Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) #16939776 válasza Archttila (#26250) üzenetére


#16939776
törölt tag

Megláttam a vga forró vége alá épített HDD-t és ki is nyomtam. :U

(#26252) Nirvanus válasza AxBattler (#26244) üzenetére


Nirvanus
aktív tag

Bekapcsolásnál kíváncsi lennék rá. ;]

[iTX-or-GtfO!]

(#26253) radi8tor válasza #16939776 (#26251) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugyan már, egy 70000 Ft-os háznál ezt elnézzük neki. :D

⭐ Stella

(#26254) tthom


tthom
senior tag

Mindig ajánlgatjátok a Chiectec IX-03B és társai házakat, hogy jók, ami igaz is. :)
De az MK-35DV bővítőmodullal találkozott már valaki mostanában hazánkban? Kerestem, de nem találok seholsem és szeretnék egy 3.5ös HDD-t is belerakni..

Vagy van valami más hasonló kockajellegű, amibe belefér 1db 3.5 és 1db 2.5 drive is?

[ Szerkesztve ]

(#26255) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Volt egy icipici modding. :DDD Asszony Dell-je sem úszta meg a dolgot.

[iTX-or-GtfO!]

(#26256) Mercutio_ válasza Nirvanus (#26255) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kiéget a szemem, most mehetek a sivatagba :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26257) AxBattler válasza Nirvanus (#26255) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem rossz, de TMNT-s nem lett volna jobb? :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26258) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

ITX és MLP mániás vagyok, éljen az integráció. :DD

[iTX-or-GtfO!]

(#26259) A Gázos válasza Nirvanus (#26255) üzenetére


A Gázos
csendes tag

Pinky Pie, Rainbow Dash, Apple Jack... én ezekkel élek.... :DDD Csak a lányom meg ne lássa a moddingot.

Wi-Fi hálózathoz keresek vezetéket... Asus AM1I ITX, AMD 5350, Samsung SSD 250 Gb, Kingston Hyper X 4 Gb, LC Power 1360,

(#26260) Nirvanus válasza A Gázos (#26259) üzenetére


Nirvanus
aktív tag

Inkább egy gépház matricákkal, mint a nappali fala temperával. :DDD 2-300Ft egy csomag sticker. Leszedhető, nem "tépődik", nem hagy nyomot. :)

Más: uraim, van-e 65W-os 4magos procija valakinek ebbe a drágaságba, nem aranyáron? :) (Tudom-tudom, de hátha, nagyon korrekt kis lap ez a DG41AN, a GMA X4500-ban pedig kellemesen csalódtam)

[iTX-or-GtfO!]

(#26261) Goose-T válasza Nirvanus (#26260) üzenetére


Goose-T
veterán

Annyira nem is kellett megerőltetni magamat, hogy találjak a hirdetések között: E8200 nevetséges 3500 forintos összegért.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26262) radi8tor válasza Nirvanus (#26260) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fórumon tilos hirdetni!

⭐ Stella

(#26263) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Nem hirdetésnek szántam, csak érdeklődtem, hátha itt van olyan, akinek van. De bocsánat érte.
Én sem erőltettem meg magam és találtam két magosat 65W TDP-vel. :) De az ugye nem négy magos. :(

[ Szerkesztve ]

[iTX-or-GtfO!]

(#26264) Goose-T válasza Nirvanus (#26263) üzenetére


Goose-T
veterán

Ja hogy négymagos! Azt nem figyeltem. Azok elég ritkák, de léteznek, pl. ezek itt.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26265) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Egy kicsi és nagyon halk otthoni gép építésén gondolkozom munkás MacBookPro-m mellé. Érdeklődni szeretnék, hogy milyen házat, tápot, pocihűtőt tudnátok ajánlani. Összegkeretet nem írok egyenlőre, mert arra volnék kíváncsi, hogy mik a lehetőségek.
Egy Gigabyte Inteles lap, i3-as proci, 8GB ram, SSD, 2,5"-os HDD-t menne bele terveim szerint.

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#26266) Mercutio_ válasza dni (#26265) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem kell külön VGA és a minél halkabb működés, kis méret a cél, akkor esetleg ThinITX alaplap, külső noti táp vonalon is elindulhatsz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26267) Nirvanus válasza dni (#26265) üzenetére


Nirvanus
aktív tag

Egy Core i3-4130/4330 már sok dologra elég (szerintem) grafikailag is. Ahhoz pedig elég a gyári hűtő is, amellett sem lesz forró vagy hangos a rendszer. Én is a thinITX-mSata SSD-külső tápot ajánlanám, úgy icipici lesz és halk marad a rendszer. :K

[iTX-or-GtfO!]

