Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) zed1983


zed1983
őstag

Sziasztok!

Most már csak a tápegység hiányzik a konfigból!

z2-atx-200 vagy pico psu 160xt???

Melyik a bizalomgerjesztőbb?

Dell DA-2 vel párosban fognak üzemelni :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25452) DarkByte válasza Honkydoo (#25450) üzenetére


DarkByte
addikt

Hmm, ezt néztem már és azt hiszem valami spéci ATX táp van benne, de most nézem hogy az csak egy plusz cooler az AC adapterhez. Nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#25453) Honkydoo válasza DarkByte (#25452) üzenetére


Honkydoo
őstag

Elképzelhető, hogy egy flex ATX táp van benne. Az szabványos, csak nem annyira elterjedt.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#25454) viperabácsi válasza zed1983 (#25451) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nekem Z3-ATX-200 -am van nagyon jól teszi a dolgát.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#25455) zed1983 válasza viperabácsi (#25454) üzenetére


zed1983
őstag

Mit hajtasz róla? És külső táppal?
Mióta van meg neked?

illetve a Z2 atx és a Z3 atx között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25456) Goose-T válasza Honkydoo (#25453) üzenetére


Goose-T
veterán

Biztos, hogy az van benne. Nem kifejezetten csendre optimalizáltak azok a 4 centis ventijükkel. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#25457) #16939776 válasza DarkByte (#25446) üzenetére


#16939776
törölt tag

Általában csak a szellőzéssel, hanggal és CPU hűtő magassággal szokott baj lenni "ezekkel".

4db (drága) 3,5"-os HDD-hez már vennék egy minőségi seasonic ATX tápot mert hosszútávon meghálálja...

[ Szerkesztve ]

(#25458) Patice válasza DarkByte (#25446) üzenetére


Patice
nagyúr

Én így oldottam meg a NAS építést, ATX táppal (Be Quiet! 300W System Power7), Fractal Design Node 304-es házban.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#25459) radi8tor válasza Patice (#25458) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyi HDD van benne?

⭐ Stella

(#25460) Patice válasza radi8tor (#25459) üzenetére


Patice
nagyúr

Jelenleg 4, de még épp folyamatban az átköltözés a gyári NAS-ból. Terv szerint 3x3 TB RAID5 + 2-2 TB szimpla kötetként. Így lesz benne 5 HDD + 1 SSD a rendszernek.

Szoftver: Debian + rárakva Open Media Vault (meg majd még ki tudja mi).

Gyári NAS-t megtartom backupnak, ami lehet majd költözni fog a szüleimhez 230 km-rel arrébb. :DDD

A NAS pedig ezt a HTPC-t fogja etetni anyaggal. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#25461) Pista0001 válasza Patice (#25458) üzenetére


Pista0001
addikt

Az én igényem nem csak a házon bukik, alaplap sem nagyon van hozzá. Legalább 7 sata kellene, RAID támogatással lehetőleg, integrált kis fogyasztású procival, normál DIMM slotokkal. Ház fronton meg 4 hot swap rekesz kapcsolóval, 2 belső 3,5-es hely meg 1 2,5-es. Ez az ilyen nincs kategória. Illetve alaplap létezik, 300+ eurós áron. :)

(#25462) Patice válasza Pista0001 (#25461) üzenetére


Patice
nagyúr

:D

Hát igen. Én is agyaltam/futottam pár kört, mire a mostani konfig kialakult. HTPC dettó.

