Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) rob210 válasza biker (#5050) üzenetére


rob210
Topikgazda

:Y Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem akarlak bántani, de ezek szerint te egyáltalán nem értesz a kocsikhoz. :Y
Akku 55Ah 16900.-
Olaj 7500 Elf minősített renault olaj.
Vezérműszíj szett 16500.-
vízpumpa 11000.-
Gyertyasor ezen mit értesz???
Vízgomba 4950.-
Termosztát 3200.-
FHP: 11450 és ez nem a sagyem:)
A leömlő valóban 30.000.- körül mozog, de ha csináltatod ez is meg van 21.000.-
Az FHP-t pedig ne cseréltesd tisztítsd.
:R

Renault power

(#5052) ABE válasza biker (#5050) üzenetére


ABE
őstag

A vízgomba+termosztátot kivéve nekem nem tűnik gázosnak a lista, tulajdonképpen az induláskor felmerülő költségek minden autónál jöttek volna, de az akku, fék, olaj, futómű alkatrészei természetes elhasználódás miatt cserélődtek, gondolom én. Az FHP jeladó gond gyanús nekem, mert ilyen hamar egymás után nem lenne szabad előjönnie, talán más hiba van ott? Amúgy ha már egyszer cserélték új darabra, akkor a tisztítás tuti segít rajta most. Ha viszont anno használt darab került bele, akkor nem csoda, ha megint hibázik.

Egyébként a kérdésedre a válasz: nem is a 12 év, hanem a futásteljesítmény, az eddigi használat módja és az állapot a meghatározó, ha valós a km óra állás, akkor nem sok a havi 3e.

[ Szerkesztve ]

(#5053) biker válasza rob210 (#5051) üzenetére


biker
nagyúr

[selfmod... sorry...]

a leömlő körbetört, és Y-ban elágazva, nem javítható.

a vízgomba + hőfok érzékelő mellé kellett egy fedél, mert elrepedt, és gondolom nem isten teremtette bele, hanem belerakta a szerelő, és ő is pénzért dolgozik.

a vez.szíj+vízpumpa készlet cserével együtt mennyi? vagy ez is belemegy magától?
ja, ehhez kellett feszítő is.

gyertyasor szerintem 4db gyertyát jelent.

fhp 12 volt, igen, +5k a csere, km jeladó is hasonló árban

féktárcsa elvileg 16k/db, betétek 4db 12k ha jól tudom

akkuból 2x tettek bele 14 ezres szart, minddel 2 hét után baj volt, most egy 24ezres van benne, ezzel legalább nincs gond. jöttek a gondok rendesen, itt vergődtem, akkucsere után 3-4 nap állás után alig indult a kocsi, már generátort cseréltünk, meg töltő elektronikát, aztán akut, aztán bemérettem az akkukat, meg a generátort, és kijött, mind2 "új" fasza akku szar, 600A indító helyett jó ha 450-et tud 1 hetesen, a generátor meg 80A helyett 95A-t tud, töltés 100%, így visszakerült, akku is a gazdának, ezzel érdekes, semmi gond soha.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5054) rob210 válasza biker (#5053) üzenetére


rob210
Topikgazda

Úgy látom nem értettél meg és támadsz, pedig nem bántásból mondtam.
De ha 4db gyertyát meg egy felső holtponti jeladót nem tudsz kicserélni, ekkor meg is értem, hogy ennyiben van az autó neked.

Én magam szerelek minden hibát, munkadíjat ezért nem számoltam fel.
Nem szeretem a szerelőket, mert csak a lehúzásból élnek.
Lásd FHP jeladó 5K csere.......
2 csavar 3 perces munka.
Ha tisztítod akkor 30 perces munka de nem kerül semmibe.

Na mindegy bocsánat, hogy segíteni akartam.............. :R
Csak akkor ne ríj, hogy ennyibe kerül az autó.
Ha veszel egy vadonat új autót a kopó alkatrészeket abban is ki kell cserélned és azt szakszervízben kell végeztetned, ha akarsz garanciát, az meg arany áron megy.