(#26268) maláj


maláj
őstag

Armor A30 kipipálva :DDD

(#26269) flashpointer válasza Nirvanus (#26267) üzenetére


flashpointer
őstag

Szerintem ne szórjuk itt a szubjektív benyomásokat hogy a stock intel cooler az nem hangos.

(#26265) dni
Ilyesmi kellene neked a már említett slim lappal a táp miatt meg pont ekkora ház, de ilyen méretű nincs a piacon sajnos mert ami már ilyen magas az mind bővítőkártyás. Nem tudom miért nem képesek gyártani nekem is ilyen kellene.

(#26270) mrszitya válasza mrszitya (#25787) üzenetére


mrszitya
senior tag

Röviden a Zalman M1-ről:

+ hatalmas
+ elől kék ledes világító venti
+ két állásban szabályozható a kettő darab beépített venti fordulata, és az alacsonyabb beállítást választva rendkívül csendes is a ház (~25 dB), ellenben a magas állásban már jól hallható a zaj (>30 dB)
+ a ház szellőzése jónak tűnik - méretéből is adódóan persze. Mindkét oldalt és fentről is kap levegőt, de fentre rakható még két 120-as szélmasina a forróságot elszívni, ha tuningverdát építenénk
+ a táp sem valószínű, hogy kapkodni fog a levegő után, ugyanis nem közvetlenül a padlóról, hanem a ház aljának az oldalán kialakított résekből szerezheti be a szelet, ahol úgy egy 1,5-2 cm magas elég nagy tér áll a rendelkezésére
+ porszűrők
+ kábelrendezés
+ hosszú videókártyákat (35 cm) és tápokat (20 cm) is el tud nyelni
+ 1db hot-swap 2,5/3,5" HDD hely
+ 3db 2,5/3,5" HDD/SSD a venti mögött közvetlenül helyezhető el, és még kettő 2,5-es a tető alatt férhet el
+ CD-meghajtónak is van hely, ami egy ajtó mögött rejthető el a hot-swap meghajtóval együtt
+ 160mm magas CPU-hűtő is jöhet, bár ez már kissé passzentosan passzírozható át a keretek alatt
+ van azért benne anyag, és a minőségi összbenyomás sem rossz
+ gumírozott felület a táp alatt, valamint gumigyűrűk a HDD-k rögzítéséhez is

- hatalmas
- elől kék ledes világító venti
- itt-ott azért látszik, hogy nem egy 30-50 ezres házról van szó. Fent például az előlapi csatiknál az én példányom kattogásra bírható a fedlap és az előlap találkozásánál
- semmi extra a dizájnban

Igazából felesleges ekkora méretű ház a legtöbb mITX rendszerhez, de az ára jó, ez pedig nyilván nem egy mellékes tényező a legtöbb esetben.

(#26271) AxBattler válasza mrszitya (#26270) üzenetére


AxBattler
félisten

Tetszik, bejövős, kellene - mATX méretben... :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26272) shteer válasza flashpointer (#26269) üzenetére


shteer
titán

Ennek a hotonek mi a becsuletes neve?

..szerintem jónak tűnik

(#26273) mrbig25 válasza shteer (#26272) üzenetére


mrbig25
őstag

(#26274) patomi válasza shteer (#26272) üzenetére


patomi
őstag

Semmi beelőztek :R

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#26275) HookR válasza flashpointer (#26269) üzenetére


HookR
addikt

Bár az AXP-140 nem fér el mindegyikben, ezek közelítenek az elképzeléshez:
- Chieftec IX-05B (Illetve az IX-01B és IX-03B a magasítással: MK-35DV)
- EMKO EM-150EXT
- Antec ISK 110 VESA
- Loop Proton

Esetleg:
- Lian Li PC-Q02
- Realan E-Mini E-Q7

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#26276) shteer válasza mrbig25 (#26273) üzenetére


shteer
titán

kösz! szerencsére ez túl magas a házamba - majdnem elkapott a "get it!" filling ;]

..szerintem jónak tűnik

(#26277) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Prodigy-tulajoktól kérdezném:
Az oldalsó panelen található SSD-rögzítőt át lehet szerelni az I/O porttal nem rendelkező, rácsos oldallapra is?
Illetve az oldallapok ugye tetszőlegesen felcserélhetőek?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26278) Pista0001 válasza AxBattler (#26277) üzenetére


