Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) dudika10 válasza Johnny Cage (#4150) üzenetére


dudika10
veterán

Én nagyon szeretem a két sorba nyomorított elrendezést. Logikusan van a Home-End és PageUp-PageDown. A nagy deletet is szeretem az EX110-en. Sajnos a Classic 200-on bekerült az insert is, amit sose használok viszont nagyon idegesítő amikor a delet helyett véletlenül azt nyomja le az ember (én átállítottam, hogy az is delete legyen megkímélve magam a kellemetlenségtől).

Szóval én sose értettem, hogy mi baja az embereknek ezzel a kiosztással amikor én még szeretem is. Persze elfogadom, hogy valakinek nem tetszik, idegenkedik tőle satöbbi. Mindenki döntse el, hogy neki jó-e ez vagy megveszi a hagyományost.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4152) schawo válasza dudika10 (#4151) üzenetére


schawo
titán

Hány darab gumi van az alján? Mind a négy sarokban van?
És a kihajtott lábain?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4153) nyunyu válasza dudika10 (#4151) üzenetére


nyunyu
félisten

Par elvetemult meg mindig a Win 3.1-ben megszokott modon hasznalja a copy-pastet.
Ugyan mar a WinXP-ben sincs dokumentalva a Ctrl+Ins/Shift+Ins, de attol meg mukodik Win7 alatt is.
Dupla deles billzeten viszont siman torlod, amit masolni szerettel volna (Shift+Del) :W

Ctrl+C/V/X csak a Win95 ota letezik, de szerintem sokkal nehezebb egy kezzel hasznalni, mint a jobbkezes Ctrl+Ins/Shift+Ins/Shift+Del triot.

Legalabbis regen egy kezzel szokta az ember kezelni a Ctrl+Alt+Delt (+bal nagylabujjal reset :DDD), annal nem bonyolultabb az oldschool copy/paste :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4154) dudika10 válasza schawo (#4152) üzenetére


dudika10
veterán

A 4 sarkon meg a space alatt van gumi. A kihajtott lábakon nincs, de érdekes módon ha kihajtom akkor nehezebben tudom arrébb tolni, mint ha nincs kihajtva. :F

nyunyu: én sose használtam az ins-t semmire. Ha másolgatok akkor a jobb kezem az egéren van így csak a ctrl+xcv jöhet szóba. :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4155) schawo válasza nyunyu (#4153) üzenetére


schawo
titán

Húú, én az egeret el nem engedném, még elszalad, a bal kezem meg már nagyon rá van állva az xcv-re :) Nem beszélve arról, hogy minden notebooknak máshol vannak az insert meg a delete billentyűi.

(#4154) dudika10 és (#4153) nyunyu: Köszi mindkettőtöknek az infót, vagy 200 vagy 250 lesz, amelyiket könnyebben be tudom szerezni. A hatos blokk helyzete engem totálisan hidegen hagy, van 3 notebookom, mindnek más a kiosztása, és meg tudtam tanulni egymás mellett használni őket, ez se okozna gondot :)

Nem is gondoltam, hogy ennyiért kapok normális billt :)) Főleg nem Logit.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4156) szacsee


szacsee
nagyúr

Üdv!
Le szeretném cserélni öregecske Logitech Internet Navigator billentyűzetem egy méltó utódra.
Jó ideje keresgélek, de még nem találtam megfelelő utódot.
Mivel ez a szerzemény immár 7-8 éve kiszolgál elsősorban tartós billt keresek.
Elvárások:
-Halk
-Lehetőleg magyar kiosztású legyen
-Szokásos kialakítás (insert, nagy enter, hosszú backspace...)
-Csuklótámasz
-Tartós

Vezetékesek előnyben, viszont a logitech oldalán sok helyen írnak 3 év élettartamot, ami abszurd szerintem, viszont nem zárkózom el vezetéknélküli elől sem, ha sokáig bírja a strapát és elemállapot visszajelzővel rendelkezik.

