Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Ebit válasza Polllen (#5600) üzenetére


Ebit
addikt

Szerintem ezen kár elmélkedni, vitatkozni...gondolom, ez is urban legenda

Mi a baja motornak?

(#5602) Polllen válasza Ebit (#5601) üzenetére


Polllen
nagyúr

A régebbi francia autókat macerásabb szerelni, mint a velük egy korú más nemzet autóit. Általában német autókhoz szokták hasonlítani, hogy míg az utóbbin hozzá lehet férni a legtöbb dologhoz azonnal, addig egy renault-ban ez kevésbé kényelmes.

Amúgy sztem már így is túl beszéltük, nem bántom én a renault-kat, mivel nekem is az van, és felhasználói oldalról eddig nagyon jól muzsikált.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5603) rob210 válasza Polllen (#5602) üzenetére


rob210
Topikgazda

Hát azért én tudok neked olyan VW-t mondani ahol konkrétan kijelentette a szerlő már pedig ő ehhez nem nyúl hozzá, mert szeretné ha maradna bőr a kezén.
De ott van az idióta módon megtervezett hátsó kerék csapágy is.
Ha leveszed a fékek cseréje miatt a dobot lejön a csapágy is.
Miért kellett azt egybe építeni egyik autónál sincs egyben csak a VW-k nagy többségénél.
Ráadásul ennek köszönhetően az egyik leginkább meghibásodó alkatrésszé is vált.
Én a golfon 3 éva alatt 2 szer cseréltem.
És nem a csapágy vagy összeszerelés hibája a konstrukció szar.
Tehát minden autónál van jó és rossz tervezés minden autóban van jó és rossz dolog.
Ez csak annyi, hogy ki mit szeret kinek mi tetszik kinek mivel gyűlt meg a baja.

Én se mondom azt hogy a renault az isten itt is vannak hülyeségek az elektromos alkatrészek elég trék, de ennek ellenére kis odafigyeléssel simán szerethető például az én kis meganom is.

A golfot is szerettem félreértés ne essék, de az már nagyon öreg volt és azért a kényelme messze elmaradt ettől.

Amelett hogy az a kocsi a mai napig pöcc röff indul az új tulajnál és effektív 20 éves létére csak tankolni kell.

Renault power

(#5604) Polllen válasza rob210 (#5603) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem régi diesel jetta-m volt, lényegében golf az is... :DDD 23 éves volt, amikor megváltunk... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5605) Ebit válasza Polllen (#5602) üzenetére


Ebit
addikt

A régebbi francia autókat macerásabb szerelni, mint a velük egy korú más nemzet autóit

Gondolom, ezek sem a saját tapasztalataid.

(#5606) Polllen válasza Ebit (#5605) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nyilván, hiszen nem autószerelés a szakmám bár mint említettem éppen volt egy 20+s vw-m és most is van egy '96- éves twingo-m. 3-4 szerelővel volt eddig kapcsolatom, ebben 100%-ban egyetértettek. De látom ez nagyon böki a csőröd... :DDD

Amúgy a twingo-t is nyugodt szívvel tudnám ajánlani másoknak, egy két hülyeségétől eltekintve.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5607) Ebit válasza Polllen (#5606) üzenetére


Ebit
addikt

Nem bőki semmi a csörömet, mert nincs.

Egyszerúen értelmetlen megfelelő infok, felkészültség nélkül valamiről beszélni, és a konkrét kérdésekre nem válaszolni.

Ennyire megalapozottnak tartod a véleményüket vegyél az általuk javasolt márkát, bár lehet aktuálisan azt szidják.

(#5608) Polllen válasza Ebit (#5607) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Ennyire megalapozottnak tartod a véleményüket vegyél az általuk javasolt márkát, bár lehet aktuálisan azt szidják."

A következő autó kiválasztásánál a mostani szerelőm véleményét is ki fogom kérni, de majd a nekem tetsző típust fogom választani. A twingo-mnál sem szempont, hogy ki mit gondol róla, hiszen nekem kell, hogy megfeleljen.

Az urban legend eloszlatásához viszont nem kerültünk közelebb, igaz távolabb sem. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5609) Ebit válasza Polllen (#5608) üzenetére


Ebit
addikt

Az urban legend eloszlatásához viszont nem kerültünk közelebb, igaz távolabb sem. :)

Elolvasod az általad beirtakat, majd az én kérdésem , egyszerűsitve baj van a motorkával... mi a baj,,,, a válasz elmarad, igy keletkeznek ezek a történetek, .