Pista0001
addikt

Úgy emlékszek nem lehet a másik oldallapra felszerelni, de az oldallapok felcserélhetők. 2 db 2,5-est fel lehet szerelni a táprekesz elejére, meg még egyet a vinyótartók alá a padlóra is, szóval ez a műanyag bigyó szerintem kihagyható. Amúgy is macerás a kábelezés miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#26279) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sziasztok, 2-3 hét múlva szeretnék átköltözni az sg-05-ből egy THERMALTAKE Core V1-be

szeretném, ha a színek összhangban lennének, a jelenlegi koncepcióm fehér fekete (másik ötletem ezüst fekete, de ilyen színű ventiket nem ismerek, még esetleg az alaplapon lévő Asrock felirat sárgályán+ feketén gondolkoztam, de nem igazán látszik, mert annyira kicsi a lap:)), de szívesen fogadom ötleteiteket, hogy ti milyen ház ventiket /CPU hűtőt alkalmaznátok, szeretem a csendet így csak PWM-es jöhet szóba :R
ami adott a gépben:



A proci hűtőm az ilyen, az is elvileg marad, csak a ventit cserélném le rajta

és amiket én gondoltam, hogy még beszerzek:

úgy hallottam a gyári 20cm venti nem igazán halk azt erre cserélném:

a gép hátuljába 2db 8cm-es venti passzol oda ebből gondoltam 2DB-ot

Abban az esetben, ha marad a jelenlegi CPU hűtőm akkor erre cserélem le a ventiét:

Mindenféle véleményt, tanácsot szívesen fogadok, ne tartsátok magatokban, csak építő jelegű legyen, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#26280) Pista0001 válasza kisza25 (#26279) üzenetére


Pista0001
addikt

Az Arctic pro ventiket csak hézaggal lehet egymás mellé szerelni, legalább 2 mm kell a két venti közt. Ha ezt a ház nem biztosítja, akkor a simát ajánlom. Leszabályozva halk ventik, ebben az ársávban szerintem bőven elég jók.

(#26281) flashpointer válasza HookR (#26275) üzenetére


flashpointer
őstag

Jó azt tényleg nem tettem hozzá hogy azért ne úgy nézzen ki mint amit a gyártósor mellé szántak :D
Ezek közül is jól kirajzolódik hogy van a 60-90mm magasságú (amiből a cooler lehet ~45-75mm és itt a vége, szóval maradt kb 1db 120+ méretű hűtő ami befér és lehet kapni.
Ezzel szemben ha lenne mondjuk 120mm magasság akkor gyakorlatilag az összes topflow hűtés belemenne.
Például a Realan E-Mini E-Q7 amit mondtál is, de azért hogynézmárki :) Valami shuttle designal nyerő lenne de így.

(#26282) kisza25 válasza Pista0001 (#26280) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na pont ilyen tanácsokra gondoltam :R A simákkal az a gondom, hogy nem harisnyázottak a kábelei és én most olyat szeretnék összerakni, hogy lehetőleg ne legyenek benne látható színes kábelek :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#26283) flashpointer válasza kisza25 (#26279) üzenetére


flashpointer
őstag

Az alaplapban csak 1db extra csatlakozó van házventinek így vagy két Y elágazásra van szükséged (ha bírja az alaplap) vagy egy Y-ra és egy extra egy molex-3pin átalakítóra.
Ha külön szeretnéd szabályozni akkor az utóbbit +pl zalman fan mate vagy ilyesmi.

(#26284) Ispy válasza flashpointer (#26281) üzenetére


Ispy
veterán

Rózsaszínben cuki, a lányom biztosan ezt választaná :DDD

Mondjuk vicces a Perfect elegant szöveg egy olyan háznál, ahol a fekete házban fehér az ODD helye :U

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#26285) Pista0001 válasza kisza25 (#26282) üzenetére


Pista0001
addikt

Semmibe nem telik harisnyázni ;) Amúgy is célszerű átvariálni a drótjait, mert gyárilag nem praktikus.

flashpointer: a PWM-es Arcticokat fel lehet fűzni, max 5 darabot

[ Szerkesztve ]

(#26286) kisza25 válasza flashpointer (#26283) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az AC ventik sorba köthetőek, akár 5db egy csatira, de ez is jó meglátás köszönöm :R
ilyen Zalmanom volt, de nem igazán vált be :R
Pista0001: azt se tudom, hogyan kell nekiállni harisnyázni :B
pont ilyen kis apró meglátások érdekelnének másoktól is, ha egyben megrendelek mindent, ne itthon vakarjam a fejem, hogy nem lehet összerakni amit megálmodtam :Y :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#26287) AxBattler válasza kisza25 (#26286) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha ragaszkodsz a fekete színhez, akkor esetleg vethetnél egy pillantást az EVGA kártyáira, azok is nagyon jól néznek ki szvsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26288) kisza25 válasza AxBattler (#26287) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a kártya az megvan már, a ház és annak a hűtésére szolgáló ventik a kérdésesek, mellesleg az egyetlen 750ti ami nem szabályozza a ventiét
más: az új AC ventikben az sem tetszik, hogy kék a közepük, a régi sokkal jobban tetszett és jobban is passzolnának a leendő házamba:


viszon 14cm-es az tutira nincsen ebben a fajtában, lehet ott próbaként meghagyom a gyári 20cm-est :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#26289) AxBattler válasza kisza25 (#26288) üzenetére


