Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) Vaze válasza Dluinet (#73993) üzenetére


Vaze
őstag

Hat nem tudom,milyen neven van nalad?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#74002) TRob1 válasza hcl (#74000) üzenetére


TRob1
veterán

Háát, ezt passzolom. Mert össze vissza járnak körbe az akkuk mindenféle cuccba. De ha egyikbe lemerül, szinte biztos hogy más vmibe kerül utána. Fényképező, egér, billentyűzet, XBox kontrollerek, LG Magic táv, ...
Mondjuk az is igaz hogy pl. fényképezőnél volt már hogy kikapcsolt, de azért még visszakapcsoltam/tuk párszor míg már nem lehetett semennyire... vagy billentyűzet már kihagy és még nyomom... egér meg érdekes, mert 2 kell bele, de egynél is már adja a témát - tehát abba sztem tuti nem együtt merül (MS Wireless Desktop 3000)

De mindegy, lényeg hogy utána jók az akkuk újra. :)

¤ R'n'R ¤

(#74003) Dluinet válasza Vaze (#74001) üzenetére


Dluinet
nagyúr

openwrt van rajta

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#74004) Exian válasza Exian (#73998) üzenetére


Exian
őstag

Na ezt jól elkiabáltam :D meg is halt, legalábbis nem világít egyetlen led sem rajta, na de majd reggel tudom már csak megnézni, lehet, hogy csak a tápja szállt el.

(#74005) Dluinet válasza Exian (#74004) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tp link 1043-as nálam mindig megbízhatatlan volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#74006) hcl válasza TRob1 (#74002) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó, hát az alapvető hogy az akku öregedésével egyre inkább "magához térős" lesz, azaz ha lemerült, vársz egy kicsit, és még vissza tudod kapcsolni a cuccot.

@Dluinet : Az van itthon is, v1. Hamar bedugul a wifije, és hűtést igényel a proci. Utóbbi sokat dob rajta.

Mutogatni való hater díszpinty

(#74007) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok!
Nincs közöttetek fűtésszerelő vagy az ismerősi körötökben, akit szívesen ajánlanátok?
Egy családi ház teljes fűtésrendszerét kellene újragondolni és újragombolni.
Köszi!

(#74008) HoldChore válasza Dluinet (#74005) üzenetére


HoldChore
tag

Nálam meg évekig jól működött. Most is az van, de 450-es. Itt vettem valakitől.
A régi nem is bírta a 150 MBit-es netet

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#74009) Dluinet válasza HoldChore (#74008) üzenetére


Dluinet
nagyúr

10-20 féle verzió van belőle, folyamatosan javították.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#74010) Exian


Exian
őstag

Eladó alaplap, proci:

Gigabyte GA-M68MT-S2 3k
Athlon II X2 260 4k

(#74011) TRob1 válasza Dluinet (#74009) üzenetére


TRob1
veterán

Igen.
Nálam pl. a v1.8 tökéletesen üzemel(t) évekig. Kb 2 hete váltotta egy v3, viszont az 1.8 meg megy anyumékhoz, hisz kutya baja...

¤ R'n'R ¤

(#74012) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Tud valaki eladó üveg, 2 polcos média állványt? Lehet fekete is. A lényeg hogy elferjen a center hangszóró is.

(#74013) Dluinet válasza TRob1 (#74011) üzenetére


Dluinet
nagyúr

MikroTik az összehasonlítási alap

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#74014) hcl válasza TRob1 (#74011) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Általában a V1 szokott problémás lenni... Van itt egy WAN hibás V2, az lesz az új home szerverem, a 720MHz-es proci már elég jól bírja.

Mutogatni való hater díszpinty

(#74015) s7evcsenko válasza rnrn (#73744) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Kell még matrica?
Ha jársz rózsadomb felé, akkor tudok adni pár bontatlan csomagot.
Meg ha írsz számot, akkor lehet olyat is. ;)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#74016) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Tud itt valaki komplett új gépet (alkatrészenként) picivel ár alatt? 150-200 közé van belőve.

köszi

(#74017) Ance válasza rnrn (#74007) üzenetére


Ance
őstag

Weiszer Kft. Nálam dolgoztak, nagyon alaposak és korrektek. De arra ne számíts, hogy mostanában tudnak menni dolgozni. Általában sok munkájuk van. Az id. Weiszer Gábort hívd a kapcsolatok között.