Hardver most már kb. OK (most rendeltem még egy mSATA SSD-t a HTPC-be) a szoftverezésre akarok most egy darabig koncentrálni. Az többet is számít a kapott hang és képminőségben. :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#25463) viperabácsi válasza viperabácsi (#25454) üzenetére


viperabácsi
addikt

Itt a gép ami megy róla.
A hozzászólás elött pár nappal lett összerakva, és a különbség annyi a kettő között , hogy az enyém 16-19v -os adapterrel üzemeltethető.Nekem egy 19 v 60 wattos hp kocka hajtja egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#25464) HookR válasza zed1983 (#25451) üzenetére


HookR
addikt

Hogy ránézésre melyik bizalomgerjesztőbb, azt nem tudom megítélni. Ellenben akad néhány észrevételem:
- A Z2-ATX-200 mellett szól az alacsonyabb ár és a 12V-on 10A-es terhelhetőség (Itt rögtön megemlítendő a hivatalos megerősítése annak, ami eddig is sejthető volt: "No over-load protection on +12V rail because the +12V rail is connected directly to the power source input.").
- A PicoPSU-160-XT mellett szól, hogy a bemeneti kábele P4-es Mini-Fit Junior csatlakozóban végződik.

(#25455) zed1983: "illetve a Z2 atx és a Z3 atx között mi a különbség?"
A legfontosabb különbség, hogy a Z3-as a 12V helyett 16-24V bemeneti feszültségre van felkészítve.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#25465) burny


burny
aktív tag

Navégremár:
Silverstone sg13

Mint a sugo05, csak flexelés nélkül lehet beleépíteni atx tápot, 10,5 inch-es vga-t és vízhűtést. Ára nagyon olcsó lesz, jól emlékszek 30-40 usd, és jövőre ( ;] ) jön.

(#25466) HookR válasza burny (#25465) üzenetére


HookR
addikt

Tetszik, hogy kétféle előlappal is lehet kérni.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#25467) patomi válasza patomi (#25436) üzenetére


patomi
őstag

Tegnap el is mentem az új hűtőmért, ma meg vittem is vissza. .. Délelőtt be akartam szerelni és akkor láttam, hogy hiányzik pár alkatrész. 4db. távtartó, plusz műanyag alátétek is. Ezek nélkül nem lehetett felszerelni.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#25468) viperabácsi válasza patomi (#25467) üzenetére


viperabácsi
addikt

Új hűtő és hiányos volt a doboz :F

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#25469) patomi válasza viperabácsi (#25468) üzenetére


patomi
őstag

Igen pontosan,, sajnos. Pedig már atomjaira szedtem a gépet, hogy jól hozzá férjek.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#25470) viperabácsi válasza patomi (#25469) üzenetére


viperabácsi
addikt

Az nem kicsit bosszantó :(((

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#25471) kisza25 válasza viperabácsi (#25468) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sajnos már én is jártam így, hogy a dobozon írt felfogatók fele hiányzott, szerencsémre pont az megvolt ami nekem kellett, így csak bosszankodtam, de tudtam használni :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25472) patomi


patomi
őstag

Ha valakit érdekel megnéztem mit tud(nálam) a Zelos a gyári hűtőhöz képest(i3 4330). Mivel nem tudtam az új hűtőt felrakni, gyorsan visszapattintottam a gyárit. A Zelossal tegnap, gyárival ma készültek a képek: idle Zelos, Gyári. Terhelve (IGP is): Zelos, Gyári. A Zelos terhelés alatt 8. percre throttlingba futott. A gyári viszont 10 fokkal hűvösebben tartotta a procit, és a környezetét is érezhetően jobban felmelegítette. Nyilván nem egy szellőzési bajnok a kis házam.
A két teszt között semmit nem állítottam a gépen. Sőt, még új pasztát sem kentem a gyári alá, csak amit a Zelos ott hagyott(MX4) volt alatta.

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy a kis zelos rossz lenne, de nem biztos, hogy megéri 5+K.-t elkölteni rá, főképp ha jobban kihasználjuk a proci teljesítményét. Egyébként játék alatt helyt állt, nem melegedett 60 fok fölé(IGP-vel).

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#25473) viperabácsi válasza patomi (#25472) üzenetére


viperabácsi
addikt

Szerintem a zelost megveri egy 4770 rézmagos gyári hűtője ezek szerint.

