Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) dunc


dunc
nagyúr

[Laptop]

[ Szerkesztve ]

(#42002) Hunter2


Hunter2
addikt

Eladó merevlemezek:

-500Gb SATA Samsung F1 7200RPM/16Mb cache - 11000Ft
-160Gb SATA Samsung 7200RPM/8Mb cache - 7000Ft

Hd sentinel szerint 100/100-asok. 3.5"-os kivitel.

(#42003) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Keresek 1155-ös lapot: [link]

(#42004) Bandus99


Bandus99
őstag

PCIe VGAt keresek. Nem tul dragan, elvaras fusson rajta Diablo3 normalisan.

A leiras szerint

Minimum
NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better

Ajanlott
NVIDIA® GeForce® 260 or
ATI Radeon™ HD 4870 or better

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#42005) ErőVarázsló válasza Bandus99 (#42004) üzenetére


ErőVarázsló
tag

697OC2?

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#42006) RZozo válasza Bandus99 (#42004) üzenetére


RZozo
aktív tag

Eladó két videokártyám:
Galaxy GF 8500GT 512MB
Sapphire Radeon HD 4670
Mindkettő eredeti dobozában, összes tartozékával. A 4670-re még talán garancia is van.

(#42007) RZozo válasza RZozo (#42006) üzenetére


RZozo
aktív tag

Elírtam. Galaxy GF 8600GT 512MB eladó.

(#42008) ha3fis


ha3fis
tag

Vegyetek akváriumot teljes felszereléssel.

(#42009) Bandus99 válasza ErőVarázsló (#42005) üzenetére


Bandus99
őstag

sztem meg se kerdezem az arat

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#42010) zsolt19900


zsolt19900
őstag

egy 17" os samsung tft 731bf ért mennyi pénzt lehet elkérni manapság? karc és sérülés mentes doboza kábelei megvannak

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#42011) Zewa


Zewa
senior tag

Pécsett hol érdemes venni RCA-3,5Jack kábelt? Valami használhatóra lenne szükségem. Ilyesmi megfelelne de ha lehet inkább helyben venném.

Keresek még valami olcsó akvárium szivattyút illetve egy csatorna cső darabot. :D (ca 30cm elég lenne és ha nem muszáj nem vennék egy egész szálat)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#42012) CPT.Pirk válasza Zewa (#42011) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Veszel normális kábelt, meg 3 csatlakozót valamelyik elektrós boltban, megforrasztod, és kész. Ez olcsóbb és biztosabb, mint a bolti cuccok.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42013) hcl válasza zsolt19900 (#42010) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

10 körül.

Mutogatni való hater díszpinty

(#42014) Dluinet válasza Zewa (#42011) üzenetére


Dluinet
nagyúr

microhmban megveheted alkatrészben és meg is csinálják helyben.
Darab csövet (szabványosnál rövidebbet) a szatmárinál kapsz.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42015) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Telefon kihangosítást csináltatott már valaki autóba?
A komolyabb verzió érdekelne, ami szabályozza a hifi-t is.
Tudtok ajánlani valami megbízható, de nem lehúzós beszerelőbrigádot? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#42016) Zewa válasza CPT.Pirk (#42012) üzenetére


Zewa
senior tag

Kösz, gondoltam rá én is, de hogy hol kapok mondjuk 2x (?) árnyékolt audió kábelt azt nem tudom. Microohm, RAM? Érdemes az aranyozottat venni?
Megvalósítás részével nincs gondom. :B

Szatmáris tippet külön köszönöm!

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#42017) Dluinet válasza Zewa (#42016) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Azért a szatmárinál előbb kérdezz rá telefonon, tavaly voltak ilyen darab csövek, de lehet már elfogytak ha nem kaptak többet.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42018) CPT.Pirk válasza Zewa (#42016) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

2x árnyékolt? Minek? Hova? Ez nem az a kábel típus, ahol bármi értelme lenne.

Ha valami zavar ráül a normál, egyszeresen árnyékolt vezetékre, az ellen a 2x árnyékolás (ami max azt jelenti hogy fém fólia is van a fém háló alatt, de ez TV-s koaxnál is ritka) sem igen fog védeni, oda a balanced (többnyire zenekari cuccoknál) kábelek kellenek. Nem hiszem, hogy ez az eset nálad előfordulna.

Aranyozott csati meg jól néz ki, de idővel le fog kopni, vagy matt lesz.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42019) hcl válasza CPT.Pirk (#42018) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Koaxnál már majdnem az árnyékoló rézháló a ritkább... :D Újabbakban fólia + valami alu drótszerűség mellé, és csók. Van olyan koaxkábelem, amin rendes réz szövet az árnyékolás, de az nem mai gyerek :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#42020) Bandus99 válasza s7evcsenko (#42015) üzenetére


Bandus99
őstag

Nekem Nokia ck7w van teljesen elegedett vagyok vele.
Beszerelni ahol a hifit is szerelik pl Arkad teto

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#42021) s7evcsenko válasza Bandus99 (#42020) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#42022) RZozo válasza Zewa (#42016) üzenetére


RZozo
aktív tag

Ha elég a sima Jack-RCA kábel, ami nem aranyozott, akkor abból akad nálam itthon pár darab, ha jól emlékszem 3m-esek.
Néhány száz Ft-ért vagy sörért odaadom.

