Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) Daffni2 válasza gabor9991 (#42949) üzenetére


Daffni2
addikt

egy nem publikus csomagban,

Nem gondolod,hogy nem véletlenül van ez a jelző?

"Aki ad,az nyer"

(#42952) Bozek válasza Varszegig (#42950) üzenetére


Bozek
nagyúr

Aha, ha nincs 280 ezer Ft átutalás havonta és az egyenleged is 150 ezer Ft alá csökken, akkor fizethetsz 3000 Ft-os havidíjat.

(#42953) trec12 válasza tibibi (#42946) üzenetére


trec12
addikt

Ha mi eljönnénk 5 előfizetés ugrana (flottás). Kíváncsi lennék az ügyfélmegtartó ajánlatra. :K Remélem tavasszal tényleg megmozdul a piac. (Digivel v. anélkül mit bánom én.) Azt nem hiszem, hogy sokáig így maradhat, hogy a prepid percdij akár 9 Ft is lehet (Telekom) amúgy most már 19 mindenhol az előfizetéses percdíjak meg 2x-esek. :(

[ Szerkesztve ]

(#42954) Lauda válasza tibibi (#42946) üzenetére


Lauda
félisten

Aszerint ajanlanak csomagot, amennyi a fogyasztasod. Aki 100-200 perceket beszel egy honapban, annak nem ajanlanak korlatlan csomagot.

(#42955) Lauda válasza trec12 (#42953) üzenetére


Lauda
félisten

Azt se ertem az emberek miert irnak ala 2 ev husegeket (persze telefon nelkul ertem). Anelkul 1000 ft-tal tobb a havidija csak, viszont barmikor felmondhatom. Mikor kihoztam flottabol a szamomat, atmentem sima go-ba huseg nelkul, majd mikor menni akartam tuti-ra, jottek is segget nyalni, hogy maradjak elofizus es kaptam is jo ajanlatot raadasul huseg nelkul. Majd utana kaptam egy megjobbat. Kamikazenak kell lenni veluk, kulonben nem tortenik semmi.

Masik, hogy elotte korbe kell jarni mi merre. Mikor mentem sima go-t kotni, elotte raneztem aszf-re es felhivtam ugyfelszolgalatot is. Mikor az uzletben mondja a srac, hogy ezt csak huseggel kothetem, mondom gyikarc, ne nezz madarnak. Kuld ide az uzletvezetot+felhivjuk a vodafone-t es megkerdezzuk mit lehet es mit nem. Azonnal meg lett kotve. Ugye ezek legtobbje franchise uzlet es beprobalkoznak mindennel. Ha meg szemetkednek fel lehet oket nyomni a vodafonnal, ugy odavernek nekik hogy ihaj. Ha meg sok a gond elveszik toluk az engedelyt es bezarhatnak.

trec12 Oke, ezt nem is tudom igazibol miert neked irtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#42956) trec12 válasza Lauda (#42955) üzenetére


trec12
addikt

A telefonért írnak alá hűséget még mindig igen sokan. :O Amúgy nincs hűség esetünkben, nem is volt. :N Erre vigyázok. ;) Kamikazéban jó vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

(#42957) Varszegig válasza Bozek (#42952) üzenetére


Varszegig
veterán

Ezért mondom, hogy mindenkinek más a jó. Nekem 0 ft-os a bankszámla.

(#42958) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Van egy iPhone 6-om, 16 gigás, van rajta készülékbiztosítás, de a telefon már nem kapható. Ilyen esetben káresemény bekövetkeztekor (leesett, kijelző kicsit bánta) mi történik? Valahonnan még előszednek egy 6-ot, vagy az értékének megfelelő készüléket kapok?
(Eredetileg el akartam tüntetni a kérdést, mert megtaláltam a gyik-ben a választ rá, de érkezett válasz, szóval visszarakom.)

[ Szerkesztve ]

(#42959) mukibuci válasza Balazs_ (#42958) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

még 4S-t is találnak ilyenkor, nem kell félned, hogy mást kapsz vissza

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#42960) gabor9991 válasza Daffni2 (#42951) üzenetére


gabor9991
őstag

Szóval ez titkos, hogy van ilyen?

(#42961) arkone


arkone
aktív tag

Sziasztok!

Használ valaki otthon HUAWEI B315s-22 routert mobilnethez?

Az érdekelne, hogy mennyire stabil, van-e vele probléma. Torrentet mennyire bírja?

