Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46351) radio100jozs válasza tsteve (#46347) üzenetére


radio100jozs
őstag

Az a királyság, hogy a Homenetre is ad EU roaming keretet, azaz nem csak belföldön használható, nem korlátozta ezt be június 15-től.

(#46352) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Adatmegosztó sim használattal szívás június 15-től:

"GPRS roaming irányú használat kezdeményezését (Az Előfizető védelme érdekében szerződéskötéstől teljes körű roaming tiltás aktív az előfizetésen. Amennyiben az Előfizető a korlátozást meg kívánja szüntetni, úgy azt a Szolgáltató díjmentesen elvégzi, kivéve az 1. roaming díjzónát, ahol a szolgáltatás nem használható.) "

"Az Adatmegosztóval a Törzskártya forgalmától függetlenül kezdeményezhető roaming adatforgalom és küldhető SMS (kivéve az 1. roaming díjzónát) (abban az esetben is, ha a Törzskártya passzív állapotú, ellenben az Adatmegosztó aktív). "

Azaz június 15-től ha akarnád sem lehet EU roaming helyzetben az adatmegosztó sim-et használni!

A mostani szabály ez még:

"GPRS roaming irányú használat kezdeményezését (Az Előfizető védelme érdekében szerződéskötéstől teljes körű roaming tiltás aktív az előfizetésen. Amennyiben az Előfizető a korlátozást meg kívánja szüntetni, úgy azt a Szolgáltató díjmentesen elvégzi.)"

Visszavonva a királyság...

(#46353) Kuter


Kuter
senior tag

Egy a lényeg csak amit a EU törvény elő ír ez lenne a nagy bejelentés , és ahogy nézem a tarifák meg emelkednek.
Blue S 8290ft ennyi lenne ?

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#46354) radio100jozs


radio100jozs
őstag

A MyTV érdekes, de most az új ÁSZF-ben az jön le, hogy a MyTV Start és a Mesetár csomagot kivéve minden csomag megszűnik június 15-től. A többinél ott van a két csillag jelölés, és alul a lábjegyzetben, hogy a csomagok értékesítése lezárásra kerülnek. HBO GO csomag sem lesz.

A külön közlemény alapján is, tényleg annyi a MyTV-nek június 15-től:

" Lezárásra kerül a MyTV TV Alapcsomag, a TV Családi csomag, a MyTV Start csomag + HBO GO és a TV
Családi csomag + HBO GO csomagok értékesítése. Ezt követően ezeket megrendelni (új vagy meglévő hívószámra) már nem lehetséges. Azon Előfizetők, akik e szolgáltatáscsomagokkal rendelkeznek, a változást követően is igénybe vehetik ezen szolgáltatásokat az ÁSZF-ben meghatározott feltételek szerint. [Számlás, Kártyás Díjszabás III.11.]"

[ Szerkesztve ]

(#46355) wetomi válasza Kuter (#46353) üzenetére


wetomi
aktív tag

Nem emelkednek a tarifák. A Blue S eddig is ennyi volt hűség nélkül és e-komfort nem teljesítésével. Ebből jönnek le a kedvezmények ha hűséget vállalsz és teljesülnek az e-komfort feltételei.

(#46356) Kuter válasza wetomi (#46355) üzenetére


Kuter
senior tag

Hú vaze már kezdtem beremegni , akkor marad minden a régiben.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#46357) castiels válasza radio100jozs (#46354) üzenetére


castiels
addikt

Ha februárban lett kotve hipernet l hbo go + alapcsomaggal akkor juniostol annyi az egèsz alap csomagnak illetve megszűnik az hbo go? Az egész mytv?

Ez mit jelent?

"Azon Előfizetők, akik e szolgáltatáscsomagokkal rendelkeznek, a változást követően is igénybe vehetik ezen szolgáltatásokat az ÁSZF-ben meghatározott feltételek szerint. [Számlás, Kártyás Díjszabás III.11.]"

Milyen feltételek ezek? Ugyanúgy lehet használni? Vagy ezentúl az hbo go ra is ráteszi a forgalom levonást?

[ Szerkesztve ]

(#46358) Zeki válasza radio100jozs (#46346) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezt te hol olvasod?

(#46359) #08205312 válasza wetomi (#46344) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nem az volt a célom. De elég 1 csodaváró topik (digimobil).

