Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) Bird


Bird
addikt

A routert nem engedi fellépni... Vmi nagy geb@sz lehet itt....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#79002) Zewa válasza Bird (#79001) üzenetére


Zewa
senior tag

Érdekes, én nem találkoztam vele . Dota 2-nél netezésnél és torrentezésnél nem vettem észre semmi hibát... :F

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#79003) Bird válasza Zewa (#79002) üzenetére


Bird
addikt

Visszaengedett vagy 15 perc után.... Maléter Pál utca egyébként....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#79004) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok! 3 Ft-ért star wars sörnyitó! A link miatt privit írjon, akinek kell, mert a szabály az szabály... :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#79005) Bandus99 válasza Dluinet (#78997) üzenetére


Bandus99
őstag

Kosszi idokozben megoldottam.

Nem valami elegans megoldas, az A4es pdf lapokat kiraktam jpgbe azt berakosgattam A3as Corelbe elrendezgettem es nyomtattam

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#79006) dunc válasza Bird (#78995) üzenetére


dunc
nagyúr

Jelentsd be, mert pl nàllunk stabil.

(#79007) Dluinet válasza Bandus99 (#79005) üzenetére


Dluinet
nagyúr

corelbe a PDF-et is behúzhattad volna

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79008) s7evcsenko válasza Bird (#79003) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nálam is szar volt ma rózsadombon.
Folyamat szakadozott.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#79009) air válasza UHHH (#79004) üzenetére


air
nagyúr

Tessék!
Én megosztom jutalék nélkül is. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79010) Balu77 válasza Bird (#78995) üzenetére


Balu77
őstag

Nálam hibátlan a digi úgy kb. 5 éve. :DDD

izé

(#79011) UHHH válasza air (#79009) üzenetére


UHHH
senior tag

Ó te kis ellentengernagy! Én se látok belőle semmit, de ha igen, majd szólok, szerinted a 3 ft-ból mennyit ad? :) Meg mennyinél ad? Ha vesztek 100 000 db-ot, akkor összesen egy sörre meghívhatom az aktív topiclakókat. :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#79012) air válasza UHHH (#79011) üzenetére


air
nagyúr

Akkor mi értelme van?
Tedd ki a linket ref. nélkül! Azt nem tiltja a szabályzat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#79013) UHHH válasza air (#79012) üzenetére


UHHH
senior tag

Mert 2030-ban te is kaptál volna a sörből... :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#79014) Ance válasza UHHH (#79004) üzenetére


Ance
őstag

Nem értem én ezt a szabály dolgot. Reflinket nem lehet. Ha jól tudom, akkor az olyan link, ami tartalmaz egy plusz adatot az azt megosztó felhasználóról, ami azt eredményezi, hogy ha azzal megyek az oldalra, az adott felhasználó valamilyen előnyben részesül. Vagy rosszul tudom?

Már múltkor is néztem, mint hal a szatyorban, mikor valaki a linkjeimet kifogásolta, meg UHHH-ét. Egyik sem reflink volt.

[ Szerkesztve ]

(#79015) Bigemperor válasza Bigemperor (#78990) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Továbbra is van még Novalac AC babatápszer (3db) 1000ft/db, újszerű szülés utáni haskötő fehér színben 1000ft, a kenguru eladva. :R

(#79016) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

4 csatornás kaputelefon doorline m03 10k
+ ajándék:
dect repeater wrfp4
Simens Gigaset 2060 isdn
Sinus 430 isdn

Spyder 3 Express alig használt monitor / tv kalibráló, eredeti dobozában. 20k

Samsung SMT-G 3220 Adsl2 voip wifi usb router 8k/db
Nagyon jó az adsl modemje. Amikor gond volt a matáv központjában, kijöttek a félmilliós modem/műszerükkel megmérték, azt mondták nem lehet használni, vissza kell venni a sebességet. Azért hívtam őket, mert 1-2 hetente megszakadt. Egy gondja van, gyenge a procija, ezért csak ~20mbit-et tud.

Rádiós mikrofon 2k

2db Rfid-es ajtó kilincs (amilyen a szállodákban van) 20k

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#79017) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

i5 6600 dobozában 45k

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#79018) Ance


Ance
őstag

Megkaptam a nemzeti közszolgáltatótól a gázszámlákat 2018. februárig. Le van írva előre, hogy milyen fűtőértékű gázt fogok majd kapni tőlük a hónapok során. :D Ezt most akkor honnan tudja??? Lotószámokat is küldhetnének már, ha ilyen okosak.