Amit idáig nézegettem:
-Logi Coldress Desktop, illetve csak a bill Wave megfelelővel, de találtam negatívumot itt a fórumon... elemélettartamot illetően, illetve a tartósságára vonatkozóan.
- Apple Keyboard (magyar) nem ismerem és félek, hogy a rövid billentyűutat nem tudnám megszokni.. illetve a minősége ugyanaz-e mint az angolnak és nem ócska szitázás...no meg fehér... koszolódik stb.
-Nem utolsó sorban MS Natural Ergonomic 4000, viszont itt azért akadtam el, mivel a jóképű MS angolra szitáz elég silány minőséggel... még ha németre szitázná... (asszem az az international), de nem... és sajnos csak angolt lehet kapni kis hazánkban illetve angolra szitázott magyart.
Így marad az álltalam favorizált MS Natural Ergonomic 4000, ha német kiosztású....
Nézegettem még Logitech Illuminated-et is, de sajna az is angol kiosztású... :((
Szerk: Nézegettem még ezt a jóképűt is, de nem ismerem és nem találtam róla tapasztalatot sajnos.
Van valamilyen ötletetek, hogy német MS-t hol lehet beszerezni, illetve milyen alternatívák vannak még, mert ahogy elnézem jó minőségű billentyűzetet csak angolt lehet vásárolni.

Válaszotok előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#4157) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Egy ilyet néztem magamnak: Logitech Cordless Desktop® S520
Valakinek van róla tapasztalata, hogy milyen?

Köszi

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4158) sti10p


sti10p
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy US kiosztású bill. hogyan és milyen kényelmesen alakítható át szerintetek HU-s ra? Matricáczni kell azt gondolom, meg tán valami váltó billentyűzni és valamit beállítani a win-ben? És hogyan néz ez ki a gyakorlatban, valami tapasztalat?

XY

(#4159) Johnny Cage válasza sti10p (#4158) üzenetére


Johnny Cage
addikt

SHIFT+ALT bill.kombinációval váltasz a beviteli nyelvek között. lényegében ennyi

(#4160) nyunyu válasza Johnny Cage (#4159) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha magyar a Win elsodleges nyelve (magyar Win-nel az az alap...), akkor nem kell Alt+Shift-elni az ekezetekhez.

Az csak akkor kell, ha tobb billzetkiosztas van telepitve, aztan valtani akarsz koztuk.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4161) Perillustris válasza szacsee (#4156) üzenetére


Perillustris
senior tag

Jómagam Logitech Illuminateded szerettem volna, de sajnos nem leltem sehol viszonylag jó áron (bezzeg most van 11K-ért az apróban :W ).

Végül egy vezetékes Wave mellett döntöttem, s nem bántam meg. Nem annyira halk sajnos, mint a LI, s nem is világít, de cserébe majdnem fele annyiba kerül. A tartósságával nem hiszem, hogy gond lenne, bár másfél hónap használat után természetesen ez csak tipp, mint kőbe vésett tény.

Perillustris

(#4162) Johnny Cage válasza nyunyu (#4160) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"akkor nem kell Alt+Shift-elni az ekezetekhez"

Én hol mondtam azt, hogy "az ékezetekhez" kell az alt+shift? Azt mondtam, hogy a "beviteli nyelvek közötti váltáshoz".

(#4163) agemate


agemate
addikt

Sziasztok!
Ilyen billentyűzetemet szeretném lecserélni. Elég sokat játszom a gépen, kellemes tapintású billentyűknek örülnék, jó lenne, ha viszonylag halk is lenne a gépezet. Vezeték nélküli érdekelne, ez játéknál mennyire hátrány? 5-6k-nál nem szeretnék többet költeni rá.

(#4164) dudika10 válasza agemate (#4163) üzenetére


dudika10
veterán

Játékra elég nagy hátrány szvsz. Nem szeretik a folyamatosan nyomva tartott gombokat, néha nem veszik a gombot stb. Nem ajánlanám játékra a vezeték nélküli billentyűzeteket. :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4165) Perillustris válasza agemate (#4163) üzenetére


Perillustris
senior tag

Nem ajánlom a vezeték nélküli modelleket. Szerintem egy Wave neked is jó lehet.