(#46360) bopeti98 válasza radio100jozs (#46354) üzenetére


bopeti98
őstag

Nem biztos hogy annyi, mert új, más néven futó csomagokat még bevezethetnek.

(#46361) wetomi válasza #08205312 (#46359) üzenetére


wetomi
aktív tag

Így értelek már. A csodát ígérő reklámszövegre én se vagyok vevő és a digi kapcsán tényleg mindenki csodát vár. Várjuk ki végét.

[ Szerkesztve ]

(#46362) castiels


castiels
addikt

Vagy csak azoknak szűnik meg a mytv hbo stb akik uj elfoizusok? A meglévők meg ugyanúgy kapják?

(#46363) castiels


castiels
addikt

Tehát ha jun. 15 ig valaki rendel hipernet l csomagot még megkapja a mytv-t illetve hno -got , sőt aki meglévő előfizető az is tud csomagot váltani jun 15-ig, utánna már végleges lesz és azt kell fizetni.

(#46364) Harkovz válasza radio100jozs (#46345) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Akkor jól látom,hogy megszűnik a tarifa kedvezmény,tehát még most érdemes megkötni a Hipernet Home-ot?

(#46365) radio100jozs válasza Harkovz (#46364) üzenetére


radio100jozs
őstag

Az akciós kedvezmények nincsenek fent, hogy mi lesz, mert az ha változik, elég akár aznap reggel feltenni, így jelenleg nincs semmi arról, hogy a 20% havidíjkedvezmény megszűnne a Hipernet Home csomagra.

(#46366) radio100jozs válasza Zeki (#46358) üzenetére


radio100jozs
őstag

ÁSZF. június 15-től, amint fentebb belinkeltem.

(#46367) azbest válasza castiels (#46357) üzenetére


azbest
félisten

Jaj már, azt jelenti, ami oda van írva és a szerződés jelzett szakaszán szerepel.

A meglévő szerződések maradnak, de újat nem kötnek rá. Kíváncsi leszek, hogy mi sül ki ebből. Kár lenne, ha felszámolnák a platformot. :(

(#46364) Harkovz
ha jól emlékszem eddig is a teljes ár szerepelt a szerződésben. A kedvezmény akcióként fut, lehet továbbra is, de lehet nem.

[ Szerkesztve ]

(#46368) azbest válasza joelke HU (#46312) üzenetére


azbest
félisten

Van chromecast képes eszközöd? Akkor kiküldhető.

(#46369) castiels válasza azbest (#46367) üzenetére


castiels
addikt

Akkor akinek még kell, akkor jun 15 ig kell megkötnie..

(#46370) lugosi válasza radio100jozs (#46346) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ebből is látszik, hogy mennyire tekinti akkor ezeket a home csomagokat a telenor ténylegesen home csomagnak, semennyire. Mert ha home, azaz otthoni lenne, akkor fel se merülhetne, hogy roaming helyzetbe kerül a kártya szinte.

(#46371) darvinya válasza azbest (#46367) üzenetére


darvinya
titán

Ha ezt meglépik, akkor.saját maguktól veszik el.előfizetőket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#46372) azbest válasza castiels (#46369) üzenetére


azbest
félisten

Próbáltam facebook csetes ügyfélszolgáltatnál érdeklődni, hátha kicsúszik valami infó, de valsz ők sem tudják vagy még nem mondhatják :)

"Igen, ezek a csomagok valóban lezárásra kerülnek, azonban a többi MyTV csomag ugyanúgy elérhető marad. Folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat, és időről-időre változnak csomagjaink, valamint az azokban elérhető csatornák listája is. Arra vonatkozóan, hogy a jövőben milyen csomagok lesznek elérhetőek, előre nem adhatunk infót, a MyTV alkalmazáson belül azonban mindig látni fogod az aktuális infókat 🙂"

Addig még következő napi hatállyal kezdve még szerintem kitalálhatnak új dolgokat is. A módosítás az amiről előre kell szólni. Legalább is nagyon fura lenne, ha kivezetnék. Szerintem ez az egyik nagy dolog náluk, ami egyedi. Hogy nem kell kapcsolt kábeles szolgáltatást hozzá. Ahogy olvastam telekomnál is csak egy ideig volt külsős tvgo, most már oda is kell kábeles csomag. Upc-nél is mintha csak saját kábeles ügyfelüknek lenne.
Remélem nem lövetik le valami jogi kavarás miatt a mytv-t (mégha nekem most csak a hbo go miatt van is. De felmerült bennem, hogy mobilnet és tévé szolgáltatásra például anyámnál a majdnem annyiba kerülő mindigtv előfizetés helyett ez legyen).