Akinek autója van annak költeni kell rá.
Az hogy nálad ennyi hiba előjött a gondos előző gazda hibája.
:R

Renault power

(#5055) KrAt válasza rob210 (#5054) üzenetére


KrAt
veterán

Nem az időt, a szakértelmet kell megfizetni :) Te (és, én is) könnyen beszélünk, mert ha vmi elromlik, megcsináljuk. Értünk hozzá. Viszont amihez meg biker ért, lehet, hogy mi néznénk úgy, hogy "miatökömrőlbeszél???" :) Szal sztem helytelen anyagárból nézni, és ha vki nem ért hozzá, akkor lenézni :)
Ezért vannak a szerelők, jók, rosszak, hogy megcsinálják. Én jártam már többféle szerelőnél, kezdve a sarki kis autósmestertől a nagy Opel márkaszervizig, és mindenhol volt jó, és rossz. Apu Astráját is márkaszervizbe hordjuk, holott 11 éves, nade éééés? Lehet mondani, hogy mekkora idióták vagyunk. Igen, de ott kapunk a minőségi munkára garit, odavittük a kocsit reggel, délután szóltak, hogy helló, gyertek a kocsiért, készvan. Micsoda? Dehát ki kellett cserélni a fél elejét.. (vezérlés, szimmering, toronycsapágy, stbstb..) Csak nekiugrott pár szerelő, és megcsinálták. Aztán szóltak, hogy itt meg itt ez és ez a baj, a fényszóró nem jól világít, állítottak rajta, ezaz ígymegúgy.. Igen, lehet, hogy ott hagytunk párezerrel többet munkadíjra, de nincs az, hogy szar maradt..
Mert én jártam úgy, hogy kopogott picit hidrotőkésen a Kadettom. Elvittük a szaki szerelőhöz (ez pár éve volt, akkor még nem én szereltem), sarki szerelő, hogy miez.. Aztmondja hidrotőke. Ok, mi legyen? kell 8 tőke, 8 himba, de akkor már cseréljünk tengelyt is, tömítés, olaj, stbstb.. Ok, menjen.. Pár nap múlva kész (mert ugye ha jön protekciós autó, az előremegy) és mennyi? 70k.. Hetvenezer???? Nembaj, ha jólett, akkor megéri.. Beindítottam, majdnem elsírtam magam.. Hogy a... Azt mondja a szaki, mégse ez a baj, vmi más kopog, de mostmár legalább 3x-os hanggal.. Tehát jobb nem lett, sőt, de azért -70k..
Ellenben sok kis hibát megcsinált vicces pénzekért.. Megérte, tökjó volt..

Szal mindennek van pozitív és negatív oldala, nem minden szerelő automatikusan köcsög :)

[ Szerkesztve ]

(#5056) rob210


rob210
Topikgazda

Na jól van úgy látom ez kezd rossz irányba elmenni.
Direkt írtam, hogy nem bántásból írom, lenézni pedig soha senkit nem szoktam.
Én se vagyok autó szerelő, de amihez lehet leírást találni, azt meg tudom csinálni.
Ezekhez az autókhoz, pedig szinte minden fent van a neten.
:R

Renault power

(#5057) Ebit válasza rob210 (#5056) üzenetére


Ebit
addikt

A leirás a dolgok egyik fele,de nagyon sok mindenhez szükséges célszerszám, és
gyakorlat , ezenkivül akna, vagy csápos emelő.

(#5058) biker válasza rob210 (#5054) üzenetére


biker
nagyúr

kicsit ideges voltam tegnap, de úgy látom a selfmod ellenére is átment amit írtam, elnézést.

sajnos ha már tudod, mi a baj, persze, 5 perc, de amikor azt tudod, hogy néha nem indul, de ha elindul, akkor jó, akkor ki kell deríteni a hibát.
egy órát ott álltak rajta, computer, miegymás, nem drága az 5k érte.

és igen, utcán pokróccal magam alatt nem fekszek kocsi alá. inkább elviszem.
vezérműszíjat se cserélek, mert kicsit drága a szelep készlet, ha elb..om.
fékbetétet régen cseréltem, meg tárcsát a C15-ön, mert az akkori főnök, aki adta az autót, az nem vitte sehova, de ekkor a napi munka az volt, cseréljük ki. kicseréltük.

ha ma nekiállok ezt csinálni, akkor az aznapi munkámat nem végzi el senki.

