Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57501) freaghill


freaghill
őstag

Vennék SATA HDD-t. Mohács előny, de ha jó áron van akkor bemegyek érte Pécsre.

(#57502) dunc


dunc
nagyúr

Van egy ilyen webkamera új, dobozos.

2500 ft. :)

[ Szerkesztve ]

(#57503) Silencer83


Silencer83
addikt

Bontatlan CPU + LAP szinte féláron !

Intel i3-4150 (3.50GHz,512KB,3MB,54 W,1150) Box, INTEL HD Graphics 4400
ASUS B85M-E Intel B85 LGA1150

alkalmi vetel! 50.000 helyett mondjuk 30.000

(#57504) Silencer83 válasza Silencer83 (#57503) üzenetére


Silencer83
addikt

eladva :R

[ Szerkesztve ]

(#57505) chungee válasza Silencer83 (#57503) üzenetére


chungee
addikt

Szinte ingyen volt :Y

(#57506) dunc válasza chungee (#57505) üzenetére


dunc
nagyúr

És ez a cpu nagyon bivaly, hiába i3! "Intel i3-4150"

(#57507) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Lenovo G500 , 2015.márc-ig Garancia . Doboz stb. 3 hónapos a masina.

Perif.:
Processzor: i3 3110M 2,4G
Memória: 4 GB DDR3
Merevlemez: 500GB
Grafikus vezérlő AMD Radeon HD 8570M; Intel HD 4000
Kijelző 15,6" fényes HD LED
Kijelző felbontása 1366x768 (HD)
Optikai meghajtó DVD RW
LAN 10/100 Mbit/s
Wi-Fi
USB 2.0 1 db
USB 3.0 2 db
Hdmi
Súly 2,60 kg
Akkumulátor 6 cella
Billentyűzet nyelve: magyar

94990.- HUF

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57508) Exian


Exian
őstag

Volna egy furcsa kérésem :)

Van köztetek olyan, aki olyan 2 szobás panelban lakik, amelyikben a nagy és a kisszoba egymás mellett van közvetlenül és van ajtó a két szoba között? A kisszobába viszont az előszobából is belehet menni, a konyha mellett.

Ami még fontos, hogy az erkély olyan, hogy befelé van, nem nyúlik ki a házon túl.

És az újabb fajta panelre gondolok, nem a régebbi fajtákra. Kertvárosban vannak ilyenek.

Ilyen az elrendezés, csak a méretek nem ezek szerintem:

Meg a WC, fürdő épp forditva van.

Na, ha valaki ilyenben lakik, akkor a nagy és a kisszoba nagyjából pontos méretére volnék kiváncsi.

Ha valaki letudná mérni és megirná, azt megköszönném!

(#57509) Agostino válasza Exian (#57508) üzenetére


Agostino
addikt

ezt szerintem kb. a budapest topikban is megkérdezheted. a józsef attila lakótelep is ilyen lakásokkal operál, mert ránézésre ugyan ilyen félig-panelok vannak ott is : )

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57510) air válasza Exian (#57508) üzenetére


air
nagyúr

A miénk ilyen, egy-két dolgot leszámítva. A fürdő ajtaja a kisszobáéval szemben van, ezért az elrendezése picit más. Kisszoba ablaka ugyanazon a falon van, amelyiken a konyháé. A nagyszobában az ajtóval szemben is van egy franciaerkély. A nagy erkély felőli fal pedig végig üveg.
A lakás hivatalosan 53 m2. A kisszoba mérete 350x350cm, a nagyszoba 610x350cm. Ja, és uránban az újabb ('70-es) építésű panelek ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57511) Exian válasza air (#57510) üzenetére


Exian
őstag

Köszi, azt a fajtát ismerem, annak tudom, hogy nagyobb a nagyszobája. De nekem az a fajta is még régi épitésünek számit :)

Új épitésü nálam a 80-90 között épültek.

Szóval a tied az ezesetben most nem mérvadó, mert sokkal hosszabb a nagyszoba, mint abban a fajtában, amit én keresek. De azért köszönöm.

