Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57101) rnrn válasza a2d2 (#57100) üzenetére


rnrn
tag

:) Cserélhetők benne az akasztók. Van egy sin. Sztem lehet hozzá kapni külön is. Azért köszi! :)

(#57102) OrangeBud válasza a2d2 (#57100) üzenetére


OrangeBud
tag

:DD

(#57103) Exian


Exian
őstag

Keresek 1db Intel T2600 mobilprocit (2.16GHz/2MB/667MHz). Esetleg T7400-ast (2.16GHz/4MB/667MHz).

[ Szerkesztve ]

(#57104) Exian válasza Exian (#57103) üzenetére


Exian
őstag

Bocs, már nem tudom szerkeszteni: végül is más fajta T sorozatú CPU is érdekelhet. Minden, ami 2GHz feletti, Core2Duo és támogatja a laptopom. Próbalehetőség feltétel, de az nem gond, viszem a laptopot és 2 perc alatt beletudjuk rakni, szerencsére olyan fajta, amiben seperc alatt cserélhető a CPU. A T2600-at és T7400-at csak azért írtam támpontnak, mert elvileg azok a legnagyobbak a 2MB-s és 4MB-s, 2.16GHz-es szériában. Ettől függetlenül mehetnek a 2.2GHz-es, újabb típusok is, vagy a kisebb, 2GHz-s darabok is. Minden érdekel.

(#57105) hoax válasza Exian (#57104) üzenetére


hoax
aktív tag

Ezek vannak itthon amik számodra érdekesek lehetnek:
T3400
T4300
T7250
T7300
Árban megegyezünk ha esetleg megfelel valamelyik...

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#57106) Nevil2


Nevil2
tag

Eladó egy használt Intel Core i3 540@3,07GHz, 1156 foglalatba illeszkedik (3,5GHz-en vígan elteker). A gyári hűtő felpattintható rá (de minek), vagy választható mellé egy Acrtic Alpine 11 Plus hűtés (1150, 1155, 1156, 775 foglalatokkal kompatibilis).

Az érdeklődők privátban jelezzenek!

(#57107) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Villámkérdés. Szép állapotú Jiayu G3 érdekelne valakit? (A GPS sokszor pontatlan, meg a csatlakozó picit könnyen kimozdul, de más baja nincs, szerethető, HD kijelzős, kétmagos JB-t futtató okosteló, 4,5").

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#57108) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Pécsen hol lehet kapni Molex 8 (vagy 6+2) tűs apa csatlakozót, de nem a nyákra szerelhető, hanem a "lengő" változatban?
Vagy esetleg egy ilyen átalakítót 6 tűsre?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57109) nesa


nesa
veterán

Pecsen ki foglalkozik auto tukrok keszitesevel,jobb oldalra domborubbat szeretnek.

(#57110) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Van egy ilyen konfigom ha valakit esetleg érdekel.
Aki érte jönn az még alkudhat belőle... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#57111) Ance válasza Ferdzsoo (#57110) üzenetére


Ance
őstag

Ebből??? Csak nem lesz senki ilyen pofátlan :)

(#57112) nesa


nesa
veterán

Nincs valakinek veletlen olyan egypalcas PCI hangkartyaja ami ad nemi hangot win7 vagy 8 alatt?

[ Szerkesztve ]

(#57113) nesa válasza rnrn (#57097) üzenetére


nesa
veterán

Igen lenne!

(#57114) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Lehet, sőt biztos volt már téma, de nem keresgetek vissza.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy valamelyik mobilszolgáltatónál lehet-e havidíjas korlátlan net-előfizetést kötni, kábelezés nélkül. Gondolok itt egy SIM-kártyás stickre, azt jólvan. Ugyanis egy társasház emeleti, galériás lakásába kellene, de nincsen telefonvonal, kábel TV-n meg nem lehet, mert nem csillagpontos még a rendszer, vagy mit magyarázott a fószer, és új kábelt kéne behozni a szemközti oszlopról, a cserép alatt. Ehhez meg kellene a lakók, közös képviselő, gondnok beleegyezése, ami macerás lenne.

Megoldható vajon? Vagy felejtős a korlátlan net.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#57115) rnrn válasza nesa (#57113) üzenetére


rnrn
tag

Eddig hárman vagytok.
Vállalja v.ki a lebonyolítást?

(#57116) air válasza plaszy (#57114) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ma már mindegyik havidíjas mobilnet korlátlan, csak a csomagban foglalt adatmennyiség leforgalmazása után lassítja a szolgáltató a sebességet Edge-re vagy GPRS-re.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57117) rnrn válasza Ferdzsoo (#57110) üzenetére


rnrn
tag

Szia, félretennéd 1 nap erejéig?!
Holnap jelzek, addig egyeztetek ez ügyben.
Köszi!!!

