Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) HofiZoli válasza snooze (#41497) üzenetére


HofiZoli
senior tag

nálam hibátlanul tudta hogy mi volt az eredeti szolgáltató és mi van most..

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#41502) thomas77 válasza HofiZoli (#41501) üzenetére


thomas77
senior tag

Na igen, de itt az a kérdés hogy milyen gyorsan frissül a lekérdezhető információ.

(#41503) goop válasza thomas77 (#41502) üzenetére


goop
őstag

Szerintem ez a legfrissebb, és a többiek is innen veszik az infót.

(#41504) Agyas


Agyas
aktív tag

Üdv,

Rendeltem egy vodafone tuti kártyát, betettem a telefonba, regisztráltam, feltöltöttem, megkaptam a kedvezményes net csomagot.
A problémám az, hogy nincs 4g, se 3g.
Győrben lakom, nem tudom elképzelni, hogy itt egyik sem megy. Ha nincs bekapcsolva a mobilnet a térerő ikon mellett ott van a kis 3g logo, de ha bekapcsolom a netet átvált H+-ra.
A telefonom egy meizu m3s.
Tudna segíteni valaki?

(#41505) #08205312 válasza Agyas (#41504) üzenetére


#08205312
törölt tag

H+ vagy 3,5G-nek is nevezik. A 3G-nél gyorsabb, de 3G-s technológia elvén működik.
4G-d is lesz pát óra (max pár nap) múlva. Ha mégse nem így alakulna hívd fel a 1270-et.

(#41506) Sayuar válasza #08205312 (#41505) üzenetére


Sayuar
őstag

4G nem is lesz.....mivel a meizu m3s nem tuja a B20-at, és csak a telekom/telenor szolgáltat B3-on, a vodafone jelenleg nem.

(#41507) thomas77 válasza Agyas (#41504) üzenetére


thomas77
senior tag

Próbáld meg Tatabányán. Ott van néhány B3-as cella. Ott lesz 4G-d. Máshol nem nagyon.
A vodához olyan telefon kell ami tud B20-at is...

(#41508) ShadowX


ShadowX
őstag

Sziasztok!

Feltöltőkártyásként milyen lehetőségeim vannak külföldön (EU-ként hozza a vodafone honlap - Kanári-szigetek) mobilnet tekintetében?

Köszönöm.

(#41509) Agyas


Agyas
aktív tag

8, Sayuar, thomas77

Köszönöm a segítséget.

(#41510) #08205312 válasza ShadowX (#41508) üzenetére


#08205312
törölt tag

vodafone.hu
napinet 990 Ft, 100MB

telenor
EU hetijegy 3490 Ft, 1GB / 7 nap

vagy valamilyen helyi kártya: vodafone.es, orange.es, movistar.es

(#41511) FireShadow


FireShadow
senior tag

Nem tudja valaki hogy a mobilparkolás feltöltökártyával hogy müködik? Volt 3000res egyenlegem, vettem egy megujulo netet 1200ért, beszéltem 2 percet (2x19 tuti) és parkoltam 20 percet és most 300 az egyenlegem, wtf? A stop szóra nem kaptam lezáró smst, amikor mégegyszer elküldtem azt irtak nincs aktív parkolasom. Valahol olvastam hogy a max idötartalomra valo pénzt zárolják majd késöbb visszaengedik az egyenlegre, ez igy van?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#41512) ShadowX válasza #08205312 (#41510) üzenetére


ShadowX
őstag

Köszönöm. Én is ezt az opciót találtam csak a vodafone.hu-n, de nem akartam elhinni, hogy komolyan gondolják. Azt hittem rossz helyen nézek valamit. :(

(#41513) asdf_ válasza ShadowX (#41512) üzenetére


asdf_
veterán

Ha nem kell a fel vilagot letolteni, akkor 19 Ft/ megabyte a maxi felar EU-n belul, amivel a hazai netcsomagodat lefogyaszthatod. Ha nem eszetlenul csinalja az ember, szerintem siman el lehet vele lenni. Akinek nincs kikapcsolva az automatikus frissites, derogal opera minivel netezni, streamelt zenet akar kulfoldon is, az meg vagy lejjebb ad az igenyeibol, vagy vesz egy kulfoldi sim-et. A vodanak azok szamara szolo roaming adatopcioi, akik nincsenek valami eu-s csomagban, csak facepalmra jok.