(#74018) Hunter2 válasza winfos (#74016) üzenetére


Hunter2
addikt

ha kell van egy pár hónapot használt Asus H97M-e+ Core i5-4590+16GB 1600-as kingston. 90-ért vihető 1 hónap garanciával.

(#74019) torma1981 válasza Hunter2 (#74018) üzenetére


torma1981
veterán

Szia. A memória 2x8gb? Netán csak annak mennyi lenne az ára? DDR3-as gondolom.

(#74020) Janoska26 válasza torma1981 (#74019) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

25k :)

(#74021) köpet


köpet
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy 8" mini segway-hez hordtáskát mifelénk lehet-e kapni valahol?
Pesti rokon gyerekének csak ez hiányzik az életéből, de lukra futottam a beszerzéssel...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#74022) rnrn válasza Ance (#74017) üzenetére


rnrn
tag

Köszönöm! :R

(#74023) Bandus99


Bandus99
őstag

van koztetek valaki aki kepben van az ipodok lelki vilagaval?

A helyzet az hogy karácsonyra erkezik egy kis ebresztoora radios kutyu ipod dokkolóval gyereknek
Namost mifelet erdemes venni erre a celra?
Mindenkepen használtban gondolkodom, amiket lattam uj arakat szamomra nem igazan jarhato út egy mp3 lejatszoert.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#74024) crabi


crabi
csendes tag

Sziasztok!
Van valakinek elfekvőben cd je? újraírható is érdekelne.

(#74025) Zewa válasza Bandus99 (#74023) üzenetére


Zewa
senior tag

Legfontosabb kérdés: Milyen csatlakozó felültettel rendelkezik az ébresztőóra? Lehet hogy egy ilyen kéne neked? A Shufflet kilőném mert 2GB igen sovány 2016-ban. (bár ha csak az ébresztőórába kell, akkor elég lehet) Én 5/6/7. generációs Nano -t keresnék a helyedben.

Esetleg a ipod dock-AUX végére raknék egy ilyen brutusz adaptert occsóé, ebayről és telefonról nyomnál a muzsikát.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#74026) #16729600


#16729600
törölt tag

Merlinnel meg mi történt? Nem elég, hogy rengeteget csúsznának a rendelésemmel, most meg ezzel az email-el kínáltak meg. :U Pff, sajnos innentől mennek a levesbe számomra.

[ Szerkesztve ]

(#74027) Janoska26 válasza #16729600 (#74026) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Nekem is jött, de beszéltem velük. Azt mondták, hogy megbeszélés kérdése ezeket a termékeket még meg tudják oldani személyes átvétellel. Legrosszabb esetben ha gondolod, mivel én is rendeltem tőlük szívesen elhozom a Tiedet is. A csúszás, meg most sajnos nem rajtuk múlik, nemcsak a posta hanem minden futárcég kifeküdt a karácsonyi nagy hajrában :D

(#74028) nesa


nesa
veterán

Van egy eladó zanussi ZK 20/10 R ZLKF 301 alul fagyasztós 192L / 80L hibátlan hűtőszekrény.
Legyen 20k ha ma 18:30 ig elviszed, ennél azért többet ér, Hungária úti bazáros is ennyiért vitte volna el de nem adom el neki mert 35k ér árul ilyeneket.

Kertvárosba van!

Képek privátba.

[ Szerkesztve ]

(#74029) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

Ha esetleg valakit érdekel valami az eladó dolgaim közül, akkor (előzetes egyeztetés után) a napokban átveheti Pécsett is személyesen.