én inkább ilyeneket javítok
ebből a sorból kijön úgy 6db új scenic :D
de hiába értek ehhze, ha ahhoz meg nem, meg értek a preciziós bicikli váltókhoz és racsnikhoz is, ez van :)

ja, igen, jeladóhoz nem tudok lehajolni, mert műtötték a gerincemet, hajolva nem tudok szerelni, csak egyenesen, pl guggolva, térdelve, állva

peace :R

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5059) AMD Power válasza KrAt (#5055) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam is ez a baj ,hogy tök analfabéta vagyok minden ilyesmihez. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5060) biker válasza KrAt (#5055) üzenetére


biker
nagyúr

ja igen, kopogás...

nekem is kopogott: hidrotőke, 8db, szelepszár, persely, 70-80 lesz

egy b+-el el balra

másik: neeem, nem hidrotőkés, korongos hézagolós, 40ezer a készlet.

b+

ez a mostani szerelő, mondom csináld meg, mert traktorral nem járok
egy óra múlva: kész, vidd, 6000Ft
WTF? :Y
hát kérem szépen csavaros szelephézagállítós, nem hidrotőkés és nem korongos. :)

---

más, értek a mosógéphez is, mégis multkor úgy jártam, persze vasárnap, hogy "megvan hol ereszt, itt", és persze levettem a rugós bilincset, aminek letört a nyaka, és nincs ekkora bilincsem, goto OBI, vasárnap 16 órakor.

ok, de ha szétkapom a kocsit, és egy rozsdás csavar eltörik, és pont olyan nincs a 100kgnyi csavarosomban, akkor mivel megyek hova?
pl a gömbcsukló csere is fél óra, de hol állítok futóművet?
a scenicből a generátor csak féltengely kivétellel jön ki, megint állítás.

ezek a szívások!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5061) uborka3 válasza biker (#5060) üzenetére


uborka3
tag

ha kihúzzák a féltengelyt, akkor mit állít?

egyébként igazad van, idősebb autóknál javítás közben bármi előfordulhat...

(#5062) rob210


rob210
Topikgazda

NA jól van én meg sem szólalok le lettem cseszve :B :R

Renault power

(#5063) benvolio válasza rob210 (#5062) üzenetére


benvolio
őstag

Nyugi nekem is volt hasonló hsz-m, és azutáni válaszból értettem meg, hogy valakinek tényleg szükséges pl. akár egy gyertya cserére szervizbe menni. Igy persze, hogy annyi amennyi a fenntartási költsége a kocsijának pláne ha rásózzák a drágább alkatrészeket. De ez akkor bármely típusnál fennáll.
Más: A kopó alkatrészek kötelező cseréje nem hiba, csak az ami azon túl jelentkezik. Onnantól számít az, hogy mennyi a költsége a javításoknak /anyag, munkadíj/ és vehetjük alapul ahhoz, hogy ez sok vagy kevés, valamint a hiba jellegét, hogy most "mennyire sz@r" a kocsi. Valamint csak úgy viszem szerelőhöz ha végig láthatom mit csinál. Pl. egy olaj cserét se bíznék látatlanba senkire /hallottam már ezt azt/, de hálistennek ez is megy nekem. :D

(#5064) biker válasza uborka3 (#5061) üzenetére


biker
nagyúr

ha kihúzzák a féltengelyt, akkor mit állít?
ezt nem értem... a keréknél szétkötötte az egyik csuklónál, majd ösze, azt mondta, ez után kell állítani.
Miért, nem kelene? ez a korábbi szerelő volt még, jópár dolgot rámvert :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5065) rob210 válasza biker (#5064) üzenetére


rob210
Topikgazda

ha kihúzza a féltengelyt nem állítja el a futóművet.
HA kihúzza a féltengelyt és még a külső féltengely csuklót is megbontja az meg azt jelent valami igen komoly csere volt az autó elejében.
Na ha a külső féltengely csuklót bontja az azt jelenti. hogy kell állítani a futóművet , mert akkor elmegy a kerékösszetartásod.

Renault power

(#5066) biker válasza rob210 (#5065) üzenetére


biker
nagyúr

azt hiszem, a külső csuklónál bontotta, mert akkor fért hozzá, különben beakadt a generátor.
de hogy miért nem húzta csak ki, ez jó kérdés...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5067) mycso


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Hali, egy ideje nálam előről (főleg erősebb/gyorsabb) bal kanyarnál valami kissé mély morgó, talán ráfogható, hogy lágyan kopogó hangot hallok (de inkább zúgó-morgó), így látatlanba ismerős valakinek ilyen féle probléma???