[ Szerkesztve ]

(#41514) thomas77 válasza goop (#41503) üzenetére


thomas77
senior tag

Na... Megvan a hordozás. Telekomos számot hordoztunk a Bluemobile-tól a Vodához. Ma 20 és 24 óra között volt az időablak. A krapub.nmhh.hu 20 óra 11-kor már vodásnak jelezte a kártyát. 20:25 körül már hívható is volt. Ekkor a telenoros kártyámmal nyomtam egy *126*30xxxxxxx#-et és az is vodafone-t írt ki. A 1748 viszont még telekomot mond. Holnap megint rápróbálok.

(#41515) headhunter válasza headhunter (#41451) üzenetére


headhunter
addikt

Ez hiba, senkinél sem jelentkezik?

(#41516) dptrsk válasza headhunter (#41515) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha esetleg megírnád mit kellene kipróbálni...

Egyébként nálam nincs ilyen jelenleg.

(#41517) headhunter válasza dptrsk (#41516) üzenetére


headhunter
addikt

[link]

Belépek és a "VitaMAX Online"-ra kattintva, jön a linkelt hibás oldal. [link]

[ Szerkesztve ]

(#41518) LightManTM válasza headhunter (#41517) üzenetére


LightManTM
csendes tag

Ugyan ez a hiba jön ki nekem is, de miért nem használod a sima online ügyfélszolgálatot? Live-hoz most kértem jelszót, de én még soha nem is használtam ezt az oldalt. Biztos, hogy foglalkoznak még ezzel?

(#41519) TomPack válasza headhunter (#41517) üzenetére


TomPack
őstag

Erről jut eszembe! A hívódallam szolgáltatás még működik?!

(#41524) TomPack


TomPack
őstag

Nem tudjátok, hogy mi lehet ez a sok törtösszegű feltöltés? Ezt mutaja a Vodafone mobilalkalmazásom.
:F

(#41525) headhunter


headhunter
addikt

"Feltöltőkártyás egyenleg

Ha korábbi szolgáltatódnál feltöltőkártyás előfizetésed volt, a számhordozás után egyenleged elveszik"

Ez még mindig érvényes? :F

Tavaly volt olyan hír, hogy az egyenleget is át lehet vinni az új szolgáltatóhoz. (2015.11.01.-től)

(#41526) #08205312 válasza headhunter (#41525) üzenetére


#08205312
törölt tag

Egyenleg visszafizetés abban az esetben van, ha a hívószám lekötési idő lejár.
A számhordozásra ez nem vonatkozik (talán csak a bluemobile-telekom váltás esetén van, de azt házon belül megoldják).

(#41527) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok! Vennék aprón egy LG-t, amire van 2 év garancia, de az eladó nem tudja hogy gyártói-e.
A telefon a Vodafone-tól van, de függetlenül vette. Gyártói garin kivül lehet ez más, vagy csak azzal forgalmaznak? :R

(#41528) headhunter válasza #08205312 (#41526) üzenetére


headhunter
addikt

:R

Telenortól lenne számhordozás a Vodafone-hoz.

Egyenleg felhasználási idő : 2017.01.31-én lejár...

Beszéljem le addig és után hordozzam át a számot, mert most elveszne az egyenleg?

(#41529) asdf_ válasza headhunter (#41528) üzenetére


asdf_
veterán

Beszeld le, parkold le, januarban vegyel valakinek megyematrica(ka)t, utana hordozz.

