ezelőtt...

SZERK.: megnéztem, úgy látom, nem válaszoltam :)

Szóval EZT töltsd ki, aztán a Pécsi Vagyonhasznosító Zrt-nél le kell adni.

Sok felé vannak bérelhető kertek, a Rózsadombnál is, neked az volna nagyon közel. De az is jó hely, ahol nekem van, itt van 1-2 "állandó lakó", akik figyelnek, nekem még nem piszkáltak semmimet, ugyanakkor pár sorral odébb hallottam, hogy állítólag pont ezek a "benszülöttek" dézsmálják sokaknak a termését. De nálam, meg a közvetlen szomszédaimnál ilyet nem hallottam. Nekem konkrétan roskadozott a terméstől az összes barackfám, és ráadásul épp a fő termés idején nem tudtam kimenni, mert nem voltunk 2-3 hétig Pécsen, szinte a fákon rohadt le minden, szóval még így sem piszkálták.

[ Szerkesztve ]

(#75005) CPT.Pirk válasza Exian (#75004) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi, elgondolkodom rajta. :)

*szerk:
vagyis mégsem, nekem max pár nm kell a csilikhez. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#75006) Exian válasza Exian (#75004) üzenetére


Exian
őstag

Ezek a telkek amúgy egyformán 400-500m2 közötti parcellák, szóval ennyit írj be, ha netán megpróbálod, de lehet többet is bérelni (egymás mellettieket a legjobb persze összecsapni), de ez esetben persze dupla bérleti díj is van.

(#75007) Exian válasza CPT.Pirk (#75005) üzenetére


Exian
őstag

"vagyis mégsem, nekem max pár nm kell a csilikhez. :)"

És? Nem kell az egészet bevetni :D nekem is jelenleg csak egy icike picike pár négyzetméteres rész van felásva, nem csinálok nagy veteményest, pár tő paprika meg paradicsom lesz, a többi füves, meg van pár barackfám, oszt' annyi. Gyerekek tudnak ugrálni kicsit, az a legjobb, ki lehet velük szabadulni, saját játszótérként funkcionál. Meg nekem is ha olyanom van, kimegyek egyedül aztán csak úgy vagyok, amikor már unom itthon, aztán pötyörészek ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

(#75008) Zewa válasza Exian (#75007) üzenetére


Zewa
senior tag

"pár tő paprika meg paradicsom lesz, a többi füves.."

Teljesen érhető hogy ebben a mai gazdasági helyzetben kell a keresetkiegészítés. :DDD

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#75009) Dluinet válasza Zewa (#75008) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak valami disznótelep mellé érdemes rakni, hogy ne érezzék a fű szagát ;]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75010) UHHH válasza Dluinet (#75009) üzenetére


UHHH
senior tag

Az ortofotókra is vigyázni kell, sűrűn a kukorica közé...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#75011) Vertigo18 válasza Dluinet (#75009) üzenetére


Vertigo18
addikt

Figyelek-figyelek... :)

Jöhetnek a tippek! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#75012) Zewa válasza Vertigo18 (#75011) üzenetére


Zewa
senior tag

Csalán! A hasonló levele remek álcát biztosít és jelenléte a nitrogén dús talajra utal, ami szintén kedvező. ;]

Keresek 40-50k magasságában 15"-os laptopot. Az ajánlatok kérlek pm-ben küldjétek.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#75013) Vertigo18 válasza Vertigo18 (#75011) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyszer "hallottam róla", hogy egy mamikának a kicsike földjén a háza mögött a kukoricása közepén volt egy kisebb ültetvénye. Azt mondta a házkutatásnál (ahogy "hallottam"), hogy egy ismeretlentől vette Pécsett a piacon 200 Ft-ért, azt hitte petrezselyem és akkor már gondolta, kipróbálja... a kukorica közepén... :)

De köszi a tippet, majd keresek Google Earth-szel nagy területű csalánost! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#75014) Exian


Exian
őstag

Emberek, rossz az, aki rosszra gondol! Vagy: mindenki magából indul ki :DDD

(#75015) Exian


Exian
őstag

Létezik Pécsen olyan számtech bolt, ahol átvesznek használt alkatrészeket? Van egy halom cuccom, amitől szabadulni szeretnék, de nincs időm/kedvem hirdetgetni hónapokig, meg figyelni, mikor melyik hirdetés jár le, stb stb... legjobb lenne, ha valaki átvenné egyben az egészet, akár sokkal olcsóbban, mintha külön-külön eladogatnám.

(#75016) Janoska26 válasza Exian (#75015) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

dobtam egy privit ;)

(#75017) Zewa válasza Exian (#75015) üzenetére


Zewa
senior tag

Szerintem írj egy listát cakk-pakk egy árral és oszd meg itt. Akinek meg kő az ír neked hogy mikor&hol... : )

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#75018) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Még mindig keresek itx-es alaplapot, amin van Hdmi és DDR3-as. N meg bele való procit... :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#75019) hcl válasza Exian (#75015) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Mondjuk itt a topicban :D Amúgy a PC bazárban átveszik, de ne számíts sok lére...

