Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56451) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, az előbb nem jött le a kép.

Lehet belőle apni 3m-est, de ritka. Szerintem ebayről jársz legegyszerűbben, de a fent említett helyeken is nézd meg, illetve a T3sco, M3edia M4rkt is játszik.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56452) domesz


domesz
aktív tag

Köszi a válaszokat , akkor megoldom valahogy.

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#56453) nesa válasza domesz (#56446) üzenetére


nesa
veterán

Lefuthatod a kort, nekem is 3 as kellet volna 2 hete nemvolt sehol, igy bele kellet toldanom.

(#56454) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Ismét előjött egy számteches gondom.

Külső, mobil rackes noti HDD-ről van szó, ami egy Y és egy sima USB-s kábellel megy a gépbe. (Persze mindkettőt bedugtam.) Adatok vannak rajta, eddig működött is. Nomármost: nem ismeri fel a gép sehogy sem. Sem laptopban, sem PC-ben. Viszont a kék ledecske villog, és érzem is, hogy pörög a vinyó meg melegszik is. Mi lehet a gondja? :F

Vagy milyen progival érdemes nekifutni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56455) hcl válasza plaszy (#56454) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nézd meg, eszközkezelőben megjelenik-e.
Ha igen, akkor a winyó rendben.
Iletve ha villog, az jelentheti azt is, hogy próbál indulni, de nem tud.
Milyen hangokat ad a bedugástól kezdve? Felpörög, és krkrkr, vagy nyi nyi nyi? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#56456) FuckeR19 válasza plaszy (#56454) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Vedd ki a tokból a vinyót és teszteld le külön HDD-t egyből gépre kötve

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#56457) air válasza plaszy (#56454) üzenetére


air
nagyúr

Ha már a BIOS sem ismeri fel, akkor "kuka".
Valószínűleg elektronikahiba lesz. Ilyenkor szokták azt csinálni, hogy villog a LED, meg pörög a korong, de már nem tudja beazonosítani magát.
Úgy lehetne megmenteni az adatokat, ha egy hajszálpontosan azonos, jól működő HDD-ről átrakod az elektronikát.
A melóhelyen a deszktopos kollégák már nem egyszer csináltak ilyet, az esetek többségében sikerrel.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#56458) Dluinet válasza FuckeR19 (#56456) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezeknek általában csak USB portjuk van (az elektronikán), nem lehet sata csatlakozóra rakni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56459) plaszy válasza hcl (#56455) üzenetére


plaszy
őstag

Eszközkezelőben ott van, hogy USB-háttértár, viszont amit eddig kiszokott hozni, hogy Transcend...azt nem írja ki. Hangot nem ad ki, semmilyent. :)

@ Fucker19: Hát most épp elhoztam munkahelyre, hogy innen dolgozzak rajta...de akkor majd este otthon lesz ez a módszer megnézve.

@ Dulinet: Elvileg kiszedhető, mert én tettem bele, annó. Szóval ez nem "gyári" kiszerelésű.

@ Air: BIOS-ból hogy tudom megnézni, hogy látja-e? :F
Egy ilyen átrakáshoz mi kell? Típusazonos donor?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56460) hcl válasza Dluinet (#56458) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem mindnek. Ha olyan, mint a Plaszy-é, ami egy notiwinyó + usb-s ház, akkor kiveheti.
Ha kivehető, akkor mondjuk Fucker19-nél a pont.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#56461) dunc válasza FuckeR19 (#56456) üzenetére


dunc
nagyúr

pluszzzzzzz egy :))

[ Szerkesztve ]

(#56462) plaszy


plaszy
őstag

Újabb kérdés/kérés: nincsen valaki, aki tudna kölcsönadni csokiért/sörért pár napra egy nyest-menyét-görényfogót? Olyan ketrec szerűt, amiben élve marad az állat. Valami mászkál a padláson.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56463) Exian válasza plaszy (#56454) üzenetére


Exian
őstag

Első körben: cseréld ki az Y kábelt. Nem akartam én sem elhinni, amikor mindössze ennyi baja volt a hasonló USB-s házammal. Még itt is ejtettem szót róla, amikor kábelt kerestem normálisat. Szóval, nekem is tök jól ment egy ideig a gyári kábelével, aztán egyszer csak nyekk. Világított, vagyis villogott valamennyire, ahogy neked, de gép már nem ismerte fel. Kábelt cseréltem, és azóta hibátlanul megy ugyan az a HDD :)

Nem valószínű, hogy Nálad is ugyanez a gond, de előfordulhat! Ezt persze kitudod úgy is deríteni, hogy a winyót berakod közvetlenül gépbe, ahogyan mások is tanácsolták.

