Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) 4Grider válasza anarchic (#41899) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ingyenessége, meg az ajándék jellege miatt nem igazán izgat. Van másik szolgáltatótól korlátlan mobilnetem...
A kegyvesztettségem jó eséllyel annak köszönhető, hogy közben pontoznom kellett a szolgáltatás minőségét és lefedettségét, meg kérték, hogy indokoljam meg a küldött pontszámokat. A minőséggel egyébként addig nem volt gondom, amíg a 4G-ről nem kellett menet közben leváltani (XI. ker és M0 déli és keleti szakaszán), meg néhány helyen nem futtattam néhány speedtest-et összehasonlítva a másik szolgáltató netjével.

(#41902) Lauda válasza 4Grider (#41901) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem amugy a ket dolognak nincs koze egymashoz.

(#41903) Bozek válasza anarchic (#41897) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ne éld bele magad túlzottan, mivel az SMS-ben is le van írva, hogy belföldön használható fel az ajándék net.

(#41904) anarchic válasza Bozek (#41903) üzenetére


anarchic
tag

Nekem az SMSben semmi ilyen nem szerepel.

etc..

(#41905) Bozek válasza anarchic (#41904) üzenetére


Bozek
nagyúr

4Grider-nél is benne volt és nálam is. Mutasd azt az SMS-t.

(#41906) anarchic válasza Bozek (#41905) üzenetére


anarchic
tag

Weben valóban le van írva h belföldi valamint appban is.

Telorol nem tudom linkelni.
http://pic.xmsk.ovh/IMG_1797.PNG

etc..

(#41907) Bozek válasza anarchic (#41906) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, abban nincs is leírva. De ha aktiválod, akkor abban az SMS-ben, amit majd kapsz, már benne lesz.

(#41908) #08205312 válasza RAZR_v3 (#41900) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nincs korlátozás, akár hetente lemondhatod/újrarendelheted. Csak annyit kell tudni, hogy itt a lemondáskor tényleg le is mondódik az opció, az el nem használt adatkeretet elveszíted. Tehát nem úgy van, mint a telekomnál, hogy lemondod, és a fel nem használt keret elhasználásáig még él az opció.

(#41909) karldergroße


karldergroße
senior tag

Ez a "vodafone-ajándék" olyan, minntha valaki adna nekem "ajándékba" 1000 liter bort, azzal a feltétellel, hogy 5 napon belül meg kell innom, mert a maradékot utána elviszi.

Gondolom, még az "ajándékozás" előtti elhasznált adatkeretet sem engedik majd visszapótolni ebből a felhasználhatatlan 200GB-ból. Parasztvakítás ezerrel...

(#41910) Lauda válasza karldergroße (#41909) üzenetére


Lauda
félisten

Nem kell elhasznalnod. Ez egy lehetoseg, amivel nem kotelezo elni.

Hoorus Ezt nem ertem en sem. Semminek sem tudunk orulni, meg abban is a rosszat keresik egyesek, ami ingyen van es semmi kotelezettseggel nem jar. :W

[ Szerkesztve ]

(#41911) Hoorus válasza karldergroße (#41909) üzenetére


Hoorus
őstag

Miért nem örültök inkább neki? Ingyé' van. 1 hétig nézheted a youtube videókat, torrentezhetsz, vagy amit akarsz..

(#41912) karldergroße válasza Lauda (#41910) üzenetére


karldergroße
senior tag

Azért nem, kedves barátom, mert megnéztem, mit kapnak az amúgy 4-5-ször gazdagabb németek "ajándékba". És pl. ott az alap RED-tarifa eleve olcsóbb, mint nálunk, (27 Euró), ehhez most havonta ajándékba kapnak a normál 1GB mellé még egy plusz GB-nyi adatot (minden hónapban, nem 5 napra), és az első három hónapot egyáltalán nem is kell kifizetniük, ha aláírják a két évet.

[link]

Szerintem ez egy korrekt ajánlat. Ha a (magyar) vodafone-nak 14 év után fontos ügyfél lennék, akkor mondjuk megdobna azzal a lehetőséggel, hogy havonta kapok a RED-előfizetésem mellé egy plusz GB-nyi adatot és akkor nem fordulna elő, hogy adatot kell vásárolnom. Nem pedig idevágnak egy "neszesemmifogdmegjól" 200 GB-nyi parasztvakítást 5 napra.

