Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26022) silmatauki válasza arpi001 (#26021) üzenetére


silmatauki
őstag

Hát, én az A5000 + 16-50-et csak akkor venném meg, ha mondjuk 60-ért odaadnák. 90 felett felejtős szerintem. A Samu 3000 nem rossz, de annak meg az értékállósága gyatra – különösen ezek az alsókatos Samuk vesznek rohamosan az értékükből, pár hónap múlva garantáltan 40-50 körül megkapod ugyanezt (még ha “csak” (alig) használtan is).

A Fuji sokkal jobb ezeknél a köv. tekintetben:
- OOC JPEG – mind a Sony, mind a Samsung elég vacak JPEG-eket gyárt, szemben a Fujival
- kitobi – bár jóval nagyobb, mint a Sonyé, sokkal-sokkal jobb is. A Samu 16-50-éről elég jókat olvastam, de nem tudom, százalékosan mennyivel jobb/rosszabb a Fujiénál.

Én azt mondom, a Fujit vedd meg, persze csak akkor, ha nem kellenek aztán olcsó plusz obik az egy szem 50-230 tele kivételével. Azokból több van Sonyra, ill. Samsungra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.