(#79019) CPT.Pirk válasza Ance (#79018) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azért van ez így, mert hasznos tagja vagy a nemzeti együttműködés rendszerének! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#79020) Zewa válasza Ance (#79018) üzenetére


Zewa
senior tag

Feltöltötték a gáztározókat és hogy mindig friss legyen ezért abból szolgálnak ki, miközben ezzel párhuzamosan pótolják az ott lévő mennyiséget. ; )

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#79021) Ance


Ance
őstag

Komoly válasza is van valakinek? :)

(#79022) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Jövő hét vége felé i5 6600 dobozában 43k

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#79023) mormota


mormota
senior tag

közeleg a karácsony, pálinkát ajándékozni jó dolog.
szerezd be tőlem a pálinkádat;)

pm ha érdekel

Illusztrálok, tehát vagyok

(#79024) blaca83


blaca83
őstag

Akar valaki mostanában az ExtremeDigital-nál venni valamit?
Vagy esetleg van valakinek ED-os születésnapi vagy egyéb kedvezményes kuponja?

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#79025) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok,
Keresek notebook DDR3L ramot 4GB.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#79026) zlotty


zlotty
tag

Szisztok!

Pécsen keresek elektronikai/hobbi elektronikai boltot ahol tudokok venni ultrahangos távolságérzékelő modult, egészen pontosan egy HC-SR04-et keresek.

(#79027) hcl válasza zlotty (#79026) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ebay... Pécsett helyben ilyet nem találsz készleten szerintem, vagy max. rendelésre, horror áron.
Nekem van egy, oda is adom, ha kell, de már Fehérváron élek, szóval max. posta.
Ha nagyon boltot akarsz, akkor D-Audio (Király u. vége), RAM (Jászai Mari u.), vagy Microhm (Kereskedők Háza).

Mutogatni való hater díszpinty

(#79028) zlotty válasza hcl (#79027) üzenetére


zlotty
tag

Néztem ezeket a boltokat neten, nem találtam náluk de lehet benézek valamelyik nap. Máshol találtam már, rendeltem is, csak még 1db jól jönne, csak sajnos többe kerül a szállítás mint a termék. Az ebay nem játszik mert jövőhétre már kész kell lennie a projektnek, de ha nem találok akkor marad a 2 darabos verzió. :/

(#79029) hcl válasza zlotty (#79028) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"sajnos többe kerül a szállítás mint a termék."
Ezen szoktam jót derülni :)
Ha muszáj, és nincs, akkor nézd egyben az árát... Foxpost-ra elmegy 5-600Ft-ból, plusz a cucc ára, az megér-e annyit, hogy megvedd? Megér-e annyit a bolti átvétel, hogy 2x árat megadj, mint az ebay? Ilyen pár száz Ft-os cuccoknál persze, hogy többe' lesz a szállítás, mert 500Ft alatt kb. semmit nem lehet feladni...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#79030) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Aki vásárba jár csak óvatosan! Épp most jött egy ismerősöm, hogy vett olcsón 2db 1TB-os Adata SSd-t. Csak zsugorfóliás zacsiban volt nem gyári csomagolásban. Gyakorlatilag 1 műanyag darab amire szépen rá volt ragasztva a Sata csatlakozó mindkét oldala szépen matricázva... :(

(#79031) hcl válasza Janoska26 (#79030) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk a vásárban nem vennék SSD-t... oda én mindig javítani való roncsokért jártam...

Mutogatni való hater díszpinty

(#79032) CPT.Pirk válasza Janoska26 (#79030) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én úgy jártam egyszer, hogy ezt mondták: "persze, ezt a vinyót most vették ki a gyerek gépéből, tökéletes". Ez a valóságban az volt, hogy nem is tudott felpörögni a motor, csak nyekergett. - igaz ezen csak 4000 forintot buktam, de akkor is az ember szemébe hazudnak...

A vásár ilyen, ezekre fel kell készülni. Vannak megbízható árusok a vásárban, maximum onnan érdemes ilyesmit venni.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#79033) s7evcsenko válasza Janoska26 (#79030) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nagyon olcsón kellett ezt venni, hogy el merte hozni... :Y
Azért ez rendes áron min 70k lett volna.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#79034) dunc válasza Janoska26 (#79030) üzenetére


dunc
nagyúr

Érdemes lett volna ha már valaki ilyen hülye (már bocs) valamilyen eszközt vinni próbálni. Gondolom nem két forint volt, visszament, rendőrt hívott?

(#79035) Dluinet válasza dunc (#79034) üzenetére


Dluinet
nagyúr

elég kibontani a helyszínen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79036) Exian válasza Janoska26 (#79030) üzenetére


Exian
őstag

Nem értem!?!? Már az 1 TB kapacitásnak gyanúsnak kellett volna lennie, nem? :D 500 GB-s még csak-csak előfordul, na de 1 TB?! :) Ez olyan, mint pl. wish-en a 256-os meg 512-es SD kártyák 2-3 ezerért.

(#79037) Janoska26 válasza Dluinet (#79035) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

kibontotta, el is futottak :D Mindegy, csak gondoltam szólok...

(#79038) Exian


Exian
őstag

Van itt még valakinek rajtam kívül EON Otthonangyal biztosítása? Pár éve tukmálta rám egy EON-os hölgyike telefonon, mondom jó'van legyen, 300 Ft havonta nem pénz... le akartam rázni gyorsan, az volt a leggyorsabb módja, hogy rábólintottam.

