Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56401) Sz7Cs válasza Exian (#56397) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

szintén az euronics-ba tanácsolta az eladó, hogy a garanciális idő vége előtt "véletlenül" törjem össze.. mert nagyon jól járnék vele :C

(#56402) Exian válasza a2d2 (#56380) üzenetére


Exian
őstag

Köszi az ajánlást, végül a Marsonál kötöttünk ki. Az ügyintéző csajszi nagyon kedves, korrekt volt, mindent megmutogatott, tett ajánlásokat, stb. Friss gumit rendel nekünk, mert nincs raktáron az, amit szerettünk volna.

Jövő hétre meg lesz.

A napokban voltunk egy másik hálózat pécsi műhelyében, na ott nagyon gáz volt a csaj... kb. így szólt hozzánk, amikor beléptünk az irodába, hogy "na mit akarnak már?". Mert hogy nem is köszönt, amikor beléptünk, vártam valami reakciót, de félig-meddig valakivel beszélt, nem akartam beleszólni...

Marsoéknál korrektebb volt a kiszolgálás, az tuti.

Azt a Forensis vagy miféle kártyát nem tudod kölcsönadni a jövő heti átvételkor? :DDD Mert nekem nincs, azt sem tudom, mi az :)

(#56403) M_AND_Ms válasza Exian (#56402) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"Az ügyintéző csajszi nagyon kedves, korrekt volt, mindent megmutogatott..."

Mesélj! :D ;)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#56404) Exian válasza M_AND_Ms (#56403) üzenetére


Exian
őstag

:DDD

Csak a gumikészletét mutatta meg :C :O :P :Y Ma csak idáig jutottunk el! :DD

(#56405) Mercutio_ válasza Exian (#56404) üzenetére


Mercutio_
félisten

Durex, masculan, rako? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#56406) nesa válasza Exian (#56402) üzenetére


nesa
veterán

Teis tettel ajanlatot neki?

Amugy haza vinned?

Meg mindig keresek 7-8 szemelyes kocsit!

[ Szerkesztve ]

(#56407) Nevil2 válasza Exian (#56397) üzenetére


Nevil2
tag

Jogos, nem szép... Az eladók védelmében szólva: nem a jutalék szaftos, hanem erre kvóta van, amit ha nem teljesít, az levonással jár ... de ez legyen az ő bajuk, akkor sem szép, ha így próbálják eladni.

Egyébként a visszaélések elkerülése végett, egy ötéves készülék esetében a biztosítási összeg egy időarányos érték lesz, nem az eredeti vételár (ahogy más biztosítások esetében is). Egyébként pedig elég jó a fizetési hajlandóság ezeknél a biztosításoknál.

(#56408) Tanczi01 válasza Nevil2 (#56407) üzenetére


Tanczi01
tag

Tehát,veszek egy tv-t 250eft-ért. 4,5év múlva véletlenül leesik.
Kapok érte maximum 100eft-ot???
Nem tudtak mutatni a biztosításról semmit,csak a táblázatot időarányosan.

[ Szerkesztve ]

(#56409) Exian válasza Tanczi01 (#56408) üzenetére


Exian
őstag

Én legalább kaptam szerződést, többoldalas, végül is teljesen korrektül le van írva minden feltétel, stb. Nagyjából arról szól, hogy semmire sem fizetnek, amire épp Te gondolnál :D Ha szeretnétek, be tudom szkennelni...

(#56410) Exian válasza Nevil2 (#56407) üzenetére


Exian
őstag

"nem a jutalék szaftos, hanem erre kvóta van, amit ha nem teljesít, az levonással jár"

Ebben is lehet valami. Apám is végül ezért repült az T-től, mert már nem tudta/nem akarta hozni az ilyen-olyan idióta eladási kvótákat. Belefáradt na, 18 évnyi Westeles múlttal a háta mögött... volt irodavezető is, aztán jött a T, berakták sima üzletkötőnek... na mindegy, ez totál más téma.

(#56411) Deni25


Deni25
csendes tag

Xbox 360 wireless racing wheelhez keresek alkatrészt (jobb oldali váltókar)! Tudtok tippet adni, kinél hol érdeklődhetek. Köszi

(#56412) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Trekking kerékpárt keresek 188cm-s magassághoz. Valakinek nincs véletlen valami jóféle eladó?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#56413) hattrickuser


hattrickuser
tag

Van egy eladó integrált ATOM processzoros alaplapom: [link]
Illetve van egy 300GB-os IDE csatlakozós HDD-m: [link]

Privát Üzenetben nyugodtan keress!

(#56414) Mercutio_


Mercutio_
félisten

#56382-re senki :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#56415) Ildika


Ildika
tag

Sziasztok!
SD vagy micro SD kártyát vennénk fényképezőbe, 1GB tökéletes lenne...

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#56416) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Kocsihoz kellene egy kis festeket kevertetni, csak kis javitashoz.
Ti hova mennetek?

