Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) FuckeR19 válasza Ance (#56050) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Azért nem írtam többet mert már arra sem emlékszem :DDD tudom hogy ez így kb lehetetlen kategória, de 1 próbát megért. :R

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#56052) hattrickuser


hattrickuser
tag

Megbontottam a család 2 PC-jét, így lett jó néhány eladó alkatrészem: [link]

Ha valakit valami érdekel, kérem privát üzenet formájában keressen. Csere/beszámítás nincs, az ár néhány esetben minimálisan alkuképes lehet.

(#56053) zsolt19900


zsolt19900
őstag

amennyiben valakit érdekelne üzleti UPC előfizetési lehetőség (most már azzal is elkezdtem tevékenykedni), Ő privizzen nyugodtan

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#56054) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Eladóvá vállt --> ASRock > 980DE3/U3S3 Doboz,Gari,tartozékok. ÁR : 11e forint.

Hírdetéseim között található bővebb információ :)

Tel : 0630/7685905

Üdv,
Attila.

[ Szerkesztve ]

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#56055) Exian


Exian
őstag

Tudtok ajánlani valakit (vagy céget), aki foglalkozik Apple asztali gépek javításával? Egy G5-ről lenne szó, engem hívott a fickó, de nekem nem asztalom az asztali Apple... :) nem szívesen vállalnám be, kísérletezgetni nincs kedvem, meg az kicsit cikis mutatvány lenne, hogy nem ismerem.

A gazdájának elmondása alapján kb. bármi lehet a baja: egy idő után lefagy, vagy csíkoz a kép. Eddig állítólag csak 2-3 havonta csinálta 1-2 alkalommal, most már 3 perc után. Lehet, hogy egyszerűen túlmelegszik.

Ha tudtok valakit, aki keni-vágja az Apple asztali gépeket, akkor jelezzétek már légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#56056) hcl válasza Exian (#56055) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A Kálvária u. közepe táján (fent a sétányon) volt valami almás szerviz, de nem jut eszembe a neve...

De ez VGA hiba vagy túlmelegedés... Előbb pucold ki neki, hátha.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#56057) Exian válasza hcl (#56056) üzenetére


Exian
őstag

Áhh kösz én be sem vállaltam, hozzám nem kerül a gép. Nincs most kapacitásom "játszadozni", próbálgatni. Megaztán... bevallom, én Mac gépet utoljára valami 166MHz-est láttam, a sajátomat, úgy 15 évvel ezelőtt :D Szóval, már a burkolat megbontása is rejtély számomra.

(#56058) mormota


mormota
senior tag

senkit nem érdekel a szájzuhany?

Illusztrálok, tehát vagyok

(#56059) vatomi


vatomi
aktív tag

2magos, kamerás notit vennék legalább 6 hó garanciával. Maximum 50ezer forintom van rá. Javított nem érdekel. Fontos a kamera és a törés illetve repedésmentes szép állapot, legalább 1 órás akku. Előny a magyar billentyű és a gyári garancia. 11"-15,6" kijelző méretig. Privátban várok ajánlatokat

(#56060) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Még mindig keresek asztali SATA winyót, 80GB vagy nagyobbat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56061) Ance


Ance
őstag

Villanyszerelési segédletet kérnék. Van a ház külső falán egy lámpa, aminek belül van a kapcsolója. Rossz helyen volt, ezért gondoltam áthelyezem, de egyben csillárkapcsolót teszek fel, mert kapcsolnék vele egy benti lámpát is. A kapcsolón belül csak fázis megy, azt osztottam kétfelé, elvezettem a belső lámpához is, már csak a 0 kellett. Mivel belül volt egy másik fali lámpa, ami azonos biztosítékon van a kintivel (mindkettő elalszik, ha lekapcsolom), gondoltam onnan odavezetem a 0-át, mert akkor csak 1 körön van. Hiába, nem működik.
Nem vagyok villanyszerelő, úgyhogy nem kell nagyon kinevetni, ha nagy hülyeség volt az ötlet :D :B de úgy gondoltam ennek mennie kell. Mit tudok tenni, azon kívül, hogy a kinti lámpáról vezetem be a házba a 0-át (amit nem szeretnék)?

(#56062) a2d2 válasza Ance (#56061) üzenetére


a2d2
addikt

Azt nézd meg első körben hogy a másik belső lámpánál (ahonnét a 0-át vezetted) nem olyan kapcsoló van-e feltéve, ami a nullát is kapcsolja. Nedves helységekben szokták azt is szakítani.
Legegyszerűbben úgy tudod megnézni hogy felkapcsolod a másik belső lámpát is és az új lámpát is egyszerre.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56063) Ance válasza a2d2 (#56062) üzenetére


Ance
őstag

Köszi! Megnézem holnap, ha lesz természetes fény. Azt elfelejtettem írni, hogy az a belső lámpa ahonnan a 0-át vezetem igazából 4 külön helyen lévő fali lámpa (az egyikről vettem a 0-át) és 2 helyen lehet fel-le kapcsolni. Bocs, ha ezt kellett volna már előre írnom.

