Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46401) darvinya válasza janeszgol (#46398) üzenetére


darvinya
titán

Ha nem rendszeresen akarsz net-et, akkor egyszerűbb 1x-es adatjegyet venni, viszont itt is figyelni kell hófordulóra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#46402) #08205312 válasza jozsi968 (#46400) üzenetére


#08205312
törölt tag

Csak felvetés részemről. Rendeltem valamikor 1-et, aztán a másodikat csak jogsi számra tudtam rendelni. A harmadik rendelésekor (mivel nincs útlevelem, ezért ismét szig-ra vagy jogsira próbáltam rendelni) meg az a kép fogadott, amit korábban beillesztettem.

(#46403) bedibazsa válasza janeszgol (#46392) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Hipernet Praktikum kártyát nem kell regelni, csak a hangalapú csomagokat.

(#46404) #08205312 válasza bedibazsa (#46403) üzenetére


#08205312
törölt tag

ő is pont ezt írta :U

(#46405) trec12 válasza Tomasz72 (#46387) üzenetére


trec12
addikt

Mikor a Telekom kijött az új csomagjaival a Telekom topicban is olvastam hasonlót, hogy pár napot érdemes várni. Azóta tudjuk, hogy nem rengették meg a földet az új csomagok. Azt gondolom amíg nem csökkenek az árak azaz a flat csomagok - kicsit több nettel - 12-15e-es magasságokban járnak nincs miről beszélni. Kötve hinném, hogy az árak csökkenni fognak. Otthoni net az lehet jó vagy jobb lesz de az csak egyik oldala a dolognak. A hang az szerintem borzalmasan drága Magyarországon! (igen még a 19 Ft-os percdíj is!)
Sajnos szerintem csak a Digi Mobil egyfajta "csodavárása" az egyetlen remény, hogy újra árazzon mindenki....

[ Szerkesztve ]

(#46406) MolTol válasza trec12 (#46405) üzenetére


MolTol
tag

Hello trec12, hello mindenki!

A hanghívások tekintetében flat csomagok hálózaton belüli része jóval elérhetőbb kategóriába került az elmúlt időszakban, a Telenornál a Blue-val pl. már az alap csomag is korlátlan hálón belül.
Ami jól látszik EU kimutatásokból, hogy itthon a net a drága elsősorban és emiatt kevesen is használják, itt lehet érdekes, hogy mit lép a Telenor, már ha csak a HVG cikk mentén elindulunk az szerintem bíztató.

Azért tippekre kíváncsi lennék, ki mit gondol, mi jön hétfőn?

Viktor0610 nagyon csöndben van a témában, nyilván nem véletlenül... vajon milyen újdonságot üdvözölhetünk hétfőn...?

(#46407) trec12 válasza MolTol (#46406) üzenetére


trec12
addikt

Nagyon tudnám üdvözölni ha a Telenor lenne olyan tökös és új fejezetet nyitna több szempontból a magyar mobilpiacon. Igen kellene már mert a Digi Mobil ugye egyelőre sehol!

(#46408) 4Grider válasza MolTol (#46406) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy alapból 1-2 Mbps-ra lassított flat adatcsomagoknak (lásd UPC) lenne értelme, nagyobb értékű lassítás már a 4G hálózatot is veszélyeztetné. Persze ez ár kérdése is, hiszen ha egy 1 Mbps-os korlátlan mobilnet csomagot 4000 Ft-ért adnak, arra jó darabig nem lesz 1 millió előfizető...

(#46409) Bferibörs válasza 4Grider (#46408) üzenetére


Bferibörs
addikt

1-2 Mbps-ra lassított flat adatcsomagoknak

hát ha ezt valaki tudja használni agyvérzés nélkül akkor irigylem :DDD persze bizonyos dolgokra használható, de alapvetően 0

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#46410) 4Grider válasza Bferibörs (#46409) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy telefonon ez bőségesen elég. Nálunk a flottában nem egy előfizető van, aki a legkisebb csomagra (az nálunk 200 MB) fizet elő, és elfogyáskor 128 kbps-on még elfogyaszt tíz-hússzor ennyi adatot pl. netrádióval, FB-al, mással.
Megosztani x klienssel már persze nem egy élmény.

