Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97001) Vaze válasza Csepy (#96991) üzenetére


Vaze
őstag

Most beszéltem vele,sajnos jelenleg kovidos.
Ugy hogy ez nem jó.
Esetleg valaki más?

IO.sys Köszi :R

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#97002) Exian válasza Vaze (#97001) üzenetére


Exian
őstag

Esetleg Dr. Farda Zoltán (magánrendelésben), vagy Dr. Pálvölgyi Péter.

(#97003) Vaze válasza Exian (#97002) üzenetére


Vaze
őstag

Megprobálom
Köszönöm

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#97004) tamas.nick válasza Vaze (#96990) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Dr. Nagy Balázs
[link]

(#97005) IO.sys


IO.sys
őstag

A Tündentálnál Ali dr. is nagy ász (Nagy Imre - Maléter kereszteződés).

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97006) IO.sys


IO.sys
őstag

Megpróbálom mégegyszer, updated infókkal, hátha.

Hol lehet szerezni homokkövet? 2db 25-30 centis négyzet kéne.
Hol a legolcsóbb bútorlapot szabatni? 88 centi magas, 15 centi széles kéne. Vagy normál fa, az lenne a legjobb.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97007) Vaze


Vaze
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a segitséget :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#97008) Ance válasza IO.sys (#97006) üzenetére


Ance
őstag

Ez a méret inkább polclap, amit a Praktikerben kapsz. Pontosabban 15x100 centiset, abból kell levágni. Esélyesen fenyőből is lesz ilyen, nem csak bútorlapból.

A kő miatt őket próbáld: [link] ha ödamész meglátod miért. Ott vannak az autókereskedés helyén: [link]

(#97009) sumi4623 válasza Vaze (#96990) üzenetére


sumi4623
tag

Dr. Márki Eszter
https://markidental.hu/

csak ajanlani tudom nagyon kedves segitokesz.

(#97010) Vaze válasza sumi4623 (#97009) üzenetére


Vaze
őstag

Holnap felhivom őket is,Köszönöm :R
Sajnos az eddig kapott kontaktok közül senki nem tud válalni :(
Na de talán majd Dr. Márki Eszter :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#97011) Exian válasza Vaze (#97010) üzenetére


Exian
őstag

DaVinci? :) Volt, aki dícsérte, én passzolom.

Persze, nem csak a klinika földrajzi elhelyezkedése van a magasban, hanem az árak is, mondjuk nem ismerem az áltag árakat.

[ Szerkesztve ]

(#97012) IO.sys válasza Ance (#97008) üzenetére


IO.sys
őstag

Praktikerben már néztem, de csak 18 széleset találtam, bizros rosszat néztem. Köszi, a másikat is.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97013) sumi4623 válasza Vaze (#97010) üzenetére


sumi4623
tag

Vele minden rendben lesz :) en nem szeretek fogorvoshoz jarni nyilvan senki sem, de nagyon preciz orvos es nagyon figyelmes. Kb o ker bocsanatot higy csinal vmit a fogaddal :D

(#97014) Ance válasza IO.sys (#97012) üzenetére


Ance
őstag

Valóban. Akkor ezt kell ketté vágatni velük: [link]

(#97015) Exian válasza IO.sys (#97012) üzenetére


Exian
őstag

Ha találsz kb megfelelő méretben kész lapot és esetleg nem vágnak belőle, akkor leszabom neked méretre, de az a vágás nem lesz lapszabászati minőség és nem lesz mértani pontosságú egyenes :) mindenesetre én magamnak szoktam dekopirral leszabni lapokat, ha olyan helyre kell, ahol nem kell 100% szép, lapszabászati minőség. Csináltam EZT a szekrényműhelyt nemrég, ehhez a lapokat 0xmilan topiktárstól kapott bontott anyagból szabtam ki :D

(#97016) IO.sys válasza Ance (#97014) üzenetére


IO.sys
őstag

Ők tudnak vágni?

#97015
Exian
Dekopírom nekem is van, csak semmi kedvem most, nem akkora projekt... A műhely fasza. :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97017) Ance válasza IO.sys (#97016) üzenetére


Ance
őstag

Igen. Ott helyben.