De nyugodtan védjétek csak a lehúzós társaságotokat és szeressétek a nagy testvért!

Ja, és ezt az új előfizető is megkapja, nem csak az, aki 14 évet lehúzott náluk! És akkor arról az "apróságról" nem beszéltünk, hogy mennyivel olcsóbb és kedvezményesebb ott hozzájutni egy új mobilhoz.

[ Szerkesztve ]

(#41913) Hoorus válasza karldergroße (#41912) üzenetére


Hoorus
őstag

Tévedsz. Én még egy éve sem vagyok vodás, tehát új előfizetőnek számítok még szerintem, és "csak" 1 napi ingyen beszélgetést kaptam.. Különösebben nem háborgok rajta..

(#41914) Lauda válasza karldergroße (#41912) üzenetére


Lauda
félisten

Semmi osszefugges nincs a ketto kozott. Te ezt kaptad, tok mindegy mit kap a nemet. Ha nem tudsz neki orulni az persze a te bajod, csak szanalmas olvasni a sirast, hogy az ingyen kapott plusz is ezert es ezert xar.

kedves barátom,

:F :U

(#41915) bepken válasza karldergroße (#41912) üzenetére


bepken
veterán

"megnéztem, mit kapnak az amúgy 4-5-ször gazdagabb németek"
meg ott kb 4-5ször annyi előfizető is van, szerintem - ergo van miből :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#41916) Bozek válasza karldergroße (#41909) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem. Ez olyan, mintha azt mondanák a kocsmába, hogy 1 hétig ingyen borozhatsz. Ezért félretesznek neked 1000 liter bort, mert az talán elég lesz rá. Amit nem iszol meg az 1 hét alatt, azt már utána nem kapod meg ott se.

Itt konkrétan ingyen internetről van szó az ajándék címén, a 200 GB (vagy amennyit adnak) azért van, mert így tudták megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#41917) karldergroße válasza Bozek (#41916) üzenetére


karldergroße
senior tag

Sajnos nem. Én már fizettem ebben a hónapban a netért, mivel nekem van internet a csomagomban, a nagylelkű 1 GB havonta, tehát ezzel az "ajándékkal" akkor mentem volna esetleg valamire, ha az nem lenne, illetve esetleg már elfogyott volna. Így viszont csak annyit kapok, hogy ebben az 5 napban olyan tevékenységet is végezhetek a telefonnal, amit normál esetben gépen szoktam végezni, mert nyilván van normális internetem is, hisz a mobilnet szarra sem elég. Ezért az én hasonlatom, hogy a megszokott és kifizetett "fogyasztásom" mellé kapok még egy hektoliter bort, amit 5 napon belül visszavesznek, sokkal jobban hasonlít a helyzetre, mint az, hogy bármit is ingyen, ajándékként kaptam volna, hiszen én a megszokott "bormennyiségemet" már kifizettem.

[ Szerkesztve ]

(#41918) MK VII válasza karldergroße (#41917) üzenetére


MK VII
veterán

:U :F :C :DDD

(#41919) 4Grider válasza karldergroße (#41917) üzenetére


4Grider
nagyúr

De a Vodafone nem tíz hektó bort adott neked, hanem azt mondta, hogy egy hétig ingyen ihatod a bort, persze csak maximum tíz hektó erejéig. Így lehetőséget biztosított neked arra, hogy ne csak a szokásos mennyiséget fogyaszd el, hanem esetleg jobban a pohár fenekére nézhess. Ez ajándék neked, a régi hűséges törzsvendégnek...

[ Szerkesztve ]

(#41920) karldergroße válasza 4Grider (#41919) üzenetére


karldergroße
senior tag

Hát többre mentem volna velük, ha tényleg a bort ajánlják fel :D

(#41921) Bozek válasza karldergroße (#41917) üzenetére


Bozek
nagyúr

De a kifizetett borod otthon van, ahhoz a 7 napban nem kell nyúlnod. Először az ajándékot fogyasztja a Voda, a többi megmarad arra az időre, amikor már nem ihatsz ingyen.

(#41922) MK VII válasza Bozek (#41921) üzenetére


MK VII
veterán

Szerintem feleslegesen hugyoztok széllel szemben.
Az ilyen ember a 99db-os százas zsepit is visszaviszi a boltba, mert átbaszták...