Hubsan X4 H502E RC quadkopter eladó

Pioneer GM-X372 50W x 2 autós erősítő

(#74030) #16729600 válasza Janoska26 (#74027) üzenetére


#16729600
törölt tag

Huh köszi, akkor írok privit. :R

(#74031) Bandus99 válasza Zewa (#74025) üzenetére


Bandus99
őstag

Koszonom nezegetek nanot

Off azert ezek a szallitasi arak nem semmik. Jo moka ez a biznisz csomo penzt elkernek cserebe nem tartjak be a vallalt szallitasi hataridoket de kovetkezmenye semmi.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#74032) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok! Van pár HP 16 gb-os, bontatlan microsd-m eladó, 2200 HUF per darab.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#74033) nesa válasza nesa (#74028) üzenetére


nesa
veterán

Ma házhoz is tudom vinni ha valakinek kell.

(#74034) Balu77 válasza Bandus99 (#74023) üzenetére


Balu77
őstag

Nekem van ipod nano2-es. A nano szériában a best of az 1-essel együtt! Hogy miért is?
Nos az ipodokat a classic szériában az 5.5-ig, a nano szériában pedig az 1-2-ig a wolfson audio dac-al szerelték fel. Viszont ezek utódai már a cirrus logic dac-ot kapták. Viszonylag tisztán szól utóbbi is, de a dinamikája az csapnivaló, a korábbiaknak nyomába sem ér!
Szóval nano szériában 1 vagy 2-ben próbálkozz, ha tudsz szerezni. Nagy ritkán itt a hardveraprón is fel-fel bukkan egy. Én már 2 db-ott is innen vettem és nagyon nem bántam meg!
Ami fontos, az akku felől mindig érdeklődj! Persze lehet utólag cserélni, de elég macerás házilag (forrasztani kell,meg minden...)

Most így hírtelen itt találtam egyet, 9-et még megér: http://beszeljukmac.com/elado/elado_ind/elado_ipod_nano_2_gb

izé

(#74035) CPT.Pirk válasza Balu77 (#74034) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyetértek. Mi is szereztünk egyet a régiekből a vásárban, meglepően jól szól (no igen, a Wolfosn egy név ezen a téren) és jól is van megcsinálna. Pedig én aztán nem rajongok se a cégért, se a termékeiért. :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#74036) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Ezek tudják folytatni egy mp3 file lejátszását egy kikapcsolás/bekapcsolás után?

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#74037) Bandus99 válasza Balu77 (#74034) üzenetére


Bandus99
őstag

koszonom az infót.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#74038) Silencer83


Silencer83
addikt

nem sok eselyt latok ra Karacsony elott, hogy valaki penzt akarna kolteni :DDD , de van egy
frissen összerakott/ csak win lett ra telepitve tegnap/ uj konfig, aminek nem lett megsem gazdaja :W :(
minden vadiuj, VGA-t leszamitva de az is garancias!!!
amit tud:
1151-foglalat, DDR4-el fuszerezve
intel i5 6400 / 2.7ghz, 14nm/
H170 pro4 alaplap
2x8 Gb DDR4 memoria /corsair/
120gb SSD + 1Tb HDD
500W komoly Chieftec táp
ASUS R9 270X-DC2T-2GD5 VGA
Chieftec ház
optikai meghajtó

webes ára a konfignak 180ezer körül van VGA-nélkül,
ha valakit komolyan erdekel, nagyon jó árba oda tudom adni!!!

(#74039) Silencer83 válasza Silencer83 (#74038) üzenetére


Silencer83
addikt

3privat jelentkezo, igy egy dbig jegelve az ügy

(#74040) Tegla80 válasza Silencer83 (#74039) üzenetére


Tegla80
addikt

Te meg még azt hitted,h csoro a magyar...... :DDD
(velem amugy nem tevedtel,bar En nem is irtam :D )

Sony® & PlayStation®

(#74041) Exian


Exian
őstag

Hangcuccokhoz, audio-elektronikához értőkhöz kérdés: van egy eszköz (esetemben egy szintetizátor), aminek van fejhallgató kimenete. Szeretnék erre a kimenetre 2db fejhallgatót rákötni, mivel a zongora hang veszettül áthallatszik a hangszíne miatt a panel falakon... viszont a kislányommal szeretnék gyakorolni, hogy mindketten halljuk, tehát el akarom osztani két felé. Csináltam is egy Y elosztót, amivel rá megy a 2db füles. Szól is mindkettő, de persze kicsit halkabban, gondolom a fejhallgató kimenet teljesítménye csökken emiatt.