Illetve írtam pár hete, hogy a hűtőventilátor random beindul víz hőfoktól függetlenül (hidegen/melegen akár az autó beindítása után egyből, stb. ..) ez hőgomba probléma lehet vagy valami komolyabb???

Majd szerelőhöz készülök, mert január-február körül vizsgáztatnom kell, de addig nem akartam elvinni külön, illetve majd egy hátsó fék cserém is lesz, illetve főtengely szíjtárcsát kellne cseréltetnem, ezzel már nyár elején megbíztattak, csak hát pont az én autómhoz nincs utángyártott amik12-17k körül mozog, csak gyári valami 50-60k körül...ezeket meg mind majd december-január körül akartam megcsináltatni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5068) rob210 válasza mycso (#5067) üzenetére


rob210
Topikgazda

szia.
A morgó hang az kérlek a kerékcsapágyad lesz.
Mivel kanyarban nagyobb terhelést kap ezért hangosabban morog.
Még egy jó hónap aktív használat mellett kevesebb és egyenesen menetnél is morogni fog.
Aztán eltörik és megáll a kocsi.
De azért az odébb van.
Ha óvatosan közlekedsz a kocsival, akkor kibírja februárig.
De az tényleg ésszel történő vezetést jelent.

Olyan nincs hogy nincs ékszíjtárcsa egy kocsihoz.
Bontóban nem próbáltad?
Egyáltalán miért kell a szíjtárcsádat cserélni?

A ventillátornál próbáld ki, hogy bontod a csatlakozóját befujkálod WD40-el öszenyomod széthúzod párszor.
Kontakt hiba is lehet, bár én is inkább a meghülyült hőgombára gyanakszom.

Renault power

(#5069) dovitt válasza rob210 (#5068) üzenetére


dovitt
csendes tag

A főtengely szíjtárcsa erősen kopogni szokott.
A közepe gumi.

[ Szerkesztve ]

(#5070) mycso válasza rob210 (#5068) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Köszi, gondoltam a hangjából, hogy valami csapágy féleség csak passzoltam, hogy hol és melyik...lehet valamikor elszaladok a szerelőmhöz.

Ékszíjtárcsa van, mint írtam csak gyári és horror áron. (nyáron amikor cseréltetni akartam, 2-t rendelt a fridcar és 5-öt a bárdi --> egyik sem volt jó, ez után mondták, hogy csak gyári van....).
Pesten találtam egyet, ami elvileg jó az enyémhez, csak ott is az eladó azt mondta, hogy vigyem fel az enyémet, hogy tutira menjünk --> na itt kezdődnek a problémák...majd egyszer ha járok pesten akkor felkeresem.
Aszondják az enyémre, hogy a belső részén a gumi kezd elválni és ha leválik teljesen akkor össze-vissza fog ott ütni mindent, pl klímacsövet szétveri ilyenek...
(nagyon sok kilóméter van már benne...)
Közben megvan, Vele beszéltem telefonon, azt mondta van neki többféle is, ami ott a képem van az enyém kopp ugyan ez, csak látatlanba azért mégsem veszek semmit...

A ventilátornál ezt a fajta megoldást meglesem, hátha csak valami kontakt --> egyébként nyáron jól működött, amióta bejött ez az őszi idő azóta ilyen vicces...

mod: dovitt: még hangja nincsen, annyira még nem ment szét, de azt nem is nagyon akarnám megvárni..

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5071) rob210 válasza mycso (#5070) üzenetére


rob210
Topikgazda

A kerékcsapágy kiderítése mérhetetlenül egyszerű.
Ha tempós íves kanyarba belemész mondjuk 50-60al.
Jobbra kanyarodsz bal oldalra esik a terhelés ha zúg a bal csapágyad halott.
Balra kanyarodsz jobb oldalra esik a terhelés ha zúg a jobb csapágyad halott.

Egyébként ha megemelőzöd a kocsit akkor is meghallgathatod, üresben megtekered a kereket ahol enyhe surlódó hang lesz ott rossz a csapágy. Csak terheletlenül nem lesz olyan hangos.
:R

Renault power

(#5072) Ebit válasza rob210 (#5065) üzenetére


Ebit
addikt

Na ha a külső féltengely csuklót bontja az azt jelenti. hogy kell állítani a futóművet , mert akkor elmegy a kerékösszetartásod.