Perillustris

(#4166) agemate


agemate
addikt

Köszi, a Wawe-vel az egyetlen probléma csak az, hogy 10k felett van :Y

Olcsóbbat tudnátok ajánlani? Nem vagyok egy pro gémer, de fontosnak tartaom, hogy kényelmes, halk és kellemes tapintású legyen a keyboard.

(#4167) dudika10 válasza agemate (#4166) üzenetére


dudika10
veterán

Logitech és MS termékek közt válogathatsz kedvedre, jó minőségű billentyűzeteket gyártanak. Nézd meg mire van igényed és vedd meg.
Eddig csak a laptopokhoz hasonló kialakítású billentyűzetekkel találkoztam ami halk volt, általában azért van hangjuk. Szóval ezt a feltételt nem hiszem, hogy akármelyik normális billentyűzet tudná teljesíteni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4168) nyunyu


nyunyu
félisten

Kenyelmes, teljes magas, magyar kiosztasu billzet?

Dell USB Keyboard

Par eve fikaztam az ugyanigy kinezo, USB Entry Keyboard neven futott elodjet, hogy milyen kemeny, meg hangosan kopog, erre ma kollegano laptopjahoz ulve meglepve tapasztaltam, hogy a mostani Dell Quietkey milyen vajpuha es halk.

Majdnem olyan jo gepelni rajta, mint a teljes magas Microsoft billzeteken.
Mondjuk szepen megkerik az arat, 4.5-5k korul van.

(Bezzeg az en melohelyi laptopomhoz egypalcas Icon7 Classic-ot adtak a logisztikan dolgozok. :( Szodaval elmegy kategoria.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4169) nyunyu válasza nyunyu (#4168) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjuk a Dell kinezetevel meg mindig nem vagyok kibekulve :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4170) Perillustris válasza agemate (#4166) üzenetére


Perillustris
senior tag

Alkudd le ezt. Én egy hibátlan, újszerű állapotút vettem használtan 6 ezerért, szerintem ez kb. a reális ár. Max. 7 ezer, ha tökéletes állapotú.

Perillustris

(#4171) luckyboi82


luckyboi82
tag

Szisztok!

Ha 2,4 Ghz-es rádiós egérrel használok wifi router-t ami szintén ezen a frekin szór akkor lehetnek akadások a bill és egér működése közben?

(#4172) szacsee válasza nyunyu (#4168) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nyunyu neked NEK4000-ed van... tudnál róla pár szót írni.
A topikot már végigolvastam, de lenne pár kérdésem:
Tartósságát illetően lennének kétségeim. Lassan 7-8 éve nyúzok egy Logitech Internet Navigatort amiről csak a nyilakról kopott le erősebben a festék, pedig gyakran használom a WASD kombót is. Lassan lassan annyira szét van kopva, hogy a billentyűk lenyomáskor elakadnak mivel a gomb nútja már nagyon ki van kopva.. de még megyeget.
MS-nél mi a helyzet a kopással illetve a feliratok minőségével? Nagyon kopik?
ebay-en nézegettem 1-2 használtat és azokon eléggé látszott, hogy kopnak a feliratok... egyiknél a del gomb olyan ferde volt majdnem mint a pisai ferde torony. :DDD
Másik kiszemeltem a Logitech Illuminated lenne, de félek, hogy a műanyag ollós mechanika idő elött végzi... no meg macerás a beszerzése a normális kiosztásúnak is.