Mutogatni való hater díszpinty

(#75020) mormota


mormota
senior tag

dpd pickup ponton hogy történik a szállítás megrendelése (feladás)? odamegyek, és mindent ott intézek?
vagy honlapon/telefonon kell a szállítást "rendelni"?

[ Szerkesztve ]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#75021) Hunter2 válasza mormota (#75020) üzenetére


Hunter2
addikt

használj vatera futárt akkor nem kell sehová menni és minden értelem szerű: [link]

vatera fiók sem kell hozzá.

(#75022) Hunter2 válasza Exian (#75015) üzenetére


Hunter2
addikt

Mi is veszünk használt alkatrészeket, fel sem merült hogy ez nem világos mindenkinek. :U
szabadság 33. Alpha laptopszeriz

upsz dupla lett

[ Szerkesztve ]

(#75023) Exian válasza Hunter2 (#75022) üzenetére


Exian
őstag

Na, látom vannak itt akkor érdeklődők meg lehetőségek, lehet, hogy licitre kell majd bocsátanom a portékát :D

[ Szerkesztve ]

(#75024) rnrn


rnrn
tag

Átalakítjuk a fürdőt, így nincs szükségünk az alábbi két berendezési tárgyra:

Elszállításban nem tudok segíteni, Pécsudvardon vannak a cuccok.
Mivel "útban vannak", nem kérek nagy árat értük, a kabinra 5 EFt-ot gondoltam, a tükrös fürdőszobabútor mosdókagylóval, csapteleppel együtt egy 20-as.
A többi priviben...

(#75025) emre válasza rnrn (#75024) üzenetére


emre
veterán

Ment priv. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#75026) zsolt19900 válasza rnrn (#75024) üzenetére


zsolt19900
őstag

írtam privit én is :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#75027) M_AND_Ms válasza zsolt19900 (#75026) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én nem. ;)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#75028) TRob1 válasza M_AND_Ms (#75027) üzenetére


TRob1
veterán

Én majdnem. :D

¤ R'n'R ¤

(#75029) rnrn


rnrn
tag

Kaptam privit --- többet is! :P

(#75030) newwave0507


newwave0507
tag

Valakinek esetleg egy delidelt 4770K 75ért?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#75031) freaghill


freaghill
őstag

Tudtok itt Pécsen korrekt neppert? Jöhet privátban is :)
Köszi! :R

(#75032) Vaze válasza rnrn (#75024) üzenetére


Vaze
őstag

Szia,
fürdőszobabútor megvan meg?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#75033) mormota válasza freaghill (#75031) üzenetére


mormota
senior tag

a névtelen utca elején a sarkon.
ismi most vett onnan kocsit, azt mondta a csóka, hogy neki fontosabb a neve, mint hogy jó profitja legyen a sok kocsin a visszatekerések, simlizések miatt.

Illusztrálok, tehát vagyok

(#75034) rnrn válasza Vaze (#75032) üzenetére


rnrn
tag

Szia, 4-en állnak előtted, ha nem jönne össze, jelzem.

(#75035) Vertigo18 válasza rnrn (#75034) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lol, tudni lehetett, hogy kelendő lesz! :)

Hát a zuhanykabin?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#75036) rnrn válasza Vertigo18 (#75035) üzenetére


rnrn
tag

Dettó. Elvileg van fix vevő, de már megtanultam, hogy akkor van valami eladva, ha a pénz a kezemben van. Ez véletlenül sem a vevőimnek szól, hanem a tapasztalataim mondatják velem --- általánosság.
Szép napot!

(#75037) Ance válasza mormota (#75033) üzenetére


Ance
őstag

Mondjuk én is ezt mondanám a helyében.... az még nem túl nagy garancia a nepperre.

Milyen lenne, ha bemennél egy étterembe és megkérdeznéd, tud-e valami finomat ajánlani, erre azt mondaná, hogy: "Nem, az összes kajánk sz@r"

Hogy érdemben is hozzászóljak: én használt autót ismerőstől vennék. A mostanit is úgy vettem, az előtte lévőt is. Mindenkinek mondtam, hogy vennék használt autót, ha valaki eladja a sajátját. Olyan adta el, aki addig nem is nagyon gondolkozott rajta, hogy cserélne. Pontosan azért, mert félt attól mennyi gondja lesz a régi eladásával, a beszámításon meg sokat bukott volna. Én megadtam érte az árát, így többet kapott, mint ahol az újat vette, máris megérte neki is. Szóval terjeszd, hogy vennél ismerőstől, valaki, vagy valakinek az ismerőse jelentkezni fog.

(#75038) Exian válasza Ance (#75037) üzenetére


Exian
őstag

"Hogy érdemben is hozzászóljak: én használt autót ismerőstől vennék."