(#56464) plaszy válasza Exian (#56463) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Okés, ezt is kipróbálom mielőtt közvetlenül gépbe tenném.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56465) Exian válasza plaszy (#56464) üzenetére


Exian
őstag

Ok. Ha esetleg kellene kábel próbára, akkor tudok adni olyat, ami tutira jó és bírja a "terhelést" :) Legalábbis nekem sajnos 2-3 kábelt kukába kellett dobnom, mire a 4. jó lett. Nem tudom, mi történhetett a HDD házammal, egyszerűen nem megy akármilyen kábellel. Jellemzően az ilyen kis vicik-vacak vékonyka drótos Y kábelekkel nem megy rendesen.

Egyik boltban találtam jó vaskos, minőségi darabot (700 Ft-ért), ezzel prímán megy laptopra és TV-re csatlakoztatva is. Az az érdekes, hogy ezzel olyannyira jól megy, hogy nem is kell az Y kábel mindkét végét bedugni, elég csak a vastagabb, "fő" kábelt dugaszolni.

(#56466) hcl válasza Exian (#56465) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha a winyó nem fogyaszt 500mA-nél többet, akkor elég egy is.
Vagy ha a port nem tök szabvány, hanem nagyobb terhelést is elbír (gyártófüggő).

Mutogatni való hater díszpinty

(#56467) dunc válasza hcl (#56466) üzenetére


dunc
nagyúr

USB 3 esetében elég szomot lenni egy egyik ágy is.

(#56468) hcl válasza dunc (#56467) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mert annak már 1A a szabványos terhelhetősége.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56469) Silencer83


Silencer83
addikt

120gb bontatlan Kingston SSD valakinek?
13.500 gyorsba aki először ír azé. Nem rakok félre nem postazok!

(#56470) Gergi


Gergi
aktív tag

Van egy eladó MacBook Air 13” (Mid 2013) -> AppleCare 2016.09.10.
Pénteken és hétvégén Pécsett is át tudom adni, ha van rá igény. :K
ill van még egy eladó Sony NWZ-A845 16GB mp3 lejátszó + aktív zajszűrős füles is.

[ Szerkesztve ]

(#56471) zsolt19900 válasza Silencer83 (#56469) üzenetére


zsolt19900
őstag

esetleg, ha még megvan....dobtam privit

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56472) Visormail válasza Silencer83 (#56469) üzenetére


Visormail
addikt

A múlt hét csütörtöki pm nem volt elég gyors ezek szerint? :D Arra semmit nem válaszoltál.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#56473) RZozo válasza Visormail (#56472) üzenetére


RZozo
aktív tag

Nekem még soha nem válaszolt. Így én inkább feladtam a vele való üzletelést.

(#56474) s7evcsenko válasza RZozo (#56473) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én is hiába vártam választ... :(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#56475) Exian válasza s7evcsenko (#56474) üzenetére


Exian
őstag

Én sem kaptam legutóbbi PM-emre választ :( De én ilyenért nem szólok soha senkinek, mert pontosan tudom, hogy én sem mindig vagyok naprakész PM és egyéb ügyben :DDD

(#56476) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Nem tisztem védeni, de most 4 napig (96 óra) tényleg elérhetetlen volt, de ezért most ne hagyjátok elmenni a jó üzletet.

Adjatok neki még egy esélyt, nem Pécsi (már), és úgy tudom, csak csütörtökön lesz Pécsen.

Addig még sok-mindent letudok beszélni vele.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56477) Hunter2


Hunter2
addikt

Érdekel valakit egy ilyen laptop? i5/4Gb/500Gb/HD8670
Nálam még akciósabban 120k-ért vihető. Fél éves 201610.-hóig garanciális. Karcmentes, telepített win7-el.

(#56478) Tanczi01 válasza Dluinet (#56476) üzenetére


Tanczi01
tag

Nekem sem írt vissza,még sohasem. Már kétszer próbálkoztam privátban,de nem válaszolt.
Ezek szerint rajtad keresztül el lehet érni?

