Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57751) Bandus99 válasza Lomha 8V (#57748) üzenetére


Bandus99
őstag

Koszonom az infot. Az a "gond" hogy az is beepitos verzio sajna, bonyolitja a dolgot :(

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57752) Lomha 8V válasza Bandus99 (#57751) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jah basszus, ne haragudj, csak most nézem, hogy ehhez is mennyi köcölék van. Azt hittem ehhez nincs ennyi sz*r. Megkérdezek még pár szállítót majd, de gyanítom, hogy a legtöbb headset-et használ, páran meg ilyen komolyabbat, mint a fent említett.

(#57753) blaca83 válasza jozefgucci1 (#57749) üzenetére


blaca83
őstag

Képek alapján jól néz ki! :C

Sajnos Én sem értek túlzottan a kocsikhoz csak szemrevételezni tudnám, amivel nem sokkal vagy előrébb mint a netes képekkel. :(((
Egy szakmabeli segítségére lenne szükség,aki tud is ellenőrizni rajta dolgokat. Plusz jó lenne egy festékmérő is, azzal már előbbre lennél.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57754) jozefgucci1 válasza blaca83 (#57753) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát köszi igen gondoltam hogy nem lesz egyszerű a dolog. Pécsi Hondásokkal lebeszéltem már 5500 Ft-ért átvizsgálják és a festéket is körbemérik rajta . Utóljára 2011-ben volt szervízben akkor volt benne 94K Km szóval az is reálisan hangzik ami most benne van . Valóban orvosó volt nem csak oda írták bár ez talán nem is számít .Csütörtöknél hamarabb úgy sem tudok lemenni szóval addig várok hátha valaki benéz . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#57755) freaghill


freaghill
őstag

Még mindig vennék autóba erősítőt. Jó lenne ha Mohácson vagy Mohácshoz közel át tudnám venni.

(#57756) Vaze válasza freaghill (#57755) üzenetére


Vaze
őstag

Szia!
Mennyit szansz ra?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#57757) freaghill válasza Vaze (#57756) üzenetére


freaghill
őstag

Pü.

(#57758) NGA válasza Smoker84 (#57746) üzenetére


NGA
addikt

Messzemenően csak ajánlani tudom! Hihetetlen jó szakember!

(#57759) Bigemperor válasza jozefgucci1 (#57754) üzenetére


Bigemperor
senior tag

2011 és 2014 között nem volt szervizben? Mert azt írtad, utoljára 2011-ben volt, a hirdetésben pedig friss szerviz szerepel, ergo a kettő között hol volt? Na az több mint durva lenne, nem biztos, hogy innentől érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

(#57760) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Remélem valaki tud segíteni, Lenovo G500as laptopom van . Van benne egy Intel , illetve egy HD 8570m , hiába teszem fel a gyártó honlapjáról a drivert , nem ismeri fel a HDt . Tudna valaki segíteni ? pár hónapja sikerült megoldanom , de most új win .. és elfelejtettem hogy is csináltam . Lehet valamelyik régebbi driverrel .. próbálkozom még .

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57761) #TOTTI válasza Bigemperor (#57759) üzenetére


#TOTTI
őstag

Gondolom szervizkönyv szerint nem volt akkreditált szervizben. Csak le lett szervizelve valahol.

(#57762) newwave0507 válasza #TOTTI (#57761) üzenetére


newwave0507
tag

Megvan . Közben rájöttem .. először az Intel kell , utána az AMD :) .

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57763) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Sziasztok! 775-ös procira gyári hűtője van-e valakinek? Ha igen dobjon 1 privit árral és bótoljunk ;)

(#57764) Ance


Ance
őstag

Nem tudja valaki, hogy egy Magyarországon vásárolt rádióvezérelt falióra vajon az USA-ban is le tudja venni a jelet az ottani adóról?

