Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) bostongeorge


bostongeorge
tag

Sziasztok!
olvastam hogy páran még keresgéltek téligumit
én innen szoktam rendelni, szerintem a legolcsóbbak a neten:
www.autogumibolt.hu
nem hirdetésnek szánom csak nagyon meg vagyok elégedve ezzel az oldallal.
van egy clio 1-em és innen vettem rá nyári és téli kerekeket is
ha garnitúrát vesztek akkor pedig ingyen házhozjön.
én continental nyárit vettem és arra van 2 év gari még ha kiszúrják akkor is
télire pedig ultra grip 7+ választottam
most már várom a havazást :)

remélem segítettem valakinek aki még jó árak után keresgél

msn: bostongeorge@freemail.hu

(#5152) rob210


rob210
Topikgazda

Na tegnap még zárásnak jól megszívattam magam.
Vetten nagyon jó minőségű szilikon csíkot az ablaktörlőbe, mondom olcsó is jó is na kicserélem én.
Hát kicseréltem, 32percembe került.
Meg is állapítottam nem spórolok többet megveszem az egész lapátot aztán két kattintás.
:W

Renault power

(#5153) AMD Power válasza rob210 (#5152) üzenetére


AMD Power
titán

Jézus... az durva! Én elég ügyetlen vagyok ezért is vettem komplett ablaktörlőt. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5154) benvolio válasza rob210 (#5149) üzenetére


benvolio
őstag

Na végre valaki! :) Korábban már kérdeztem itt az etanolról, de nem volt kimerítő válsz. Hogy használod az etanolt? Volt valami "bejáratás szerű", hogy először keverve használtad? /ha igen milyen arányban?/ És bármi különbséget érzel-e a kocsin? /pl.gyorsulás, motorhang/ Illetve mennyivel eszik abból többet? /Nekem amúgy 50-50 arányban javasolták a használatát de még nem próbáltam./

(#5155) rob210 válasza benvolio (#5154) üzenetére


rob210
Topikgazda

Nekem 1.4 8 szelepem van.
Mint azt írtam 7.2 az átlagom így hidegebb idők beálltával.
Mivel szeptember végén vettük és nagyon kevés meleg idő volt azóta így a nyárit még nem tudom de az meglepően jó volt 5.9 ha csak benzint kapott és 6.5 ha etanolt.
Viszont ahogy számolgattam jobban megéri a keverékkel járni télen is, mert olcsóbb még a töblet fogyasztással is, viszont sokkal jobban megy.
1.4 75 ló tehát nem egy rally gép de amióta etanolt is kap sokkal pörgősebb a motor.
Meg tisztán is tartja.

Első etanoltankolás előtt vegyél egy benzinszűrőt.
Ez nem opcionális kötelező!!!!!!!!
Betankolod az etanolt, elhasználod a kocsiból.
Kicseréled a benzinszűrőt.

Utánna már rendesen használod a kocsit.
Nekem el nem tudod képzelni mi volt a benzinszűrőmben.
A 13 év alatt lerakódott jó magyar benzin miatt.
Mert hogy az etanol ezeket a szennyeződéseket fel fogja oldani.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyszóval karban tartja a csöveket injektort sem kell tisztítani mert ez elvégzi szerintem nagyon jó cucc.

Renault power

(#5156) benvolio válasza rob210 (#5155) üzenetére


benvolio
őstag

:R
Még annyit, hogy azt hallottam, hogy ilyenkor télen még az 50/50 arányban is nehezen indul be a kocsi. Erről tapasztalatod?

(#5157) rob210 válasza benvolio (#5156) üzenetére


rob210
Topikgazda

Eddig elfordítottam a kulcsot és taktaktak indult.
Most elfodítom a kulcsot és taktaktaktaktak indul.
Nehezebben indul valóban 2 fordítással.
egy tak egy fordítás :B .

Szerintem semmit nem jelent
.
100%al persze nem indulna el, az biztos.
Szerintem úgy még a beépített elektronikával se indulna pöccre amit árulnak a neten.

Renault power

(#5158) gabx76 válasza rob210 (#5157) üzenetére


gabx76
senior tag

Jó dolog lenne az etanol, de szerintem az én 16 szelepesembe pl. nem lenne jó ötlet...

(#5159) rob210 válasza gabx76 (#5158) üzenetére


rob210
Topikgazda

Miért?

Komolyan kérdezem szerinted mit tesz tönkre?