[ Szerkesztve ]

(#46373) adams55


adams55
tag

Srácok, kis segítségre lenne szükségem, mert kicsit tanácstalan vagyok :(

Lenne egy Huawei e5577s routerem, mellé egy korlátlan Telenoros netem. Telefonon, tabon, megy mint az ítélet. Viszont, amint a laposon ( egy Acer Aspire Nitro ) nyomok egy speedtest-et, 10-ede netem van, mint amit a telefonon mérek! ( tudom a MB/S Mbit/sec közötti különbséget )

Laposon Win10 fut, most kapta meg az új frissítést, azóta csinálja ezt. Nincs beállítva forgalmi díjas kapcsolatnak, valamint, volt már alaphelyzetbe állítva a hálózat. Tanácsot kérnék, mi lehet a baj ?? :U

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#46374) azbest válasza adams55 (#46373) üzenetére


azbest
félisten

laptopon is válaszd a telenor budapesti szerverét a püspökpuruttya zsákfalu szervere helyett :DDD

(#46375) adams55 válasza azbest (#46374) üzenetére


adams55
tag

Megoldódott, nem ezzel volt a probléma :)

Magánjellegű hálózattá kellett alakítani a nyilvános hálózatot. Hogy miért, azt ne kérdezd :))

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#46376) csecso22


csecso22
tag

Sziasztok, jó ideje Hipernet Home L internetet használok otthon,egy Huawei E5186s-22a routerrel.annyi lenne a kérdésme hogy a routernek hol találom a jelszavát?

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#46377) azbest válasza csecso22 (#46376) üzenetére


azbest
félisten

a hátoldalán lévő matricán?
Kívülről az antenna csatlakozókat takaró műanyaglapon.

admin / admin?

Ha át lett állítva, akkor meg max reseteléssel lehet.

[ Szerkesztve ]

(#46378) csecso22 válasza azbest (#46377) üzenetére


csecso22
tag

:B Mindenhol néztem csak ott nem :D
Köszi a segítséget :R

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#46379) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Amúgy kíváncsi leszek, hogy mit fognak kitalálni, hogy mi lesz akkor az adatmegosztó sim-ek EU-s roamingolásával, mert az felettébb érdekes, hogy belföldön, meg EU-n kívüli roaming helyzetben használható, de EU roamingban nem, és nem találtam még adatjegy vásárlási lehetőséget sem június 15-től.

(#46380) tomp válasza azbest (#46372) üzenetére


tomp
félisten

Új csomagokat soha nem írnak bele előre az ÁSZF-be de a régieket lezáratják. Az adatjegyeket is lezárják.
Most a fb-on a borítókép és a profilkép és érdekesen megváltozott. "Nézz körül, Ezt egyszerűen nem hiszed el de tényleg!" Tegnap olvastam, hogy érdekes sajtómeghívót küldött ki a telenor. A szerint korlátlanság jöhet az internet terén is.
Szerintem komplett megújítás jön a szolgáltatónál. Mindent kidobnak ami régi.

(#46381) 4Grider válasza radio100jozs (#46379) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nagy varázslatot nem tudnak tenni. 7 EUR az 7 EUR, valakitől be kell szedni az 1 GB-ért.

(#46382) bedibazsa válasza #20749568 (#46329) üzenetére


bedibazsa
senior tag

*125#

(#46383) azbest válasza tomp (#46380) üzenetére


azbest
félisten

Jaja, ez logikus. Kíváncsi leszek. :)

A napokban a kollégák szívtak szakadozó vezetékes netjükkel, a vihar nálam is odavert kicsit a kábeles szolgáltatónak. A 4G-t főleg tartaléknak kötöttem, simán jó lenne fő netnek is. (bár épp néztem, hogy munka közben azért el youtube-ozunk 100-200 gigát ;] ) Ráadásul a céges tűzfalas, más szolgáltatós port problémák miatt is sokkal egyszerűbb ezt használni, mint a rendszergazdákkal barchobázni, hogy kinél van a hiba, amiért nem működik a vpn az irodai netről. :DDD

Kicsit reklámoztam is a kollégáknak, hogy van azért itt elég jó lehetőség otthoni munkához például. De már érik bennem a gondolat, hogy mindigtv csomagot is ki lehetne dobni és mytv-vel helyettesíteni anyámnál és egyúttal a külhonban lévő rokonsággal is kényelmesen telefonálhatna voipon.

