Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) Bferibörs válasza szabonagyur (#46299) üzenetére


Bferibörs
addikt

"Mytelenor online felületén jelenleg nem lehet tarifacsomagot váltani."

ennyi, ott van afölött a Szolgáltatási beállítások fölötti szövegrészben amit ide betettél képen.

(#46300) jozsi968

igen ez a járható út

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#46302) szabonagyur válasza Bferibörs (#46301) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hát én ezt szánalmasnak érzem, hogy nem lehet ennyit sem online....

(#46300) jozsi968: megnézem ezt is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#46303) Bferibörs válasza szabonagyur (#46302) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát jelenleg sok mindent nem lehet egyik szolgáltatónál sem intézni online :U :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#46304) szabonagyur válasza Bferibörs (#46303) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem mondtam, hogy máshol jobb, csak fura nekem, hogy ennyit sem lehet. Főleg, hogy már igazoltam magamat, stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#46305) darvinya válasza szabonagyur (#46297) üzenetére


darvinya
titán

Tényleg, ez a menü kikerült.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#46306) jozsi968 válasza szabonagyur (#46302) üzenetére


jozsi968
tag

Látom nincs bekapcsolva a vezetékeshívód! Miért? Abból baj nem lehet, hogy olcsóbban hívhatsz vezetékest. Ingyenes a bekapcsolása. :)

(#46307) Black_Raven válasza jozsi968 (#46300) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez így van! És köszi neked mégegyszer. :R (mióta átváltottam myminute-re, Mutter örül mint majom a farkának, hogy kétszer annyit beszélhet mint előtte......sajnos:D )

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#46308) szabonagyur válasza jozsi968 (#46306) üzenetére


szabonagyur
félisten

Bekapcsolhatom igazából, semmibe nem tart :) Minimálisat vannak használva a kártyások, azért is örülnék ha a 3000 Ft minél tovább tartana.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#46309) jozsi968 válasza Black_Raven (#46307) üzenetére


jozsi968
tag

Szívesen!
Örülök, hogy Mutterod örül! :DD

(#46308) szabonagyur Ezért ajánlottam. Hogy minél tovább kitartson a feltöltés. :)

[ Szerkesztve ]

(#46310) Littoral


Littoral
aktív tag

Nagy dobásra készülök én is...
Online adategyeztetés. Van egy tartalék kártyám, titkos konspirációk szervezésére szoktam használni időnként, mivel tagja vagyok a háttérhatalomnak meg énekkaroknak is (ez utóbbi mindentől veszélyesebb énnálam). Mondom magamnak: csak le kéne egyeztetni az adatokat a tartalék kártyával kapcsolatban, hogy ne kelljen annyit fáradnia a különleges egységnek, ha arra lesz szükség.
Online felület: megadom ugyanazokat az adatokat, amiket akkor adtam meg, amikor a kártyát vásároltam, és azóta nem volt bennük változás. "Ezek alapján (stb, nem tudom a rizsát pontosan) nem azonosítható a cucc."
Menjek be külön, még egyszer megcsinálni.
:)
Nagyon jó!
Vasárnap este buli lesz: ha eső nem lesz, lesz, ha lesz, nem lesz!
Ha ráérek, bemegyek, de erre kb. nem fogok időt pocsékolni.
Nagy dobásra készülök én is: egy kettévágott kártyát a kukába.

Csak mondom: nem az ellenőrzéssel magával van a bajom, hanem a tipikusan telenoros, dilettáns megvalósítással (=elsőre bármit képtelenek megcsinálni).
-1 kártya. Hurrá. Seeej, a mi lobogónkat...

1 fő elégedetlen ügyfél

[ Szerkesztve ]

(#46311) lugosi válasza Bferibörs (#46303) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondjuk kártyás tarifacsomagot mind a vodafonnál, mind a telekomnál lehet online váltani. Pár kattintás.

(#46312) joelke HU


joelke HU
senior tag

A mytv szolgáltatást használoktól szeretném megkérdezni, hogy tv-re kiküldhető az adás? Mert a free verziót kipróbáltam és látom benne dlna ikont, de nem aktív. Vagy másnál aktív? [link]

Motorola G51

(#46313) agroman válasza Littoral (#46310) üzenetére


agroman
senior tag

tegnap ha mar egy nagy aruhazban jartam gondoltam az ott levo telenor uzletben elintezem az online nem sikerult ellenorzest..a sorszamszakitas utan 15percet vartam, de ennyi ido alatt sem sikerult vegezni a mar erkezesem elott is a pultnal levo kuncsaftokkal sem. rohadt nagy balhek lesznek ebbol, mert 1. szar az online rendszer, 2. az uzletekben eticsigak dolgoznak akik beleszarnak az egeszbe.
azert majd kivancsi leszek az utolso hetekben a lincselesekre..

------

(#46314) Viktor0610 válasza Littoral (#46310) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt ugye tudod, hogy a nehézkes online adategyeztetés nem csak a Telenor sara?