(#57118) Lomha 8V válasza air (#57116) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nekem több mobilnetem is van és lassítás után konkrétan használhatatlan az összes. Egy e-mail megnézése 5-6 perc, annál komolyabb sosem jön be. Csak kamu ez a lassítás, amivel etetik a népet.

(#57119) Exian válasza Lomha 8V (#57118) üzenetére


Exian
őstag

Ennyire nekem nem szokott drasztikus lenni lassítás után a mobilnet. Múltkor konkrétan 3-4 napig 32kbps-re lassítva használtam a laptomon a netet, mert a rendes netem nem ment a melóhelyen. Nem mondom, hogy gyors volt, meg letölteni nem kell vele nagy fájlokat, de alap dolgokra elegendő volt. T-Mobile a net.

(#57120) krizmo_ válasza Zewa (#57096) üzenetére


krizmo_
addikt

Köszi szépen, írtunk neked privátot...

(#57121) Bird


Bird
addikt

Megbízható, nem lehúzós autószerelőt ismertek Pécsett? Seat Altea gépjárműről lenne szó.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57122) air válasza Lomha 8V (#57118) üzenetére


air
nagyúr

Telekom például 128kbit-re lassít. Szerintem az bőven használható.
Havi 4500Ft-ért 12GB a felhasználható. Torrentezést leszámítva, normális felhasználással még ennyit sem lehet elhasználni havonta. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57123) Agostino válasza Bird (#57121) üzenetére


Agostino
addikt

nekem csak komlói van, ajánlani tudom csak, fiatal srác, jó áron dolgozik nagyon. azt nem tudom mennyire van most tele, de ha szeretnéd, megkérdezem majd tőle.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57124) Bird válasza Agostino (#57123) üzenetére


Bird
addikt

Szia!

Privátban átküldenéd az autószerelő skac elérhetőségét? Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57125) Agostino válasza Bird (#57124) üzenetére


Agostino
addikt

írok neki először, hogy volna egy lehetséges érdeklődő autószerelésre, hogyan ér rá. a nap folyamán megkereslek még priviben : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57126) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#57119) Exian: Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én egész pontosan siklósi vagyok, lehet, hogy ez is közrejátszik a gyenge sebességben. Ide mindenből a szarabb jut, térerőből, hálózatból. :DDD

(#57122) air: Ismerem, az a nagyobb pakk. Nekem a kicsik vannak. A nagyobbal nem is lenne baj, az gondolom jó lassítás után is, de ez a 32 nagyon ergya (legalábbis itt nálunk).

Más: Ezt a régi Nokia kihangosító kütyüt ingyen odaadom bárkinek, a kábelek el vannak vágva, de megvan a másik felük is, a gyári antennával és mikrofonnal.

(#57127) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!
szerintetek melyik optikába találok értelmes áron mikroszálas szemüvegtisztító kendőt?
ilyesmit ni: [link] elsőre a vision express ugrik be, de ott tuti horror áron van, amivel csak az a gond, hogy 2havonta elhagyok 1-et

[ Szerkesztve ]

(#57128) blaca83


blaca83
őstag

Olyan problémám lenne, hogy ha jól tudom akkor a Motorola kivonult MO.-ról... Ilyenkor ha valami gondom van a Motorola Defy telefonommal akkor kihez tudok fordulni szervíz ügyben? :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57129) Exian válasza eastsider (#57127) üzenetére


Exian
őstag

A lépcsőházunk aljában van egy Ofotért (kb. 30 éve...), ott megkérdezhetem, ha gondolod. Nem nagy kitérő, a lépcsőház ajtónktól 5 méterre van az ő bejáratuk :D

(#57130) Zewa válasza eastsider (#57127) üzenetére


Zewa
senior tag

Ebayről rendelnék a helyedben egy nagyobb adagot occsóé oszt nem baj ha elkallodik 1-1 db.

Csontváry u.-nál a Schaffer optika szerintem korrekt mind szolgáltatásban, mind árban. (csúcsidőben kicsit lassú de valamit, vmiért..)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#57131) eastsider válasza Exian (#57129) üzenetére


eastsider
nagyúr

ha nem nagy gond, illetve ráérsz, megköszönném :R

Zewa: igazad van, rendelek ebayről, erre nem is gondoltam, csak azt kell kifogni, hogy normális anyaga legyen, mert ami van pl gyári ray ban az se annyira jó.
mondjuk ez jónak néz ki anyagra: [link]
csak addig is jó lenne egy.. nekem kerti kiesik..

