Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) RZozo


RZozo
aktív tag

Ha már cukrász téma került elő, hol érdemes kis méretű tortát rendelni gyermek részére?
Kovács cukrászda kizárva, mert némi összetűzésünk volt velük.

(#57002) zsolt19900 válasza RZozo (#57001) üzenetére


zsolt19900
őstag

Dorothy Torta én Őt tudom ajánlani, nagyon szépet és finomat készít

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#57003) hcl válasza RZozo (#57001) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Trüffel cukrászda :) Mi a melóhelyen imádjuk.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57004) RZozo válasza zsolt19900 (#57002) üzenetére


RZozo
aktív tag

Köszönöm meglesem őket és a Trüffel cukrászdát is. :R

(#57005) Exian válasza hcl (#57003) üzenetére


Exian
őstag

Trüffelnek +1 :) Mi náluk szoktuk rendelni évek óta a belga csokis csokitortát, eszméletlen! Igaz, nem olcsó... 6000 Ft körül van a 18 szeletes, de az olyan is. Csak kérni kell, hogy rakják rendesen tele a tetejét a gyalult csokival, úgy brutálisan jó :)

Meg a többi sütijük is jó szokott lenni.

(#57006) a2d2 válasza RZozo (#57004) üzenetére


a2d2
addikt

Tesco-ban láttam 2000Ft környékén feketeerdő tortát.
Nem tudom milyen ízre, de előfordulhat hogy az ár/érték aránya egészen kiváló :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57007) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

HP 620 stornó, a tulaj inkább megjavíttatja.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57008) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Valakinek egy komplett asztali gép?[link]

(#57009) Exian válasza a2d2 (#57006) üzenetére


Exian
őstag

"Kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét!" :DDD

(#57010) dunc válasza air (#56973) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem se tűnt tisztának a hely, és nem volta guszták a sütik. (képen persze, lehet életbe más! :R )

(#57011) M_AND_Ms válasza a2d2 (#57006) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Tesco tortákat el kell felejteni!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57012) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!
Fishing on Orfű 0. napra keresek 2db belépőt!

Úgy volt hirdetve hogy Kispál nap lesz, erre nem akkor van PUF is?
Kicsit megcsúsztam az infókkal.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57013) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Sziasztok! Nincs valakinek véletlenül valami jóképű PCI-E VGA-ja 10-12k körül? :U

(#57015) Dluinet válasza Tanczi01 (#57014) üzenetére


Dluinet
nagyúr

irigylem a türelmedet

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57016) gergobaby válasza Tanczi01 (#57014) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Szerintem áraztasd be! :U

(#57017) hcl válasza Dluinet (#57015) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ebből az egyből jó a Vatera... Felteszed a cuccot, atán mindig újraindul, amíg valaki el nem viszi :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#57018) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Ismét egy Joomla-s szaki segítségére lenne szükségem.
PÜ-ben leírom a részleteket. (Lehet, hogy nem nagy gond, de nekünk éppen az.)

THX!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#57019) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Tegnap délután ivartalanították kan kutyusunkat. Estére szépen magához tért és szerintem elkezdte nyalogatni a sebet mert lefekvés előtt ránéztem és minden csupa vér volt (térkő, lépcső, házikó ahova tettük).
Persze se a pécsi ügyelet se az orvos nem vette fel a telefont. Mohácsi ügyeletet értük csak el telefonon.
Tettünk rá szorítókötést meg szétvágtam kislányom egyik body-ját és azt felhúztam rá hogy ne tudja nyalogatni a sebet. Reggelre szépen összehúzódott a heg, raktunk rá egy gyerekpelenkát.
Mennyire normális szerintetek a vérzés ilyenkor? A doki nem varrta össze a sebet, csak lefújta ezüst spray-el. Kb 1,5cm-es vágás volt csak. Illetve nem adott a fejére búrát. Azt mondta hogy nem baj ha nyalogatja.
Másnak van tapasztalata?
Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57020) Dluinet válasza a2d2 (#57019) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ne olvasd el ez a hozzászólásomat

nőket kérdezz,
akinek nincs heréje az képes egy hétig vérezni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57021) M_AND_Ms válasza a2d2 (#57019) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Régi, egyszerű és hasznos megoldás Az állatorvosod nem ismeri?
gallér
A sebet meg a műtét után le szokta fújni az orvos alumínium sprével. Az kötés helyett befedi, védi, egy-két hét alatt lekopik.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57022) a2d2 válasza M_AND_Ms (#57021) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