A twingo-mnál sem szempont, hogy ki mit gondol róla, hiszen nekem kell, hogy megfeleljen.

A lényeg itt van,de azért a megalapozott átgondolt kiválasztás is fontos, majd ezután a személyes tapasztalatok.

(#5610) Polllen válasza Ebit (#5609) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én nem írtam, hogy baj van a motorkával... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5611) mycso válasza AMD Power (#5588) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Hát érdekes... én most megnéztem a fridcar és a bárdi honlapján is golf4 1.9tdi vs megane 2 1.9dci (2006) alaktrészeket, fék/futómű/vezérlés így gyorsba egy-kettőt. Általában hasonlóak az árak vagy 10-20% difi van egyszer az egyik másszor a másik márka javára, mondhatni kb. ugyan azon árakon vannak hozzájuk alkatrészek.
Ahogy ismerősöktől hallok árakat, nagyjából hasonló évjáratú asztrákba is hasonlóak az alkatrészárak....amibe sokkal olcsóbbak tényszerűen azok a suzukik, viszont az meg ezekkel nem egy kategória.

Ebit: pedig így van, 10 szerelőből 9-nek nem természetes a mosoly az arcán amikor közlöd velük, hogy francia autót viszel hozzá. Nagyon sok hülye felesleges megoldás van a franciákban pl.: egy apró 5perces melóhoz szét kell bontani a fél autót 1.5 nap alatt....és ilyenre rengeteg példa van/volt. Ami biztos, hogy ebben kezdenek felzárkózni a német stb. autók is, mert a mostaniaknál szintén ilyen okosságok vannak.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5612) AMD Power válasza mycso (#5611) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem nekem megint valami egyszerű szívódízelt kéne vennem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5613) Ebit válasza mycso (#5611) üzenetére


Ebit
addikt

10 szerelőből 9-nek nem természetes a mosoly az arcán amikor közlöd velük, hogy francia autót viszel hozzá. Nagyon sok hülye felesleges megoldás van a franciákban pl.: egy apró 5perces melóhoz szét kell bontani a fél autót 1.5 nap alatt....és ilyenre rengeteg példa van/volt

Maradjunk annyiban, ha te ismered 10 szerelő véleményét akkor rosszul választottál, és ha a gyakorlatba is foglalkoznál a témával,több tipussal, akkor egyértelmű lenne,hogy a leirtak bizonyos hibák esetében szinte minden autóra igazak.

"Az autót szerelő"tudásbázisa" állandó kiadást jelent (modellspecifikus célszerszámok, adatbázisok, diagnosztikai szoftverek frissítése, rendszeres műszaki tréningje, problémamegoldó központok elérése). Béla bá' valamikor elvégezte az autószerelőit, azóta autodidakta módon, gyakran a kuncsaftok autóin képzi magát. A féltengelylehúzó hülyeség, lejön az pajszerrel és kalapáccsal is."

A lényeg amit korábban is irtam a felkészültség,amit egy univerzális műhelyben nem igazán talál meg az ember, persze lehetnek jófej -haver szerelők,de a történek inkább arról szól, hogy a hibás autót a gyári metodusnak megfelelően megjavitsák, reális árakon.

(#5614) AMD Power


AMD Power
titán

Most értem haza a Meteorból... megnézték a kuplungot. A szakvélemény kb egy óra és megvan.... Azzal majd verhetem az asztalt a szerelőknél mert szerelésből adódóan lett hibás a kuplung!! :((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5615) rob210 válasza AMD Power (#5614) üzenetére


rob210
Topikgazda

Úgy látom te nagyon megjártad itt a végére a kocsival:(

Renault power

(#5616) AMD Power válasza rob210 (#5615) üzenetére


AMD Power
titán

Áhh ne is mond...! De úgy néz ki ,hogy most délután elviszik a kocsit. Arról nem is beszélve ,hogy elkezdett egy pár napja vízpumpából folyni a hűtővíz. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5617) mycso válasza Ebit (#5613) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Picit elbeszélünk egymás mellett, de nem baj... :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5618) AMD Power válasza AMD Power (#5616) üzenetére


AMD Power
titán

El is vitték.. :) :O

Egyik szemem ilyen mások meg olyan.... Szar érzés de megkönnyebbültem is egy kicsit.