(#56064) Ance válasza a2d2 (#56062) üzenetére


Ance
őstag

Közben az jutott eszembe, ha leszedem a külső lámpát és a kapcsoló felé, a fázis mellett levezetem a 0-át a csövön a lámpától és arra kötöm rá, akkor működnie kell nem?

(#56065) a2d2 válasza Ance (#56063) üzenetére


a2d2
addikt

Váltó kapcsoló. Alul megy be 1 fázis, felül megy el kettő. A másik oldalon meg fent befut a 2 szál, lent meg megy egy el a lámpához. Nem hiszem hogy nulla is szakítva lenne.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56066) a2d2 válasza Ance (#56064) üzenetére


a2d2
addikt

Jó lesz, csak erre irtad hogy ezt nem akarod.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#56067) Ance válasza a2d2 (#56066) üzenetére


Ance
őstag

Köszi a segítséget. Közben megnéztem, mert nem bírtam ki. Úgy van, ahogy írtad. Nincs megszakítva a 0-ás sem, így nem tudom mi lehet a probléma. Amit nem akartam, az az, hogy átfúrom a falat a külső lámpától és átvezetem a 0-ást, a csövön való visszavetetés csak akkor jutott eszembe, amikor írtam. Mondtam, hogy nagy lamer vagyok. :D

(#56068) Gergi válasza Gergi (#56003) üzenetére


Gergi
aktív tag

Nah senkinek sem kell egy jó kis Sony Xperia Z? :U

(#56069) plaszy


plaszy
őstag

SAL hangprojektor eladó. Csak kipróbálva volt, mindennel együtt. Ára: 10.000.- Ft.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56070) blaca83


blaca83
őstag

Új DELL U2713H típusú prémium kategóriás monitor kell valakinek esetleg.???

Bőven a piaci ár alatt:[link]
135.000 Ft

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#56071) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok!
Pár helyen bejavítottam a falat. Hobby Decor narancssárga falfestékből kb. 1 decire lenne szükségem. Ha lenne esetleg, jelezzétek lszi és elugrom érte. Nem ingyen gondoltam...
Köszi szépen!

(#56072) plaszy válasza plaszy (#56069) üzenetére


plaszy
őstag

El is kelt.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56073) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok!
"Találtam" itthon 15 üveg számomra csak lom kategóriát képviselő bort/pezsgőt. Nem élek velük, szal 1-2-300 Ft-ért vihetők. Most csoki és sör nem játszik, figyelek a testsúlyomra. :)
A többit priviben...
Üdv!

(#56074) plaszy


plaszy
őstag

Pécsett hol tudnék autórádió antenna erősítőt venni?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56075) hoax válasza plaszy (#56074) üzenetére


hoax
aktív tag

Pl. itt...
[link]

Don't panic!

(#56076) nesa


nesa
veterán

Keresek 6-7-8 szemelyes egyterut realis aron,
Ami erdekel Pug 806, Fiat ulysse, Lancia zeta, Citroen Evasion, ez ugye mind ugyanaz 1,9TD kell, talan meggondolnam meg az 2,1TD de a tobbi hokuszpokusz motoru nemerdekel.

Neztem meg a Vw triot is de ezek iszonyatossan hulladek alapotba vannak, Sharan, Galaxy, Alhambra ezekbol maximum az elso TDI-motoruak erdekelnek 90 lovas adagolos a tobbi szamitasba se johet.

Vagy olyan dizel 5 szemelyest amiben elfer 3 gyerekules ugy hogy az ajto is csukhato marad.
Csak klimas kocsik erdekelnek.

(#56077) Exian


Exian
őstag

Kellene nekem antisztatikus zacsi, amibe bővítőkártyákat lehet rakni. Tud valaki nagyobb mennyiségben adni? :) Van jó pár kártyám, amit szeretnék elrakni normális körülmények között, jelenleg egy dobozban vannak ömlesztve, ami nem túl jó. Sör-csoki árfolyamra gondoltam.

(#56078) Dluinet


Dluinet
nagyúr

SFTP fali kábelt (nem patch) hol kapok méterre és kb mennyi lehet az ára?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56079) Exian válasza Dluinet (#56078) üzenetére


Exian
őstag

MicrOHM, RAM, AC/DC? Meg számtech boltok esetleg. Vagy nálam :DDD Ha nem kell túl sok, akkor tudok adni.