A féltengelynek, semmi köze nincs a kerék összetartáshoz, azért a kormány- összekötö rudazat a felelős,ezt lehet, és kell állitani.

(#5073) rob210 válasza Ebit (#5072) üzenetére


rob210
Topikgazda

A féltengelynek nincs, de ha a féltengelycsuklót cseréli, akkor ahhoz bontja az on az oldalon az egészet és ugyan oda nem fogja tudni visszatekergetni a dolgokat(van ott elég sok minden.) szóval én nem a féltengelyt írtam, hanem a féltengely csukló csere esetén.

Renault power

(#5074) rob210 válasza dovitt (#5069) üzenetére


rob210
Topikgazda

A főtengely szíjtárcsa mindegyiknél gumi perselyes, vagy csak a dieseleknél?

Ebben nem vagyok képben, mert ez renault specialitás.
Legalábbis amit eddig szereltünk láttam autót ott fix volt a tárcsa tengely kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#5075) rob210 válasza Ebit (#5072) üzenetére


rob210
Topikgazda

Nekem legalábbis csak úgy jött ki, hogy mindent lekaptak a srácok.
Alig bírtuk így is leszedni.
Összerakni már ment minden frankón, csak gondolom az idő vas foga miatt összeértek a dolgok.
Utána futóműves most rendben van az eleje.
:R

Renault power

(#5076) dovitt válasza rob210 (#5075) üzenetére


dovitt
csendes tag

Ha kiveszed a féltengelyt, alul kiütöd, kihúzod a gömbcsuklót azt ugyanoda fogod visszarakni.
Nem szoktak állitani ilyenkor.

(#5077) rob210


rob210
Topikgazda

Oké nem szoktak nekem kellett:D
:R
Nem tudom jobban elmondani, hogy miért kellett.
:R

Renault power

(#5078) dovitt válasza rob210 (#5077) üzenetére


dovitt
csendes tag

Rendben . Váltsunk témát.
Olajprojekt hogy áll?

(#5079) biker


biker
nagyúr

aztaq...
most hívott a szerelő, összeszámolta.

- téligumi szett csere, centírozás, tárolás a nyárira
- olaj+olajszűrő csere
- levegő+pollenszűrő csere
- első 2 féktárcsa+fékbetét csere
- fékcső első kettő csere, el volt repedezve rendesen
- gömbcsuklók+axiális csukló csere, futómű beállítás
- 4db gyertya (ezek szerint csak rossz volt)

ezt hiszem ennyi volt, 109.500 Ft :Y

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5080) Ebit válasza rob210 (#5075) üzenetére


Ebit
addikt

Szerintem nézd meg a futómű rajzát, és egyértelmű lesz.

(#5081) rob210 válasza dovitt (#5078) üzenetére


rob210
Topikgazda

Havertól kértem kutyacsontot.
Szerdán vagyok szabadnapos akkor lecserélem végre.
Sikerült Mann szűrőt kapnom, ezt szeretem ilyet használtam eddig minden kocsimban.
Tegnap a pollen szűrőt kicseréltem gyorsan mert az a múltkor még kimaradt.
Szóval szerda 14:20-tól már új olaj van:)
Meg vettem 4 NGK-t is mert azok gyalázat állapotban voltak sajnos.

Renault power

(#5082) rob210 válasza biker (#5079) üzenetére


rob210
Topikgazda

Az brutál, én lesírnám a disco belépőmet ha ennyit kéne fizetnem.
:F

Renault power

(#5083) dovitt válasza rob210 (#5081) üzenetére


dovitt
csendes tag

Mann szürő... :Y nem spórólsz!