(#46411) krystman


krystman
őstag

Tegnap visszavittem egy S8 at, a 14 napon belüli időszakban. A kérdésem az lenne, hogy ezt hányszor lehet megcsinálni, hogy visszaadom a telefont 14 napon belül 1 évben? Nem ezt akarom csinálni persze, csak erről semmi infót nem olvastam, hogy 1x vagy 2x lehet ezt megtenni!
Viszont tegnap a személyes ügyintéző akivel intéztem a visszavételt, hát az valami kritikán felüli volt, szó szerint káromkodott halkan magában, hogy ő neki ezzel kell foglalkoznia! Én még ilyet nem tapasztaltam soha sem! Majd nem mondtam neki, hogy húzok egy másik számot, és megyek máshová.

(#46412) #08205312 válasza krystman (#46411) üzenetére


#08205312
törölt tag

a feltöltő kártyások 1x játszhatják el egy évben.

(#46413) MolTol válasza 4Grider (#46408) üzenetére


MolTol
tag

Hello 4Grider,

Nagyobb értékű lassítás alatt azt érted, hogy nem lehet ennél nagyobb sebességet adni mert az veszélyezteti a hálózatot?
Szerintem ez elsősorban QoS kérdése, nem feltétlen kell ilyenben gondolkozni ha tiéd a hálózat, a UPC a vodától veszi a hálózat rádiós részét, neki nem csak kapacitás kérdés ez hanem pénzügyi is...

@trec12: reméljük lesz meglepetés ;)

(#46414) MolTol válasza krystman (#46411) üzenetére


MolTol
tag

14 nap alatt mit értesz? Online rendelés?
Mert az EU alapú szabály, távollévők között kötött szerződéstől nincs limit hányszor állhatsz el.

(#46415) Bferibörs válasza 4Grider (#46410) üzenetére


Bferibörs
addikt

háát, használtam (volna próba képpen ) a telenor 7 Mbites kártyás csomagját, hagy ne mondjam, hogy vidéken még az sem műxik, egy weboldal megnyitása alatt simán meg lehet kávézni, tény, hogy messenger,viber futott allatta , chetelni lehetett :U

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#46416) 4Grider válasza MolTol (#46413) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ingyenes napokon sok helyütt az országban lement a napközben elérhető átlagos sávszélesség a 3G hálózat aktuális szintje alá. Ez egyébként tőlünk nyugatabbra a flat csomagokat használó hálózatokon elég sok helyütt megszokott jelenség. Kérdés, hogy ezt akarjuk-e. Mert ha igen, lehet tőlem 10 Mbps is, de akkor az üzleti előfizetők váltani fognak.

(#46417) 4Grider válasza MolTol (#46414) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem kötelezhető egy kereskedő sem arra, hogy minden áron vásárlói szerződést kössön. A CRM rendszereket erre is használjuk.

(#46418) MolTol válasza 4Grider (#46416) üzenetére


MolTol
tag

Az ingyenes napokat szerintem nem lehet teljesen ide venni, mert akkor korlátozott ideig és az összes előfizető azt csinált amit akart, olyat nyilván a Telenor meg az ügyfelek sem szeretnének.
De ha csak egy csomag előfizetői kapnak korlátlanságot és pl. a routerrel mobilnet előfizetést használók nem (lásd UPC csak hang csomag melletti net korlátlan, modemes nagyon is korlátozott), akkor eléggé más a helyzet.
Ezért is fontos a megfelelő hálózat management.

(#46419) MolTol válasza 4Grider (#46417) üzenetére


MolTol
tag

Ez teljesen igaz, de ha a szerződést megkötötted, akkor a vevő elállhat, erre nincs limit. Persze ha már a szerződést sem kötöd meg, az más helyzet. :)

(#46420) 4Grider válasza MolTol (#46418) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én nagyon nem szeretném azt, ami a Vodafonenál van. Inkább akkor ne legyenek flat csomagok...

(#46421) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! A MyTelenor nem enged be, pedig biztos, hogy a megfelelő jelszót használom. Van valami gond náluk? Lemaradtam valamiről?