( a kollégámat sikerült rávenni, hogy próbálja ki Ford Mondeó MKII 2000ccm 16 szelep örökké hálás lesz nekem, hogy rávettem az etanolra, havi 11.000.- spórol, mivel ő sokat megy a kocsival, nagyon sokat.)

Én komolyan mondom nem értem miért félnek az emberek a változástól.
Halkan megjegyzem, a környezetvédelem szempontjából, sem mindegy, hogy mennyi káros anyagot bocsát ki a kocsi gondolván gyermekeinkre, legalábbis én gondolok.

Amikor a 19 éves skoda favorit (apósjelölt) olyan értékeket produkált, hogy azért nem akarták átengedni, mert nem hitték el, hogy csak ennyi a káros anyag kibocsátása akkor azért megnyugodtam, hogy megéri ezzel foglalkozni. :C

Renault power

(#5160) Ebit válasza rob210 (#5159) üzenetére


Ebit
addikt

Én komolyan mondom nem értem miért félnek az emberek a változástól.
Halkan megjegyzem, a környezetvédelem szempontjából, sem mindegy, hogy mennyi káros anyagot bocsát ki a kocsi gondolván gyermekeinkre, legalábbis én gondolok.

Komplexen nézve kezdve az előállitástól, már azért nem ennyire egyértelmű a helyzet.

(#5161) dovitt válasza rob210 (#5159) üzenetére


dovitt
csendes tag

Hogy mit tesz tönkre, azt most még nem lehet tudni. Én sem merem beletenni az 1.6-os motorba. Legjobb barátom hondába tankolt 70% arányban. Olajszintet hasonló rendszerességgel ellenőrizte mint benzinnel. Egyik reggel furcsa hangot tapasztalt inditás után. Leállít, sasol. Nem volt olaj a motorban. Előtte benzinnel nem volt olajfogyasztás.
Az elkövetkező egy évben biztos nem próbálom ki, addig mások gyűjtik a tapasztalatokat.

(#5162) AMD Power válasza dovitt (#5161) üzenetére


AMD Power
titán

Az biztos ,hogy nem butaság kivárni.. főleg most jön a tél. Sok hasznos infót fogunk még olvasni erről a E85-ről.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5163) rob210 válasza dovitt (#5161) üzenetére


rob210
Topikgazda

:Y :W :Y :W

Ne haragudj de te tudod mit írtál le.
Vagy hülyeség amit írsz vagy hülye a haverod, vagy ti nem értetek a kocsikhoz egyáltalán.

Szerinted a piros olajnyomás jelző lámpa minek van a műszerfalon????????????
Ha annyira nincs a kocsiban olaj, hogy felvillan a lámpa még akkor is simán lehet vele közlekedni, mert ezek biztonsági szintje túl van méretezve, persze nem azt jelenti, hogy így kell járni vele.

De ezt a hülyeséget, hogy elfogyott az olaj az etanoltól az tudja csak leírni aki még sose használt.
Ne haragudj, hogy kikeltem magamból, de 2 éve járok így.
A 19 éves autó nem ette az olajat.
A 13 éves Renault sem eszi az olajat.
Valamint a hasonló korú Ford Mondeó közel 10 hónapja jár vele.
A 16 éves Skoda Favorit is simán megy vele 6 hónapja.

Nem az etanollal volt ott a baj.
Ezt szögezzük le.

Még ha azt írtad volna, hogy elrepedt az egyik gumicső talán elhiszem, mert létezik egy fajta cső amit valóban elmálaszt az etanol, de azt is közel 2-3 év alatt.
Szóval az ilyen haverom haverjának az ükanyja történeteket ne írd már le egy olyan topikban, ahol legalább egy ember használ etanolt, mert kiröhög.

Szóval tényleg nem ellened irányul a hozzászólás, de..... szóval blődség amit leírtál.
HA sértene ne haragudj nem az a cél, de nem tudom ezt szebben megfogalmazni.
Annyi ilyet halottam már és amikor belekérdeztem a dolgokba jött a válasz, hogy hát izé azt nem is én tapasztaltam, hanem a haverom, meg az nem úgy volt hanem, ja meg az nem is attól volt tényleg.
Ha nem akarsz tankolni ne tankolj, de hülyeséget ne írjatok le légyszíves, mert egyre nehezebben tolerálom és a végén még bannolni fognak :B :R

Renault power

(#5164) rob210 válasza Ebit (#5160) üzenetére


rob210
Topikgazda

Akkor kezdjük az alapoktól.
Elkezdesz olaj kutat gyártani az nem kis munka és környezet szennyezés. Szemben azzal, hogy elveted a kukoricát:)
Elkezded üzemeltetni a kutat, locsolod a kukoricát (eső is megteszi ha nincs kedved.)
Kitermelt olaj tárolása és a közben elszivárgó olaj.
Katasztrófák és emberi mulasztások (lásd mexikói öböl.)
Kukorica katasztrófa maximum ha gyomorrontást kapsz tőle. (mert hogy nem a termésből készül az etanol)
Olaj finomítás, mert hogy a nyers olajat ne tedd be a kocsiba. No és akkor itt jön az egál, mert az etanol előállítása is jár némi környezet szennyezéssel.