(#5084) rob210 válasza dovitt (#5083) üzenetére


rob210
Topikgazda

Anno egyszer a favoritom majdnem beállt a szar olajszűrő miatt, azóta csak Mann-t veszek.
Egyébként 2980.- volt az szerintem nem olyan veszélyes mint egy motor felújítás.:D

Renault power

(#5085) biker


biker
nagyúr

konkrétan a munkadíj ebből 14.000Ft volt, a többi az alkatrész.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5086) Grafiqs válasza biker (#5085) üzenetére


Grafiqs
őstag

Nem kis összeg, de szerintem nem sok.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#5087) rob210


rob210
Topikgazda

Jelentem friss ELF olaj ketyeg a kocsim ereiben:D
Hazamentem anyámhoz köszörültem crom vanádiumból egy méretes bit fejet, betettem egy crovába (fix szár) és szépen elhajlítottam a kihajtószárat. :W
Aztán befújtam WD40-el a leeresztő csavart, óvatosan megkocogtattam egy kicsit.
No és láss csodát kitekertem végre azt a szaros csavart.
:C

Renault power

(#5088) AMD Power


AMD Power
titán

Nah jöhet a tél! Fel van készítve a gép!:) Fent vannak a téli gumik, új ablak törölök vannak, ablakmosó már téli, a fagyálló koncentrátum már szépen lassan "ellepi" a hűtővizet.... A többi kellék meg már a csomagtartóban van. :K

Én mondjuk Castrol használok. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5089) gabx76 válasza AMD Power (#5088) üzenetére


gabx76
senior tag

Vazze'! Ablakmosó!
Tudtam, hogy valamit még ki kell cserélnem a tél előtt! :B

(#5090) AMD Power válasza gabx76 (#5089) üzenetére


AMD Power
titán

Látjátok... milyen jó is az ,hogy itt vagyok!:)

Toltam bele 0.5 koncentrátumot és utána raktam bele a "sima" téli szélvédőmosót.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5091) Josi válasza AMD Power (#5088) üzenetére


Josi
aktív tag

Milyen ablaktörlőt vettél?

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#5092) AMD Power válasza Josi (#5091) üzenetére


AMD Power
titán

Nem volt valami drága.. Auchanban vettem 1390Ft/db. De jó. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5093) rob210


rob210
Topikgazda

Na gyerekek mindenkit felkészítek, rá, ne vegyetek a Tescóban Auchanban fagyállót és szélvédő mosó folyadékot se.
Feltöltöttem a kocsit minden nagyon szép minden nagyon jó.
A havernál tegnap megmértük, csak úgy brahiból hát az állam leesett.
-8°C os volt a -35°C-osnak meghirdetett fagyálló szélvédőmosó.
A bekevert fagyálló hűtőfolyadék, pedig bekeverve a higítási aránynak megfelelően, -27°C helyett -10°C os volt. :Y
No és a kérdéseket megelőzve nem a tartályból vettük ki.
Illetve onnan is vettünk ki, de az előre kannába bekevert elegy volt.
Szóval nehogy pórul járjatok..... :W

Renault power

(#5094) benvolio válasza rob210 (#5093) üzenetére


benvolio
őstag

Az biztos is, nekem volt úgy, hogy spriccelek- ablaktörlő töröl és fagy is rá egyből. Csodálkoztam is, hogy ilyen hamar elpárolog belőle a cucc vagy mi. /valamelyik olcsó multis volt ez is/

Ma átléptük a 164ezer km-t.

(#5095) dovitt válasza rob210 (#5093) üzenetére


dovitt
csendes tag

A rönyóba raktad a tescos fagyállót?

[ Szerkesztve ]

(#5096) Winner_hun válasza rob210 (#5093) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az igen, kösz az infót, még jól jöhet:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5097) benvolio válasza benvolio (#5094) üzenetére


benvolio
őstag

Ja még annyit, hogy a fagyállót lecseréltem piros színűre, mert állítólag ez a jobb. :))

(#5098) mycso válasza benvolio (#5097) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Asszem az enyém is pirosas színű, a szerelő rakta bele, még a vezérlés/vízpumpa cserénél. Most rámérettem kúton: -23

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5099) Josi válasza benvolio (#5097) üzenetére


Josi
aktív tag

Sajnos a szin nem garantálja a minőséget :(
fagyállók

Kiváncsi vagyok a metrós milyen lesz. :) (Fairline gyártmány)
És az ablaktörlőjükre is, 2db 350 ft.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#5100) benvolio válasza Josi (#5099) üzenetére


benvolio
őstag

Persze, de hidd el én sem málna szörpöt öntöttem bele! :DDD Most nem megyek le megnézni milyen is pontosan, de minőségi az tuti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.