190e lett belőle. Úgy ,hogy ő fizeti az eredetvizsgát, nálam maradt a két "új" nyári gumi lemezfelnin és persze az új aksim is maradt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5619) rob210 válasza AMD Power (#5618) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ez engem lehet érdekel.
Gondolom az új kocsid úgy sem 13"-os lesz.
Már ha a gyári felnik vannak:)

:B :K

Renault power

(#5620) AMD Power válasza rob210 (#5619) üzenetére


AMD Power
titán

Nem hiszem ,hogy 13" lesz. Kormoran Impulser 165/70 R13. Nagyon jó kis gumik. Szinte újak. Fekete lemezfelnin vannak. Ha jól tudom Kango felniken.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5621) Ebit válasza mycso (#5617) üzenetére


Ebit
addikt

Azért gond, mert nem sikerült egy tévhitet megcáfolni.

(#5622) mycso válasza Ebit (#5621) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Erről beszélek....szerinted tévhit, szerintem meg nem.

Te szerinted csak is a te véleményed a mérvadó és a helyes az enyém nem, így felesleges erről beszélgetnünk, mert csak elbeszélünk egymás mellett. Én erre értettem. :R

(egyébként ma ismét szembesültem az általam fentebb leírtakkal egy szimpla futóműállítás során --> én nem, nem balfasz aki csinálta és igen jól felszerelt a műhelye és meg is csinált mindent rendben, csak amikor mondtam az autó típusát nem fogadta felhőtlen örömmel)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5623) Ebit válasza mycso (#5622) üzenetére


Ebit
addikt

elbeszélünk egymás mellett.

Valóban igy van ez feltehetően az eltérő életkor-tapasztalat, és mentalitás miatt van.

én nem, nem balfasz aki csinálta és igen jól felszerelt a műhelye és meg is csinált mindent rendben, csak amikor mondtam az autó típusát nem fogadta felhőtlen örömmel)

Gondolod ird meg a műhely cimét. ;)

(#5624) mycso válasza Ebit (#5623) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Valóban igy van ez feltehetően az eltérő életkor-tapasztalat, és mentalitás miatt van.

Most már kíváncsivá teszel, hogy ez hogyan is jön ide???

Attól, hogy Te esetleg idősebbnek/tapasztaltabbnak/stb. tartod magad még mindíg nem magyarázza, hogy miért is lenne neked igazad....engem csak ennyi zavar, hogy hajtod a saját véleményed és amit más mond az a vélemény hülyeség/nem létezik.

Mind1 fejezzük itt be, mert nem ide való meg nincs is értelme...úgy is majd írsz valami frappánsat, ami szerinted a te "igazadat bizonyítja".

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5625) Ebit válasza mycso (#5624) üzenetére


Ebit
addikt

engem csak ennyi zavar, hogy hajtod a saját véleményed és amit más mond az a vélemény hülyeség/nem létezik.

Érdemes elolvasni mit irtam, valamint a többiek kapcsolodó hozzászólásait.

Tényleg nem érdemes folytatni.

(#5626) rob210 válasza mycso (#5624) üzenetére


rob210
Topikgazda

Hát azért egy dologban legyél biztos.
A szerelők szeretik a francia autókat.
Ugyanis jó sok pénzt tudnak lehúzni azokról az emberekről akik nem értenek a kocsikhoz.
Nekem 2 barátom van aki autószerelő és mind a kettő szemrebbenés nélkül mondta, hogy imádja a renault, citroen, peugeot - okat, mert 10.000.- többet el lehet ugyan azért a munkáért kérni.

Pedig semmivel nem nehezebb szerelni mint mondjuk egy VW-t.
Mindegyik azt mondta a francia autóknál egy bibi van, az a rohadt torx csavar, de ha azokat egyszer kicseréli benne az ember utána semmi extra.

A Peugeot kifejezetten siker termék náluk, mert azokban nagyon sok a meghibásodás.
Ez az ő tapasztalatuk. :R
De megegyezik az én tapasztalatommal és véleményemmel.

Renault power

(#5627) rob210


rob210
Topikgazda

Na megyek műszerfal világítást cserélni jó kis móka lesz:)

Renault power

(#5628) rob210 válasza rob210 (#5627) üzenetére


rob210
Topikgazda

:Y :W :Y

Gyerekek leesett az állam.
Az egy dolog, hogy kicseréltem az izzókat és nagyon szépen pislog most mindegyik lámpám.:)

De mekkora felfedezést tettem.
Kérem szépen az én kocsimban fűthető ülések vannak. :Y
Be is van vezetékelve, megy is a csati a padlólemezre.
A kérdés csak az vajon hol kapcsolható?
Mert kapcsolót azt nem találtam hozzá.

