Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73051) Qru válasza Biqci (#73050) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A gyári is TRW érzésre nincs különbség köztük de nem is forszíroztam a dolgot. Mert a fék tudjuk kiknek való... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#73052) Avicularia


Avicularia
veterán

Lehet csak nekem új ez a dolog, hogy össze van kötve a kis 12V-os indítóakksi a nagy akksival a hibridben valamiféle konverteren keresztül.
Tegnap ellenőriztem a keréknyomást és gyújtásra tettem, hogy kapjon áramot a szivargyújtó. Csomagtartóban van egy elosztó, ami 3 részre osztja az egy szivargyújtó csatlakozót. Van rajta egy voltmérő, ami 12,4 V-ot mutatott mikor ment a levegőpumpa, ennyi az inditóakksi feszültsége. Mondom beindítom a motort, hogy ne merüljön nagyon le az akksi. Ráindítottam, de a motor nem indult be, csak az EV jel kapcsolt be. ( Ha nincs bekapcsolva a fűtés, akkor addig nem indítja a motort még hidegben sem amíg van szufla az akksiban, csak utána inditja a motort és kezdi tölteni a nagy akksit, de akkor nem áll le addig míg üzemmeleg nem lesz a motor.)
Ekkor elkezdett sokkal gyorsabban dolgozni a levegőpumpa, mintha kokaint szívott volna, a mérő pedig 14.8V-ot mutatni, anélkül hogy járt volna a motor. Ebből egyértelmű, hogy valamilyen módon tölti vagy kapcsolatban áll a két akksi egymással.

(#73053) Qru válasza Avicularia (#73052) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezekben a kis akksi csak a fedélzeti rendszert tartja életben, minden máshoz a nagy akksit használja.

#nincsbennetarcsi

(#73054) Biqci válasza Qru (#73051) üzenetére


Biqci
aktív tag

Jaaa, igaz... :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73055) Gömbike válasza Biqci (#73054) üzenetére


Gömbike
senior tag

Nagyon fütyül a szél pálya tempónál az ajtóknál. A kéder gumi csere megoldás lehet erre, van aki hasonló “ cipőben” járt? R20A3 motorkód, 2010 aut.

Köszönöm!

Biqci, bocsi, nem neked lett volna válasz, légyszi nèzd el. Új kérdésként szerettem volna felvetni.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#73056) maximuss válasza Biqci (#73046) üzenetére

Biqci - Az lett a győztes végül is, találtam 39€/db áron, mostmár csak a hozzávaló Ceramic betétet kell kikutani... :D

Linket kaphatok?

[ Szerkesztve ]

(#73057) Biqci válasza Gömbike (#73055) üzenetére


Biqci
aktív tag

Sebaj, ne aggódj, a szövegösszefüggésből kikövetkeztettem... :D
De ha a kérdésedre sajnos nincs tippem. Ez milyen gép lenne? 8gen Accord? Mert nekem 180-nál sem volt zavaró.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73058) Biqci válasza maximuss (#73056) üzenetére


Biqci
aktív tag

Persze, csak meg kellett keresnem. De már itt is van... :D
[link]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73059) Gömbike válasza Biqci (#73057) üzenetére


Gömbike
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ.

Igen, 8. gen. Accord.

Beszéltem egy karosszériással, aki több évig a Mercedes gyárban dolgozott és a feladata az ajtó beállítása, “ megtörése” volt. Ma reggel beszéltünk, csütörtök reggel megcsinálja a pontos beállítást.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#73060) Headless válasza [w] (#72888) üzenetére


Headless
őstag

szia ennek hatására én is megnéztem GE jazz-ben két db izzó van a magasság állítóban. nekem mindkettő ki van égve, de nekem kiszedve úgy tűnik T3 inkább. dimenziók alapján.

De most hogy így mondtátok nekem a vészvilligómban is ki van égve... a szomorú, hogy már visszazártam a rádiót android beépítése után, annyira nincs kedvem kiszedni, csak hogy ezt kicseréljem. De rendeltem pár T3-as ledet, mert ahogy nézem honda mindenhova azt használja.

kapcsolót kiszedni, szerintem nem volt bonyolult, lehajtod a panelt ami tartja a kapcsolót alulról vékony kártya/csavarhuzóval benyomod a tartót felülről kézzel is hozzáférsz és kicsúszik, könnyedén.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#73061) [w] válasza Headless (#73060) üzenetére


[w]
őstag

igazad van ez T3, a T5-nek nem is ilyen a talpa!
én még nem értem rá kiszedni, de most nincs is ilyen izzóm, úgyhogy első körben ezt is rendelnem kell

cmdr PETER W. VOLKOV

(#73062) Biqci válasza Gömbike (#73059) üzenetére


Biqci
aktív tag

Szívesen :)
De még valami eszembe jutott. Nincs felrakva légterelő az ajtóra? Mert mikor én felraktam, sokkal hangosabb lett, mint nélküle...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73063) Gömbike válasza Biqci (#73062) üzenetére


Gömbike
senior tag

De, most hogy mondod…….

Kb. 2 hónapja van fent, de már akkor hangos volt, mikor megvettem a kocsit tavaly.

A lányoméktól vettem át, kérdeztem akkor tőle, hogy ennyire befütyül a szél? A válasza, hogy ez ilyen volt már, mikor ők is vették 19-ben.