[ Szerkesztve ]

(#56080) Dluinet válasza Exian (#56079) üzenetére


Dluinet
nagyúr

privi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56081) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

A hírdetéseim között találtok BitFenix házat , Eco Force 620Wos tápot , illetve ASRock 980 szériás alaplapot is . Akit esetleg érdekel, írjon privátban . Picit akár alkudni is lehet :)

Üdv,
Attila.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#56082) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Még mindig SATA winyó wanted. 80GB or nagyobb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56083) Exian válasza hcl (#56082) üzenetére


Exian
őstag

160GB-s laptop SATA? Jelenleg asztali gépben van, így abban is használható, ha van beépítő keret, bár én anélkül oldottam meg.

[ Szerkesztve ]

(#56084) hcl válasza Exian (#56083) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Asztalis winyó kéne elsősorban...

Mutogatni való hater díszpinty

(#56085) hoax válasza Exian (#56083) üzenetére


hoax
aktív tag

Engem viszont érdekelhet, ha jó árat mondasz rá...!

Don't panic!

(#56086) Exian válasza hcl (#56084) üzenetére


Exian
őstag

Szerintem asztalinak is kiváló ez :) Semmi hangja nincs, és a meleget/strapát is jobban bírja.

(#56087) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

memóriát vennék, DDR2 2GB. Van valakinek?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#56088) hoax válasza FuckeR19 (#56087) üzenetére


hoax
aktív tag

2X 2GB 800MHz Mushkin 996558+ van, 10K-ért vihető...

Don't panic!

(#56089) blaca83 válasza Exian (#56077) üzenetére


blaca83
őstag

Processzor tartókat gyűjtöttem Neked a kiállításhoz. Valamikor ha összefutunk akkor oda is tudom majd adni. ;) :P

Tényleg van valami fejlemény a kiállítással kapcsolatban?

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#56090) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Akkor még egyszer:

SFTP fali kábelt (nem patch) hol kapok méterre és kb mennyi lehet az ára?

Nem UTP
Nem FTP
Hanem SFTP, cat7 érpáronként szigetelt

Nem patch
Hanem fali kábel, kemény erek vannak benne, nem a vékony hajszálerekből sodort
15 méterre lenne szükségem

Hol kapok Pécsen méterre?
kb milyen árba van métere ?

Neten találtam, de nincs kedvem 300 métert venni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56091) FuckeR19 válasza hoax (#56088) üzenetére


FuckeR19
senior tag

kösz de 1X2GB fér csak el

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#56092) hcl válasza Exian (#56086) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sebesség kell, kérlek :) Öreg vasba lesz, aminek a rákfenéje a winyóra várás, mert a proci amúgy nem lenne kevés, de ha winyó felé minden művelet kínszenvedés -> minél gyorsabb kell.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56093) hattrickuser


hattrickuser
tag

Kedden megyek Pécsre, ha valakinek megtetszik valami, be tudom vinni magammal.

MUSHKIN 2x2GB DDR2 1066MHz memória - 8500 Ft az alja: [link]
Gainward Bliss 9600GT 512MB 256bit HDMI - 6500 Ft az alja: [link]
Sapphire HD2600XT - [link], jelenleg is ezt használom, ilyen:[link] - 4.000 Ft (OEM, DSub kábelt és DVI átalakítót tudok adni tartozéknak.)
775-ös Intel Celeron D351 CPU + Intel gyári hűtő - 1.000 Ft [link]

Privát Üzenetet írj!

(#56094) greenity


greenity
aktív tag

Sziasztok!

Pécsen melyik pizzásnál lehet Erzsébet-kártyával fizetni?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#56095) blaca83 válasza greenity (#56094) üzenetére


blaca83
őstag

Nem vagyok benne biztos, de ha jól emlékszem akkor a Pizzaboy elfogad mindent....! ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#56096) greenity válasza blaca83 (#56095) üzenetére


greenity
aktív tag

szia, köszi :) a honlapon valóban szerepel a szép kártya :)

(most nézem mekkora hülyeséget írtam az előző hsz-emben.)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#56097) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Szép állapotú iPhone 4 16GB fekete T-s eladó. 55K
Doboz, adatkábel, töltő, bumper és fólia jár mellé.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#56098) newwave0507


newwave0507
tag

ASRock 980 AM3+ lap valakinek ? 10k doboz , gari , tartozék.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#56099) Exian válasza greenity (#56096) üzenetére


Exian
őstag

:) Nem írtál nagy hülyeséget.

Erzsébet kártyával mi nyaraláskor szoktunk fizetni :) Ahogyan majd idén is.

(#56100) rnrn válasza rnrn (#56027) üzenetére


rnrn
tag

SD rendelés elment. Várhatóan pénteken már meg is jön. A többi priviben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.