[ Szerkesztve ]

(#46384) tomp


tomp
félisten

Nagy dobásra készül a Telenor jövő hétfőn
A korlátlanságot állítja fókuszba a Telenor abban a sajtómeghívóban, amit kedden délben küldött ki az újságíróknak.

(#46385) darvinya válasza azbest (#46383) üzenetére


darvinya
titán

Azért még MindigTv HD jobb minőségű, mint MyTv-é.
S ha rászabadulnak a toronyra, akkor bizony lecsökken rendesen minőség.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#46386) azbest válasza darvinya (#46385) üzenetére


azbest
félisten

Azért erre nem fogadnék.
A képre kattintva nagy (6 megás) képek jönnek be:

Két kb állókép

Ez már gyorsabb kameramozgás, sajna a vizes műsor előzeteséről lemaradtam, vízesen látványosabb különbségek vannak:

Balról MyTv és jobbról MindigTV.
Nem mindig sikerült elkapni ugyanazt a képkockát, szóval amiatt is lehet különbség, hogy nem teljesen egy pillanatban vannak.

Szerintem a MyTv tömörítője ügyesebb, a nem látható részeket mossa el (homályba vesző logón úgysem látszik az éleség), a mindigtv meg homályos háttér előtt is próbál éles lenni, de mozgáskor meg bekockásodik a logó.

Nem tudom mennyire jellemző, hogy kevés legyen a sávszélesség. A mindigtv meg kockásodik, ha bármi környező zavar van a térben.

szerk, viszont úgy látom telenormál az m2 például nem hd, hanem 540p

és sd vs sd csatorna :D

[ Szerkesztve ]

(#46387) Tomasz72 válasza tomp (#46384) üzenetére


Tomasz72
tag

Erre én is kíváncsi leszek!
Kollégám tegnap volt a Telenornál, hogy a régi tarifáját valami jobbra cserélje.
Ott mondta az ügyfél-szolgálatos, hogy várjon vele hétfőig...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#46388) Dave1984 válasza darvinya (#46385) üzenetére


Dave1984
őstag

Ezt te sem gondolod komolyan! Mindigen kb 1mbit körül adják az sd csatornákat a HD sem full HD csak 1440*1080

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#46389) janeszgol válasza Bferibörs (#46243) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen drága, de alkalmanként jól jön és nem kell evvel a regisztráltatással bohóckodni. Amúgy Annyira mégsem drága, legalábbis nem drágább, mint a többi. Az 1 giga net 2700ft 45 napra. Ez Domino Web Quick (az is van) ár, mert ott 1 giga net 2000 ft 30 napra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46390) janeszgol válasza janeszgol (#46389) üzenetére


janeszgol
félisten

Hopp, szóval. Nekem azért éri ez meg, mert 1 giga elég 45 napra. Akinek nem, annak természetesen nem ekvivalens a kettő. Gondoltam teszek egy kis kiigazítást, a félreértések elkerülése érdekében.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46391) jozsi968 válasza janeszgol (#46390) üzenetére


jozsi968
tag

Nem is kell a regisztrálással bohóckodni. Egyszer egy évben az online oldalon 2 perc alatt kitöltöd, elküldöd és ennyi!
Szóval neked nem is olyan drága az 1 giga net 2700 Ft-ért?
Neked azért éri ez meg, mert 1 giga elég 45 napra,ezt írod.
Akkor számoljunk egy kicsit:
Ha Domino Maraton 4 GB-ot veszel 4000 Ft-ért, akkor az neked 4*45nap=200 napig elég. Viszont, ha maradsz a mostaninál akkor: 4*2700Ft= 10800 Ft. :W :Y
Na, most akkor melyik éri meg jobban a 200 napra: 4000 Ft vagy a 10800 Ft ???
Nem értem miért vagy saját pénztárcád ellensége!? :(

(#46392) janeszgol válasza jozsi968 (#46391) üzenetére


janeszgol
félisten

Jó a matek, de én egy Telenoros megoldást kértem, nem Telekomosat, tehát a Web Quick csomaggal kell összehasonlítani. Majd esetleg azt cserélem Maratonra.
A feltevés jó amúgy.