Még arra lennék kíváncsi , hogy melyik volt a hangosabb?
Jó lenne tudni , egy noctua NH-L9i mit tud Zelos-hoz képest

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#25474) Mercutio_ válasza patomi (#25472) üzenetére


Mercutio_
félisten

Engem a zaj érdekel.
Illetve a gyári cooler rezmagos vagy sima?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25475) zed1983 válasza viperabácsi (#25473) üzenetére


zed1983
őstag

Az engem is érdekelne, most volt egy NH-L9i aprón, de elvitték előlem :(((
A Zelosnak egyébként nem vészes az ára.

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25476) patomi válasza viperabácsi (#25473) üzenetére


patomi
őstag

A sima nem réz magos hűtőm van gyári, tehát annak jobbnak is kell lennie ennél. Hangja gyakorlatilag a zelosnak nincs, még terhelve sem. Viszont a kis apró ventije sem pörög 1500 felett. Talán egy jobb venti még javíthatna rajta, de akkor már nem éri meg abszolúte foglalkozni vele. Nézegettem Noctua ventit, de többe kerül mint a zelos, ahogy van... NH-L9i-vel sajna nem tudom összehasonlítani.

(#25474) Mercutio_ Ahogy írtam a zelos hangtalan terhelve is, viszont alapjáraton a gyárinak sincs hangja. Ennek 2000 fordulat felett kezd el megjönni a hangja, akkor sem vészes ebben a házban nem zavaró, pedig itt van mellettem. Nem rézmagos, sima lapos alu hűtő kb. egyezik a magassága a zelossal.(ez járt a proci mellé)

(#25475) zed1983 Nem, nem vészes, de azt kell mondanom, hogy nem éri meg. Használtan jobb vétel biztos a Noctua. Tesztek alapján elég szépen teljesít, viszont újonnan majdnem 3x annyi mint a zelos.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#25477) McSzaby


McSzaby
őstag

Sziasztok,

Van egy ilyenem. Ezen linux futosgál és eddig egész pozitív a tapasztalatom vele kapcsolatban. NAS/HTPC/Home (Media) Server funkciót lát el. Ebben az olvasatban csináltam belőle egy A2DP Audio Receviert, de az usb-s nano bluetooth adapter,amit vettem hozzá egy kicsit kevésnek bizonyult, sajnos ha nagyobb távolságra vagyok az adaptertől, akkor szaggat a zene. Így elkezdtem nézni a legolcsóbb megoldást.

Ahogy láttam van egy mini-pcie csatlakozó a lapon, nekem pedig van egy mini-pcie wifi kártyám, amit a laptopomból vettem ki és cseréltem le egy másikra. Ebben a wifi kártyában van Bluetooth 4.0, ami elvileg jóval komolyabb erőt képvisel, mint az én kicsi jelenlegi adapterem. A probléma az, hogy nincs előre beépítve antenna, antennahely ehhez. Tudtok ajánlani, mondani, mutatni, linkelni olyan low profile-s antennát, antennaszettet, amit rá tudok varázsolni a kis minipcie-s adapterre és a gépházamra, ami low profiles?

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#25478) Goose-T válasza Mercutio_ (#25474) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem tökmindegy? Az a hűtő, ami egy 54W-os i3-at nem tud lehűteni, szemétre való.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#25479) McSzaby válasza McSzaby (#25477) üzenetére


McSzaby
őstag

Bocs, azt is akartam kérdezni, hogy Ő jó lehet-e.