Renault power

(#5629) mycso válasza rob210 (#5628) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Biztos, hogy az ülésfűtés lesz az???

Az enyémbe még mondjuk nem néztem tüzetesebben (csak a légzsák madzagját láttam valahol az ülés alatt), de fateromék '2000-es megane-jában az övfeszítő és a légzsák madzagja ami a "padlóból az ülésbe megy".

más: vannak ezek a "hyper izzók" tungsram megalight, osram nightbreaker, stb. amik elvileg húde jól világítanak...nos, nekem az utóbbi volt, de a balos kiégett így visszaraktam a gyári hella izzót, hát az osramot se fehérebbnek, se erősebbnek nem mondanám, pedig amikor annó átcseréltem jobbnak tűnt...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5630) AMD Power


AMD Power
titán

Renault Thalia néztem.. 1.5dCi van már 8-900e körül 2003-2004 példányok! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5631) Ebit válasza AMD Power (#5630) üzenetére


Ebit
addikt

Állapotfelmérés nélkül, ne vásárold meg, érdemes lenne megnézni az üzemanyagrendszert, főleg a tanknál. esetleg egy résolaj mennyiséget vizsgálni., és a 65 Le motort keresd.

(#5632) rob210 válasza AMD Power (#5630) üzenetére


rob210
Topikgazda

A thalia nagyon jó autó de én nem biztos, hogy thaliát vennék az meg biztos hogy dieselt soha nem vennék:)

Én diesel ellenes vagyok.
Nem tehetek róla a környékemen túl sok diesel autó ment tönkre meg szarakodik folyamatosan:(

Renault power

(#5633) rob210 válasza mycso (#5629) üzenetére


rob210
Topikgazda

Kicsit utána olvastam.
Állítólag ez egy multi csatlakozó, felszereltségtől függően van benne ülésfűtés, nyomásérzékelő és légzsák.
Szóval most nyomozhatok, hogy az ülésben benne van-e a fűtőszál vagy sem.
Ha benne van akkor bemókolom valahogy az tuti.
Vagy veszek majd egy olyan ülést ahol csak rá kell kötni egy kapcsolót.
Úgy is olyat szeretnék, ahol állítható a magasság.
Mert az enyém sajnos a merev sínes.
:R

Renault power

(#5634) AMD Power válasza rob210 (#5632) üzenetére


AMD Power
titán

Ertem en mire gondolsz. De nekem a 8l fogy varosban mar sok lenne mondjuk a jelenlegi benzin arak mellett. 6l meg beleferne. Ezert is neztem mar 1.2 szekereket is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5635) Polllen válasza AMD Power (#5634) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egy diesel után egy 1.2 "szekér" nagyobb kasznival lehet fura lesz elsőre, de megszokható. Főleg városban.

( Mondjuk én pont diesel párti vagyok.)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5636) AMD Power válasza Polllen (#5635) üzenetére


AMD Power
titán

Ha tényleg el lehet járni valami 1.2 Clio, Fabiaval mondjuk. Akkor az még érdekelne is... Bár a Clio kétlem ,hogy elmenne annyival mert a Fabia V3-s.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5637) Polllen válasza AMD Power (#5636) üzenetére


Polllen
nagyúr

Simán lehet velük közlekedni, csak ne 1.2-s kombit nézz a Fábiából se :DDD
A twingo pl 4 fejenként 1 mázsás emberrel, némi felszereléssel felvértezve is nagyon szépen ment. :DDD

Sztem amúgy 50-60 lóerős mindkettő kb és a skoda talán még nehezebb is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5638) rob210 válasza AMD Power (#5636) üzenetére


rob210
Topikgazda

Nekem a nyári fogyasztásom 6.2 liter volt az 1.6-os golf II-vel ami 20-éves.
A mostani megane 1.4 pedig tuti, hogy el fog menni 6-literből.

