Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57901) plaszy válasza Sz7Cs (#57900) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi a tippeket! Esetleg egy vázlat, hogy hogy induljak neki a szerkesztésnek?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#57902) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van még mindig eladó 19"-os monitorom, 4:3-as, VGA, DVI, forgatható mindenfele, frankón működik, viszont a fényereje nem állítható.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#57903) dunc


dunc
nagyúr

Emelt a digi sávszélességet? :U

(#57904) sutszi válasza dunc (#57903) üzenetére


sutszi
veterán

Nem. De lesz 15-től egy gigabites csomag amit egyelőre csak okoscsomag keretében de már most lehet igényelni.

Miért? Másra gondolsz?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#57905) dunc válasza sutszi (#57904) üzenetére


dunc
nagyúr

Gyorsabb lett a netem a torrentek eddig 5-5,1 MB vel jöttek, most meg 7.7.

(#57906) Debilon válasza dunc (#57903) üzenetére


Debilon
addikt

igen, emelt... több helyen is olvastam, ismerősök is mondták

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#57907) Visormail válasza Debilon (#57906) üzenetére


Visormail
addikt

Melyik csomagba? Nálam nincs változás, 20/10 ahogy eddig.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57908) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Valakinek nincs elado nyitott bukosisakja?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#57909) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

tudnátok mondani olyan autó hifis emberkét /vagy boltot/ itten Pécsen, ahova érdemes lenne benézni, konzultálni vele? Első szett + kábelek amik hiányoznak a szetthez + ha lenne még olcsóbban, vagy ugyan annyiért bitulap mint amennyiért néztem, akkor azt is helyben venném

tudok valami hangszerboltról ott talán lehet ilyesmit találni? vagy a michromban legyártanak nekem kábeleket? lesznek azok olyan "jók" mint amit szettben vagy direkt autó hifire árulnak?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#57910) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Szasztok!

Vadiúj Dvd-tokokat valaki?[link]

(#57911) newwave0507 válasza zsolt19900 (#57909) üzenetére


newwave0507
tag

Tajti ? Szerintem ők eléggé értik a dolgukat , Pécsen is megtalálod a boltot , és Pellérden is .. egy próbát megér ;)

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57912) Hunter2


Hunter2
addikt

Olcsó asztali gép nem kell valakinek?
-DELL optiplex 740 ház, alaplap
-AMD x2 5200+ 2x2600MHz
-3Gb DDR2
-2Tb HDD (100/100)
-alaplapi vga (fim nézésre, internetezésre alkalmas)
-LAN csatlakozó
-Dsub, DVI
-7USB
-PCIe x16 foglalat az alaplapon, lehet bele nagyobb videó kártyát tenni
-Telepített Trial Windows 7 a kipróbálhatóság miatt.

30000-ért vihető Pécsieknek.

(#57913) hipó válasza Visormail (#57907) üzenetére


hipó
tag

most vettem észre, kb megtriplázták a sebességet a Diginél. Eddig 20/10 Mbps volt, a legolcsóbb csomagra fizetek elő.

(#57914) zsolt19900 válasza newwave0507 (#57911) üzenetére


zsolt19900
őstag

oksi megnéztem az oldalukat, de majd feltelefonálom őket

többiek: hegesztőkábelt hol találok Pécsett? azt is kellene vételeznem a rendszerhez és gondoltam, ha van itt szaküzlet, akkor nem rendelem meg netről

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#57915) Visormail válasza hipó (#57913) üzenetére


Visormail
addikt

Kemény, hát akkor ide még nem ért el a változás szele.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57916) Agostino


Agostino
addikt

hello

bedobom ide is az 1100D vázamat, hátha érdekel valakit. a most következő és az azutáni hétvégén is pécsen leszek : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57917) #16729600


#16729600
törölt tag

B kategóriás jogsihoz a kresz tanfolyam hol a legolcsóbb Pécsett egy diáknak?Rokon kiscsaj elkezdené,illetve az egész tanfolyamra van valami javaslatotok?Melyik a legjobb autóssuli ,árban-szolgáltatásban most Pécsett?
köszönettel.

(#57918) Exian válasza #16729600 (#57917) üzenetére


Exian
őstag

Én annó ATI-nál tettem le, szerintem én most sem mennék máshová. Sokáig volt kint nálunk plakátjuk, direkt diákoknak akciós lehetőségek. Meg kell érdeklődni náluk, hogy mostanság van e valami akció-kedvezmény.

(#57919) mormota


mormota
senior tag

keresek KÖLCSÖNBE egy hétre békatalpat július 21.-étől.
mérete 43-44 vagy akörül állítható.

kérlek privátban írjatok.

Illusztrálok, tehát vagyok

(#57920) Birsmann


Birsmann
tag

Sziasztok!