(#56479) Dluinet válasza Tanczi01 (#56478) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szólok neki, hogy jelentkezzen be és nézzen rá a privát üzeneteire, ennyit megtehetek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56480) s7evcsenko válasza Dluinet (#56476) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én 3hete írtam rá, szóval azért volt ideje...
Amúgy ilyenért én sem szoktam reklamálni, de itt tömeges jelenség van, ezért csatlakoztam csak. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#56481) Silencer83


Silencer83
addikt

Na akkor ideje tisztazni valamit, de marha gyorsan mivel ugy latszik rajtam kivul kevesen vannak akik nem élik fenn az életuket Ph-en es van, hogy napokig nem onlineak, ne adj Isten kulfoldon vannak.

Az általam meghirdetett, foleg az utobbi 1-2 honapra visszavezetheto termekek vadiuj teves rendeles v benn maradt arut jelentettek, amitol marha gyorsan gyakran 40-50%os aron szabadultam " " meg, kulonbozo okok miatt...

mivel gyarkan vagyok tobb napig tavol es NINCS idom se kedvem se energiam szarakodni a bennt maradt aruval, a hirdetesre valo jelentkezest pofon egyszeruen kezeltem, aki legeloszor irt v felhivott telefonon es akkor most kérném a leggyakoribb 3 vasarlo ( puszta kivancsisag kedveert visszaneztem es ez rendszerint igy volt a 2 honapra nezve )

forumozo segitseget abban ( Janoska26, hoax, Bla82 ), hogy amint meghirdetesre kerult az aru, aznap hazhoz szallitottam, sertetlen bolti csomagolasban, bolti ar -50%ert, ergo nem hiszem hogy en vagyok a most wanted a megvaloszalatlan levelek miatt...

1 szonak is 100 a vege, abbahagytam a public hirdetest nektek kedves egesz nap fenn logo kollegaknak koszonhetoen, a nehany épeszű ember akinek folyamatosan szallitottam es fogom is az alkatreszeket, azoknak maradok elerheto telefonon.

viszlat

[ Szerkesztve ]

(#56482) Janoska26 válasza Silencer83 (#56481) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Való igaz amikor jelentkeztem elsőként megkaptam a szajrét, mondjuk én inkább hívni szoktalak épp ezért, mert ritkán vagy fenn :) ;)

(#56483) FuckeR19 válasza Silencer83 (#56481) üzenetére


FuckeR19
senior tag

de szemét vagy :DDD

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#56484) Visormail válasza Silencer83 (#56481) üzenetére


Visormail
addikt

Nem kell megsértődni, kiírod hogy érdekel e valakit 3 alkatrész, erre írnak egy csomóan hogy igen. Egyiknek sem válaszolsz, majd 6nap múlva kiírod a fórumra hogy az első viheti. Ebben semmi logika nincsen, az sem igaz hogy nem voltál bent, láttam hogy többször is bejelentkeztél utána. Ezek után meg merjük említeni egy smájli kíséretében, hogy furcsán történnek a dolgok, és még neked áll feljebb :D

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#56485) Silencer83 válasza Visormail (#56484) üzenetére


Silencer83
addikt

nekem all feljebb? en nekem ugyan nem, csak pusztan leirtam mi a palya, de eszem agaban sincs magyarazkodni kinek miert nem irtam vissza, aki jo idoben volt jo helyen es lecsapott ra, jol jart. ennyi.
azt sem tudom ki vagy, a nevedet sem lattam még a forumban, ellenben en nem egyszer adtam vettem pécsen...na erre irtam, megszunik. legalabbis nyiltan. ez szimpla kinyilatkoztatas volt, ha nem tetszik a story, igy jartal

(#56486) Visormail válasza Silencer83 (#56485) üzenetére


Visormail
addikt

Hát akkor hagyd abba a hirdetést felőlem aztán. Kinyilatkoztatás :D Azért ha mindenki szembejön az autópályán nem biztos, hogy te mész a jó irányba. A modorod meg nagyon gagyi. :(

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#56487) Silencer83 válasza Visormail (#56486) üzenetére


Silencer83
addikt

latom nem kattansz le rolam, reszemrol az utolso post feléd.
elfelejtetted megkerdezni, erdekel-e a velemenyed :U halkan megjegyzem, q*vara nem. kinottem mar abbol, hogy onjelolt forumjanik, helyi serifek "velemenye" befolyasoljon v foglalkoztasson.