Hát ma milyen jól jött!

Brutális dugulásunk lett a konyhában ma reggelre... úszott minden, de szó szerint. Mosogatógépbe is csak folyt vissza a víz, aztán abból meg kifele. Mosogatótálca is fullra megtelt, folyt onnan is kifele minden.

Gondolkodtam, ki a francot fogok ma találni, vasárnap, ráadásul advent, meg minden. Alap szinten nekiugrottam házilagos módszerekkel, de hatástalanul. Kis ócska görényemmel semmire sem mentem, de közben totál sz@rban úsztam már.

Aztán egyszercsak beugrott, hogy fizetem ezt az izét az EON áramszámlával együtt.

Mondom poénból felhívom a kárbejelentő számot, hátha erre is vonatkozik. Vonatkozott is: 1 óra múlva jöttek a szakik, kipucolták szépen a csöveket, raktak új szifont, ahol kellett, mindezt térítésmentesen. Eddig úgy 5-7000 Ft-ot fizettem ki a biztosításra, most kaptam egy jó 30ezres javítást.

Ha netán valakinek van ilyen biztosítása, ne felejtse el hasonló esetben, működik! Vészhelyzeti dugulásra, villany-gáz hibákra, minden ilyesmire.

(#79039) Balu77


Balu77
őstag

Sziasztok!

Szeretnék venni forgós grillsütőt, ami azért nem elvetemült áron van, de jónak mondható. Fontos, hogy beleférjen csirke, vagy legalább két csirkecomb, szóval a nagy belső nem ártana.
Néztem emag-on egyet, de az átverős, mert 26900-ről leárazták 23000-ra, csak épp 1-2 hónapja meg 17 körül volt csak. Na az ilyen átb...szós árú termékek és boltok inkább nem....
Ha van jó tippetek, ne kíméljetek!

izé

(#79040) Exian válasza Balu77 (#79039) üzenetére


Exian
őstag

Basszus :( apám most dobott ki egyet (pontosabban eladta 2000 Ft-ért villámliciten). Nekünk is tőle van, imádom, szuper egész grillcsirkét szoktunk csinálni benne.

Keress ilyesmiket polhapiacon, ezeknél a régi cuccoknál nincs jobb szerintem. Fillérekért lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#79041) Balu77 válasza Exian (#79040) üzenetére


Balu77
őstag

Hát így jártam...
Sebaj, majd csak találok egy jót.

izé

(#79042) Szilofon válasza Balu77 (#79041) üzenetére


Szilofon
tag

Hungária úti bizományik,én láttam ott retro grill sütőt,és azok jók!

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#79043) Thomas1


Thomas1
őstag

Sziasztok!

Tudtok Pécsen olyan helyet, ahol üveg hűtőpolcot tudok venni megadott méretre vágva?

Előre is köszi!

Üdv.
Thomas

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#79044) Balu77 válasza Szilofon (#79042) üzenetére


Balu77
őstag

Köszi a tippet, tényleg azokra a boltokra nem is gondoltam, de egy misét megér! ;)

izé

(#79045) Ajándékok válasza Thomas1 (#79043) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Szerintem bármelyik üvegesnél. De ha jól emlékszem, előbb vágják, aztán edzik, ezért nem lehet megvárni.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#79046) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok!
Személyautóra vonóhorgot szeretnék feltetetni. Pécsett hol kapok?
Köszi!

(#79047) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Van otletetek, hogy mi lehet a problema HP 1225n szines nyomtato. Elmondas szerint toner csere utan elcsúszva nyomtatja a szineket, de nem egyforman, mintha szellemkepes lenne, hanem ossze vissza. a papir bal oldalan balra van elcsuszva a kek szin a piroshoz kepest, de a masik oldalon, masik iranyba van elmozdulva es nem fel centit, hanem mondjuk 2-3cm,

Fekete resze rendben van.

Alapban ravagnam, hogy tonerhiba. Egyreszt gyari HP toner kerult bele, masreszt nehezen mondom, hogy oke tegyunk bele masikat mert ha vesz bele 50 60e ftert masikat es megsem az a gond, akkor mit kezdunk a tonerekkel?

Inicializalast a menuben vegignyomtam ketszer is, de semmi valtozas nem tortent. Azt is kiprobaltam, hogy ket eltero laptopot is radugtam, de ugyanugy hibasan nyomtat, tehat nem illesztoprogram problema a gond.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#79048) Hunter2


Hunter2
addikt

Van egy eladó dobozos I5-6600-am. Érdekel valakit? 40-ért vihető.

(#79049) Ajándékok válasza Hunter2 (#79048) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ha már vihető, hirdesd meg apro-n! 1 hete a 45k-ért hirdetett 1 nap alatt elment.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#79050) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Keresek olyan 8 vagy 9cm-es ventilátort, ami baromi vékony. Egy szellőztető gépbe kell és a normál vastagságú PC-s ventik túl magasak oda.

*illetve mégsem, találtam az ebayen olcsóért. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.