[ Szerkesztve ]

(#41923) viktorhu válasza karldergroße (#41917) üzenetére


viktorhu
veterán

Ezért ilyen nehéz Magyarországon ingyen vagy korlátlanul adni valamit, mert így gondolkoznak az emberek, hogy ami ingyen van, azt mind be kell gyűjteni. A büféebéd is nyilván azt jelenti, hogy ha hagyott valamit az asztalon, akkor attól átverve érzi magát, ahelyett, hogy élvezné, hogy korlátozás nélkül megkóstolhatja, amit megkíván.

(#41924) Button


Button
aktív tag

Amúgy ügyes a voda, ajándékot ad, mindezt úgy, hogy mindenkinek meg kell venni ugyanúgy a szokásos csomagját, azaz nem esik el semmi bevételtől.
Mindemellett pedig még tesztelni is tudja a hálózatát, szerintem kimutatásokat tud végezni, hogy hol, mennyire, mennyivel terheli ez az egész az infrastruktúrát.
Zseniális :DDD

(#41925) Lauda válasza viktorhu (#41923) üzenetére


Lauda
félisten

Nalunk melohelyen, ha sut valaki 2 tepszi utemenyt a 30 embernek es kiteszed az asztalra, a felenek nem jut, mert boszme ahhoz, hogy hagyjon a tobbinek is. Nem, megeszik inkabb 5-6 szeletet, mert ingyen van es amugy is lexarom a tobbieket. :W

[ Szerkesztve ]

(#41926) B-L-A-C-K válasza Lauda (#41925) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Korrektek...:D

(#41927) karldergroße válasza Bozek (#41921) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nem marad semmi. Ugyanis fogadjunk, ha lejárt az 5 nap, a keretemből azelőtt elfogyasztott mennyiség ugyanúgy hiányozni fog

(#41928) karldergroße válasza MK VII (#41922) üzenetére


karldergroße
senior tag

Furcsa, hogy mindenben az amúgy is gazdag és hatalomban lévőket véditek a kiszolgáltatottakkal szemben. Egyébként pedig ha a 100-as zsebkendőből akár egy is hiányzik, az a fogyasztó becsapása. A németek valószínűleg azért tartanak ott, ahol, mert a fogyasztóvédelem nagyon erős, külön minisztere van. Ezért a multik sem genyóskodhatnak úgy ott, mint itt - például kedvenc cégetek, a Vodafos.

(#41929) Criminal017 válasza karldergroße (#41928) üzenetére


Criminal017
őstag

Nem értelek.

Akkor miért nem írsz a fogyasztóvédelemnek, miért nem írsz a Vodafonenak?
Miért ide írsz, akik egyátalán nem tudnak semmit csinálni, hisz szinte ugyan úgy mezei fogyasztók.

Olvasom egy ideje a folyamatos elégedetlenséged, károgásod, unalmas. Felettébb unalmas.

Telekomos voltam, Vodás lettem. Kevesebbet fizetek, fizetünk, mint a telekomnál és családon belül ingyen beszélünk, van 2,5 giga netem (500 MB + 2 GB) és ezen felül van 100 percem. Na ilyenem a t-nél soha nem volt, pedig mi még westelesek is voltunk...

Szóval vagy tegyél lépéseket vagy menj másik szolgáltatóhoz, de ez a károgás csak a kedélyeket borzolja, semmi másra nem jó itt.

[ Szerkesztve ]

(#41930) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi.
Több mint 24 órája próbálok belépni a vodafone honlapjára, de nem megy.
PC-ről, laptopról és két telefonról próbálkoztam.
Csak bejelentkezéssel lehet, de van "bejelentkezés nélkül" opció, de azonnal visszadob a bejelentkezéshez.
Telefonon másfél óra szarakodás után sikerült eljutnom a visszahívás lehetőségig, de természetesen semmi....
Tényleg létezik ilyen szánalmas hulladék oldal 2016-ban?
Másnál is fennáll a probléma?
Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#41931) Lauda válasza sixpak (#41930) üzenetére


Lauda
félisten

Tokeletesen mukodik az oldal nalam.

