Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) MadMancs válasza Drenadar (#42299) üzenetére


MadMancs
veterán

Nincs, e-számla oldalon azt írja nincs még számlám. Na meginterjúvolom asszisztens hölgyet/urat :D

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#42302) Kbali válasza Daffni2 (#42280) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az a baj, hogy ahol dolgozom és egész nap mobilnetre vagyunk utalva, ez nem segít.

(#42303) Bozek válasza mukibuci (#42300) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor hibás a Vodafone oldal:
"Milyen feltételei vannak az e-Pack szolgáltatásnak?
• Regisztráció az E-számlára.
• Elektronikus csatornán végzett számlabefizetés.
• Számlák időben, a fizetési határidő lejárta előtt történő kiegyenlítése.
"

(#42304) Lauda válasza Bozek (#42303) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem itt arrol lehet szo (amit mukibuci irt), hogy nem neked kell regisztralni, hanem a vodafone beallitja neked. En sem regisztraltam sehova, mikor a go csomagra valtottam multkor, akkor lettem e packos, ezen kivul en mast nem csinaltam a fiokban.

Bozek Hat ha ragaszkodunk ahhoz amit ott olvasunk, akkor igen, szukseges. Azonban megsem szukseges, mert a usernek nem kell regisztralnia sehova, tehat semmilyen teendoje nincs vele. :P

[ Szerkesztve ]

(#42305) Bozek válasza Lauda (#42304) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt írtam, hogy szükséges hozzá e-számla regisztráció. Hogy azt te, a Vodafone vagy a nagymama csinálja, az teljesen mindegy.

(#42306) Drenadar válasza Lauda (#42304) üzenetére


Drenadar
veterán

Pontosan ők nagyon elbeszélnek egymás mellett. HA epackot akarsz akkor a feltételek beállítását a voda egyből elvégzi, ők meg arról beszélnek hogy kell e az átlag polgárnak az e számla. Azt se tudják sokan értelmezni hogy mi az a számla, hisz emailben nem jön csekk!!!!! Grhhhh :W

(#42305) Bozek: Egyáltalán nem mindegy, hisz nem felhasználó dolga, hanem a szolgáltatóé.

[ Szerkesztve ]

(#42307) Bozek válasza Drenadar (#42306) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az általam írtak szempontjából teljesen mindegy. Akárki csinálja, az e-számla regisztráció elkészül.

(#42308) mukibuci válasza Bozek (#42307) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

maga az eszámla elkészül, csak belépni nem tudsz hozzá, ha nincs saját fiókod

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#42309) makoss


makoss
addikt

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Normál Sim kártyát új számmal, nem okos telóba, lehetőleg TUTI csomaggal.
Mibe kerül ez most?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#42310) Viktor77 válasza makoss (#42309) üzenetére


Viktor77
titán

500Ft.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42311) makoss válasza Viktor77 (#42310) üzenetére


makoss
addikt

Új számmal?
Azt hittem vagy 4000Ft
Köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#42312) Viktor77 válasza makoss (#42311) üzenetére


Viktor77
titán

500Ft a Voda boltban is, meg pl. a Tescoban, MM-ben is. Tescoban, MM-ben több számból választhatsz mint egy Voda boltban, inkább oda menj.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42313) Tybor66 válasza makoss (#42309) üzenetére


Tybor66
tag

Vagy ingyen. :) (Amennyiben még működik!)