(#57765) blaca83 válasza Ance (#57764) üzenetére


blaca83
őstag

A karórák igen, ezért gondolom a fali is...! :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57766) Visormail


Visormail
addikt

G.SKILL 4 GB DDR3 1333 MHZ CL9 garanciális 8 000 Ft

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57767) Ance válasza blaca83 (#57765) üzenetére


Ance
őstag

Csak azért gondoltam különbséget, mert a karórákban azért komolyabb szerkezet van, mint a faliórában lévő kici occó kínai. De ha nem, hát nem :D

(#57768) Dluinet válasza Ance (#57764) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mivel más a hullámhossz és a kódolás ezért nem garantált

leírás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57769) blaca83 válasza Ance (#57767) üzenetére


blaca83
őstag

Lehet, hogy Neked van igazad.. :B :U Szerintem vinnie kellene.
Itt tuti megmondják a "szakik" a frankót: [link]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57770) M_AND_Ms válasza Ance (#57767) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ahogy Dluinet is utalt rá, más-más frekvenciákon működnek ezek az adók. Az órák nem biztos, hogy ismerik mindegyiket. Az én régi órám is csak az európaiakat ismerte, a mostani a többit is, de ezt is át kell állítani, ha egy másik rendszert akarok használni.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57771) Ance


Ance
őstag

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget! A wiki oldal nagyon profi, természetesen sosem jut eszembe, hogy van, amikor meg kéne tudnom valamit. :(

Kösz mégegyszer.

(#57772) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Csak gyorsan leirom a tapasztalatom.
Szombat estere kaptam idopontot es elmentem az Arkad tetejere kipucoltatni az autot, mielott felrakom hirdetest.

Szepen ki is pucoltak, egesz turheto lett, hozzaveve, hogy masik 3 ceget is megkerdeztem, mindenhol 3-4x arat mondtak a takaritasra.

Egyetlen kis bokkeno, hogy gozzel takaritanak es hat a cordobaban levo infocenter nagy LCD kijelzolet is sikerult megtakaritani, azota semmi kep a kijelzon. Illetve akkor mikor atvettem volt, de mint utobb kiderult nem valtozik a kep ugyanazt az idot mutatta allandoan.

Vegulis most mar mind1 visszamenni ugysincs ertelme, mert megjavitani nem tudjak, raadasul tegnap felraktam hirdetest, ma meg elvittek az autot.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57773) Dluinet válasza Bandus99 (#57772) üzenetére


Dluinet
nagyúr

melyik tisztítást kérted és milyen lett az autó?

régebben már kérdeztem itt autómosókról, de semmi érdemleges válasz nem jött

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57774) M_AND_Ms válasza Bandus99 (#57772) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Na, oda se viszem az autómat.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57775) air válasza Bandus99 (#57772) üzenetére


air
nagyúr

Huh, ez nem kicsit gáz.
De hogy jutott eszükbe a műszerfalat direktbe gőzzel takarítani? :Y Szerintem ez simán elmenne egy gondatlan, vagy akár szándékos rongálásnak. Az, hogy ők nem tudják megcsinálni lényegtelen. Attól még a felelősségük megáll. Én biztos nem hagytam volna ennyiben, pláne eladás előtt. A vevő így is elvitte?
Egyébként én a Kika parkolóba hordom az autómat, ahol árban kb. ugyanannyi, mint a Prosisnál, de valami elképesztő munkát végez a 3 srác alig egy óra alatt. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57776) Dluinet válasza air (#57775) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az ezwash milyen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57777) pelenka35


pelenka35
őstag

Mediamarkban van kiállítva ps4?

Gamertag:Rob3rt75

(#57778) M_AND_Ms válasza Dluinet (#57773) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Szigeti út, Szent-Kristóf, ami nem ajánlok.
Elsőnek foltos maradt az anyósülés a kárpittisztítás mosóvizétől.
Másodszor a jobb hátsó ablak maradt koszos, hozzá sem nyúltak.
Harmadszor több órás extraprogramot kaptam tőlük, mire sikerült kiüttetni a légzsák-rendszer hibajelzését. Széthúzták az ülés alatti kábeleket, miközben ráadták a gyújtást. Még jó, hogy ennek költséget kifizették.