Egyszer mar evekkel ezelott jartam kint a budai vam utan shell kut kornyeken egy uzletben, de mar nem emlekszem a ceg nevere, igy azt sem tudom ott vannak-e meg mindig.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#56417) Dluinet


Dluinet
nagyúr

alumínium l profilt hol kapok Pécsen (a Bolgár köz kívül)?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56418) hcl válasza Bandus99 (#56416) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az Urán Tesco környékén, attól kicsit kijjebb van egy festékes szakbolt, ahol kevernek is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56419) Sir Riccio válasza Bandus99 (#56416) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Színvonal Festékáruház és tudtommal ott vannak. :)

A HiJoin felnik gumival együtt elkeltek, köszi az érdeklődést mindenkinek.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#56420) a2d2 válasza Sir Riccio (#56419) üzenetére


a2d2
addikt

Sziasztok!

Ma délután megnézek egy régi benzines Stihl láncfűrészt.
Tudtok még valami mondani mit nézzek meg ezeken kívül?

- könnyű indítás
- csörgés/zörgés alapjáraton
- alapjáratot szépen tartja
- gázadásra gyorsan reagál
- lánc olajozódik-e rendesen

Köszi!

Miki

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56421) emre válasza a2d2 (#56420) üzenetére


emre
veterán

kipörög-e rendesen?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#56422) a2d2 válasza emre (#56421) üzenetére


a2d2
addikt

Azt nem fogom tudni lemérni hogy megvan-e a 10e fordulat, de a közelből venném és el tudom hozni egy tesztre (16-18cm-es akácoszlop van feltéve a bakra ezt feldarabolom vele).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56423) emre válasza a2d2 (#56422) üzenetére


emre
veterán

Világos, de azért azt hallani hogy egészséges üveghangon megy-e padlógáznál.
Mondjuk ha nem az lehet beállítás probléma is.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#56424) a2d2


a2d2
addikt

Na akkor még egy utolsó kísérlet mielőtt újat vennék :)

Keresem a 802739731-es motorszámú Stihl MS 170-es láncfűrészem.
A nyomravezetőnek fel tudok ajánlani 30e Ft-ot!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56425) a2d2 válasza a2d2 (#56420) üzenetére


a2d2
addikt

Na most felhívtam a Stihl márkaboltot hogy valóban kapható-e a mai napig alkatrész hozzá és röviden annyit mondtak hogy felejtsem el a fűrészt, kivéve ha nem múzeumba szánom.
Helyette tanácsolták hogy vegyek ugyanolyant mint amit elloptak, most még akciósabb, 53eFt.

Nem tudom mitévő legyek.
Szerintetek érdemes venni kb 45 éves fűrészt?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56426) oyko


oyko
tag

Sziasztok

Eladó egy Újszerű állapotban lévő karcmentes ,fóliás , tokban tartott
Samsung Galaxy S3 I9300 független fehér mobiltelefon dobozában, minden tartozékával.
Gyártói garanciával, 2014. szeptemberig érvényes.

Ár:59.900-Ft

Pécsett
Érd: Itt a PH-n.

(#56427) littlejohnny


littlejohnny
tag

Komplett jatekos gepet keresnek 80-85k kornyeken monitorral egyutt. Posta/futar sajnos szukseges...

(#56428) Mercutio_ válasza littlejohnny (#56427) üzenetére


Mercutio_
félisten

CRT-vel kihozhato :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#56429) crabi


crabi
csendes tag

Nem kell valakinek média marktba 7-8 db 1000ft os 10000ft-ként beváltható utalvány?

(#56430) RZozo


RZozo
aktív tag

AM2-es procit keresek kölcsön kertvárosban egy alaplap kipróbálására. Sörrel tudok szolgálni érte. Esetleg ha megfelelő, akkor meg is veszem.

(#56431) Silenzio


Silenzio
addikt

Sziasztok!

Nem akar valaki esetleg mostanában LG G2-t venni? Új előfizetésre vagy meglévőre?
Ha 31-ével bezárólag valaki vesz egy ilyet, az kérem, nálam vegye az Árkád T-Pontban, és ajándékba adok hozzá egy eredeti LG flip tokot. (4290-be kerül) Igen, LG eladási verseny van, jól sejted. :)
A díjcsomag mindegy, az se baj, ha részletre veszed. Ha érdekel a dolog, hívj fel vagy írj privit! Harminc-Négynegyvennégy-1348 a céges számom.

Köszi!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#56432) nesa válasza Silenzio (#56431) üzenetére


nesa
veterán

Masban is birsz segiteni,tobb mint 1 eve hurcoltam a szamom, azota nembirnak felhivni telefonon, direkt kertem a nostenyt hogy nem kell hangposta 1500 csenges utan se, hangpostam az nincs is, de par csorges utan vege a bulinak,ez nekem keves a szolgaltatas igy szamomra nulla jo lenne ha legalabb 1,5-2 percig kicsorogne.

