Hirdetés
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
thomasrc
aktív tag
Sziasztok,
Úgy néz ki, hogy én is csatlakozni fogok a klubhoz. Igaz hosszú menet lesz, mert csak jövő nyárra tervezem a célbaérést.
Egyelőre ott tartok, hogy a KRESZ-t megcsinálom idén, jövőre pedig a gyakorlatot és nyár végére, ősz elejére valószínűleg meglesz a jogsi és a motor is.Elöljáróban lenne egy kérdésem a felszerelést illetően, persze igyekszem közben magam is utánaolvasni a dolgoknak:
1. Bukósisak: Úgy gondolom, hogy mindenképpen zárt lenne az ideális, max. 45 ezer Ft.-ig. Ebbe az árkategóriába ahogy nézem ABS és technopolymer héjszerkezetű sisakok vannak. A kettő között mi a különbség? Egyáltalán kell ezzel foglalkozni vagy milyen paraméterét érdemes figyelni, ami deal breaker lehet?
2. Kesztyű: Itt a nyári és az átmeneti között vacillálok. Hidegebb időkben a nyári kesztyűben mennyire lehet fázni? Érdemesebb inkább átmenetit venni? Viszont akkor az nem lesz túl meleg a nyáron? A neoprén kesztyű mennyire védi a kezet szemben a bőrkesztyűvel? Mert ugye protektor rész az mindkettőn van, de nem tiszta, hogy ha kézre esek, akkor a neoprén mennyire tud felszakadni, mennyire kell komolyan venni ezt egy városi tempónál.
3. Csizma: Na most leszek megkövezve ezért a kérdésért!
- Kezdőként érdemes erre költenem? Eleinte csak városon belül szeretnék motorozni leginkább, túrázni és nagy, városok közti távokat megtenni nem (arra már nyilván fullos felszerelés fog kelleni). Az autósiskola ugyan kér alkalmas lábbelit a gyakorlati oktatásra, de ott csak annyit kötöttek ki, hogy legyen szára, ami védi a bokát, tehát lényegében hétköznapi lábbelit is elfogadnak.Bocs, ha hülyeséget vagy visszatérőt kérdeztem.

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Egyelőre ott tartok, hogy a KRESZ-t megcsinálom idén, jövőre pedig a gyakorlatot és nyár végére, ősz elejére valószínűleg meglesz a jogsi és a motor is.
- Kezdőként érdemes erre költenem? Eleinte csak városon belül szeretnék motorozni leginkább, túrázni és nagy, városok közti távokat megtenni nem (arra már nyilván fullos felszerelés fog kelleni). Az autósiskola ugyan kér alkalmas lábbelit a gyakorlati oktatásra, de ott csak annyit kötöttek ki, hogy legyen szára, ami védi a bokát, tehát lényegében hétköznapi lábbelit is elfogadnak.