Ellenben sohasem adnak számlát, zsebre dolgoznak.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57779) air válasza Dluinet (#57776) üzenetére


air
nagyúr

Igen, ez az EZWash. Én eddig háromszor vagy négyszer vittem oda az autóm, de amikor beleültem olyan volt, mintha a szalonból hoznám ki.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57780) Bandus99 válasza Dluinet (#57773) üzenetére


Bandus99
őstag

masik automosoknal csakis a vizes tisztitast mondtak egyedul megfelelonek a karpit rendbetetelere (elotte huzat volt rajta) arra kaptam 15 16 20k ajanlatokat es mindenhol 24h otthagyom az autot.
Naluk 4200 ft amit en kertem. Sztem egesz turheto lett a vegeredmeny, igaz nincs osszehasonlitasi alapom.

air:
A reklamaciorol.
Egyreszt a blokkot nem hoztam el, igaz van bankkartyas fizetesrol igazolasom, de blokkom nincs.
MAsreszt kicsit remenykedtem benne, hatha kis ido es "kiszarad" es visszajon a kep. Sajnos ezt mar nem fogom megtudni mert ma este elvittek az autot. Igy viszont nincs lehetosegem visszamenni reklamalni.
Ahogy neztem kb 10kert kinalnak bontottal elolapot.
Amugy nem voltam ott vegig, tehat nem feltetelezem, hogy direktbe az lcdt tisztitja gozzel,
A szolgaltatasban (Porszívózás, mélytisztítás forró gőzzel (kárpit, sínek mentén, taposók), műanyagtisztítás, műanyagápolás (szilikonmentes ápolószerrel), ablaktisztítás, válaszható autóillat és a szellőzőrendszer fertőtlenítése gőzzel.) ezek vannak benne, valoszinuleg a szellozorendszer fertotlenitese gozzel mozzanatnal kapott vmi parat az a resz is.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57781) #TOTTI válasza Bandus99 (#57780) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem heti szinten tisztítják és mindig tökéletes lesz, kívül belül por- és morzsamentes. :)

(#57782) Bandus99 válasza #TOTTI (#57781) üzenetére


Bandus99
őstag

A takaritasnak ezt a reszet en sem szidtam, irtam is sztem egesz jo a vegeredmeny.

MAS

Akarhogy keresek, sehol nem talalok egy ma is aktiv forumot ahol az autos kihangositokrol beszelgetnenek, fokent a beepites nelkuliekrol.
Ha valaki belebotlik....

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57783) aneda válasza Bandus99 (#57782) üzenetére


aneda
aktív tag

Én már próbáltam egy napellenzős Jabra Drive-ot, ill. távirányítós, kijelzős Nokia CK200-at.
Az előbbi elmegy (autópályán már nem kell használni), az utóbbi egy fos.
Ha elégedett voltál a beépített Nokia-val, rakass be azt, vagy egy CK100-at, amit megint sokan dicsérnek.
Érdemes elgondolkodni még olyan rádión, ami már tud BT kihangosítást.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#57784) yerico


yerico
senior tag

(#57785) goodboy007 válasza pelenka35 (#57777) üzenetére


goodboy007
senior tag

Van, 2 hete még Metal Gear Solid ment rajta, azóta nem tudom, hogy változott-e.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#57786) Dluinet válasza Nevil2 (#57576) üzenetére


Dluinet
nagyúr


Nevil2

tetőkárpitos telefonszáma ment privátban

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57787) Bigemperor válasza #TOTTI (#57761) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Azért elgondolkodtató, hogy egy 7-8 milliós autót 4 éves koráig viszi márkaszervizbe az orvos tulaj, aztán meg ellenőrizhetetlen helyeken szervizelik. :U Onnéttól érdekes a helyzet, hogy normális márkaszervizben a hozott minőségi anyagokat (olaj, szűrők) azért simán beépítik és átnézik a kocsit és máris nem horror a szervizköltség.