:F Akkor most melyik is a veszélyesebb, az etanol vagy a benzin? :F :R

Srácok ilyenekkel nem tudtok megfogni, én 6 hónapig a kutatásokat és cikkeket olvastam ebben a témában mielőtt elkezdtem használni.
:R

Ha kérdésetek van csak nyugodtan tegyétek fel szívesen segítek mindenkinek, de a kőolaj lobbit ne szívjátok már ennyire be.
Ha elfogy a kőolaj akkor jó lesz az etanol?

Renault power

(#5165) gabx76


gabx76
senior tag

Nem gondoltam, hogy a bizonytalanságom ilyen vitaáradatot indít el. Persze nem bánom, akkor okosodunk, ha mindenki leírja a véleményét.

Szigorúan a saját véleményem, hogy mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy vállalja-e az esetleges kockázatokat, vagy az egészet betudja az olajkartellek furkálódásának.

magam részéről úgy tudom, hogy azért lehet problémás a használata, mivel más a gyulladáspontja, mint a benzinnek. a mai gépjárművek számítógép-vezérelt adagolórendszere esetleg nem tudja ezt helyesen lekezelni, ami tartós üzem esetén a motor gyorsabb kopását eredményezheti. Ez nem törvényszerű, és lehet, hogy nem is igaz, de a magam részéről inkább összeszedem a tapasztalatokat és azután mérlegeleg.

Jelen pillanatban nem merem még használni, de lehet, hogy később ez változhat.

(#5166) rob210 válasza gabx76 (#5165) üzenetére


rob210
Topikgazda

Köszönöm ez egy korrekt válasz ezt el is tudom fogadni.
:R

Renault power

(#5167) dovitt válasza rob210 (#5163) üzenetére


dovitt
csendes tag

uuuuu nyugodjál meg. Nekem, amit tapasztalt azt mondta meg. De az is lehet, figyelmetlen volt.
Nekem az autó munkaeszköz is. Nem tehetem meg, hogy naponta égő check lámpával meg hasonló gondokkal a szervizekbe rohangáljak. Nem 3-as meganom van, de már nézegetem őket. Ha most úgy döntenél, hogy holnap bemész és veszel egy új autót, hidd el eszedbe sem jutna, hogy etanolos üzemre állj át. Az hogy régebben egy 19 éves autóba mit tankoltál, meg egy dolog.

(#5168) Ebit válasza rob210 (#5164) üzenetére


Ebit
addikt

Szerintem, ahogy másik forumtás is irta kicsit kevesebb hozzászólás nyugodtabb hangvétellel több lenne.

(#5169) rob210 válasza dovitt (#5167) üzenetére


rob210
Topikgazda

Oké én meggyőzni senkit nem akarok, csak nem szeretem, ha az etanolra kennek egyéb hibákat.
Főleg ha ahhoz biztosan semmi köze az etanolnak.

Renault power

(#5170) mycso válasza dovitt (#5167) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Vagy eleve olyan új autót veszel, amit etanollal is tankolhatsz. ;)

Ezt a biodiesel dolgot is elkezdhetnék már erőltetni itthon is...
Nemrég valamelyik ismeretterjesztő csatornán láttam egy érdekes angol műsort.
Csávókám vett valami régebbi kocka diesel mercit, majd angliát keresztbe (vagy hosszába már passz pár ezer kilóméter volt) átszelte és csak használt oljajat tankolt --> éttermeknél megállt, majd egy szűrőn át a tankba öntötte a használt oljat. A merci simán kajálta ezt az üzemanyagot is, sikerült átszelnie angliát. (jó persze nem turbós meg mgasnyomású nagyonsokbetűs diesel volt de azért érdekességnek jó volt)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5171) rob210 válasza Ebit (#5168) üzenetére


rob210
Topikgazda

Oké részemről etanol téma lezárva aki akar megkeres ez ügyben privátban aki meg nem az elviseli, hogy ennyit beírtam.
Sajnos nekem ilyen a stílusom, nem bírom, ha valaki látatlanban elítél dolgokat.
Tehát máskor is meg fogok nyilvánulni, nem csak az etanol miatt. :B

Renault power

(#5172) dovitt válasza rob210 (#5169) üzenetére


dovitt
csendes tag

Mondom ezt tapasztalta. Esetleg azzal kapcsolatban, hogy kopottabb motorban, mikor belehúzza az olajba, esetleg jobban higitja az olajat?