Eladó lenne a következő konfiguráció:

ASUS P5Q
Intel C2D E6750
AMD Radeon HD5770 (1 Gb)
Kingmax DDR2 1x2Gb 800MHz
WD 300Gb winchester
Fujitsu L3190T (19" widescreen)
Fekete Cooler Master házban s táppal. (igény szerint Genius 2.1-es hangfalszettel)

Teljesen üzembiztos a gép, és bár messze van a current-gen-től, jókat lehet rajta játszani :))

[ Szerkesztve ]

(#57921) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Iphone 4-em van , hívás közben kellene írnom a szám helyett betűt . De fogalmam sincsen hogyan kell .. :/ . ha a 0-át nyomom hosszan akkor kijön a + jel , de a többinél semmi. Valaki esetleg tudna segíteni ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57922) air válasza newwave0507 (#57921) üzenetére


air
nagyúr

Mi célból? Hívásközben mi értelme van betűt írni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57923) newwave0507 válasza air (#57922) üzenetére


newwave0507
tag

Dell szerviz kéri hogy üssem be a service tagot.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57924) air válasza newwave0507 (#57923) üzenetére


air
nagyúr

Ez hülyeség. A számoknak vannak tone kódjai, pin kód és egyéb azonosítók megadása céljából. A betűknek nincs ilyen kódjuk.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57925) Dluinet válasza newwave0507 (#57923) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nézd le innen melyik betűhöz melyik szám tartozik:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57926) newwave0507 válasza Dluinet (#57925) üzenetére


newwave0507
tag

Az oké, de hiába tartom nyomva , ugyan úgy a számot írja . A 0 helyett kiírja a + jelet , nekem is oda vannak írva hogy melyik számhoz melyik betű tartozik , de bármit csinálok nem írja ki . :/

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57927) Dluinet válasza newwave0507 (#57926) üzenetére


Dluinet
nagyúr

példa:
ha "T" betűt kér akkor lenyomod a "8"-ast
ha "G" betűt kér akkor lenyomod a "4"-est
ha "F" betűt kér akkor lenyomod a "3"-ast

és így tovább

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57928) air válasza newwave0507 (#57926) üzenetére


air
nagyúr

Magyarázza el nekem valaki, hogy ennek mi értelme van!
Betűknek nincs DTMF kódja.
De ha úgy gondoljátok, hogy például egy B betűt két darab 2-es reprezentál, akkor az "ABC" karakterláncot 6 darab 2-essel lehet leírni, ami viszont ennek a 3 karakternek tetszőleges sorrendű variációját is jelentheti.

(#57927) Dluinet
A te logikáddal hogyan különbözteted meg az 1 billentyűhöz tartozó 3-4 különböző betűt?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57929) Dr. Gonzο válasza air (#57928) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

2007 Fiat Puntóhoz keresek balos napellenzőt!

(#57930) yerico


yerico
senior tag

22" wide full HD monitor érdekelne, HDMI feltétel.

A régi 19-es 4:3-asom csinálja azt, hogy bekapcsoláskor elveszi a képet, és csak fekete háttér van, még a menü sem jelenik meg. Ugyanakkor ki és bekapcs esetén legtöbbször ad képet, és utána megjavul. De ma reggel már be csak felvillant a kép, utána azonnal elvette, és fekete háttér. Notebookra rádugva adott képet, majd az asztali gép is működik utána. Ez mi lehet?

Még mindig eladó:
[link1]
[link2]

(#57931) Dluinet válasza air (#57928) üzenetére


Dluinet
nagyúr

sehogy, ez arra találták ki, hogy az emberek könnyeben jegyeznek meg betűsorokat, mint számokat

például a "279825" számsor helyett elég megjegyezni a "asztal" szót

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57932) Csepy válasza newwave0507 (#57926) üzenetére


Csepy
senior tag

Mindegyik DELL gépnek van egy EXPRESS SERVICE CODE-ja, ami csak számból áll és egyenértékű a service tag megadásával. Ugyanazon a matricán van, amint a service tag. Azt kell megadni.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#57933) M_AND_Ms válasza air (#57928) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az a lényege, hogy könnyen megjegyezz számsorokat (már a tárcsás készülékeknél is oda voltak írva a betűk )

Pl.: a Sony Xperia Z szervizüzemmódjához be kell tárcsázni, hogy *#*#7378423#*#*
na most ezt fehér ember nem jegyzi meg, de azt már igen, hogy *#*#SERVICE#*#*
ha megnézed, akkor pont a fenti számokat fogod bepötyögni, akkor ha te csak a betűkre koncentrálva nyomkodod végig a gombokat (de ne keverd ide az SMS írást, ahol konkrétan ki is választod a megfelelő karaktert)

Ha jól figyelsz a világban, akkor sok helyen lehet ezzel a módszerrel megadott telefonszámokat is látni. Pl: 1-800-COMCAST

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57934) air válasza M_AND_Ms (#57933) üzenetére


air
nagyúr

Jelen esetben egyáltalán nem erről volt szó. Amiről te és Dluinet beszéltek, abban az esetben valójában számsort kell megadni, de betűkkel könnyebb megjegyezni és beazonosítani.
A kolléga viszont betűket akart megadni DTMF kóddal, ami nem lehetséges. A megoldást Csepy megadta.