(#57788) Balu77 válasza M_AND_Ms (#57778) üzenetére


Balu77
őstag

Ha már felvetődött az autótisztíttatás téma, osztanám az előttem hozzászólók véleményét.
Szigeti út tényleg felejtős, anno amikor utoljára voltam eléggé lekezelőek is voltak, merthogy egy renault megane tulaj kicsoda a többi bmw meg egyéb drága autósokhoz képest. Drágák is voltak és a felniket tojtak rendesen renbetenni. Számomra az a társaság volt a legvisszataszítóbb.
Az árkád tetején lévő mosó amikor indult nagyon normális és jó volt, azóta rendesen alábbadták, nálam egyik alkalommal a jobb tükör maradt tiszta retek, másik alkalommal a jobb hátsó ablak. Azóta kerülöm őket.
Régen volt a Csippa autómosó a Szigeti úton, ami elköltözött, na azok sem strapálták magukat, mindig koszos maradt a felni azzal a szöveggel, hogy úgyis kifolyik a még meglévő kosz. Oda sem járok....
Szellemvárosban az autókereskedés mellett van egy mosó, azok viszont egész jók, csak ott időpontot szerezni... gondolom sokak rájöttek hogy oda kell vinni a járműt, így mindig tele vannak.

izé

(#57789) blaca83 válasza Balu77 (#57788) üzenetére


blaca83
őstag

Belsőleg, kárpittisztítás és egyéb rendbetétel hol a legjobb Ár/Érték/Megbízhatóság arányában??? :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57790) Dluinet válasza Balu77 (#57788) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szellemvárosban az autókereskedés mellett pontosan hol?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57791) air válasza Dluinet (#57790) üzenetére


air
nagyúr

Itt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57792) crabi


crabi
csendes tag

Ha már így benne vagyunk az autós témában, akkor nekem kipufogó szervizt mondjatok légyszíves

[ Szerkesztve ]

(#57793) hcl válasza crabi (#57792) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pap Autójavítóban jók ebben.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57794) air válasza crabi (#57792) üzenetére


air
nagyúr

Tessék.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57795) Ance


Ance
őstag

Én pedig fa bejárati ajtót szeretnék a régi helyett, kültérit. :D Kit ajánlotok? Egyedi méret, időjárásnak erősen kitéve, szóval elsősorban nem az olcsóság számít.

Keresek továbbá használtan valami házimozi rendszert, mert újra nincs pénzem. Persze kisebb igényeim vannak, mondjuk ilyen szintről indulnék felfelé. Hátha van aki éppen cserélne valami jobbra, csak gondolkozik kinek adná el a régit. Írjon privit.

[ Szerkesztve ]

(#57796) yerico válasza air (#57794) üzenetére


yerico
senior tag

Velük kapcsolatban nekem is pozitívak a tapasztalataim. Bár volt egy olyan érzésem, hogy nagyon hülyének nézett, amikor elvittem a kocsimat, hogy valami baja van, és nem tudtam elsőre detektálni, hogy kiszakadt a flexibilis cső a rendszerben, mert megpadkáztam.

(#57797) nesa


nesa
veterán

Nem erdekel valakit egy singer varrogep?
Csere is jatszik.
Ehez hasonlo jellegu,asztalba sullyesztheto.

[ Szerkesztve ]

(#57798) nesa


nesa
veterán

Keresek jokepu Bridge fenykepezot a lenyeg olcso legyen, es hibatlan.

Nem nekem kell...

(#57799) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni , valami miatt mégsem jó a dedikált kártyám . Játszottam cod2vel , és valahogy érdekesnek tűnt hogy nem az igazi az fps . Majd a configban megtaláltam , hogy a játék az intergált HD 4000et használja . Majd szólt ismerősöm , hogy tiltsam le az integrált kártyát , megtörtént , és a dedikáltal a játék el sem indúl , direct x problémát jelet , a figyelmeztető ablak is folyton felugrik , hogy nincs fent megfelelő driver , pedig a legújabb van fent. Aki tud segíteni legyen szíves írjon ! Köszönöm szépen.

Integrált : HD 4000

Dedikált : AMD Radeon HD 8570m

Lenovo G500.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57800) CPT.Pirk válasza newwave0507 (#57799) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De mi volt a dx probléma? :)
Mindegy, dx websetup, futtasd le: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.