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#42314) Lauda válasza makoss (#42309) üzenetére


Lauda
félisten

Ha online megrendeled akkor ingyenes a sim kartya: [link]

(#42315) mukibuci válasza Viktor77 (#42312) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

boltban csak akkor annyi, ha fel is tölti rögtön

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#42316) Indiant válasza Tybor66 (#42313) üzenetére


Indiant
addikt

Persze az "instant" aktiváló oldalon nem lehet aktiválni. :W

(#42317) Tybor66 válasza Indiant (#42316) üzenetére


Tybor66
tag

Ezen az oldalon nem lehet aktiválni? Érdekes! Még pár héttel ezelőtt így aktiváltam az enyémet is.
Lehet, hogy változtak a szabályok, az új rendeletnek köszönhetően?
:F

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#42318) DS39 válasza Tybor66 (#42317) üzenetére


DS39
nagyúr

az nem csak 2017-től lép életbe?

mondjuk aki most rendelné meg az voda tuti sim-et, 2017 lesz mire megkapja. :D

(#42319) Indiant válasza Tybor66 (#42317) üzenetére


Indiant
addikt

Közben kiderült, h. működik, csak nem kell követni az utasításokat.

(#42320) Tybor66 válasza DS39 (#42318) üzenetére


Tybor66
tag

Szerintem a 2017-ben életbelépő tv. miatt a szolgáltató bevezethet "megelőző" intézkedéseket, mint pl. SIM online aktiválásának szüneteltetése/megszüntetése.

Bár ahogy Indiant később írta, a szolgáltató nem tette meg azt.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#42321) Indiant válasza Tybor66 (#42320) üzenetére


Indiant
addikt

Az a tv.egy hatalmas átverés. A feltöltős sim kártyákat eddig is regisztrálni kellett.

A hiba ott volt, h. a Születési helyet nem az okmányban lévő formátumban kellett megadni, mert azt nem fogadja el. Persze ezt nem írja ki. ..és persze a vodafone 1270 elhatárolódik a vodafone online felülettől.... no comment. :W

(#42322) Viktor77 válasza Indiant (#42321) üzenetére


Viktor77
titán

És megírod hogyan? Mert nekem se sikerült se online, se a 1270-en aktiválni egy kártyát, és sikerült egy jó számosat vennem, nem veszteném el.
Boltba meg hiába megyek vele (voltam), ott mondta a csaj, hogy ők sem csinálnak mást, mint hogy belépnek arra felületre amit otthon is látok, és ott aktiválják a kártyát.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42323) Indiant válasza Viktor77 (#42322) üzenetére


Indiant
addikt

Persze. A "BUDAPEST 16 (MAGYARORSZÁG)" helyett "csak" Budapest-et írtam.
..de pl. a nevet sem lehet végig nagybetűvel írni (mint ahogy az okmányon van...).

(#42324) Indiant válasza vgyuri (#41554) üzenetére


Indiant
addikt

Az "első hónapban ingyen 500 MB" -ot hogy lehet aktiválni? Mert az online felület nem mutatja, h. lenne. (csak ,h. vehetek 1200ft-ért) Valamint miképp lehet lemondani?

- APN vagy hozzáférési pont: vitamax.internet.vodafone.net
- Felhasználónév és jelszó: üres
- Elsődleges DNS: 080.244.097.030
- Másodlagos DNS: 080.244.096.001

Azt kell beírni ,h. "üres" ??? :F

[ Szerkesztve ]

(#42325) Indiant válasza Indiant (#42324) üzenetére


Indiant
addikt

Aktiválás:
- xhavi500m kód elküldése a 1270-re

Ha nem kell tovább, a lejárat előtt 1 nappal SMS a 1270-re: XNET
- weben vagy aplikáción keresztül, amennyiben van saját fiókod (regisztráltál)
- 1270-en élő ügyintéző
- személyes ügyfélszolgálaton

[ Szerkesztve ]

(#42326) vgyuri válasza Indiant (#42324) üzenetére


vgyuri
őstag

[link] Kártya regisztrációja után ajánlotta fel hogy első az hónap 0 ft, weboldalon aktiváltam. Nem töltöm fel a kártyát, csak a net miatt kell.

(#42327) dashed válasza vgyuri (#42326) üzenetére


dashed
senior tag

Nálam 2 kártyán sikerült ugyan így aktiválni. Igazából magától aktiválta.
Viszont a 3. kártyán már nem, és online, sms-ben sem.
Szerintem van valami korlát / fő-re.