(#5173) Ebit válasza rob210 (#5171) üzenetére


Ebit
addikt

Sajnos nekem ilyen a stílusom, nem bírom, ha valaki látatlanban elítél dolgokat.

Tételezd fel másokról is, hogy nem kellő információ,tapasztalat nélkül nyilvánit véleményt.

Természetesen ird meg nyugodtan a véleményedet, az autod üzemeltetésével kapcsolatban.

(#5174) AMD Power válasza dovitt (#5167) üzenetére


AMD Power
titán

Az új autómba ami sajnos nincsen én sem raknék E85-t.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5175) AMD Power


AMD Power
titán

E85 versenyre is

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5176) rob210 válasza AMD Power (#5175) üzenetére


rob210
Topikgazda

no comment:D :R

Renault power

(#5177) gessztenye válasza mycso (#5170) üzenetére


gessztenye
csendes tag

Ezért a példáért nem kell Angliáig menni. :-)

(#5178) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon jó ebben a fekete színben! + fekete fűst üveg hozzá!:)

Takarékosabb lett a felfrissült Renault Espace

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5179) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt is megéltük... ki hitte volna ezt pár éve. :)

Dacia lehet az Év Autója

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5180) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Segítséget kérnék diagnosztikában.

A következô a problémám. Most, hogy egy kicsit lehült a levegô, nem melegszik fel rendesen a hûtôvizem. Konkrétan negyed fölé megy egy osztásnyit (ezt kb 2-3km alatt), de affölé az istennek sem megy. Ha megállok vagy araszolok a dugóban akkor felmegy a vízhôfok a normális közép állásba. Illetve egy picit fölé és láthatóan ott tartja a termosztát. De ha elindulok akkor visszahül. Termosztát 3 hete lett cserélve, pont emiatt. 1 hete megnézettem, mert a hiba továbbra is fennállt. Kiszedték megnézték, zár nem ereszt át.

Van valakinek valami ötlete?

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#5181) Ebit válasza Grafiqs (#5180) üzenetére


Ebit
addikt

érdemes lenne, megpróbálni ismételten légteleniteni a rendszert./ lejtőn állva, motort járatva/, utána feltölteni és megnézni nincs folyadékvesztés

(#5182) AMD Power


AMD Power
titán

Ez mitől lehet... 7000km ezelőtt lett cserélve a kuplung, kinyomócsapágy... a kinyomócsapágy már most nem "jó"?! :((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5183) rob210 válasza AMD Power (#5182) üzenetére


rob210
Topikgazda

Cserélted vagy cseréltetted?
:F

Renault power

(#5184) gabx76


gabx76
senior tag

Sziasztok!

Végre van téli gumi a gépen! (Most persze rögtön 25 fok lett kint :B )
Végül a rob210 által javasolt Kingstar-nál maradtam.
Kinéztem ugyan Fulda-t nagyon jó árban, de annak ellenére, hogy helyi cég volt, csak neten lehetett rendelni. (hiába mentem be hozzájuk, csak webshop-on keresztül volt akciós - ergo látatlanban kellett volna kifizetni, ami felettébb érdekes)

Közben egy kisebb cégnél megígérték, hogy lesz felni. Lett is, viszont darabja 1 ezressel drágábban, mint korábban beszéltünk (6k). Cserében ingyen szerelést ajánlottak, ha ott veszek gumit. Náluk a Kingstar volt a legolcsóbb, így maradtam annál. Annyit úgysem hajtom a kocsit télen, hogy kijöjjön a különbség.

Más: korábban beszéltünk a hibakódolvasókról. Megint esett az áruk(6-7k) , így lehet, hogy jövő héten rendelek egyet.

[ Szerkesztve ]

(#5185) rob210 válasza gabx76 (#5184) üzenetére


rob210
Topikgazda

Hidd el nem fogsz csalódni bennük.
Nem egy gagyi szar annak ellenére, hogy a neve nincs kategóriába sorolja mindenki pedig nem oda való:)
Sok jó kilómétert velük.