(#42023) Zewa válasza CPT.Pirk (#42018) üzenetére


Zewa
senior tag

Csupán a noti és az 5.1 közé. Vettem egy mezei 600Ft-os 5m-es kábelt a MicroOhmban de elég brutális zaj keletkezik. Gondoltam ezek a többszörösen árnyékolt kábelek megoldják a problémát. :F

Aranyozott csati ezek szerint csak parasztvakítás szinten megy ebben az árszintben... :U

RZozo: Köszönöm, olyasmi van nekem is de nem túl nyerő. :N (máshol semmi gond vele)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#42024) CPT.Pirk válasza Zewa (#42023) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az a brutális zaj 100%, hogy földhurok miatt van. Gyere át az elektronika topicba, megbeszéljük.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42025) hcl válasza Zewa (#42023) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jól mondja a kapitány, más baja lesz annak.
Más eszközzel próbáltad az 5.1 -et? És a gépre dugdozni más hangfalszettet?

Mutogatni való hater díszpinty

(#42026) Zewa válasza CPT.Pirk (#42024) üzenetére


Zewa
senior tag

Köszönöm. :R

ps.: Igen jó hangcucc, Valószínűleg itt van a kutya elásva ahogy a Kapitány is mondja. :K

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#42027) oPalRx7


oPalRx7
tag

Valaki tudna nekem segíteni?

laptop-alkatrészeket kellene teszteni, hogy kiszűrhessem mi eladható, és mi nem :S

az alany, egy fujitsu esprimo V5535
(passz hogy milyen procival, de sys alaplap, 2x512 ram, stb)

amiket ki kellene teszteni:
kijelző, dvd, wifi, cpu, ram, táp, akku

maga a "kasztni" egyébként nem rossz állapotú, szóval az is tud némi értéket képviselni.
A segítségért cserébe eladási %ot fel tudok ajánlani :)

(#42028) oPalRx7 válasza Bandus99 (#42009) üzenetére


oPalRx7
tag

Az elfogadható ár, és az elfogadható teljesítmény sose jár kéz a kézben :') lehet választani :)

(#42029) Bandus99 válasza oPalRx7 (#42028) üzenetére


Bandus99
őstag

Persze persze de azt akartam ezzel mondani, hogy nem a 40Ks de nem is a 4Ks kategoriaban keresek VGAt. Ajanlatok mar jottek, picit varok meg nezelodom es dontok.

Igaz idokozben elkezdtem nezegetni az eGPU dolgot. Igy mukodhetne laptoppal is, nem kell PCt beallitani.

Igaz meg nem latom at pontosan hogy mukodik, ha akarom hasznalom az integralt VGAval mint eddig netezesre, aztan ha jatekra szeretnem hasznalni akkor csatlakoztatom az ExpressCardot es onnantol kezdve azt hasznalja, az meg mehet ki TVre es kulso eger billel lehet jatszani? NEm ertem a driverekkel hogy lesz nem akadnak ossze?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#42030) Janoska26 válasza Bandus99 (#42029) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Az Egpu ahogy elnézem csak PCI-e 1x -et tud, amibe ha találsz is VGA-t az piszok drága lesz, és a teljesítménye is sovány...

(#42032) Bandus99 válasza Janoska26 (#42030) üzenetére


Bandus99
őstag

No akkor storno ez az irany

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#42033) hcl válasza Enszuke (#42031) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A csatlakozó végéből is ki lehet műteni a lezárást., és akkor a fiull hosszúságú kártya is belemegy.
Vagy PCIe riser.

Különben valóban működik 1x módban kb. minden, ami nagyobb.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#42034) CodeRed


CodeRed
csendes tag

Szevasztok!

Nincs valakinek notebookba ddr3 1333Mhz 4gb eladó memóriája? :F

(#42035) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Sziasztok!
Aki egy kellemes családi programra vágyik, vagy csak szereti a lovakat és a látványosságot, annak tudom ajánlani a Horse Evolution Show-t az Expo Centernél! Tegnap voltunk a feleségemmel és tényleg profin volt összeállítva. Nagyon szépek a lovak és ügyesek a közreműködők, gyerekeknek is ideális.Még mielőtt valakiben felmerülne, nem, nem kapok jutalékot a "reklámért" :N Azt hiszem van olyan akció is, hogy 1 jegy áráért 2-őt lehetett kapni.A produkciónak saját honlapja is van, ott részletesebb a leírás. Nekünk nagyon tetszett, ugyanakkor fura volt, hogy szinte sehol sem lehetett róla hallani, holott pl. minden idióta utazócirkuszt háromezer plakáton látni Pécsett.Akinek van ingerenciája, annak csak ajánlani tudom.Nem szoktam úgy ajánlani programot egyébként,de ennél kivételt teszek.
üdv.