(#97018) Exian válasza IO.sys (#97016) üzenetére


Exian
őstag

Ja, kellett már egy ilyen rejtett zug a lakásba, ahol bármikor hirtelen hozzáférhető bármilyen csavarhúzó (és a gyerekek elől el van zárva) és tudok is benne ezt-azt apróságot szerelgetni, meg gépen dolgozni. Az egyik barkács magazin (Ötlet Mozaik) meg dupla oldalon lehozza az április számban :DDD

(#97019) Vaze válasza Exian (#97011) üzenetére


Vaze
őstag

Sajnos ők nem az én pénztárcámhoz igazodnak :D
Köszi azért :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#97020) Vaze válasza sumi4623 (#97013) üzenetére


Vaze
őstag

Hivogatom őket,de egyenlőre nem veszik fel :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#97021) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Csütörtökön nyit az OBI, de vajon az Interspar is? Mi a helyzet a DM-mel? Tud valaki ezekről?

(#97022) Ance válasza tamas.nick (#97021) üzenetére


Ance
őstag

Együtt nyitnak mind.

(#97023) IO.sys válasza tamas.nick (#97021) üzenetére


IO.sys
őstag

Vajon hányezer ember lesz, inkább az a kérdés.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97024) tamas.nick válasza IO.sys (#97023) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Nyitáskor kerülni fogom, de az Interspar/DM már nagyon hiányzik. Nagy volt a kínálat, nem volt tömeg és volt bőven parkolóhely, nem úgy mint a Lidl-nél (Tüzér utcai borzalmas).

(#97025) IO.sys válasza tamas.nick (#97024) üzenetére


IO.sys
őstag

DM-ből a Király utcai nagyon rendben van, ott a világ összes cuccát lehet kapni. Drogéria-Disneyland :D

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97026) Exian válasza tamas.nick (#97024) üzenetére


Exian
őstag

Lidl az mindegyik borzalmas és elviselhetetlen számomra. Nem nekem való. Elsősorban nem is a parkolás miatt. Sokkal inkább mert nulla hely van a sorokban, ha megállok 5 másodpercre, már útban vagyok, letolnak, állandóan parkolnak mert ugye nincs idő normálisan rá, pénztár is agyrém. Én ha tehetem nagy ívben kerülöm. Az új ALDI viszont frankó a Gienger helyén, csak a körforgalom miatt macera sokszor. De az a bolt kényelmes, tágas sorokkal rendelkezik, jó pénztárak, remek parkolás, van fedett is alul, ahova lifttel lehet menni. Azt szeretjük.

(#97027) Vaze válasza sumi4623 (#97013) üzenetére


Vaze
őstag

Reggel csörgettem egyszer,aztán tettem vettem,és el is felejtettem :D
Ma délután csörög a telom otthoni számrol hivott valaki,(nekem külföldi számom van)felvettem.
Hát az általad ajánlott Dr Nő volt az :D
Szépen el is beszélgettünk,tényleg nagyon rendes!
Elmondtam neki hogy mikor megyek haza,és hogy meddig maradok otthon.
Mondta hogy nehéz eset lesz mert hogy ő szabira megy+el is utazik,de megoldja hogy jó legyen.
Most este ismét vissza hivott,és meg is beszéltük a találkát jövő hétre :)
Köszi szépen az ajánlást :R :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#97028) sumi4623 válasza Vaze (#97027) üzenetére


sumi4623
tag

Nagyon szivesen 😊 mondtam hogy o jo lesz :)

(#97029) hattrickuser


hattrickuser
tag

Eladó PC: [link]
Alkuképes, néhány számomra érdekes PS4 játékot, 2 db move motion controllert be tudok számolni.
Privát üzenet...
:R

(#97030) IO.sys válasza Ance (#97008) üzenetére


IO.sys
őstag

Na hát ez vicces volt. A köves fás cégnél se a kőre, se a fára nem tudtak mit mondani, nem értette a bácsi a kérdést. :O

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97031) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Sziasztok! Van itt pár apróság, régebbi dolgok, ha valakinek valami kell belőle, írjatok (van még egy alaplap, két régebbi PC ház, egy DVD író meg ilyesmik, majd ha ezek elkeltek felrakom azokat is.)

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#97032) Ance válasza IO.sys (#97030) üzenetére


Ance
őstag

Rohadtul kíváncsi lennék a kérdésre…. :)

Ugye nem úgy kérdezted, hogy: 100011101011101011101011011101

(#97033) IO.sys válasza Ance (#97032) üzenetére


IO.sys
őstag

:D Nem, azt kérdeztem, hogy van-e homokkő lap és vágnak-e méretre lécet. Mondta, hogy nincs, csak terméskövek, mintha én geológus lennék és érteném, de mondom pala is jó, ott olyan szinten elkeveredett a bácsi interpetálásilag, hogy mondom mindegy is. A végén mondat közepén elköszönt. :DDD

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97034) Ance válasza IO.sys (#97033) üzenetére


Ance
őstag

Lécet a Praktikerben vágnak méretre…..