Renault power

(#5186) AMD Power válasza rob210 (#5183) üzenetére


AMD Power
titán

Kuplunggal együtt lett cseréltetve.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5187) rob210 válasza AMD Power (#5186) üzenetére


rob210
Topikgazda

Márka?

Csak azért kérdem mert nekem pl a régi skodámban fél évet bírt a Valeo.:(
Sachs-t kell venni az nagyon jó.
:R

Renault power

(#5188) AMD Power válasza rob210 (#5187) üzenetére


AMD Power
titán

LUK! Lett bele véve.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5189) rob210 válasza AMD Power (#5188) üzenetére


rob210
Topikgazda

Hát nem ismerem de erről pedig nem szoktak rosszat mondani.
:F

Renault power

(#5190) AMD Power válasza rob210 (#5189) üzenetére


AMD Power
titán

Tudom én is. Azért vettem ilyet. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5191) Ebit válasza AMD Power (#5190) üzenetére


Ebit
addikt

Tessék vissza vinni, ahol beszerelték, az alkatrészre, és a munkára is kell hogy legyen gari.

Mi a konkrét hibajelenség?

(#5192) AMD Power válasza Ebit (#5191) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy megjöttem Sopronból el is viszem. Amúgy is kéne vinnem a kötelező cserékre. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5193) biker


biker
nagyúr

mezei szerszámokkal és egy jobb multiméterrel, szkóp nélkül ki tudom biztosra mérni, hogy a gyújtótrafóm szar-e, vagy csak a cserés teszt adja meg?
még mindig a korábban problémázott kis fordulaton rángatás a gondom

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5194) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Olajcsere előtt állok.
van 2 lehetséges befutó ami közt nem tudok dönteni:

Elf Evolution SXR 5w-30 5l (ez meg csak benzin meg gázüzeműbe)
Ára: 7890 Ft.

Elf Excellium SXR 5W-40 5l (renault szerint mindegyikbe mehet)
Ára: 7000 Ft.

Melyik lenne jó?
Mert a szervizkor 10W-40-es olajat tettek bele, de most a kézikönyvet olvasgatva meg az 5w-30-at javasolja

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5195) meroly


meroly
veterán

Srácok!

Ezt magyarázza meg nekem valaki:
Clio II, 1.5 dci 48kw, most volt műszakin múlt hónapban, két hete meg nyári/téli gumicserén. Eddig a fogyasztásom 5,5-6 volt városban és nagyon pici főúton. Most ugyanez - 15 fokban téli gumikkal!!! - 4,6. :Y
Én úgy tudtam hogy a téli gumi melegebb időben generálhat többlet fogyasztást, nálam pont az ellenkezője látszik. :D
Annyival másként használom azért a kocsit, hogy a fordulatot kicsit magasabbon 2-2,3 között tartom, az eddigi 1,8-2 helyett, a szerelőm javaslatára. És a hosszú távú úton, minden fokozatban kipörgetem 3-4000-ig egyszer-kétszer, hogy kikormolódjon, mert drága az egr szelep :DDD

Szerintetek?
A műszakin elvileg nem volt semmi extra cserélve, csak a szokásos dolgok (fék, egr tisztítás, stb).

Impossible is nothing

(#5196) FRENK1988 válasza meroly (#5195) üzenetére


FRENK1988
veterán

Az egr okozhat többlet fogyasztást ha nem tiszta. Szóval most hogy tiszta lehet lement a fogyid.
Am áll még a kérdésem :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5197) rob210 válasza FRENK1988 (#5194) üzenetére


rob210
Topikgazda

Én a sajátomba azt vettem ami előírás a gépkönyv szerint.
Nem hülyék a renault mérnökei valami miatt odaírták azokat a számokat :B

Renault power

(#5198) ABE válasza biker (#5193) üzenetére


ABE
őstag

Ugorj be egy márkaszervizbe, és kérj tőlük egy hibakiolvasást, kb. 4-5e forintból megvan. Nekem speciel 3500 forintért csekkolták le az autót a székesfehérvári Renault-nál, és ki is ütötték a hibakódot, így megoldódott egyúttal a gond (legalábbis átmenetileg).

(#5199) biker válasza ABE (#5198) üzenetére


biker
nagyúr

de nincs hibakijelzés.
nemrég volt kiolvasás, gyertyacsere lett, ezzel az indítási gond (hidegben köhögött kicsit) megszűnt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5200) gabx76 válasza ABE (#5198) üzenetére


gabx76
senior tag

Erről jut eszembe: tegnap megrendeltem a hibakiolvasó interfészt. Kíváncsi vagyok, mennyire lesz használható. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.