De a fő kérdés az, hogy azon kívül, hogy csökken a hangerő a fülesekben, lehet valami baja a szintetizátor erősítőjének? Elszállhat miatta a végfok benne, vagy bármi más károsodhat emiatt?

Nyilván legjobb lenne egy két kimenetes fejhallgató erősítő, esetleg ha valakinek van ilyenje, arra vevő lennék! Akár valami házibarkács cucc is jöhet.

(Gondolkodom is rajta, hogy rendelek kínából vlaami kész DIY szettet, van sokféle, csak az idő, mire megjön, meg mire rászánom magam, hogy megépítsem, viszont gyakorolnunk már most kellene napi szinten)

[ Szerkesztve ]

(#74042) CPT.Pirk válasza Exian (#74041) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ilyen Y elosztót kapni készen a boltban, nem okoznak problémát a meghajtó IC-k számára, azoknak van ennyi rugalmassága. Ráadásul ezek az IC-k rendelkeznek védelmekkel is, szóval nyugodtan használhatod, nem lesz baja. Ha valami gond lenne, már jelentkezett volna.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#74043) Exian válasza CPT.Pirk (#74042) üzenetére


Exian
őstag

"Ha valami gond lenne, már jelentkezett volna."

Még nem használtam az Y elosztót. Csináltam is sajátot, meg van bolti/gyári kész kábelem is ilyen.

De ha azt mondod, hogy bírja, akkor nem foglalkozom a dologgal, bár tényleg elég halk a kimenete amúgy is, a 2db fülessel meg mintha még halkabb lenne, mondjuk értelemszerű, ha nem tol több teljesítményt 2db fejhallgató esetén, akkor eloszlik a két fülesre. Mondjuk ez még mindig jobb, mintha "kompenzálná" plusz ráerősítéssel, de közben azt meg nem bírná hosszú távon.

(#74044) CPT.Pirk válasza Exian (#74043) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerintem nyugodtan. De ha halk a cucc akkor vagy érzékenyebb (gy.k. jobbfajta) fejhallgatót veszel, vagy valami olcsóbb, belső aksis fejhallgató meghajtóból kettőt, azokat meg az elosztóra kötöd. Ez utóbbi a szebb megoldás erre a kérdésre.

*ezek fejhallgató meghajtó IC-k nem fognak kompenzálni, sokkal egyszerűbb szerkezetek. Nem is tudják, hogy mit kötsz rájuk.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#74045) Bandus99 válasza Exian (#74043) üzenetére


Bandus99
őstag

Hulye otlet hogy dugj ra egy egyszeru szamitogephez valo hangszorot es abba dugod a fuleseket? Meg hangerot is tudsz allitani

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#74046) Exian válasza Bandus99 (#74045) üzenetére


Exian
őstag

Hülye ötlet? Egy frászt! :)

Ott a pont, ez tűnik a legolcsóbb / legegyszerűbb megoldásnak. Van olyan kis picike PC erősítőm, amin van füles kimenet, arra már bátrabban rátolom a 2db fülest, és igen, ahogy írtad, van rajta hangerőszabályzás is, tudok rá kakaót adni!

Köszi, ez a triviális megoldás tuti nem jutott volna magamtól eszembe! :DDD :DD :))

(#74047) hcl válasza Bandus99 (#74045) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hangminőség borzalom lesz, de gondolom jelen esetben nem érdekes.
Amúgy D-Audioban apni előerősítő kitet, meg füleserősítőt is, az is megfelel. Kulturáltabb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#74048) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#74049) blaca83


blaca83
őstag

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek! :)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#74050) #16729600


#16729600
törölt tag

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek ( kár hogy nem lehetek Pécsett az ünnepekre, idén csak a párom jutott ki. )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.