Én arra vagyok kiváncsi, hogy 530cm e, mint a mostani nagyszobánk, vagy 570cm (vagy nagyobb).

[ Szerkesztve ]

(#57512) freaghill


freaghill
őstag

Keresek erősítőt kocsiba. Ne legyen noname és 400watt-os legyen minimum. 2utas már elég.

[ Szerkesztve ]

(#57513) CPT.Pirk válasza freaghill (#57512) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mit csinálsz 400 Watt-tal egy szűk kasztniban? Annál kevesebbel már rendezvényt hangosítani is lehet! :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#57514) freaghill válasza CPT.Pirk (#57513) üzenetére


freaghill
őstag

A hangszóró terhelhetősége 800 watt. Nem szeretnék a fele alá engedni erősítőben :)
Haver odaadta ezt a kenwood hangszórót mert, hogy neki nem kell, illetve ő is ingyen kapta, másik ismerősöm meg már csinált pár ládát, így megkértem, és anyagárba fog kerülni csak. :))

Illetve meg az erősítő ára.

[ Szerkesztve ]

(#57515) mormota


mormota
senior tag

tabletguruk segítsetek!

adott: prestigio multipad 7.0 hd (PMP3970B DUO)
szokott szarakodni, hogy néha kinyomom a képernyőt, és fél óra-egy óra múlva ha visszanyomnám, akkor nem lehet, mert kikapcsolt, tehát be kell kapcsolni. de most ez új: hasonló dolgok után nem tudtam visszakapcsolni, mert a bejelentkező logó-s képernyőnél tovább nem hajlandó menni.

próbáltam a setup menüjét behozni (bekapcs gomb+ "+" vagy bekapcs gomg + "-" de ezekre se reagál.
garis még, nincs feltörve, saját rendszer fut rajta.

mitévő legyek? tud valaki épkézláb ötletet?

Illusztrálok, tehát vagyok

(#57516) hcl válasza freaghill (#57514) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meeeekkora az a tányér? :D
Illetve 400W-hoz nem kell külön akku?

@mormota : Az szotverliba lesz, ha garis, zavard vissza!

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#57517) CPT.Pirk válasza freaghill (#57514) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A fele fölé azért ne menj, mert az ökölszabály az, hogy legalább 2, 2.5x legyen nagyobb a hangszóró terhelhetősége, mint az erősítőé ha hosszabb távra tervezel vele.
Amúgy egy 2-300W körüli erősítővel is röhögve megkapod azt a hangnyomás szintet egy ilyen hangszóróval, ami már ártalmas. :K

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#57518) mormota válasza mormota (#57515) üzenetére


mormota
senior tag

ezt próbáltam, de az art hi-tech logónál tovább nem jut a dolog, ott megakad, és csak azt a képernyőt mutatja

Illusztrálok, tehát vagyok

(#57519) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Eladó:
Nikon 1 V1 + Nikor 10-30 + 30-110 + SB-N7 vaku
Garis 2015 márc 24ig, Garijegy természetesen megvan.
+ ajádnék táska
Makulátlan állapot! Mindha most bontottad volna ki. Mindene megvan.
140.000Ft reálisnak látok érte, egyenlőre csak egyben.

Nikor 18-105VR 44.000Ft

Lejárt a garija, fotoplusos, én nagyon szerettem.

Székesfehérvár, Pécs esetleg Budapest

30/háromszáznyolvanhárom 1189
vagy gergely.batarykukacgmail

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#57520) freaghill


freaghill
őstag

Nem hiszem el, hogy nem találok Pécsen és itt a környéken 300-400 wattos erősítőt. :((

[ Szerkesztve ]

(#57521) Vertigo18 válasza freaghill (#57520) üzenetére


Vertigo18
addikt

Try to login to real life! ;]

Maybe... :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#57522) Exian válasza freaghill (#57520) üzenetére


Exian
őstag

Ugorj ki holnap a vásárba is.