Én nem próbáltam, de hallottam olyat, hogy van, hogy be kellhet írni a születési helyhez azt is, hogy Magyarország.
Ez tuti, nem Telenor-függő dolog.

Szóval értem én, hogy ez feszkós/nehézkes, hidd el, mindenkinek az, csak a kitalálónak nem...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#46315) asdf_


asdf_
veterán

Nyilván sosem fogjuk megtudni, de engem érdekelne, hogy mi tartott négy és fél(+) hónapig összetákolni az online adategyeztetést (és vodának ugye még mindig nem).
De én továbbra is azt gondolom, hogy ki lesz tolva ez a határidő, mert lehetetlen, hogy átessen rajta mindenki júliusig.

[ Szerkesztve ]

(#46316) Faterkam válasza Viktor0610 (#46314) üzenetére


Faterkam
addikt

Én kb 15-20 perc alatt letudtam online 4 Telenoros kártyát. Igaz, ez nem 4 sms-el sikerült, hanem 8-cal. De ment. (ez legalább)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#46317) Zeki válasza Viktor0610 (#46314) üzenetére


Zeki
nagyúr

Így van. Pont azt kell írni, ami a személyiben van. Város, ország.

(#46318) Littoral válasza Viktor0610 (#46314) üzenetére


Littoral
aktív tag

Do. Or do not. There is no try.

Az, hogy mennyire működik egy online felület, ami a saját oldalukon van, és olyan adatokat kér be, amelyeket előzőleg már n alkalommal megadtam, bizonyosan nagy erőfeszítést igényel. Csinálják. Vagy ne csinálják. De ne 'sszák fel az embereket.

(#46319) Littoral válasza agroman (#46313) üzenetére


Littoral
aktív tag

Majd aztán keletkeznek az olyan problémák, ahol üzletben "egyeztették", aztán mégis megszűnik a kártya, mert elfelejtett az ügyintéző az OK-gombra (vagy ilyesmire) kattintani, stb. Mondjuk én ilyen szempontból elkényeztetett helyzetben vagyok, az a Telenor-bolt, ahová időnként bemegyek, rendkívül felkészült, udvarias és előzékeny dolgozókkal működik, sajnos ritkán tudok bemenni hozzájuk.

(#46320) Bferibörs válasza Littoral (#46319) üzenetére


Bferibörs
addikt

Adnakróla egy igazolást, azzal talán lehet reklamálni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#46321) radio100jozs válasza asdf_ (#46315) üzenetére


radio100jozs
őstag

Az állam által az adategyeztető felület, ahol a szolgáltatók lekérik csak mostanra készült el.
Így hiába kapná meg tőled az adatokat a szolgáltató, ha a szolgáltató nem tudná hol azt leegyeztetni.

(#46322) milenda válasza aprokaroka87 (#46293) üzenetére


milenda
tag

Megrendelted három hónapra 1.390 Ft-ért a KLIKK-et, a három hónap július 22-én jár le. Ha továbbra is használni szeretnéd és van a kártyán elég egyenleg, július 23-án ismét levonják az 1.390 Ft-ot, az érte kapott 1 GB augusztus 14-ig, a fordulónapig áll rendelkezésedre.

(#46323) Xaels


Xaels
félisten

Nem tudjátok okosórákhoz nincs valami jó konstrukciója a Telenornak?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46324) DrBubo77 válasza Xaels (#46323) üzenetére


DrBubo77
addikt

Milyen konstrukciót szeretnél okosórára? Korlátlan beszélgetést? :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#46325) Zeki válasza DrBubo77 (#46324) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pontos időt! :)

(#46326) DrBubo77 válasza Zeki (#46325) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ha jól állítod be az órát, akkor mutatja a pontos időt. :DD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#46327) Xaels válasza DrBubo77 (#46324) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk ha meghosdzabbítom a hűségidőm akkor legyen telefon helyett rá valami kedvezmény pl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46328) KamuMazsola válasza Viktor0610 (#46314) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem 5 előfizetést sikerült adategyeztetni online, kb 15 perc alatt. Igaz amikor a személyimet cserélték azt is bejelentettem anno. Minden számra kaptam sms-t a sikeres adategyeztetésről, és e-mailben is megkaptam róla a pdf-et.

Üdv.: KamuMazsola

(#46330) rgeorge válasza #20749568 (#46329) üzenetére


rgeorge
addikt

Rendeléskor nem látszott a szám? Én két hete rendeltem egy 0 forintost és láttam a számot rendeléskor.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#46332) lm83


lm83
őstag

Szerintem a személyi száma mindegy, nem kell annak lenni amit vásárláskor megadtál.
Párom 15 éves számát simán megtudtam csinálni a mostani személyivel, egyből elfogadta.

Viszont anyám számára azt írta nem övé, pedig ő vette...
Hát ez érdekes...
Meg, hogy ezt majd csak május végén lehet online egyeztetni ELŐRLÁTHATÓLAG!
Szóval akkor inkább menjen be...