Én neppertől vettem (igaz ismerőstől, talán ez a legjobb opció), de az egyik saját használatú autóját. Úgy voltam vele, ha egy kereskedő megtart és használ egy autót 5 évig és nem szabadul meg tőle azonnal, akkor az talán annyira rossz nem lehet :) Mondjuk csak második autónak használták, amikor 5-nél több ülés kellett. Aztán kirepültek a gyerekek, már nem kellett az 5-nél több ülés, ezért adták csak el, na meg egy kicsit "erőszakoskodtam is". Ez a legjobb helyzet, amikor nem a nepper erőszakoskodik, hogy ugyan vedd már meg, hanem a vevő, hogy ugyan legyen szíves adja már el :D

Sajnos ez a legnehezebb, hogy ismerőstől jó autót venni. Mert ami tényleg jó, az már el sem jut kereskedésig, sőt, hirdetőoldalakig sem, mert rögtön lesz gazdája. Mire az ember értesül róla, hogy van eladó autója, már csak múltidő.

De sajnos ez sem igaz mindig, hogy ismerőstől csak jót lehet venni... én az első autómmal (pontosabban a másodikkal, az első egy Trabi volt tanulókocsinak :D), azzal megszívtam, NAGYON közeli ismerőstől vettem, de az az autó konkrétan széthullott alattam. A vásárlás pillanatában csilivi jónak tűnt, aztán kiderültek dolgok... mondjuk nem a csaj tehetett róla, nem értett hozzá. Volt rohadás rajta, megcsináltatta, de mint utólag kiderült, ultragyors, ultragagyi kozmetika lett csak rajta elvégezve, nem rakták rendesen rendbe. Mi utána pár évre rá nagyon alaposan megcsináltattuk, komplett javítóívek lettek behegesztve, szépen ki lett lakatolva minden kényes helyen. De akkor meg a motor halt meg, szóval csak szívtam azzal a kocsival, meg többször meg is állt menet közben.

Utána szintén ismerőstől (magánszemély, nem nepper) vettem kocsit, az olyan volt, hogy voltak bajai, de sohasem állt meg, mindig indult, csak épp kezdett már olyan állapotba kerülni, hogy sokat rá kellett volna költeni (kvázi a kocsi árát), akkor jött a mostani.

(#75039) freaghill válasza Ance (#75037) üzenetére


freaghill
őstag

Eladni szeretném az autót minél gyorsabban, és nem szeretném hirdetni.

Ha ad annyit amennyit szeretnék kapni érte akkor már nekem megérte azt, hogy lerakom az autót, és kész.

(#75040) stfx


stfx
aktív tag

Jóárasított Geforce GTX 1060 vagy 1070-et nem tud valaki? Privibe is jöhet.

(#75041) Hunter2


Hunter2
addikt

Core i5-2500K-t vay i7 2600K-t keresek. Csak "K"-s procik érdekelnek!!
Ha van valakinek eladó privátban jelezze.

(#75042) Vaze válasza rnrn (#75034) üzenetére


Vaze
őstag

Oke,Rendben
Koszonom :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#75043) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hello,

Van valakinek ADSL szolgáltatása? Kaptam egy angol ADSL modemroutert, és jó lenne tudni, hogy itthon milyen értékek használatosak telefonvonali kapcsolatra. Tudna valaki screenshotot küldeni a vonal tulajdonságairól?
(Ennek itt a jövő hetet is lehet állítani az ADSL kapcsolat tulajdonságai között, és valószínű nem jó a magyar telefonhálózathoz.)
Amúgy eladó lesz, hamarosan.

Mutogatni való hater díszpinty

(#75044) air válasza hcl (#75043) üzenetére


air
nagyúr

Van még ADSL szolgáltatás egyáltalán valahol?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75045) samu2062


samu2062
aktív tag

Sziasztok!
Nincs véletlen valakinek elfekvőben egy din aljzatos-rca dugaszos kábele,vagy átalakítója?
Üzletekben nem kaptam.
Netről rendelni meg nem nagyon akarok úgy,hogy párszáz forint ez az izé és 1200-1500 a kiszállítása.
Vatera sem sokkal jobb.
Szóval ha lenne valakinek,szívesen megvenném.

(#75046) Gazs


Gazs
tag

Eladó asus eee mini pc : [link]

Eladó usb-s endoszkóp kamera : [link]

(#75047) Dluinet válasza hcl (#75043) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én csak VDSL-el találkoztam a környezetemben

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75048) Exian válasza samu2062 (#75045) üzenetére


Exian
őstag

Ha megveszed a szükséges dolgokat hozzá (aljzat, csatlakozó, kábel) és lerajzolod, hogy hogyan kell lennie a bekötésnek, akkor összerakom Neked. Kapsz minden hozzávalót pl. a MicrOHM-ban a kerházban, vagy ha kertváros jobb, akkor esetleg a Zöld Bolt-ban.

(#75049) newwave0507


newwave0507
tag

Valakinek esetleg egy i7 4770K delidelt, kupak visszaragasztva. 75k. ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#75050) fudi2002 válasza newwave0507 (#75049) üzenetére


fudi2002
veterán

Ha pár hónappal előbb írsz... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.