(#57523) freaghill válasza Exian (#57522) üzenetére


freaghill
őstag

Köszi a tippet, eddig csak gondolkodtam rajta, de most akkor biztos kimegyek. :) :R

(#57524) freaghill


freaghill
őstag

Azt hiszem látszik mennyire nem értek hozzá. Csak 200wattos.

(#57525) Ance válasza freaghill (#57524) üzenetére


Ance
őstag

Sosem értettem, miért jó egy olyan hangkeltő az autóba, aminek a generált hanghullámai hosszabbak, mint az autó. :D Lehet alázni :R

(#57526) CPT.Pirk válasza freaghill (#57524) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

100watt fölé ne nagyon menj erősítőben ehhez, meg figyelj rá, hogy legyen benne alul áteresztő szűrő is (gyak. subwoofer kimenet).

Egyébként én inkább eladnám valakinek mert nincs sok értelme. Ha mondjuk beraksz egy ilyen nagyobb ládát saját erősítővel, akkor az jól fog puffogni, hatékonyan elnyomva 1kHz felett mindent. Ez max annak nem érdekes aki tuctuc zenét hallgat...

Arról nem is beszélve, hogy a hangszóróhoz ládát kell méretezni a Tie-Small paraméterek alapján, ami megint nem annyira egyszerű dolog és ha azt elrontja az ember, meg a dobozt rosszul építi meg, akkor bizony cseszett rosszul fog szólni. :K

Ance: mert plusz 10 centi farok hosszt ad bizonyos körök tagjainak. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#57527) freaghill válasza CPT.Pirk (#57526) üzenetére


freaghill
őstag

Ha elkészült a láda és az erősítő is meglesz és be lesz építve, akkor majd használat után úgyis még eldöntöm, hogy tetszik-e vagy sem.
Ha nem akkor úgyis megszabadulok tőle, ha nem akkor meg marad.

Nincsenek nagy igényeim. Tuc-tucc nem igazán, Gramatik, Punnany, punk számok.

Ance: A hangszóró ingyé volt, így csak erősítőt és kábelezést kell fizetnem illetve a láda elkészítésének az anyagárát. Nem tetszik úgysem fogom használni, eladom.
Majd egyszer ezt is ki fogom nőni.

[ Szerkesztve ]

(#57528) Ance válasza freaghill (#57527) üzenetére


Ance
őstag

Nem baj. Két autóval mögötted kiválóan fogom hallani a mélynyomód :)

Más: A képen található rögzítő gyűrűt, vagy mifenét (ezüst színű) milyen technikával lehet levarázsolni?

(#57529) aneda válasza freaghill (#57527) üzenetére


aneda
aktív tag

Van egy eladó 4 csatornás Phase Linear PB Four-om!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#57530) freaghill válasza Ance (#57528) üzenetére


freaghill
őstag

Ki mondta, hogy olyan hangosan fogom hallgatni? :U

aneda: Mennyibe?

[ Szerkesztve ]

(#57531) aneda válasza freaghill (#57530) üzenetére


aneda
aktív tag

20k!
Van rca-m is, ill. tudok segíteni a többi részben is.
Telszám az adatlapomon.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#57532) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Vennék egy db. 2 Gb-s DDR3 modult :)

Üdv. Hajós

(#57533) Ance válasza freaghill (#57530) üzenetére


Ance
őstag

Én sem mondtam olyat, csak ott fog hallatszani, mert pl. a mélynyomód által kiadott 60hz-es hullám hossza kb. 6 méter.

57528-ra valaki? Az asszonynak mondtam, hogy most nem nyírok füvet, amíg erre választ nem kapok, mert cserélni kéne, de most már kezd eléggé csúnyán nézni. :D

(#57534) Dluinet válasza Ance (#57533) üzenetére


Dluinet
nagyúr

flexszel levágod és másikat veszel helyette :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57535) Exian válasza Exian (#57508) üzenetére


Exian
őstag

Továbbra is keresek olyan valakit, aki ILYEN panelban lakik és lemérné nekem a szobákat. Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#57536) Ance válasza Dluinet (#57534) üzenetére


Ance
őstag

Nehogymár. Akkor elmarad a fűnyírás.