[ Szerkesztve ]

(#42036) M_AND_Ms válasza Bigemperor (#42035) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Véleményem szerint semmi extra nem volt. A körítés rendben volt, hiba nélküli.
A műsor főbb elemei egy az egyben a cirkuszi műsorukból volt átemelve.
Az ígért szabadidomításnak nyoma se látszott. Hagyományos idomári módszereket alkalmaznak és semmilyen különleges mutatványt sem adtak elő. A díjlovas produkciók színvonalát meg egy átlag díjlovas túlszárnyalja.

Egy laikus jól szórakozik, de aki látott már más lovas produkciókat (Youtube-on található), volt díjlovas versenyen az csalódni fog, legalábbis hanyatt dőlni nem fog.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42037) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Újabb körkérdés.
Ha van valaki, aki mostanában cseréltetett nyílászárót, az meg tudná írni privátban, hogy milyen profilt, és üveget választott?
Most éppen ott tartok, hogy profilt kéne választani (5 v. 6 kamra), és 2 rétegű üveg vs. 3 rétegű üveg.

Mutogatni való hater díszpinty

(#42038) M_AND_Ms válasza hcl (#42037) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Szerintem a mi éghajlati viszonyaink között elég a kétrétegű üvegezés.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#42040) Dluinet válasza hcl (#42037) üzenetére


Dluinet
nagyúr

minimum 3 réteg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42041) CPT.Pirk válasza Enszuke (#42039) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Itt a panel elsőn 2 réteges üvegen nem jön át a zaj. Ellenben nyáron nem lehet csukott ablaknál létezni, szóval igazából ez mint szempont, kiesik. Pedig idióta fiatalok 15-20 fős csoportja kb. minden éjjel összejön a ház mögötti játszótéren bandázni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42043) CPT.Pirk válasza Enszuke (#42042) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem, mert a másik oldalon alszok, itt nincs gyerek csapat.
Innen az idióta éjszakai versenyzőket szoktam hallani nyáron, mikor csikorgatják a gumit meg bőgetik a motort.
De csukott ablaknál kuss van.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42044) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Akinek esetleg "közelebbi" kapcsolata van az Infolexel, az kérem keressen meg privátban.

(#42046) CPT.Pirk válasza Enszuke (#42045) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

És ott vidéken csak egyedül laksz? Én csak arról beszéltem, hogyha becsukom az ablakot, akkor kintről nem hallani igazából semmit.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42047) Ance válasza hcl (#42037) üzenetére


Ance
őstag

A három rétegű üvegezést főleg a passzív házaknál alkalmazzák (oda is találták ki), egy sima lakásban felesleges a 0,8k-s üveg. A kétrétegűből keress minél alacsonyabb értékűt. Az 1,1 k már szerintem tökéletes egy lakásban, ha nem passzív ház. A két üvegfelület hőmérséklete között télen kb. 2-3 fok van, ami egy radiátoros fűtésnél elenyésző különbség.

Maga az ablak, ha nincs nagy árkülönbség, lehet 6 kamrás. Stabilabb az egész szerkezet, ha nagyok az ablakok.

(#42048) Bigemperor válasza M_AND_Ms (#42036) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Szerintem meg pont az a jó, hogy vegyes produkció: artista, díjlovas, táncos egyveleg. Nem az a geil csak cirkuszi, vagy díjlovaglás, esetleg táncos. Nyilván lehet sokkal jobban is csinálni nagyobb helyeken és ezen ár többszöröséért, de az ötlet, a jelmezek és a kivitelezés is jó volt szvsz.Ne az menjen aki díjlovast, vagy cirkuszt akar látni, hanem aki show-t, ennyi.Annak meg egész jó.

(#42049) hcl válasza Ance (#42047) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát... Amit én tudok, az az, hogy a 2 rétegű sokkal olcsóbb, mint a 3, és kb 5% a hővesztesége a 3 rétegűhöz képest.
Gyakorlati tapasztalatok érdekelnének.
Mondjuk 1,0k lenne a jó, 0,8 felesleges szerintem is, de kaptam árajánlatot 1,4 -ről is :D
Jöhet még infó :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#42050) mexx0407


mexx0407
tag

Kiadó 55 négyzetméteres 2szobás földszinti lakás! 2 szoba ,parkettás ,erkélyes !
Bútorozatlan állapotban áll!
30 e + rezsi + 2-3 hó kaució !
Érd:06703967808

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.