[ Szerkesztve ]

(#57132) Exian válasza eastsider (#57131) üzenetére


Exian
őstag

Oké, de már csak holnap délelőtt tudok beugrani, mert már dolgozok és este 9-ig. Megkérdezem, engem is érdekel egyébként. Majd megírom, mik vannak és mennyiért. Amúgy ja, másik opció, hogy pára rendelni ebayról vagy más helyről (pl. Dealextreme), ahol van ingyenes szállítás. Én így szoktam párszáz forintos holmikat is rendelni postaköltség nélkül (legutóbb telefonhoz fóliát, meg tokot rendeltem összesen párszáz forintos tételben, free shipping opcióval és minden megérkezett eddig mindig). Dealextemen mondjuk volt már olyan, hogy nem jött meg a cucc hónapok után sem, de írtam nekik és elküldték még egyszer. Arra hivatkoztak, hogy valami nemzetközi repülős ellenőrzés és visszatartották valahol az összes akkumulátort és "tűzzel működő" eszközt tartalmazó csomagot, én meg akkor épp rendeltem gázos perzselőt meg akkut is. De elküldték még egyszer és akkor már megjött.

[ Szerkesztve ]

(#57133) Ferdzsoo válasza rnrn (#57117) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ok. Annyira nem kapkodnak értre... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#57134) eastsider válasza Exian (#57132) üzenetére


eastsider
nagyúr

ráér simán :R lehet el is megyek, ha megjavul az időjárás kcisit.
fentebb linkeltem ebayről 5db 1kHUF free shipping :) és jó anyagnak néz ki. sok a gagyi, amiket pl a kijelzőfóliákhoz adnak, de azok nem jók semmire

akksikat swiss posttal szokták küldeni, mert ott nem hisztiznek érte ;)

[ Szerkesztve ]

(#57135) M_AND_Ms válasza eastsider (#57127) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én egy drogériában vettem mikroszálas kendőt (3M), azzal tisztítok minden ilyesmit (napszemüveg, szemüveg - már amíg kellett)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57136) eastsider válasza M_AND_Ms (#57135) üzenetére


eastsider
nagyúr

DM-ben pl. lehet ilyesmit kapni?
nagyon jót adnak pl a hoya lencsékhez is "ingyen", de mindent elhagytam

(#57137) freaghill válasza M_AND_Ms (#57135) üzenetére


freaghill
őstag

Miért, te is megcsináltattad a szemedet?

(#57138) M_AND_Ms válasza eastsider (#57136) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Például ott, vagy Rossmann, Müller, stb.

(#57137) freaghill : Igen

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57139) freaghill válasza M_AND_Ms (#57138) üzenetére


freaghill
őstag

Hol? Tapasztalat?

(#57140) M_AND_Ms válasza freaghill (#57139) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"Hol?"
Optik-Med

"Tapasztalat?"
Csak pozitív

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57141) freaghill válasza M_AND_Ms (#57140) üzenetére


freaghill
őstag

Ahogy látom nagyon szűkszavú vagy :))

(#57142) eastsider válasza M_AND_Ms (#57138) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi!

(#57143) Exian


Exian
őstag

Keresek kisebb, hibátlan SSD-t.

(#57144) hcl válasza Exian (#57143) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor egy félméteres nem jó? :(
:D

Mutogatni való hater díszpinty

(#57145) Visormail válasza hcl (#57144) üzenetére


Visormail
addikt

Van hozzávaló beépítőkeret? :D

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57146) hcl válasza Visormail (#57145) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#57147) a2d2


a2d2
addikt

Nagyon jó a mostani Humble Bundle csomag.
9 top játék 1400Ft
[link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57148) M_AND_Ms válasza a2d2 (#57147) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Jó lenne, ha időt is lehetne hozzájuk venni! :U

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57149) a2d2 válasza M_AND_Ms (#57148) üzenetére


a2d2
addikt

Ja ezzel mondjuk én is így vagyok.
Összevásároltam már vagy 80 játékot steamen, de eddig kb 5-el játszottam.
Egyelőre karitativ tevékenységnek fogom fel, win-win szituáció, aztán majd meglátjuk lesz-e idő rá.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#57150) freaghill válasza M_AND_Ms (#57148) üzenetére


freaghill
őstag

Az idő meg ugye tuti nem lenne olcsó, szóval többet dolgoznál azért, hogy több pénzed legyen arra, hogy időt vegyél. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.