(#57537) Nevil2


Nevil2
tag

Sziasztok!

Az iszonyatos forróságban tetőkápritot elengedte a 12 éves ragasztó a Clioban. Pécsen van erre megoldás? Mennyibe fájhat (én biztos nem állok neki sk.)

Köszönet!

(#57538) Nevil2


Nevil2
tag

(#57539) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Még mindig van eladó 19"-os monitorom, annyi kényelmetlenséggel, hogy nem lehet állítani a fényerejét. Különben fullextra, DVI, VGA, beépített hangszóró, mindenfele állítható talp. 8000.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57540) newwave0507


newwave0507
tag

Csökkent a laptop ára 90.000.- HUF ra , hirdetésemben megtalálható !

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57541) rnrn


rnrn
tag

Hasonló stílusú bútorokat, hasonló áron Pécsett hol találok?
Köszi!

(#57542) crabi


crabi
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek ilyen usb DVB-T tunerje?
Esetleg valami vélemény róla?köszi előre is.

(#57543) hcl válasza crabi (#57542) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van, nagyon kínai. Működik. Windóz alatt a gagyi driver + hozzáadott TV progi miatt volt vele cumi, Linuxon megfelelő kernellel (tehát az utolsó 1-2 Ubuntu verziók) pöcc-röff megy, VLC-vel, a hangolás volt macerás, de csak mert béna voltam. Működése mind a két OS-sel frankó, ha egyszer be lett állítv, különben csak az antennára, azaz a vételre érzékeny, de arra baromira. (Ehhez mini antennát adtak, megfelelő helyre rakva jó.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#57544) Kaics


Kaics
tag

Uraim!

Profi szabót keresek Pécsen! Nem gond, ha rövid határidővel dolgozik. Pénz nem szempont. Ötlet?

(#57545) air válasza Kaics (#57544) üzenetére


air
nagyúr

Úri szabót? Van még olyan egyáltalán? :U
Én csak egy varrónőt tudok, aki nagyon korrekt, precíz, megbízható. Ha kell, őt tudom ajánlani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57546) Birsmann válasza Kaics (#57544) üzenetére


Birsmann
tag

Ferencesek utcája Gangel szabóság.

http://gangel.hu/

(#57547) Kaics válasza Birsmann (#57546) üzenetére


Kaics
tag

Perfect! THX :R

(#57548) endib


endib
tag

Sziasztok!

Tud valaki Pécsen olyan asztalosműhelyt, ahol keményfával is dolgoznak?

(#57549) Exian válasza rnrn (#57541) üzenetére


Exian
őstag

Mi is sokat nézelődtünk mostanában bútortémában. Igazából nem tudom, hogy mit keresel pontosan.

Mi végül a WM Bútor boltban vettünk 1-2 dolgot, de itt inkább csak ilyen egyszerübb dolgok vannak, de talán érdemes körülnézni. Aztzán van még kertvárosban a Bútorvilág a templom mögött, végállomás mellett. Meg a Hársfa bútorbolt a felüljáró alatt-mellett. Mi ezekben nézelödtünk, meg 1-2 használt bütorokkal foglalkozó boltban, de azok kiábránditóak voltak, majdnem új áron adták a sérült, használt bútorokat. Neten aprós oldalakon fele-harmada árakon megtaláltuk ugyanazokat.

Ahogy nézem az általad linkelt oldalt, vannak hasonlóak a WM Bútorboltban is, érdemes körőlnézni. Árak hasonlóak szerintem. Amit mi akartunk csináltatni szekrénysort, az 75e lett volna, majdnemm ugyanolyat látok az általad linkelt oldalon is 80 körül. De végül ismeröstól sikerült használtat 23-ért venni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57550) Exian válasza Exian (#57549) üzenetére


Exian
őstag

Viszont az általad linkelt oldalon a fejlécképben az iStockphotos mintakép nagyon kemény :DDD :)) Igen bátor volt a weblap készitője.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.