Köszönöm válaszod, majd beszámolok, hogy az ajtóbeállítás eredményessége milyen lett. Pénteken újból pályázom pár száz km-t.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#73064) Biqci válasza Gömbike (#73063) üzenetére


Biqci
aktív tag

Akkor lehet, de amúgy nehezen elképzelhető, hogy magától elállítódjon az ajtó, hacsak le nem vették már egyszer valamiért...
Azért kíváncsi vagyok az eredményre... :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73065) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
Több automata Jazz hirdetésben látom reklámozni, hogy "felújított váltó" (bizony!).
Ez mit jelenthet? Molyval átmosták, aztán új olaj, vagy több?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#73066) szabonagyur válasza AxBattler (#73065) üzenetére


szabonagyur
félisten

Indítókuplung csere szerintem nagyrészt.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73067) AxBattler válasza szabonagyur (#73066) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi!
Hát nem túl bizalomgerjesztő, ki tudja melyik szerelő nyúlt bele... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#73068) szabonagyur válasza AxBattler (#73067) üzenetére


szabonagyur
félisten

Amennyire tudom mindet fel kell újítani előbb vagy utóbb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73069) AxBattler válasza szabonagyur (#73068) üzenetére


AxBattler
félisten

De nem mindegy, hogy saját pénzen csináltatom meg Imrével, vagy...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#73070) dgyuri0123 válasza AxBattler (#73067) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Meg kéne kérdezni a jelenlegi tulajdonosától. Ha kintről behozott, akkor csak a Jóisten a tudója, hogy ki szerelte. Szerintem...

"csak a zene van"

(#73071) AxBattler válasza dgyuri0123 (#73070) üzenetére


AxBattler
félisten

Van hogy magánszemély az eladó, de a legtöbbször kereskedő, annak meg nincs olyan, amit ne ígérne meg. Marad az átnézetés...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#73072) szabonagyur válasza AxBattler (#73071) üzenetére


szabonagyur
félisten

És ha nincs beírva de fel lett újítva a váltó? Akkor sem vagy előrébb a dolgokkal. Hiszen lehet ugyanúgy kókler csinálta.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#73073) AxBattler válasza szabonagyur (#73072) üzenetére


AxBattler
félisten

Végülisja. Köszi a tippeket! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#73074) lazac_


lazac_
tag

A City-men már megint elromlott a 76632-S7A-014. Pedig 2019 májusban cseréltem gyárira. :(

;]

(#73075) Biqci válasza lazac_ (#73074) üzenetére


Biqci
aktív tag

Bakker, ablaktörlő? Elromlott? Ez most komoly? 5 év után? Mekkora szégyen... :DDD :DDD :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73076) Qru válasza lazac_ (#73074) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Már a Honda sem a régi. :( :DDD

#nincsbennetarcsi

(#73077) Biqci válasza Qru (#73076) üzenetére


Biqci
aktív tag

Qru, te mennyire vagy képben az EBC cuccokkal? Nézem a Yellowstuff-ot, de elméletileg nem street legal, mert nincs REG90 tesztje. A Greenstuff még ok, de a fölött egyik sem. Nem akarok belenyúlni, mert itt simán kib.sznak, tudod, nincs okos vizsga... :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73078) Biqci válasza Biqci (#73077) üzenetére


Biqci
aktív tag

Vissza az egész, semmi gond a Yellowstuff-fal, kivéve, ha nem CR-Z-hez keres az ember. Ott ugyanis nem engedélyezett... :Y

Akkor Uraim, ki mit ajánl? CR-Z, első fékbetét, sportos, de nem pályára feltétlenül. Zimmermann nincs, ATE Ceramic nincs, EBC max a Greenstuff engedélyes, a többi non street legal...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73079) Qru válasza Biqci (#73078) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Zöld teljesen jó, haver IS200-on azt használt de focvis is a MX5-höz.

#nincsbennetarcsi

(#73080) Biqci válasza Qru (#73079) üzenetére


Biqci
aktív tag

Aha, értem. Jobb amúgy mint egy normál betét, vagy esetleg a gyári, vagy azzal egyenértékű? Nem tudod esetleg?

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73081) Qru válasza Biqci (#73080) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Zold az kicsit a gyari felett van. A sarga meg mar sokkal.

#nincsbennetarcsi

(#73082) Biqci válasza Qru (#73081) üzenetére


Biqci
aktív tag

Köszi :R
Kár a sárgáért... :((

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73083) Gömbike válasza Biqci (#73064) üzenetére


Gömbike
senior tag

Szia!

Az ajtók be lettek kézzel “ állítva”. Kb. 4 perc volt a két első ajtóval való foglalkozás.

Nos, ma reggel jöttem dolgozni, 120 km-t az M5-ön, szembeszél volt.

Nem süvített be a szél a kéder gumiknál és a légterelő sem volt zavaró.

Sokkal, de sokkal csendesebb lett.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#73084) Biqci válasza Gömbike (#73083) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ez akkor megoldódott. Örülök neki :C Legalább már tudod élvezni a suhanást :D
Köszi az infót :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#73085) Gömbike válasza Biqci (#73084) üzenetére


Gömbike
senior tag

Köszönöm!

Szép hétvégét mindenkinek!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.