Kb 70 éves az öreg. Szerintem ők még máshogy tanulták ezeket a dolgokat.
Az alu spray megvolt, de ezt le is nyalta már a kutya.
Ma rajta marad a pelenka, este viszont visszacserélem a bodyra hogy jobban szellőzzön.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57023) Agostino válasza plaszy (#57018) üzenetére


Agostino
addikt

hi

szaki távolról sem vagyok de pár joomlás oldalt összeraktam és most is futtatok. ha gondolod írd meg, hátha.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57024) a2d2


a2d2
addikt

Álláslehetőség:
[link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57025) Exian


Exian
őstag

Tud valaki ajánlani olyan akár maszek, otthon dolgozó autószerelőt, aki olajcserét megcsinálná nekem? Elszállt az emelőm, meg a leeresztő csavar is igen rá van gyógyulva, nem akarok szenvedni vele. Privátban jöhet telefonszám! Kösz!

(#57026) aneda


aneda
aktív tag

Van itt esetleg T-Mobile / T-Home üzletkötő?
Szükségem lenne pár szolgáltatásra.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#57027) M_AND_Ms válasza a2d2 (#57022) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Vegyél neki egy ilyen gallért - nem drága! Hidd el megéri! Gondolom nem örülnél neki, ha elfertőződne a seb.
A mi kutyáink is mind viselték az esetleges műtéteik után. Az első pár óra furcsa nekik, de hamar megtanulnak benne közlekedni, enni, inni. A jövőre nézve sem árt ha van ilyen otthon. Sokszor előjöhet, amikor nem jó ha a kutya (vagy akár a macska) nyalogatja, harapdálja magát, a sebét, vagy a lábával piszkálja a fején, vagy a pofáján lévő sebet, sérülést.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57028) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Skacok valaki nem tud Orfűn kiadó nyaralót vagy szállást a Fishing(Jún 18-21-ig) idejére? 3-4 fő lenne.

Még mindig keresek PCI-E VGA-t 10-12k környékén. :)

[ Szerkesztve ]

(#57029) a2d2 válasza M_AND_Ms (#57027) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!
Vettem ma egyet hazafelé. Teljesen jól tűrte a felszerelést is meg a viselését is.
Jó lesz mindkét kutyára.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57030) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Én meg még mindig keresek 3310-est, meg kis SD kártyát :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#57031) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat PC játékot keresek.

(#57032) NGA


NGA
addikt

Tud valaki esetleg segíteni?

Egy állványra volna szükségem. A mosogatógép fölé kerülne a hűtő.
Kb ilyen lenne:
25x25-ös láb 4 db, ez felhegesztve egy 25x25-ös vagy laposabb keretre. 58 cm széles, 63 cm mély, és 50 cm magas. Mennyiből lehetne kihozni egy ilyet?

Fém vagy fa?

A hűtő megpakolva kb 100 kg.

(#57033) Lomha 8V válasza Lomha 8V (#57031) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Na, az már megvan, úgyhogy most S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky PC játékot keresek. :D

(#57034) hattrickuser


hattrickuser
tag

Eladó külső HDD: [link], illetve továbbra is keresek belső HDD-t: [link]

Privát Üzenetbe nyugodtan keress!

(#57035) Exian


Exian
őstag

Keresek egy kisméretű, nyakba akasztható fényképezőtáskát. Picike kompakt géphez kellene. Újszerű állapot előny. Stabil kivitel feltétel.

(#57036) NGA


NGA
addikt

Ágygépes kanapét vennénk max 300e-ig. Hol érdemes szétnézni? Kikában semmi nincs.

Valami ilyen szerkezettel:

[link]

(#57037) dunc


dunc
nagyúr

(#57038) ugyeletes válasza a2d2 (#57019) üzenetére


ugyeletes
tag

10 napig volt galler a kutyamon hereles utan, nem szedtem le rola 1 pillanatra sem...
viz sem erhette, szobafogsagban volt az amugy kinti kutya.nem is lett baja!