[ Szerkesztve ]

(#41530) Merlini válasza asdf_ (#41529) üzenetére


Merlini
tag

Láttam többször javaslod Telenor kártyák egyenlegfelhasználására leparkolást, megye matricát.
Elméletben jó, de tavaly nyáron két kártyára is töltöttem három helyen.
- Tesco-ban
- benzinkúton
- újságárusnál
Feltöltés után internetet 150MB internet, majd amikor kell lesz belőle autópálya matrica.
Hát nem lehetett ezekből a feltöltésekből venni. (Előtte egy fél évvel az újságosnál töltésből még lehetett.)
Mert mindhárom helyen csak távközlési szolgáltatásokra felhasználható egyenleg került a kártyákra. :Y

Előfizetésről váltottam Telenor feltöltősre múlthónapban. Bankkártyával fizetem a 3000Ft-ot, de ez is csak távközlési szolgáltatásokra használható fel.

Parkolásra, autópálya matricára egyéb mobilvásárlásokra, csak akkor lehet felhasználni ha univerzális egyenlegben van.

Lassan tudom csak kikoptatni ezeket "távközlési szolgáltatásokra felhasználható" egyenlegeket.
Most már figyelve, hogy a +egy év rendelkezésre állási időt, univerzális egyenlegre feltöltéssel hosszabbítsam meg.

[ Szerkesztve ]

(#41531) asdf_ válasza Merlini (#41530) üzenetére


asdf_
veterán

Erre igy utolag rajonni kellemetlen, de van internetem, van bankkartyam, az utobbi 7-8 evben fel sem merult, hogy ne a gepem elott ulve toltsek egyenleget. Le is tudom vasarolni az utolso fillerig...

(#41532) Merlini válasza asdf_ (#41531) üzenetére


Merlini
tag

Legutóbb bankkártyával töltöttem, Telenor üzletben és így sem univerzális egyenlegre került. Ez a Telenor üzletpolitikája.

Benned fel sem merült, mert magadból indulsz ki.
Akinek tanácsot adsz, nem tudhatod, hogy töltötte az egyenlegét.
Látod én négy helyen töltöttem, de tavaly év elején csavart rajta a Telenor és már korlátozottabban használható fel az egyenleg.

headhunter: Kérdezd le az egyenlegedet:
Ha van mobilvásárlásra használható egyenleged (is) akkor link (Pl. Megyei matrica vásárlásnál 5000 + 200 = 5200Ft mobilvásárlásra használható egyenleg kell.)

A sima egyenleget le tudod beszélni, internetezni. link

[ Szerkesztve ]

(#41533) asdf_ válasza Merlini (#41532) üzenetére


asdf_
veterán

Legutóbb bankkártyával töltöttem, Telenor üzletben és így sem univerzális egyenlegre került

Perszhe hogy nem, az egy sima feltoltokartya-vasarlas, amit kp. helyett kartyaval fizettel ki, az nem fut ossze, nem minosul online feltoltesnek.

Akinek tanácsot adsz, nem tudhatod, hogy töltötte az egyenlegét.
Akkor majd visszajon tanacsert, hogy sajna nem vasarlasi egyenlegen van neki a sok zsetonja, mit csinaljon. De ekkor mar valoszinuleg o is tudja, hogy sajnos nincs sok lehetosege, marad a lebeszeli/leinternetezi. De ha legkozelebb majd ezt tanacsolom, beleveszem, hogy eloszor nezze meg, hogy milyen egyenlegen van az osszeg, univerzalison, vagy csak lebeszelheton.

[ Szerkesztve ]

(#41535) DrBubo77 válasza trec12 (#41534) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Ez is egy marketing bullshit. A hiperekben hegyekben állnak a Tuti SIM kártyák. :C

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41536) nico9519


nico9519
tag

Másnak is van gondja az online ügyfélszolgálattal? Szombaton befizettem a havidíjat, meg is kaptam róla a vodától és a banktól is az sms-t, viszont az ügyfélszolgálat napok óta azt írja, hogy továbbra se fizettem be.

(#41537) Lauda válasza nico9519 (#41536) üzenetére


Lauda
félisten

Minden szolgaltatonal van 1-2 nap atfutasi ido, mire feldolgozzak a befizeteseket. :K

(#41538) Braddock válasza DrBubo77 (#41535) üzenetére


Braddock
őstag

Hétfőn néztem az egyik Tescóban, ahol az összes rekeszük üres volt. Mégis lehet benne valami...