OnePlus 12

(#46422) #08205312 válasza sharkypeti (#46421) üzenetére


#08205312
törölt tag

Van. Én is próbáltam. Még jelszót is cseréltem. Az újjal se nem tudok belépni.

(#46423) snooze válasza sharkypeti (#46421) üzenetére


snooze
veterán

Nálam jo..

GO Gunners!!!

(#46424) sharkypeti válasza snooze (#46423) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Mobilon nekem is jó, de csak arra az egy számra jó az app, ami éppen a kezemben van. De több szám is van a nevemen, ezért kellene asztali gépen belépni. Ott viszont nem megy.
Olvastam közben, hogy a zsaroló vírus betett a magyar Telenornak. :Y

OnePlus 12

(#46425) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem csak a Telenor kapta be a zsaroló vírust, úgy tudom a Telekom is. Csak nem verik nagydobra. De lehetnek még más érintett, csendben elhárítós cégek is.

(#46426) Viktor0610 válasza sharkypeti (#46424) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogy tett be.
Az értékesítés zavartalan, az ügyfelek által elérhető/használható szolgáltatások (hívás, SMS, net) szintén.

Szóval no para. :)

Jó, a MyTelenor oldal tényleg nem megy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#46427) Game-over


Game-over
aktív tag

Sziasztok!

Ismerősnek segítek megtalálni a legolcsóbb csomagot.
Most Mytariff L-ben van, hűség nélkül.

Ez lenne most nagyjából a Blue L is, viszont az hűség nélkül 15690 Ft, ami nem jó.

Kérdéseim: 1.Lehet ezekre a csomagokra 1 év hűséget is vállalni (olcsóbb havidíjért)?
2. Ha átmennénk másik szolgáltatóhoz, és ezt közlöm az ügyfélszolgálatossal, itt is van ügyfél-megtartó(vodánál tudom hogy van, akkor ajánlanak nem publikos csomagokat), vagy ez csak egy felesleges kör lenne?

Köszönöm előre is!

(#46428) Viktor0610 válasza Game-over (#46427) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Csak két év hűség van. Telefonnal együtt 13690 Ft, csak tarifára vállalt hűséggel 9690 Ft.
2. Természetesen megpróbálhatod. :)

Samsung Galaxy A54

(#46429) sharkypeti válasza sharkypeti (#46424) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Na, ennyi volt... már működik az oldal. (A már megszokott csigatempóban)

OnePlus 12

(#46430) sharkypeti válasza Game-over (#46427) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Próba, szerencse... de ne fűzz hozzá nagy reményeket. Simán hagynak elmenni. De ha gondolod, nézz szét ITT, ha nincs élő hűségnyilatkozat, kapóra jöhet (másnak is).

OnePlus 12

(#46431) lugosi válasza 4Grider (#46410) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Egy telefonon ez bőségesen elég."

Neked. Nekem ha ingyen adnák se volna jó.

(#46432) Game-over válasza Viktor0610 (#46428) üzenetére


Game-over
aktív tag

Viktor0610 , sharkypeti

Köszönöm mindkettőtöknek! :R

(#46433) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. :)
Hipernet Home s csomagom van most beléptem a Mytelenor appba a számával és ez fogadott:

Hogy lehet 18db hívásom 3és fél óra időtartamban amikor a kártyát sose vettem ki a Mifi egységből? 🤔 :F

Samsung Galaxy S10+

(#46434) wetomi válasza pcgamer01 (#46433) üzenetére


wetomi
aktív tag

Lehetséges, hogy nem frissült az alkalmazásban az összes adat és a telefonban előzőleg használt telenoros előfizetés hívásadatai látszanak. Most kipróbáltam én is és elsőre meg is lepődtem a lejárt számla kapcsán, pedig befizettem. Az alkalmazást újraindítva viszont frissültek az adatok.

Esetleg az alkalmazás menüjében jelentkezz ki, hogy biztosan a mobilnetes számmal tudj visszajelentkezni, akkor is frissülnek az adatok.