[ Szerkesztve ]

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#25480) Mercutio_ válasza Goose-T (#25478) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem igazán értem, hogy lehet egy nagyobb és heatpipe - os hűtő ennyivel gyengébb mint a stock cooler?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25481) patomi válasza Mercutio_ (#25480) üzenetére


patomi
őstag

Neked is dobozos procid van, ha összerakod a gépet, próbáld ki mind a kettőt. Én is kíváncsi lennék nálad mi lesz az eredmény.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#25482) Goose-T válasza Mercutio_ (#25480) üzenetére


Goose-T
veterán

Ezek a közvetlen érintkezésű hőcsövek szerintem nem igazán jók procira. Véleményem szerint a csövek közötti árkok miatt kisebb felületen érintkezik a hűtő a processzorral, és ez nem tesz jót a hatásfoknak. A hővezető paszta ugyan kitölti az árkokat, de a paszta csak arra van, hogy levegő helyett legyen valami, mert annál éppen valamivel jobban vezeti a hőt. Nekem is volt egy Cooler Master GeminII M4-em, az is közvetlen csöves volt, és elég tré volt. Azóta van helyette egy Scythe Big Shuriken 2 rev. b-m, ami hagyományos kialakítású, és ezerszer jobb. Bár mondjuk nem is teljesen egy kategória a két hűtő, de a különbség mindenképpen szembeötlő.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#25483) gery2123 válasza McSzaby (#25479) üzenetére


gery2123
őstag

Szerintem jónak kell lennie. Most vettem én is egy ilyen lapot, és még csak most rakom össze a rendszert azokra a feladatokra amire te is használod. ☺

-- PSN_ID: GerY2123

(#25484) zed1983 válasza burny (#25465) üzenetére


zed1983
őstag

Mindig ugyanaz az elrendezés, már unalmas :W

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25485) burny válasza zed1983 (#25484) üzenetére


burny
aktív tag

Ami jó azon nem kell változtatni! sg05-nek voltak hibái (vinyók elhelyezése), változtak a követelmények (odd már nem kell) azok most tökéletesítve lettek.
VGA is 'csak' fél inch-el lett nagyobb, ez pont elég mert nagyon sok 10,5 inch-es nvidia kártya van, ami az sg05-be csak flexeléssel lehetett beletuszkolni.
Ha pedig teljesen friss és innovatív megoldást akarsz akkor nem kell messzire menni: RVZ01

(#25486) TomiLi válasza zed1983 (#25484) üzenetére


TomiLi
addikt

Nekem is ez a "bajom". Úgy tetszene számomra, ha az alaplap és a táp fel lenne cserélve, a vga pedig riser-rel csatlakozna az alaplaphoz, megőrizve a mostani pozícióját!

Bogyóka

(#25487) Mercutio_ válasza patomi (#25476) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, ha jól értem normál használat esetén egyik se hallható, játék alatt még jó a zelos ahogy a stock is de utóbbi már kihallatszik a házból míg a zelos néma ilyenkor is?

Kérdés, hogy játék alatt a stock hány fokon tartja a rendszert?

Valamint van-e 7k körül a piacon hasonlóan kis/alacsony de hatékonyabb cooler 1150-re?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25488) viperabácsi válasza Mercutio_ (#25487) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nem tudom , de én most kompakt vizzel szemezek a procira .

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#25489) Mercutio_ válasza viperabácsi (#25488) üzenetére


Mercutio_
félisten

Felejtős, semmivel nem csendesebb mint egy normális léghűtés a szakik szerint.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25490) viperabácsi válasza Mercutio_ (#25489) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nem tudom miért mondják rá , hiszen lehet rá tenni egy csendes 120 as ventilátort akkor pedig csendesebb lesz mint a gyári intel.A pumpa része viszont alacsony így a radit mellé fektetve alacsony házakba is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#25491) Mercutio_ válasza viperabácsi (#25490) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyári cooler helyett is tehetsz lapos 120-as ventis coolert, a radi ha a házban van helyet foglal és ugyanúgy bent van a termelt hő ha a házon kívűl akkor meg ott kell neki plusz hely és ha jól tudom annak is van hangja nem csak a ventinek.