(#46334) KurtCobain válasza #20749568 (#46329) üzenetére


KurtCobain
őstag

Hívd fel a 171-es számot miután megjött a kártya, kb fél percet szövegel a gép, utána elkezdi bediktálni a számod. :)

Én is így csináltam anno, mert én sem írtam fel... Azt hittem, hogy email-ben majd elküldik a visszaigazolásnál, de nem.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#46335) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Na most egy ismerősőmnél azt írta a netes regisztráció hogy nincs ilyen előfizető.
Pedig itt van az előfizetői szerződés is.
Minden adat stimmel.
Érdekes.
Mondtam neki hogy menjen be személyesen majd.
Tegnapi felhasználó+előfizetős rögzítés sikeres volt.

(#46337) castiels


castiels
addikt

Ha a telenor bevezeti a korlátlan netet, akkor meglévő hipernet előfizetésnél is lehetne korlátlant beállítani?

(#46338) tsteve válasza castiels (#46337) üzenetére


tsteve
senior tag

jövőbelátó kerestetik...

(#46339) castiels válasza tsteve (#46338) üzenetére


castiels
addikt

:)

(#46340) radio100jozs válasza castiels (#46337) üzenetére


radio100jozs
őstag

Én amúgy nem lennék meglepve, hogy a "korlátlan" jelző az nem is a netre vonatkozik. Aktualitása miatt, én inkább arra gondolok, hogy a Telenor előfizetéses, vagy akár feltöltős előfizetői csomagjai korlátlanul használhatóak az EU-ban, azaz a benne foglalt keretek, percdíjak, adatmennyiség...stb felhasználható korlátozás nélkül EU roaming során is.

(#46341) castiels válasza radio100jozs (#46340) üzenetére


castiels
addikt

Igen ez is benne lehet.

(#46342) #08205312 válasza radio100jozs (#46340) üzenetére


#08205312
törölt tag

Pontosan!
Amikor bedobták, hogy majd lesz új csomag a "blue" akkor is mindenki napokig piacmegrengető tarifáról álmidozott, aztán jött a fekete leves: net lekapcsolás.
Hányszor lehet még megenni ezt a "majdatelenorüberszupercsomaggalodaver" maszlagot?

(#46343) Kuter válasza radio100jozs (#46340) üzenetére


Kuter
senior tag

Még jó hogy az EU törvényt hozott a roaming eltörlésér ez év januárjában, és június 15 lép érvénybe ha jól olvasom.
[link]

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#46344) wetomi válasza #08205312 (#46342) üzenetére


wetomi
aktív tag

De egy kategóriával lejjebb hozták a hálón belüli korlátlan lebeszélhetőséget. A több tarifában egész jelentősen emelték az adatkeretet és több beépített szolgáltatást is tartalmaznak a tarifák...

Ezerszer elhangzott már ez a lassítós - megállítós net mizéria, ne menjünk bele még egyszer...

(#46345) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Felkerült a június 15-től elérhető ÁSZF, díjtáblázatok a Telenor oldalára:

[link]

Ez pedig a hivatalos közlemény:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#46346) radio100jozs válasza radio100jozs (#46345) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Hipernet adatcsomagokhoz bekerült, hogy mennyi forgalmazható le EU-ban az adott keretből.

Pl. Hipernet Home L csomag 100 GB-ból havonta 5,5 GB forgalmazható le EU roaming helyzetben!

Királyság!!!

[ Szerkesztve ]

(#46347) tsteve válasza radio100jozs (#46346) üzenetére


tsteve
senior tag

az elméleti kötelező minimum a csomag bruttó ára osztva kb. 3000 ft-tal és szorozva kettővel.. ez gigabájtban adott eredmény... ha ennél jóval többet ad a szolgáltató akkor király, ha csak ennyit akkor smucig..ez korlátos és nem korlátos csonagokra is igaz..

[ Szerkesztve ]

(#46348) castiels válasza radio100jozs (#46346) üzenetére


castiels
addikt

Ez azt jelenti hogy külföldön is 5 gb-ot lehasználhatsz belőle?

(#46349) tsteve


tsteve
senior tag

a telenor olyan szempontból tisztességesebb, hogy a kereteket eu-ban is leforgalmazni engedi lezárt csomagokra... a vodafone pl. nem engedi ezt... a telekom még nem nyilatkozott, náluk csak májusi Ászf van lezártakra... tehát a lezártakra úgy tűnik nem vonatkozik az eu-s szabályozás a keretek szempontjából, kizárólag a szolgáltató dönt...ahogy sejthető volt

[ Szerkesztve ]

(#46350) radio100jozs válasza castiels (#46348) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen és ezért tetszik, mert az adatmegosztón is akkor tudom használni külön díj nélkül a Homenet csomagot EU-ban, és bőven sok ez az adatmennyiség. Meg ismét előjött, hogy a Homenet az lényegében egyenértékű egy bármilyen publikus internet csomaggal, csak ez árban olcsóbban sokkal több adatot ad.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.