(#57932) Csepy
Valóban, igazad lehet. De ezt a tag-et én csak az újabb, értsd 3-4 éves gépeken láttam. Az ennél idősebbeken mintha még nem lett volna.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57935) hcl válasza yerico (#57930) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Inverter vagy fénycső. Ha erős napfényre kiteszed, látnád a menüt, vagy a képet.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57936) M_AND_Ms válasza air (#57934) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Így már érthető. Hibás volt az eredeti probléma megállapítása.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57937) newwave0507 válasza M_AND_Ms (#57936) üzenetére


newwave0507
tag

Köszönöm szépen , sikerült megoldanom:). Alapjáraton 60 fok körül van a noti , a szerviz azt mondja az nem bajj . Játékkal el sem merem árulni :D.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57938) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!
Vettem feleségemnek névnapjára egy ALDI-s kapszulás kávéfőzőt.
Ha esetleg valakinek van eladó megmaradt kapszulája szívesen átveszem!

Üdv!

Miki

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57939) McAdam6


McAdam6
tag

DIGILAN-osoknál emeltek már sebességet vmelyik városrészben ?

(#57940) McAdam6


McAdam6
tag

Nálam volt a bibi: valamiért 20/10-re volt korlátozva a routerem, mostmár megvan az 50/30 :C

(#57941) Exian válasza McAdam6 (#57940) üzenetére


Exian
őstag

Nálam még nem megy gyorsabban, de lehet, hogy kellene egy router reboot, de azt most nem tudom/akarom megejteni :) Majd következő random újracsatlakozásnál kiderül.

(#57942) Exian válasza McAdam6 (#57940) üzenetére


Exian
őstag

Na, nyomtam még is távolról egy rebootot, csak ugye távoli reboot mindig kockázatos, na mindegy, a lényeg, hogy valóban, most már ~6Mbyte/sec körüli a letöltés az eddigi 2.5Mbyte/sec helyett :DDD

Ez nagyon tuti, épp a napokban gondolkodtam, hogy kellene váltani az egyel nagyobb csomagra, de így akkor teljesen értelmét vesztette a gondolat :D Mert ez a sebesség már több is, mint amit a középső csomag nyújtott volna. Remek! :)

Feltöltést is kipróbáltam: VPN-es csatornán keresztül, samba megosztáson át 3600kbyte/sec-el tudtam lehúzni fájlt az otthoni gépemről, ami szintén csodás, eddig 1000-1200kbyte/sec-el ment.

[ Szerkesztve ]

(#57943) yerico válasza hcl (#57935) üzenetére


yerico
senior tag

Most is ezen írok, tehát alapvetően, ha egyszer elkapta, akkor működik. Biztos, hogy ilyenkor inverter v. fénycső a baja? Régebbi gép, de eddig nem volt baja. LG 1915S, még sulinetes :)

(#57944) Exian válasza yerico (#57943) üzenetére


Exian
őstag

Simán lehet szerintem kondi baja is. Az is tud ilyesmit is produkálni akár, sőt, jellemzően ilyesmit produkál :) Megkéne nézni a táppaneljét...

[ Szerkesztve ]

(#57945) Visormail válasza McAdam6 (#57940) üzenetére


Visormail
addikt

Itt is megérkezett az emelés, ha ezt meglátja a upc köpni-nyelni nem fognak tudni :C

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57946) hcl válasza yerico (#57943) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, az valszeg táp. Ha ilye "néha elindul", az általában az, az LG-k amúgy is inkább erre hajlamosak, mint bármi másra.
Ettől még td inverter is csinálni ilyet, meg cső is, ha gndolod, hozd el, és belenézek (csak határidőt nem tudok mondani, viszont van kölcsön monitorom :D ) illetve ha gondolod, kapd szét, ha csak kondenzátor para, akkor észreveszed (púposak a tápban a kondik).

Mutogatni való hater díszpinty

(#57947) yerico válasza hcl (#57946) üzenetére


yerico
senior tag

Most újított, egész nap nem kapcsoltam ki, de amikor képernyőkímélőbe váltott, és nem jött vissza. A gépen a tápot kellett lekapcsolnom, hogy adjon a monitorra képet. Nem jó ez így. Nem lehet, hogy a videokártya baja ez?

(#57948) hcl válasza yerico (#57947) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem valószínű, főleg ha több géppel is ezt csinálja.
Mondjuk ha standby-ból nem jön vissza, az fura! Égve marad a power led, vagy el is aludt?
Mert ha elalszik, és visszajön, akkor az táp.

Mutogatni való hater díszpinty

(#57949) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Renault Megane autó kártyánkat véletlenül kimostuk, bent maradt az egyik nadrágban... :/ És most egyáltalán nem reagál rá az autó :/ . Várjunk hátha kiszárad a kártya ? Vagy mit lehetne tenni ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57950) Dluinet válasza newwave0507 (#57949) üzenetére


Dluinet
nagyúr

várjatok amíg kiszárad (max 2 hét), addig használjátok a tartalék kártyát

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.