Nem próbáltam mert van elég ismerős aki ezt az utat végigjárta és hiszek nekik.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25492) viperabácsi válasza Mercutio_ (#25491) üzenetére


viperabácsi
addikt

Lehet igazad van.Én elkezdtem egyszer vizet építeni , minden megvolt már , aztán eladtam .Rájöttem az 1 db házventi helyett 3 db -t rakok a radira akkor akár hogy leszabályozom hangosabb lesz mint egy.A procin most 2 db 9 cm noctua van ,szinte hangtalan.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#25493) Macka


Macka
veterán

Sziasztok!
Csatlakoztam egy MSI Z97I AC GAMING lappal. Volna egy olyan problémám, hogy adott egy 100 gb-s net hozzáférésem. Ha kábellel csatlakoztatom a laptopom, akkor a speedtest.net szertint a letöltésem 100 körül mozog. Ha ugyanerre a kábelre rádugom az asztali gépem, akkor valami gáz van, mert 7 megabit a letöltési sebességem (ha wifi-vel csatolakozom, akkor 18 körül).

Szerintetek ez mitől van?
Legfrissebb BIOS, driverek vannak fent, win 8.1-et használok.

[ Szerkesztve ]

(#25494) patomi válasza Mercutio_ (#25487) üzenetére


patomi
őstag

Játék alatt a stock hűtővel 52 fokig (1400/perc alatt maradt a fordulat és bizony csendes is) tudtam melegíteni a procit (ugyan az a game) zelosnál 60 fok környékén volt a max. tehát csendes volt mind a kettő.
A gyári hűtőnek nálam 65 fok felett kezd hangja lenni, itt már 2300-2400 körül forog a venti.

Valamint van-e 7k körül a piacon hasonlóan kis/alacsony de hatékonyabb cooler 1150-re?
Valszeg nincs, de nem tud annyit mint a gyári tapasztalatom szerint, ez gond.

(#25488) viperabácsi Volt kompakt vizem én szerettem. Csendes és hatékony volt, egy hangszigetelt házban. Nyáron a legnagyobb melegben sem ment 55 fok fölé a proci. A CM gyári ventije amit a radihoz adtak, egy kalap kaki volt ezért azt lecseréltem.[link]
Mercutio_ nem ismerős a corsair táp? ;)

No, de közben egy AXP-200 lett végül apróról a befutó "új" hűtő.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#25495) Mercutio_ válasza patomi (#25494) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz az infót, akkor megy apróra a zelos. Még ki se lett bontva, és akinek számít a design/kinézet annak biztos jó vétel lesz ;]

Hümm, lehet, hogy ismerős :B

Ez a ház azért lényegesen nagyobb, mint amit viperabá írt, hogy "lapos ház amibe nem rakható nagy léghűtő" :U és minél kisebbek annál macerásabb a hangszigetelés, mert azzal a levegőt is bezárod, akkor meg gyorsan megfőnek a cuccok :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25496) Goose-T válasza Macka (#25493) üzenetére


Goose-T
veterán

Radeonod van? Akkor távolítsd el az AMD Quick Stream nevű progit!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#25497) zed1983 válasza TomiLi (#25486) üzenetére


zed1983
őstag

Nekem ez az elrendezés kellene:

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25498) flashpointer válasza viperabácsi (#25492) üzenetére


flashpointer
őstag

A kompakt víz úgy tudom hangosabb, nem is a venti miatt hanem egy jellegzetes búgása van az olcsó pumpáknak. Én is nézelődöm mostanában hogy hogyan lehetne megoldani a vga hűtést csendesen mert a cpu-ra felmegy egy bazi hűtés sok itx háznál sem gond, de a vga-t csendben tartani vagy ilyesmi kellene vagy ilyesmi, ami irtó sok helyet foglal, 25mm-es ventikkel 4-5 slot, vagy víz, de ott egy igazán csendes pumpa 40 ezer magában. Csak vga-t hűteni vele meg akkor már pazarlás :)

(#25499) zed1983 válasza viperabácsi (#25463) üzenetére


zed1983
őstag

Egy képet az össz. konfigról tudsz készíteni?

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25500) shteer válasza zed1983 (#25497) üzenetére


shteer
titán

Ennek se optimalis a szellozese

..szerintem jónak tűnik

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.