(#56433) Hunter2


Hunter2
addikt

Érdekel valakit egy hibálan, karcmentes Samsung Galaxy S Advance?
T-mobil függő, 2015.05 10-ig garanciális. Minden cuccával, dobozában.
Képek: [link]

(#56434) nesa


nesa
veterán

Pecsen ki foglalkozik turbo javitassal?

(#56435) Silenzio válasza nesa (#56432) üzenetére


Silenzio
addikt

Küldd át a számod priviben! Megoldom.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#56437) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Van két kék 140-es Alpenföhn Wingboost ventim, akit érdekel írjon.

(#56438) Exian


Exian
őstag

3x512MB DDR2-800 ramot 1x1GB-re cserélnék!

Van valakinek?

A három 512esemből 2x512MB az Kingmax KIT elvileg (tehát 1GB). Abból gondolom csak, hogy KIT, mert mindkét modulon Serial Numberként ugyan az szerepel, ha nem KIT lenne, akkor gondolom más lenne a sorozatszáma a kettőnek. De tökugyanaz.

A harmadik az most így nem tudom mi, de talán az is Kingmax.

Viszont nekem inkább jobb lenne most egyben egy 1GB-s modul, de valakinek meg hátha jól jön három 512-es modul régebbi gépekbe bővíteni, vagy akármi.

(#56439) blaca83 válasza crabi (#56429) üzenetére


blaca83
őstag

:O Pont tegnap délután vettünk egy mikrohullámú sütőt... :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#56440) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

még mindig van egy komlói ékszerüzletbe szóló 14 e Ft os vásárlási kuponom, akit érdekel privizzen reám :)

ballagás mi egyéb, hát ha kellene valakinek

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56441) a2d2 válasza blaca83 (#56439) üzenetére


a2d2
addikt

Huh tényleg, nekem is van egy nagyteljesítményű fagor mikro + grill eladó ha érdekel valakit.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56442) blaca83 válasza a2d2 (#56441) üzenetére


blaca83
őstag

Tudjátok tetézni a dolgot "crabi kollégával"... :DDD

Az utalvány is jól jött volna és Te is jókor írod a mikrót, mert pont ilyet keresgéltünk:
"nagyteljesítményű mikro + grill" :((( :Y

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#56443) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

nincs valakinek pécsen egy HP 2540p-hez való dokkolója próba erejéig?

(#56444) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Van itt 4db 195/60 R15 Bridgestone Turanza nyárigumi, 2007. 9. heti gyártású 3-4mm futófelülettel (felnihez kaptuk, de tesóm újat szeretne rátenni). - 14.000 Ft/4db

Illetve, maradt az előző autóról 16db króm, M12x1,5 zárt kerékanya - 4000 Ft/16db (esetleg 4db 12x1,5-es kerékőrcsavart beszámítunk).

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#56445) Sir Riccio válasza Sir Riccio (#56444) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ja és van itt egy ilyen is.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#56446) domesz


domesz
aktív tag

Lehetséges hogy ebből a kábelből nem találok 3m-es verziót?

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#56447) Exian válasza domesz (#56446) üzenetére


Exian
őstag

Csinálj magadnak :) Lehet kapni dugót mindkét végére (MicrOHM, RAM Alkatrészbolt), össze kell csak rakni (forrasztani). Arra figyelj, hogy normális, megfelelően szigetelt kábelt használj. Bár gondolom nem kilówattok fognak menni rajta, de azért ne a legócskább kábellel rakd össze.

Egyébként nem véletlenül ilyen rövidek ezek a kábelek. Nem "hosszú" távra vannak tervezve. Inkább konnektort-hosszabbítót juttass közelebb az eszközhöz.

[ Szerkesztve ]

(#56448) hcl válasza domesz (#56446) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Milyenből?

Mutogatni való hater díszpinty

(#56449) a2d2 válasza domesz (#56446) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem is szükségem lesz egy 3m-esre.
Szólj majd hogy hol találtál.
Köszi

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56450) Exian válasza a2d2 (#56449) üzenetére


Exian
őstag

Ezek szerint csak nekem olyan egyértelmű és tűnik egyszerűnek, hogy készíteni kell sajátot, amekkora kell? :D Szerintem olcsóbban is jöttök ki, meg akkor az tényleg akkora, amekkora kell. Meg minőségre is olyan, amilyet akartok. Persze nekem meg más egyszerű dolog tűnik atomfizikának, ez tény, de én az ilyesmi kábeleket mindig magam gyártom le a megfelelő hosszra.

Ha nem találtok sehol, én bevállalom Nektek :D (csak vicc volt, magamnak még megcsinálom/csinálnám, de amúgy nincs rá kapacitásom :) Sajnos. Max ha nincs határidő és az sem baj, hogy 2 hét alatt készül el).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.