(#56488) Hunter2 válasza Silencer83 (#56481) üzenetére


Hunter2
addikt

semmi támadás jelleggel de ha megmondanád hogy lehet téged elérni ha a privátjaimra nem válaszolsz a profilod alatt pedig az szerepel a telefonszám mezőben hogy "kérd el". :U

(#56489) hattrickuser


hattrickuser
tag

Eladó eredeti DVD filmek: [link]
Privát Üzenetben nyugodtan keress!

(#56490) freaghill válasza Silencer83 (#56487) üzenetére


freaghill
őstag

Engem érdekelnének továbbra is ezek az ajánlataid. Valahol tudnám továbbá is olvasni őket?

(#56491) hoax


hoax
aktív tag

Érdekes, hogy nekem eddig mindig sikerült elérni Silencert... :U
Más kérdés, hogy néha kisebb csúszás volt, de ez szerintem bőven belefér a normális keretbe!

Don't panic!

(#56492) Exian válasza hoax (#56491) üzenetére


Exian
őstag

Egész egyszerűen szerintem sokaknak az volt a gondja, hogy hiába írtak/írtunk privátot, arra nem kaptunk választ, viszont a topikba meg írt új dolgot, dolgokat. Erre itt harapni szoktak (úgy az egész PH fórumon), nem egyszer kaptam már én is koppintást, hogy miért nem válaszolok PM-ekre, miközben meg írok sokat több topikban is. És ez alapján teljesen normális, ha az a kép alakul ki valakiről, hogy nem érdemes írni neki, úgysem válaszol. Akkor sokkal tisztább lenne a dolog, ha az illető odaírná a hirdetések után, hogy "NE írj privátot! Érdeklődni telefonon: [telefonszám]". Szerintem.

Ettől függetlenül szerintem is belefér pár napos, akár 1-2 hetes kimaradás is, én is van, hogy egyszerűen nem tudom a privát üzeneteket fejben tartani (mármint válaszolni), hiába olvasom el. Ez van, nekem is sok dolgom van, topikokba sokat írkálok, de privátokra néha már nincs kapacitás :) Úgyhogy én az "az vesse rá az első követ..." elve alapján nem bántom őt.

[ Szerkesztve ]

(#56494) a2d2 válasza Visormail (#56472) üzenetére


a2d2
addikt

Én akkor meg is ragadnám az alkalmat és le is foglalnám a következő SSD-t :DDD

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56495) Bla82 válasza hoax (#56491) üzenetére


Bla82
tag

Ezt én is csak megerősíteni tudom. Privátban néha kicsit csúszik de telefonon mindig elérhető volt, ha nem vette fel akkor meg visszahívott. Találka is mindig a megbeszéltek szerint zajlott.

(#56496) Silencer83 válasza a2d2 (#56494) üzenetére


Silencer83
addikt

holnap azaz csutortokon pecsen leszek 10,00-14.00 kozott, mar nalam van a
120Gb kingston ssd-d, bontatlan origi,

szamom kuldom priviben, hazhoz viszem ;)

(#56497) Silencer83


Silencer83
addikt

Janoska, hoax, Bla :R
szamotokra tovabbra is a megszokott a modon, megszokott " " akcios arakon.
csak telon

(#56498) freaghill válasza Silencer83 (#56497) üzenetére


freaghill
őstag

Nekem is jöhetne a számod. Csak, hogy le tudjak ütni majd a következő termékedre :)

(#56499) oyko


oyko
tag

Eladó egy Újszerű állapotban lévő karcmentes ,fóliás , tokban tartott
Samsung Galaxy S3 I9300 független fehér mobiltelefon dobozában, minden tartozékával.
Gyártói garanciával, 2014. szeptemberig érvényes.
Ár:59.900-Ft
Pécsett
Érd: Itt a PH-n.

[ Szerkesztve ]

(#56500) rnrn


rnrn
tag

SportsDirect rendelés esetleg? 15-én gondoltam leadni, ha összejövünk páran...
Ugyancsak ez a határidő cseh sörök rendelésére.
A többi priviben...

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.