[ Szerkesztve ]

(#46435) pcgamer01 válasza wetomi (#46434) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Valóban így megoldotta köszönöm! :R
Kicsit fennakadt a szemem a dolgon :D

Samsung Galaxy S10+

(#46436) erzol válasza pcgamer01 (#46433) üzenetére


erzol
őstag

Nekem egy email jött, hogy a 2 napja befizetett számlám elkészült... :U

(#46437) Bferibörs válasza lugosi (#46431) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát sokaknak elég biztosan de akikkel beszélgetek azok általában 1-2 GB-ot használnak , csak kevesen vannak el 500 MB alatt havonta, nekem 6-8 GB fogy , teló,tablet,laptop , nem csak üzenetküldésre használom (persze arra is )

amiért kevés az 1-2 Mbits sebesség nekem (városban, településen torony közelben biztosan jó lenne , nem tudom) : pl. Dunavarsány, egy település rendőrségének akartam megnézni a telszámát neten, hát nem ment, fel kellett hívnom egy ismerőst, hogy megnézze és diktálja be :U ilyenekre jó lenne használni azért-nekem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#46438) Clain


Clain
tag

sziasztok,

Van olyan opció a Telenornál ,hogy akkor is kapjak hívásértesítést amikor hívásban vagyok? /Tehát foglalt/

Aktiváltam a hívásértesítő szolgáltatás de csak akkor kapok sms-t ha ".. készüléked ki volt kapcsolva, vagy esetleg lefedetlen területen tartózkodtál."

köszi

(#46439) asdf_ válasza Clain (#46438) üzenetére


asdf_
veterán

Megnézed, milyen számra van átirányítva a hívás nem elérhető esetén, és ugyanarra irányítod foglalt esetén is.

(#46440) Clain válasza asdf_ (#46439) üzenetére


Clain
tag

Átírtam, mostmár ugyanaz van a szám szerepel mindkét helyen , viszont továbbra se kapok értesítést ha foglalt vagyok :(((
más megoldás?

(#46441) darvinya válasza Clain (#46440) üzenetére


darvinya
titán

Telefon nem jelzi ki hívást?
Mint nálam hívás alatt jövő hívásról másod figyelmeztetést ad, s ha nem veszem fel, akkor nem fogadott hívásként jelenik meg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#46442) asdf_ válasza Clain (#46440) üzenetére


asdf_
veterán

Akkor 1220 es bekapcsoltatod veluk.
A hivasvarakoztatasod ugye nincs bekapcsolva mert az megtorpedozza az egeszet.

[ Szerkesztve ]

(#46443) Viktor0610 válasza Clain (#46440) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs erre lehetőség. :(

Samsung Galaxy A54

(#46444) lugosi válasza darvinya (#46441) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a hívásvárakoztatás amiről te beszélsz, viszont a srác foglaltság jelzés esetére szeretne sms jelzést.

(#46445) Clain válasza darvinya (#46441) üzenetére


Clain
tag

nincs bekapcsolva a hívásvárakoztatásom, így ha valaki akkor hívna, amikor beszélek Neki foglaltat jelzek

lugosi fórumos jól fogalmazott , a foglaltságról szeretnék sms-t kapni

remélem nem sértek meg senkit ,de van telekomos előfizetésem is , és ott ezek teljesen alap dolgon működnek

Szóval akkor nincs megoldás a problémára?

(#46446) bedibazsa válasza Clain (#46445) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem működik.

[ Szerkesztve ]

(#46447) darvinya válasza Clain (#46445) üzenetére


darvinya
titán

Lehet ezt keresed.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#46448) St3ven válasza bedibazsa (#46446) üzenetére


St3ven
addikt

Szerintem nem, mivel a Telenornál nincs ilyen szolgáltatás. Vagy nem telenoros vagy.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46449) asdf_ válasza darvinya (#46447) üzenetére


asdf_
veterán

Nem hivasvarakoztatast akar. Hivo fele foglalt hangot, maga fele sms-t. Ebbol az utobbi nem teljesul, es Viktor szerint a Telenoral perpill nem is fog.

[ Szerkesztve ]

(#46450) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!
[
Huawei B315s-22 ]

Mi a véleményetek róla? 4G re kéne hipernet simhez, van olyan mint a B25?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.