(#57039) a2d2 válasza ugyeletes (#57038) üzenetére


a2d2
addikt

Az kicsit sok majd jövő héten meglátom piszkálja-e.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57040) Bandus99


Bandus99
őstag

Valakinek van esetleg egy eladó Acer 5730Zhez való töltője?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57041) Exian


Exian
őstag

Ha házassági évfordulóra vinnétek a feleségeteket, hova vinnétek Pécsen? Mármint étteremben gondolkodva, de jöhet más tipp is. Én ebben béna vagyok. De nem is ezért kérte meg a kezemet a feleségem :DDD A lényeg, hogy érdekelne, hogy Pécsen melyik az az étterem, amelyik minden szempontból megfelelő egy ilyen nemes alkalommal. Ezesetben most nem szempont, hogy olcsó legyen.

[ Szerkesztve ]

(#57042) Janoska26 válasza Exian (#57041) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Jó, hogy mondod, nekünk is hétfőn lesz :D

(#57043) Agostino válasza Exian (#57041) üzenetére


Agostino
addikt

hát, ha flancolni akarsz akkor talán palatinus, esetleg replay. ha szép helyen, jó kajákat kedves személyzettel akkor bár kocsikázni kell, de a tenkes. én csak oda mennék

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57044) Lomha 8V válasza Exian (#57041) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Bagolyvár étterem, esetleg? Az nem rossz hely, bár régen voltam.

(#57045) Bird válasza Lomha 8V (#57044) üzenetére


Bird
addikt

Ja nem rossz hely, csak az ár/érték arányt tekintve bajok vannak. Arról nem is beszélve, hogy az étlapjuk meglehetősen szegényes.... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57046) Agostino válasza Bird (#57045) üzenetére


Agostino
addikt

...és ha hétköznap mész akkor zárás előtt háromnegyed órával közlik a pincérek, hogy igazából ők már mennének haza, szóval jó lenne ha fogyna az a desszert. true story

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57047) Bird válasza Agostino (#57046) üzenetére


Bird
addikt

Igen ezt én is tapasztaltam! Udvariasan odajöttök és közölték, hogy MÁR mennének haza.... Ezután látványosan elkezdték felpakolni a székeket az asztalokra. Akkor döntöttem el - figyelembe véve a fent írtakat -, hogy oda többet soha....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57048) Agostino válasza Bird (#57047) üzenetére


Agostino
addikt

azt hittem velünk voltak csak ilyen jó fejek. azt hiszem pont szerdára esett az évfordulónk, gondoltam elviszem akkor még barátnőmet ide, szép hely és jó a kilátás. el is voltunk, nem volt semmi gond, bár kongott az egész úgy, hogy talán ilyen negyed nyolcra értünk vagy ilyesmi. ennek ellére viszonylag sokat kellett várnunk és ahogy fentebb is elhangzott, többet fizettem, mint amilyent ettem. kettő főre ilyen 11 k körül volt a számla, amivel nem is lenne gond, de ezt a székfelrakósdit baromi nem tetszett, hogy elkezdték. marha gáz. bennem volt a pipa, hogy írok az étteremvezetőnek de aztán egyszerűbbnek láttam ha többet be sem teszem a lábam oda. mod: azóta inkább nem iszom alkoholt a vacsorához, de kiautózom a tenkeshez, ha tehetem és olyanok az utak. számomra top hely. olyanokat ettem hogy, most is megkordul tőle a hasam az éhségtől, pedig idén nem is jártunk még arra : ))))

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57049) Exian


Exian
őstag

Kösz mindenkinek, szerintem nekünk is a Tenkes lesz a nyerő majd. Nekünk ugyan holnap lesz a fordulónk, ami egyébként végül is nem házassági évforduló (az megvolt áprilisban), hanem az első randink évfordulója, ami cirka 8 éve volt :) Holnap tutira nem tudunk elmenni (nincs, aki vigyázzon a gyerekekre), de majd utólag elakarom vinni a feleségemet meglepetésként.

(#57050) Bird válasza Agostino (#57048) üzenetére


Bird
addikt

A Bagolyvár egyik szolgáltatása ez a látványos székpakolgatás. Közben láttam a gúnyos mosolyt a pincérek pofáján... Talán pont ez dühített fel a legjobban. 8.3k volt a számla, egy forint borravalót nem adtam. Egyébként a tulaj is egy őstulok, nagy szerencséje, hogy jól fekszik a jelenlegi városvezetésnél ezért sok a városházi "kuncsaft". Ez viszont már messzire vezet, ezért nem is szeretnék (nagyon) politizálni. :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.