(#42962) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Úgy adódott hogy a másik szolgáltatónál lévő előfizetésem mellé újra aktiválnom kellett a vodafonos kártyás csomagomon az internetet. Kicsit sok lett a netem a vodafonos kártyámon így gondoltam ellövök pár megát speedtestre. Nagyon pozitívak a tapasztalataim, gyors és stabil a vodafone LTE hálózata. Bátran ajánlom mindenkinek, gyors, reszponzív, stabil, megbízható.
Volt benne kültéri, beltéri, reggeli, nap közbeni, esti teszt, teljesen rendben volt minden alkalommal.

A legutóbbi mérés szerint közel 40 megabit, nekem nagyon szimpatikus. Ez beltéri mérés volt. Érdekes, az up nem nagyon változik, általában 5 megabit körüli.

[ Szerkesztve ]

(#42963) karldergroße


karldergroße
senior tag

A hülyemagyarnak így is jó:

[link]

1GB reddel. Röhej.

(#42966) viktorhu válasza karldergroße (#42965) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem tudom, hogy egy fogyasztóvédelmi szervezet nem perelhetné-e be Magyarországot az EU bíróságon, mert a virtuális szolgáltatóknak hatósági árakon nyújtott belföldi roaming EU előírás, amit szerintem kizárólag Magyarország nem vett át az EU tagállamai közül. Ha megvannak a jogi feltételek ehhez (nem értek hozzá, nem olvastam utána), akkor talán ezzel lehetne elérni valamit.

Mondjuk sok évig tartana - valószínűleg kérni kellene a virtuális szolgáltatóként való bejegyzését, kérni a referencia-ajánlatokat a szolgáltatóktól, itthoni peres utat kijárni, utána menni EU szinte :( De már a belépésünkkor is kötelező volt, az meg több mint 10 éve, azóta már végig lehetett volna járni egy ilyen utat.

(#42969) Kornel


Kornel
veterán

Srácok.
Ügyfélmegtartot lehet valahogy kérni, egy telefonbeszélgetés erejéig?
Lassan lejár a hűség, szívesen beszélnék velük.
Asszony számát már hívták, mondta hívjanak engem, azóta is hívnak...

(#42971) Lauda válasza Kornel (#42969) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet, felhivod a vodafont es mondod, hogy le szeretned mondani az elofizetesedet es majd kapcsolnak egyet.

(#42974) gabor9991 válasza Kornel (#42969) üzenetére


gabor9991
őstag

Az még kevés, ha lassan lejár.Akkor még nem tudod felmondani a szerződést, így nem is fogsz olyan ügyfélmegtartó ajánlatot kapni, amilyet szeretnél, hiszen te még nem tudsz lelépni, így téged nem is kell megtartani. :D Maximum beszélgetnek veled és felkínálnak havi 30 perc hálón belüli beszélgetést hogy nyugodjon meg a lelked, mert kaptál azért valamit.
Amikor már tényleg lejárt a hűségidő, akkor szerintem jobban elhiszik, hogy fel akarod mondani, főleg, ha el is mondod nekik, hová viszed a számod és ott mennyi pénzért mit fogsz kapni.
Így van az asszonynak 255 perc és 2.5 GB adat a 3349 forintos csomagjában, de ez egy titkos csomag:D

(#42973) arkone

Csak megerősíteni tudom azt, amit tapasztaltál, dolgoztam én is németországban az anyacégünknél, ott minden esetben azzal fogadják a magyar kollégákat, hogy ez nem magyarország, itt nem kell annyit dolgozni, mert akkor velük szemben is ez lesz az elvárás :)

[ Szerkesztve ]

(#42976) Daffni2 válasza gabor9991 (#42974) üzenetére


Daffni2
addikt

Ha 3 hónapon belül jár le a hűsége,és jelzi,hogy bontani fog,ugyan olyan ajánlatot fog kapni,mintha már lejárt volna,nem kell fals információkat terjeszteni.

Nem titkos,de nem publikus,legyél már egy kicsit korrektebb. ;]

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#42983) zhata


zhata
senior tag

Ma minden további nélkül tudtam VOIP-pal telefonálni a Vodafone neten keresztül. Hozzáteszem, tökéletes hangminőséggel. :K Mi történhetett? :F

(#42984) Daffni2 válasza zhata (#42983) üzenetére


Daffni2
addikt

Miért? Nem értem a kérdést.

"Aki ad,az nyer"

(#42985) gabor9991 válasza Daffni2 (#42976) üzenetére


gabor9991
őstag

Dehogy kap, engem is felhívott az ügyfélmegtartó, hogy letelt a 21 hónap, vegyek új készüléket, mondtam neki, hogy köszönöm, nem szeretnék élni a lehetöséggel, ez után ajánlott pár száz forintos havidíj kedvezményt, ha szóban újra vállalok 2 év hűséget, telefon nélkül, olyan kiegészítéssel, hogy ez idö alatt vehetek készüléket és akkor a hűségidö megint újraindul.