(#41539) TomPack


TomPack
őstag

Tutival lehet fizetni a Play-áruházban alkalmazásokért, úgy mint a telenor feltöltőkártyások, vagy mint egy parkolást? Vagy a voda feltöltősöknek muszáj bankszámlát megadni az alkalmazásban?

(#41540) interfész


interfész
tag

sziasztok!!!

csak 1 hétre kellene internet. flottás előfizető vagyok milyen netet tudok aktiválni

valami zsebnetet láttam nem is rossz az ár, 2500 1GB 1 hó de én nem szeretném megújítani azaz ha nem kell mindeféle kötelezettség nélkül lemondható??

köszönöm

Minden ami számítástechnika, PC-k építése, szerelése, diagnosztizálása, alkatrész beszerzések, hálózat, stb. Érdeklődni lehet: 06-20-212-0898 A termékeket itt lehet átvenni: 1039 Árpád utca 64, H-P 9-16

(#41541) Zsocy155 válasza interfész (#41540) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Ez esetleg?

(#41542) interfész válasza Zsocy155 (#41541) üzenetére


interfész
tag

nem rossz de azt írja hogy feltöltőkártyáshoz van...

Minden ami számítástechnika, PC-k építése, szerelése, diagnosztizálása, alkatrész beszerzések, hálózat, stb. Érdeklődni lehet: 06-20-212-0898 A termékeket itt lehet átvenni: 1039 Árpád utca 64, H-P 9-16

(#41543) Lauda válasza Lauda (#41370) üzenetére


Lauda
félisten

Szerzodest meg most sem kuldtek. ;]

Elobb hivtam oket, ketszer is kikuldtek. Az email cimem jo, a szamlaertesitok mindig megjonnek, spam mappaban sincs. Na ez micsoda? Nem ertem.

[ Szerkesztve ]

(#41544) St3ven válasza Lauda (#41543) üzenetére


St3ven
addikt

Nem küldték ki. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41545) gabor9991 válasza Lauda (#41543) üzenetére


gabor9991
őstag

Nyugi, nekünk a tavaszi tarifaváltás óta se jött semmilyen szerződés...egyszer emailben kértem tőlük az új tarifáról egy leírást, legalább tudjuk, mi mennyi, azt viszont elküldték :) , tehát nem az email cím lett elírva...

(#41546) Rage47


Rage47
veterán

Telekomnál vagyok előfizus, de a Vodánál a TUTI csomag is elég lenne nekem havonta 1GB nettel. Így feltölteném a kártyám 2000Ft-tal és mivel nem telefonálok/SMS-ezek annyit, sztem fél évig is elég lenne a keret és havi 1500-ért lenne 1GB netem.
Számhordozással kapcs. van infótok? Telekomnál fizetnem kell ezért, hogy megmaradjon a számom?

(#41547) Hoorus válasza Rage47 (#41546) üzenetére


Hoorus
őstag

Nem kell fizetned. Teljesen ingyenes. Veszel egy Tuti Sim-et. Majd regisztrálsz a Vodafone online oldalán, ahol el tudod indítani a hordozást.

[ Szerkesztve ]

(#41548) ablack válasza Rage47 (#41546) üzenetére


ablack
senior tag

Legolcsóbb verzió az hogy Vodafone weboldalán veszel Tuti SIM-et ingyen, aktiválod neten, megvárod postán a végelegesítő kódot majd utána kérhetsz számhordozást. Nekem neten nem engedte, de telefonos ügyfélszolgálat megcsinálta.

De azért sikerült elrontaniuk a számhordozásomat, véletlen más-ra hordozták rá a számomat. Úgyhogy másnál csörgött ki a számom. Mondjuk pár óra alatt megcsinálták legalább. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41549) Rage47 válasza ablack (#41548) üzenetére


Rage47
veterán

Köszi a tippeket. :)
Arra is gondoltam, hogy hagyom a számhordozást, kb. tök mindegy, mi a számom. Durva ebbe belegondolni amúgy, régen ez teljesen más volt.

(#41550) Vangelis válasza Rage47 (#41549) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Domino miért nem játszik? Az sem olyan rossz most.. sőt!

Ott a maraton hozzá vagy mi a szösz..-.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.