(#97035) IO.sys válasza Ance (#97034) üzenetére


IO.sys
őstag

Ott is van léc, legalábbis a honlapjuk szerint, telefonban már nem volt. :D

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97036) Utka


Utka
tag

Üdv!
Pécsett belvárosban melyik valutaváltó ajánlott, illetve van-e ellenjavalt?

Köszönöm szépen.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#97037) Janoska26 válasza Utka (#97036) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

[link]
én mindig hozzájuk járok :)

(#97038) Utka válasza Janoska26 (#97037) üzenetére


Utka
tag

Köszönöm!
Én is rájuk gondoltam. :)

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#97039) Ance


Ance
őstag

Kihez jártok szemészhez és szemüveget csináltatni? Az asszonynak új szemüveg kéne, de a szeme problémás, nehezen kimérhető pontosan milyen, szóval jó szemészdoki kéne elsődlegesen.

(#97040) CPT.Pirk válasza Ance (#97039) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sasszem klinika Budán, független attól, hogy szeretne-e lézeres szemműtétet vagy sem. Mint korábbi szemüveges (30 évig), olyan alapos vizsgálaton soha nem voltam, mint amit ott csinálnak az ingyenes állapotfelmérés alatt. Csak vigyen jóféle napszemüveget, mert utána 2 napig vámpír lesz, annyira hatékony pupilla tágítást csinálnak.

Egyébként ott is azokat az eszközöket használják, mint máshol. Szemnyomás mérés, réslámpás vizsgáló, dioptria mérő gép, meg tábla olvasás de közben pl. a szem geometriáját is megmérik. Én amúgy a Veres Endrébe jártam korábban szemészetre, elégedett voltam az ott tapasztaltakkal.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#97041) Ance válasza CPT.Pirk (#97040) üzenetére


Ance
őstag

Köszi! Azt tudom. Ott kár én is voltam és tervezzük is, de most helyben kéne egy. 😀

(#97042) Aby_2014 válasza Ance (#97041) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Schäffer Optika - Kertváros , (72) 438 776, nekünk csak pozitív tapasztalataink vannak/voltak vele kapcsolatban.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#97043) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Sziasztok! Nincs véletlen valakinél pár darab antisztatikus zacskó feleslegben? Be kellene csomagoljak pár alaplapot, meg egyéb hardvert, ahhoz kellene. Köszi! :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#97044) IO.sys


IO.sys
őstag

Van valakinek élmarója? 4 kis ragasztott fenyő deszka kiszépítésében szeretnék kérni segítséget. A deszkákat aranyáron vettem, élmaróra már nem maradt. :(((

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97045) 0xmilan válasza Ance (#97039) üzenetére


0xmilan
addikt

En most az arkad melletti Ofotertben voltam ceg miatt kotelezo szemvizsgalaton. Vannak fancy muszerek es a doki (Dr. Ba'nyai Ida) is hozzaertonek tunt, de nincs kb. semmi osszehasonlitasi alapom.
Kaptam monitorhoz valo szemuveget, ami szuri a 'karos' kek fenyt.
Van egy 10e ft-os kuponom komplett szemuvegre, de nevre szolo es nem tudom, hogy mennyire lehet meghekkelni a rendszert.

(#97046) Exian válasza Sir Riccio (#97043) üzenetére


Exian
őstag

Ha hétfőig ráér, akkor tudok adni. Rengeteget mentettem meg épp nemrég. Ha kell, írj majd rám!

[ Szerkesztve ]

(#97047) Sir Riccio válasza Exian (#97046) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Kereslek hétfőn, köszi! :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#97048) IO.sys


IO.sys
őstag

Obiban van homokkő, léc, kerítésléc, minden amit kerestem. Orchidea is anyámnak, olcsón. :DDD

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#97049) nbl2


nbl2
senior tag

Sziasztok!

Eladó egy 28" BenQ GC2870H VA paneles monitor.
Hibátlanul működik.
I.á.: 29999Ft.

[link]

Never give up!

(#97050) Dluinet válasza nbl2 (#97049) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Viszem.
Hová menjek érte?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.