(#42328) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok
barátnőmnek kinéztem ezt a tuti féltotókártyát illetve ez mellé szeretne netet havi 100mb-t néztem ki neki
itt az érdekelne hogy ha lefog az internet akkor ugyan úgy megmarad-e csak lassítva vagy teljesen elveszik ?
illetve itt a megújuló lehetőség az csak annyi hogy havonta automatikusan megújítsa vagy ha lefogy a net akkor egyből meglesz újítva ?
válaszotokat előre is köszönöm :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#42329) 4Grider válasza Cry0 (#42328) üzenetére


4Grider
nagyúr

A megújuló net havonta újul meg. A netet leállítják amikor elfogy a keret.

(#42330) Cry0 válasza 4Grider (#42329) üzenetére


Cry0
őstag

és olyan net nincs esetleg ahol ha elfogy a net is ugyan úgy megmarad csak belassítva mint esetleg más szolgáltatóknál

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#42331) bobace


bobace
őstag

Sziasztok! Egy garanciával kapcsolatos kérdésem lenne.
Van egy Note 4-esem, ami bedöglött. Pár hónapja már javítattam a Samsung Exp. Store-on keresztül, de most sehol nem találom a garancia papírját...
Egy fotót találtam csak a gar. papírról és számláról, de az még ez előtt a javítás előtt készült, az eredeti vevő készítette nekem vásárlás előtt (sajét adatait kitakarva a számlán).
Lehet pótolni valahogyan a jótállási jegyet? Még egy hónap van a garból, addig el kéne intéznem...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#42332) 4Grider válasza Cry0 (#42330) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Vodafone nem szereti a lassítós netet, prepaid előfizetőknél meg abszolút nem.

(#42333) FireShadow


FireShadow
senior tag

Ajánló programmal kapcsolatban:

Hordoztam a számom T előfizetésről, üzletben vettem sim kartyat 3000+500 pénzért. Aztan aktivaltam az ajanlo lehetöséget

Aztan ajanlottam haveromnak aki vett egy sim kartyat szinten boltban, jelezte hogy én ajanlottam és feltöltötte 3000rel.

De en nem kaptam semmit, többször hivogattam az üfszt, azt mondtak ha 30 napon belül nem kapom meg szoljak. Szoltam 30 nap utan, most kitalálták hogy nekem is fel kellett volna töltenem megint 3000rel hogy megkapjam a bonuszt. Kérdem én ez hol van itt leirva, hogy az ajálnlónak további feltételei vannak?

http://www.vodafone.hu/akcioreszletezo/vodafone-ajanlo.pdf

Nektek nem volt ilyesmi probléma?

Annyira látom hogy vissza fogom hordozni a T-hez Január 31 után, ha marad a Domino Most.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#42334) mukibuci válasza FireShadow (#42333) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a haverod is számhordozott? mert feltöltőkártyánál csak sikeres számhordozás esetén él a bónusz

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#42335) FireShadow válasza mukibuci (#42334) üzenetére


FireShadow
senior tag

Igen, minden feltétel teljesült, mondták is telefonban amikor legutóbb érdeklődtem. Szerencsére meg van a felvétel és elküldtem nekik mint panaszlevél az email cimükre (amit szintén az ÁSZFböl lehet kihalászni). Ez a szabály amit kitaláltak 23-án került bele az ÁSZFbe.https://i.snag.gy/HZWDQF.jpg December 6-án még nem volt ez életben. És nov 22höz képest 30 napon belül kellett volna kifizessék.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#42336) gaba32


gaba32
csendes tag

Sziasztok!

Vodafone tuti díjcsomagban vagyok, és nagyon gyakran kapok SMS-eket az egyenlegemről. Bár ingyenes, de idegesít. Hogyan tudnám törölni ezt a szolgáltatást?
Az online felületen nem találtam ilyen opciót.