Ja és semmit nem akarok regisztrálni. Engem ne csicskáztassanak, mert kitalálnak valami baromságot. Ha esetleg egyszer kéne elvégezni, mert anno még semmit nem kértek feltöltőkártya vásárláskor, pár éve meg már ugye személyivel megy, arra azt mondok okés. De évente?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46393) darvinya válasza azbest (#46386) üzenetére


darvinya
titán

Kérdés inkább az, hogy hol vagy.
Itt nálam mikor ráakaszkodnak toronyra érezhető minőség romlás, mert ugye nem állhat meg élő műsor.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#46394) Bferibörs válasza janeszgol (#46392) üzenetére


Bferibörs
addikt

pár éve ? tizen év feleti a kártyám (vásárlása ) már akkor is személyit kértek amit lemásoltak anélkül nem lehetett megvenni.Volt is belőle cirkusz anno mert személyit nem másolgathattak akkor.(most nem tudom)

ui: én is váltottam Domino Fix-re Maraton net miatt, nem vagyok a pénzem ellensége.1 Ft/ MB így.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#46395) #08205312 válasza janeszgol (#46392) üzenetére


#08205312
törölt tag

2700 = 1GB/45 nap, vagyis 21900 Ft/év
Maratonnal ez 12.000 Ft
Én vállalom az évi 1 "csicskáztatást" ha 2 perc alatt 9.990 Ft spórolok cserébe.
Mindig értetlenül álltam az előtt, hogy miért tudják a szolgáltatók lehúzni az embereket, most már minden tiszta: köszönöm, hogy segítettél megérteni :R

(#46396) janeszgol válasza #08205312 (#46395) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor azt is megértheted, hogy alkalmanként használom. Minek szoroztad be tizenkettővel? És már csak azt kell megértened, hogy ez a TELENOR topic, és nekem TELENOR megoldás kellett.
Nem rossz szándékkal írtam, nehogy úgy vedd. Majd a Maratonról egyeztetünk a Telekom topicban. ;)
Bár hozzá teszem, nem tudom eddig fog élni ez a Maraton cucc és a Domino Web Quick, ez a feltöltöm és akkor vonnak, ha forgalmazok, nekem kényelmes. Ott 500 mega egy ezres. Az se vészes, mert azt is alkalmanként használom, de ott gondolkodom a Maratonra cserélésen.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46397) jozsi968 válasza janeszgol (#46392) üzenetére


jozsi968
tag

Ha viszont csak alkalmanként használod a netet és az 1 GB elég és telenoros megoldást keresel, akkor ajánlom a klikket. Klikk

Havi 1390 Ft-ért kapsz 1 GB netet. Ráadásul most: "A Klikk 1 GB szolgáltatást az első megrendelést követően egyszeri 1390 Ft-ért három hónapig használhatod. A 4. hónaptól a havidíj 1390 Ft. A kedvezmény a Szolgáltatás lemondása és ismételt megrendelése esetén nem érvényes." De ha úgy gondolod 3 hónap múlva egy új kártyával újra eljátszod. Így a 3 havi neted kerül 1390 Ft-ba. Ugye jobban hangzik a havi 2700 Ft-nál?

(#46398) janeszgol válasza jozsi968 (#46397) üzenetére


janeszgol
félisten

Jobban, köszi. Rástartolok. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46399) #08205312 válasza jozsi968 (#46397) üzenetére


#08205312
törölt tag

inkább 2000 Ft lesz az....
Ugyanis:
- 1 db kártyát tudsz rendelni igazolvány számonként a webes felületről (ha szerencsés vagy akkor van szig-od, jogsid, útleveled)
- ha a fenti lehetőséget kilőtted, akkor ez az üzenet fogad egy újabb rendeléskor

- tehát ballaghatsz be a boltba új sim-ért, ami 500 Ft
- és ha valaki "csicskáztatásnak" éli meg az évi egyszeri 2 perces webes felületen történő adategyeztetést, akkor ezt minek fogja :F (mármint, hogy 3 havonta mehet a boltba).

(#46400) jozsi968 válasza #08205312 (#46399) üzenetére


jozsi968
tag

Ha csak azt az 1 kártyát használja amit online vesz, már akkor jobban jár a jelenlegihez képest. De ez, hogy 1db kártyát tudsz rendelni igazolványszámonként csak a webes felületre igaz nem? Mert akkor még mindig ott a posta, benzinkút... ahol vehetsz kártyát és azt beregisztrálod.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.