Ehhez képest leîrtam, mit sikerült kialkudnom, amikor már nem volt hűségem.
Úgyhogy én is azt kérem, ne terjessz fals infót.Köszönöm.

(#42986) Daffni2 válasza gabor9991 (#42985) üzenetére


Daffni2
addikt

Csak neked azért elmagyarázom. :)

Ha felhívnak, hogy hosszabbíthatsz, az nem az ügyfélmegtartó csoport,mások is a lehetőségeik.
Ha te hívod az ügyfélszolgálatot,hogy bontani szeretnél ha lejár a hűséged,akkor kapcsolnak az ügyfélmegtartókhoz,akiknek szintén más,és bővebb lehetőségük van. :R

"Aki ad,az nyer"

(#42987) gabor9991 válasza Daffni2 (#42986) üzenetére


gabor9991
őstag

Na, ha ez tényleg így van, hogy a 21. hónap után bárki kérhet ügyfèlmegtartó ajánlatot, akkor ez egy remek hír, számomra még új is :)
Köszönöm, hogy.megosztottad ezt velünk. :R

(#42969) Kornel

Remélem sikerül valami jó tarifát kialkudnod :)
De te hívd öket, ne ök téged!

[ Szerkesztve ]

(#42988) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Sziasztok

Elveszett SIM kártya pótlása mibe kerül? Feltöltős a kártya.

Köszi

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#42989) Kornel válasza Daffni2 (#42986) üzenetére


Kornel
veterán

Köszönöm a tanácsokat!
Mit mondjak nekik, mire valtanék? :) (Más szolgáltató melyik csomagja?)
Sok net a fontos, max. 50 perc elég is lenne.

(#42990) gabor9991 válasza Kornel (#42989) üzenetére


gabor9991
őstag

Nézz át a flottás topikba és keress rà az euroquarttro vagy iqpro flottákra.Net ott van legjobb áron.

(#42991) Kornel válasza gabor9991 (#42990) üzenetére


Kornel
veterán

De van benne perc is?
Két kártya nem opció nekem :(

(#42992) Bozek válasza Ginkologic (#42988) üzenetére


Bozek
nagyúr

9.5. SIM-kártya cseréje
A SIM-kártya cseréjéért díjat, bruttó 7000 Ft számítunk fel, ha a kártya elveszett, ellopták, megrongálódott, vagy másikat kér, ha az eredeti még működik. Minden egyéb SIM-kártya csere díjmentes.

De ennyire nehéz megkeresni az ÁSZF-ben?

(#42993) Ginkologic válasza Bozek (#42992) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Annyira, hogy a tököm se tudta, hogy az áfsz-be kell keresni, google nem mondott sokat. Amúgy kösz az infót!

Daffni2 ugyanez van invitelnél is.

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#42994) gabor9991 válasza Kornel (#42991) üzenetére


gabor9991
őstag

Van, bár ez már nagyon off itt, de leírom, 40+40 perc beszéd mp. alapon + 4 GB net kijön havi 2500 alatt, a netet lassítják, ha elfogy 256/200 kbit/s-re.
Na, ha ezt elmondod az ügyfélmegtartónak, kíváncsi leszek mit ajánl, tedd már meg, hogy megosztod velem, ha kaptál valami ajánlatot erre.

(#42995) Kornel válasza gabor9991 (#42994) üzenetére


Kornel
veterán

Ennyi nekem bőven elég lenne, rákeresek.
:R
De azért holnap beszélek az ügyfélmegtartóval.

(#42996) LouiS22 válasza Bozek (#42992) üzenetére


LouiS22
veterán

Hülye kérdés lesz, de micro SIM nano SIM-re cserélése minek minősül? A kártya működik, ámde értelemszerűen nem fér bele az új telefonba (ami nem Vodafone-nál vásárolt). De ezért 7000 forintot felszámítani erőteljes pofátlanság lenne.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#42997) gabor9991 válasza Kornel (#42995) üzenetére


gabor9991
őstag

Remek, kíváncsian várom, hogyan reagálnak a kèrèsedre. :)
Remèlem te is kapsz, egy, az enyèmhez hasonlóan jó ajànlatot.

(#42998) Daffni2 válasza LouiS22 (#42996) üzenetére


Daffni2
addikt

Ilyen esetben díjmentes a csere.

"Aki ad,az nyer"

(#42999) mukibuci válasza Bozek (#42992) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

neked se sikerült, mert ez az előfizetésekre vonatkozik :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#43000) LouiS22 válasza Daffni2 (#42998) üzenetére


LouiS22
veterán

:R

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.