(#42337) 4Grider válasza gaba32 (#42336) üzenetére


4Grider
nagyúr

Aki használja az előfizetését, annak a heti egy darab egyenlegközlő sms meg pont kevés.

(#42338) Lauda


Lauda
félisten

Azt nem tudjatok veletlenul, hogy ha lemondom a megujulo netet, akkor az adatmennyiseget nem bantjak? Azt multkor megkerdeztem, hogy akkor is ki kell fizetni, ha semennyit nem hasznaltal belole, csak nem tudom az adathoz nem nyulnak-e. Bar ha kifizettem nem vehetik el.

[ Szerkesztve ]

(#42339) asdf_ válasza Lauda (#42338) üzenetére


asdf_
veterán

Asszem, abban a pillanatban, ahogy lemondod, el is vágják a bitkolbászt.

(#42340) goop válasza asdf_ (#42339) üzenetére


goop
őstag

Pontosan, lemondod és vége a dalnak, ha egy bitet sem forgalmaztál, akkor is.
Telekomnál van, hogy lemondod, de a fizetett időd végéig még lesz neted.

[ Szerkesztve ]

(#42341) pöpö válasza Cry0 (#42330) üzenetére


pöpö
tag

Egyedül a HomeNet csomagban lassítják :(( a többinél kikapcs :W
Tavaly újítottam meg én is a lejárt xl netem :O bár csak ne tettem volna (de látom már az is megszűnt) .
Most ugyan annyit fizetek ugyanazért de most már nem lekorlátozzák ha elfogy a keret hanem kikapcsolják.
Még 1 év s kipróbálom megint a másik 2 szolgáltatót hátha már javult erre felé a lefedettségük,akkor 8év után elhúzok mint a vadliba :DDD

(#42342) Lauda válasza pöpö (#42341) üzenetére


Lauda
félisten

Flottakban se kapcsoljak ki altalaban, probalj meg felmondani es kiharcolni valami jo csomagot.

(#42343) #08205312 válasza Lauda (#42342) üzenetére


#08205312
törölt tag

én is bepróbálkoztam....igaz pre-paiddel....
Gondolkodtam/gondolkodok a szolgáltatóváltáson, mert a vodás netes csomagok havi 1,5GB adatfogyasztás fölött nem igazán gazdaságosak.
2 számom van a vodafone-nál. Felhívtam a 1270-et, és kértem hogy az egyik előfizetés egyenlegét vezessék át a másikra. A hölgy megkérdezte, hogy miért; mondtam neki, hogy számhordozás. Felvette a kérést. És ennyi......
Reménykedtem benne, hogy felkínálják majd ezt [link]

Nem jött össze :N

A telenor kilőve a "kártyás ciklus" miatt, a telekom a magas adatcsomag díjak és a napinet miatt vérzett el, marad a bluemobile.

[ Szerkesztve ]

(#42344) Lauda válasza #08205312 (#42343) üzenetére


Lauda
félisten

Majd akkor foglalkoznak veled, ha el akarsz menni.

(#42345) pöpö válasza Lauda (#42342) üzenetére


pöpö
tag

Harcoljon a fene!
Ha maradok akkor HomeNet,de ha javít egy kicsit a lefedettségen a telenor akkor egyek oda.
Most is a kártya+4g váltás miatt kötöttem csak újra de minimálisa lett csak gyorsabb csúcsidőben (25mb/s) de 0:00 után már csak (9mb/s) a telenor (11mb/s) körül mozgott de nem is volt csak minimális térerő.

(#42346) Cry0 válasza pöpö (#42341) üzenetére


Cry0
őstag

akkor örülök neki hogy előfizetésben normálisan működik :DD

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#42347) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Kártyásoknak nincs olyan net csomag, ami nem jár le 1 hét, 1 hónap múlva? Olyanra lenne szükségem, ami mondjuk 150-500Mb, de akár egy évig be lehetne osztani!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.