(#41932) sixpak válasza Lauda (#41931) üzenetére


sixpak
nagyúr

Bejelentkezés nélkül?
Amúgy megoldottam a dolgot, itthon fel volt írva a jelszó, de nap közben kellett volna...mobilnetről, 3 különböző wifi hálózatról és vezetékes nettel is próbálkoztam, semmi...
Biztos meghozza az emberek kedvét a vásárláshoz ez a weboldal...főleg, hogy be sem tudnak lépni, ha nem ügyfelek.
3 előfizetésem van náluk, most akartam egy negyediket, de eléggé elment a kedvem az egésztől...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#41933) Lauda válasza sixpak (#41932) üzenetére


Lauda
félisten

Bejelentkezve, hisz az volt a kerdes.

(#41934) karldergroße válasza Criminal017 (#41929) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszönöm a tájékoztatót. Ha tudsz még egy ilyen jó állást a Vodafone-nál, szólj, légyszi, az unokaöcsém épp munkanélküli. Na, szia.

(#41935) viktorhu válasza karldergroße (#41928) üzenetére


viktorhu
veterán

Rossz lehet, ha egy hét korlátlan mobilnet lehetősége ilyen kiszolgáltatottság-érzést okoz. Én mondjuk örültem volna egy ilyen ajánlatnak, de nem vagyok elég régóta vodás hozzá. (régebben busszal jártam, akkor még jobb lett volna - ment volna egész úton a netflix például -, most már autóznom kell, de most is elviselném, ha egy hétig szabadon streamelhetnék út közben, amit akarok).

(#41936) MK VII válasza viktorhu (#41935) üzenetére


MK VII
veterán

Eléggé troll szag van már a topikban.. Ne etesd tovább. :)

(#41937) Lauda válasza MK VII (#41936) üzenetére


Lauda
félisten

Eppen ezt szerettem volna en is mondani. Szandekos trollkodas amit csinal, kulonben sosem hagyja abba.

(#41938) anarchic válasza karldergroße (#41928) üzenetére


anarchic
tag

A 100-as zsebkendő már régóta 90db csak senki nem reklámozta.

[ Szerkesztve ]

etc..

(#41939) unravel


unravel
őstag

semminek nem tudtok örülni

¯\_(ツ)_/¯

(#41940) Lauda válasza anarchic (#41938) üzenetére


Lauda
félisten

Fogalmazzunk ugy, hogy van olyan zsebkendo fajta, amiben 90 db van. A tobbiben meg a mai napig 100db, vagy 10x10. :U

anarchic Ja mert te tudod en mirol beszelek. Mindegy, csak azert irtam, hogy ne altalanosits.

[ Szerkesztve ]

(#41941) anarchic válasza Lauda (#41940) üzenetére


anarchic
tag

Azoknak a minőségéről ne is beszéljünk, kb egyenlő a papírujsagbol gyurt WC papírral.

etc..

(#41943) gxyb


gxyb
aktív tag

Sziasztok!
Vodáéknál van arra lehetőség, hogy tételesen lekérjük a mobilnet használat adatait?
Külföldön vagyok két hónapja, mobilnet kikapcsolva. A csomagban foglalt adatmennyiségem mégis elfogyott a Mobil Vodafone alkalmazás szerint.

(#41944) mukibuci válasza gxyb (#41943) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hívásrészletezőben benne van, hogy mikor kapcsolódtát

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41945) gxyb válasza mukibuci (#41944) üzenetére


gxyb
aktív tag

Az a számlán lesz ugye? :)

(#41946) mukibuci válasza gxyb (#41945) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

inkább mellette

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41947) asdf_ válasza gxyb (#41943) üzenetére


asdf_
veterán

Ha jol remlik, szamlazaras utan, amennyiben nem fogyasztottal minima egy bitnyi adatot az uj ciklusban, akkor aktualis fogyasztasra baromsagot ir a weboldal (es igy velhetoen az app is).

[ Szerkesztve ]

(#41948) gxyb


gxyb
aktív tag

Köszönöm a segítséget!

(#41950) toldy


toldy
őstag

Sziasztok, kis segítséget kérnék.

Van 5 előfizunk náluk és mind be is van regisztrálva össze van kapcsolva. Azonban amikor bejelentekzek a voda honlapjára és előfizetések áttekintése részen csak az xy számnak az összesítőjét adja be, hiába választok bal oldlalt a listából egy másik telefonszámot arra nem vált át ( több gépen, több böngészőben is próbáltam).

Csupán szeretném átnézni az előfizetéseket, tudja esetleg van e már lehetőség valamelyikre utúlagos készülék vásárlásra.

Az élet nem habostorta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.