Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56208) vond válasza Bici (#56205) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én bedobok egy G9 + Leica 12-60 + Lumix 100-300 II kombót. ;]

Van nagy váz, brutál jó kezelhetőséggel, két obival ekv. 24-600 mm, ekkora átfogáshoz képest egész jó fényerő, csoda Dual stabi (+ IS Lock is, ami Neked főleg tetszene), iszonyat szép FHD és 4K 50/60 fps videó, mikrofon bemenet, ember/állat AF, meg minden kutyafüle. :D

Használtan kb. bele is fér az 550-600-as keretbe. De gimbalos akcióban most a G9+Lajka 500 alatt elhozható újonnan is, ami szerintem nem rossz.

Annyi, hogy a 60 és 100 mm közötti tartományt 60-as crop-ból kell lefedned, ha kell. De szerintem ez még abszolút élhető. Főleg, hogy fotó mellett van is ilyen funkció a G9-en videóban is. De a nagyon szép 4K50-ből akár utólag is lehet vágni.

Van Oly 12-100 mm f/4 is, de szerintem nem éri meg az árát, meg ott bukod a Dual IS-t.

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.