Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63831) Pepe78 válasza baloghgabor (#63830) üzenetére


Pepe78
senior tag

Nálam a Polar jobb mint az azonos árban / sávban lévő Gree pl.
Szeretem az elérhető ára miatt az AUX Delta 2 / Rcool Solo2 gépeket is. A Silent funkció és a Delta 2 beltéri borítás mintázata miatt. Nem tudom, hogy meddig mennek majd, de most nekem reálisan nézve elég jók.
A Midea Xtreme Save olcsó közepes gép a gyártó kínálatából. Egy darabig nem is rendeltem belőle, de volt olyan pár hete, hogy 5db ment fel egy szintes házikóra belőle. A beltéri fényes anyaga nekem nem jön be, de a gépészet amit a kültériben adnak az annyiért nem rossz! Szokásos Midea dolog, hogy 1% ra is lehet venni a beltérit. Ez nagyon tetszik nekem.
Greeből Ucrown-t szereltem egy barátomnál Nagytarcsán. 1x3,5 , 1x 2,7kw. Drága nagyon drága de nagyon komoly.
A Gree Comfort X nekem már nem éri a mostani 330K-s br kisker árat, nem is ajánlom ki őket.
Gyémántos AP35-öt szereltem pár hete. Az tényleg jó masina! Olyan 500k volt a gép.

Szóval nekem ami itt Nyíregyháza körzetében megy / eladható:
-Rcool Solo2
-Aux Delta 2
-Polar Optimum
-Midea Xtreme Save / Pro
-Midea All Easy Pro

Gree-t nem igazán hírdetek már. Van most egy szót nem fogadó pár hetes Comfort X amihez kapok egy panelt a kültéribe. És meglátjuk.

A Polar-t nehéz volt elérni ha kérdés volt , de már meg is van a "mérnök" elérhetősége. Nyaggatni kell őket és segítenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.