AxBattler
félisten

Próbáld ki először 7V-on a gyárit, aztán ráérsz utána dönteni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26290) imibogyo válasza Pista0001 (#26280) üzenetére


imibogyo
veterán

Ennyit amúgy a gumibakos felfogatás nem enged? Mert én nem emlékszem, hogy anno gondom lett volna velük akármelyik házamban is... :N

[ Szerkesztve ]

(#26291) kisza25 válasza AxBattler (#26289) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja csak a posta miatt akartam volna mindent egybe, mert egy 14cm-es AC PWM 3,5eFt, ha utólag kérem meg akkor postával már 5eFt, annyiból már vehetnék egy Aerocool 20-as ventit:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#26292) HookR válasza flashpointer (#26281) üzenetére


HookR
addikt

Esetleg a Jonsbo V2 alias Cooltek Coolcube Mini lehet még jó kompromisszum, ami a méretet illeti. 170x200x200 mm (6,8l), így SFX táp nélkül olyan 145-150mm-es magasság áll rendelkezésre a CPU-hűtő számára.

Ha a tápellátás miatt Thin Mini-ITX lapban gondolkozol, akkor további nehezítés, hogy azokon a CPU-foglalat a lap sarkán van, így 120+ méretű ventivel szerelt aszimmetrikus topflow hűtők közül is olyat kell keresni, aminek 2 oldala sem lóg túl érdemben a proci körül fenntartott szabad zónán, hogy egyáltalán beférjen az alaplapnál alig nagyobb szélességű házba. Ilyen például a Prolimatech Samuel 17, vagy az ID-Cooling IS-50.

A Shuttle Slim PC-kre pedig kifejezetten hasonlít a toldással felvértezett Chieftec IX-01B és IX-03B. Ezekbe pedig elvileg elfér a Samuel 17 és az IS-50 is.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#26293) Goose-T válasza HookR (#26292) üzenetére


Goose-T
veterán

Vagy a Chieftec IX-05B, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint a toldott IX-01B/03B, csak egybe van építve. Sajnos elég hevenyészve lehet csak itthon kapni, de nem lehetetlen a beszerzése.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26294) HookR válasza Goose-T (#26293) üzenetére


HookR
addikt

#26275 és #26281

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#26295) flashpointer válasza kisza25 (#26286) üzenetére


flashpointer
őstag

Hogy kötsz akár 5db-ot elágazás nélkül 1 csatira?
Az meg még egy dolog hogy fizikailag akármennyi db-ot rá lehet tenni, de ez olyan mintha azt mondanád hogy a falból kijövő 1db konnektorból elosztókkal akárhány sütő működtethető, én inkább vigyáznék arra a drága alaplapra :)

(#26292) HookR
Na igen az a cooletek már kultúráltabban néz ki :)
Mondjuk most nem gondolkozom bennük mert jó a mostani összeállítás de következő gépnek egy 100w-os skylake bazi hűtővel némán, félpasszívan jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#26296) HookR válasza flashpointer (#26295) üzenetére


HookR
addikt

Artic Cooling-nak vannak olyan ventijei, melyek kábele gyárilag elágazik: [link]
PST-nek hívja a megoldást.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#26297) kisza25 válasza flashpointer (#26295) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ilyen a csatija:

max 3 db-ot kötnék 1db csatira, 2-3W-ot azért csak elbír, a 20cm-es meg menne a másik csatira több venti meg nem lesz:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#26298) Mercutio_ válasza flashpointer (#26295) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a Cooltek Coolcube, lényegében azonos a Realan E-D3/Sharkoon CA-I házzal, csak utóbbiaknál van felül is szellőző nyílás (sharkoonban venti is), így jobbak a hőmérsékletek a belsejében. Ja és a Sharkoon még 2k-val olcsóbb is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26299) flashpointer válasza kisza25 (#26297) üzenetére


flashpointer
őstag

Ja hogy alapból elágozós, akkor külön tényleg nem szükséges de a funkciója ugyanaz :)
Melyik az egyik meg a másik csati? CPU is vezérelni fog házventit?

(#26298) Mercutio_
Az a lényegében azonos annyit takar hogy közel 2x akkora térfogatú a sharkoon :)

[ Szerkesztve ]

(#26300) AxBattler válasza Goose-T (#26293) üzenetére


AxBattler
félisten

Közel sem ugyanaz: előbbiben 2 db, míg a bővített IX-ekben 4 db HDD fér el.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.