Ennek egy egyszerű eszköz az okozója, de ezt majd elküldöm mindjárt privátban.
:R

Renault power

(#5639) sNORh válasza AMD Power (#5634) üzenetére


sNORh
addikt

Nekem 1.2-es Clio 2006-os most 10L eszik, talán még 11-et is.. :W Nekem is sok, főleg hogy előtte Opel Astra volt ami 4-5 Litert evett.. 2-3k-ból eljártam munkahelyemre egy hónapig, mostmeg 5k-ból elmegyek 1,5-2 hétig..

rob210 nekem is jöhet a zsírégető fogyasztószer.. ;]

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5640) AMD Power válasza sNORh (#5639) üzenetére


AMD Power
titán

Jézus.... ott valami nagy gáz van. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5641) sNORh válasza AMD Power (#5640) üzenetére


sNORh
addikt

van is mert hengerfejes is.. csak még húrom kicsit, mert nem gázos még nagyon, és most vettem, majd jövhónapban már lesz rá pénzem megcsináltatni.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5642) AMD Power válasza sNORh (#5641) üzenetére


AMD Power
titán

Most vetted? És az előző tulajtól nem kérdezted meg ,hogy ezt miért felejtette el mondani?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5643) sNORh válasza AMD Power (#5642) üzenetére


sNORh
addikt

kereskedés... :o autóbeszámítással, meghát hiába verném a nyálam utólag, vissza nemkapok pénzt úgysem, attól meg hogy bemegyek pampogni, elmegy a fülük melett, következő vásárlónak megint előadják majd az ászt, a belül szar, kivül csilivili kocsira.. férgek ezek, tuti kövibe kéztől veszem, nem kereskedőtő..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5644) rob210 válasza sNORh (#5643) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ácsi!!!!!!

Olvass visszább!

Én is kereskedésből vettem a kocsit, beszámított autó volt.
Ha elmész egy független szervízbe állapotfelmérésre és azok adnak egy igazolást, akkor azzal a fogyasztó védelemnél fel lehet jelenteni a kereskedőt.
Ugyanis sokan nem tudják, hogy a használt autót ha kereskedőtől veszed jár rá a legrosszabb esetben is 6 hónap azaz fél év szavatossági idő van.

Én ugyan így jártam nekem a termosztát hibát hallgatta el a kereskedő, meg a féltengely csuklókét.
Szépen felmérettem odamentem megmondtam neki mit tud felajánlani megcsinál(tat)ják ők vagy én csináltassam meg és kifizetik?

A vége az lett, hogy felajánlottak egy szett téli gumit megvették nekem a termosztátot és a hátsó ajtó teleszkópokat is kicserélték.
Ezek voltak amiket tudtam, hogy cserélni kell.
Összegben még jobban is jártam mert 28.000.- megvolt a javítás, a téligumi szett meg jóval drágább.

Szóval ha nem is ezt csinálják meg de ajánljanak fel valami kárpótlást.
Keményen kell cigánykodni te is pénzből élsz.
Ha nekiállnak keménykedni hagyd ott őket mond meg semmi gond majd a bíróságon találkozunk.
Azonnal hangnemet fognak váltani.
Ha látják, hogy biztos vagy a dolgodban, és jól felkészültél engedni fognak.
:R

Renault power

(#5645) rob210 válasza sNORh (#5639) üzenetére


rob210
Topikgazda

Azért annyi hozzá tartozik, hogy engem az az opel astra ami 4-5 litert eszik nagyon érdekelne.
Az összes Opelos ismerősöm pont a fogyasztásra panaszkodik 9L-alatt nem áll meg egyiknek sem.
:(

Renault power

(#5646) sNORh válasza rob210 (#5645) üzenetére


sNORh
addikt

bocsi Diesel azt kifelejtettem, a lényeg hgy annyit evett, és most szarul esik benzinből (drágább is) dupláját tankolni.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5647) benvolio válasza sNORh (#5646) üzenetére


benvolio
őstag

Hát ha így megy felfele a benzin ár, én lehet kipróbálom az E85-t. Legalábbis keverve.

(#5648) sNORh válasza benvolio (#5647) üzenetére


sNORh
addikt

munkatársam most mondta hogy ő meg elgázosítja a kocsiját ha így folytatódik az áremelkedés, és már kért árajánlatot, 200 lenne, de ez már pöpec rendszer, pótkerék helyén a tartály, automata átkapcsolás 2000ford felett gázra.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5649) AMD Power válasza benvolio (#5647) üzenetére


AMD Power
titán

Melyik az olcsóbb: dízel, etanol vagy LPG?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5650) benvolio válasza AMD Power (#5649) üzenetére


benvolio
őstag

Nálam dízel alapból kilőve, én benzines párti vagyok. LPG-t csak ha fiatal kocsim lenne akkor szereltetném bele, talán. Marad az etanol kísérletezgetni, átalakítás nélkül keverve, de csak nyáron.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.