Jut eszembe US kiosztásnál miképp módosul a gépelés?
Magyarra váltva a bill kiosztást mit kell nyomogatnom, hogy előcsaljam azokat a betüket amik nincsenek? Egysoros enter körüli gombok milyen karaktereket csalogatnak elő? :R

Mod:
Itt is meglegyen ha kellene valakinek:
Logitech Illuminated Location number:
Belgian : 920-001166
Danish : 920-001171
French : 920-001167
German : 920-000913
International EER : 920-001175 (naná, hogy nálunk ezt kapni egysoros enterrel) :((
International North Sea : 920-001258
Italian : 920-001169
Norwegian : 920-001172
Russian : 920-001174
Spanish : 920-001170
Swedish : 920-001173
Swiss : 920-001168
UK English : 920-001165

[ Szerkesztve ]

(#4173) Füleske válasza luckyboi82 (#4171) üzenetére


Füleske
addikt

Nem.

(#4174) Füleske válasza szacsee (#4172) üzenetére


Füleske
addikt

Us kiosztásnál minden van csak í nincs , az altgr+j , illetve a nagy Í altgr+i - vel jön elő.
Amúgy az ű kerül az enter fölé a többi ugyanaz.

(#4175) Nova96


Nova96
őstag

Üdv. bill fogok venni de nem tudom milyet :
halk,kényelmes ,1-2 multimédiás gombok,játékra kellene ezért vezetékes,max 5-6e

(#4176) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Mi a különbség egy Logitech K350 és egy Desktop Wave Pro között?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4177) dudi válasza Sub-ZeRo (#4176) üzenetére


dudi
senior tag

a wave-hez adnak egeret is, a k350 meg csak bill. ha jól tudom.
javítsatok ki, ha tévedek...

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#4178) G4ga


G4ga
őstag

Aki esetleg megvételre keres Sidewinder X4 billentyüzetet annak talán tudok segiteni!

(#4179) Sub-ZeRo válasza dudi (#4177) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4180) zitromz


zitromz
tag

Sziasztok!
ahogy elnézem az általam kiválasztott bill angol kiosztású
Logitech Media Keyboard 600
na most ezt gépen valahogy lehetséges magyarra állítani?

[ Szerkesztve ]

(#4181) dudika10 válasza zitromz (#4180) üzenetére


dudika10
veterán

Amennyiben magyar a windows-od, akkor a beviteli nyelv alapból magyar lesz.
Szóval ami fizikailag a helyén van az a helyén lesz. Például az y és z nem lesz felcserélve, hiába van más matrica a billentyűn.
De az Í hiányozni fog (AltGr+i -vel lehet elérni asszem) és az Ű se lesz a helyén.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4182) zitromz válasza dudika10 (#4181) üzenetére


zitromz
tag

értetlen vagyok,fussunk neki mégegyszer :D
na szal magyar windowsom van
az ékezetes betűket ugyanott keressem majd mint a magyar billemen?Kivéve az Í és Ű betűket?

(#4183) dudika10 válasza zitromz (#4182) üzenetére


dudika10
veterán

A billentyűk feliratától teljesen független az, hogy mit írsz velük.

Ha kiszednéd a gombokat és megcserélnéd őket, akkor is ugyan úgy tudnál írni ha tudsz vakon gépelni.

Az angol kiosztásban van 1-2 eltérés a magyarhoz képest, de ez téged csak ott érdekel, ahol fizikailag is van, nem cask a felirat különbözik a billentyűn. Ha megnézed ez az eltérés a bal shift-nél és Í-nél van, ahol hiányzik az Í gomb. Szóval ezt itt nem találnád meg ha vakon gépelnél. A másik eltérés az enternél és az Ű-nél van, itt a gomb átkerült az enter fölé és az enter csak 1 soros.
Szóval mindenhol ahol fizikailag van billentyű Te ugyan azt írnád mint amit jelenleg is írsz azzal a billentyűvel, mind1, hogy arra kínai vagy arab írásjeleket festettek. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4184) zitromz válasza dudika10 (#4183) üzenetére


zitromz
tag

aham asszem kezdem érteni, kösz a részletes magyarázatot
szal ha ékezetes betűket akarsz(egy magyar ember ugye mér ne akarna) meg kell tanulnod elkülöníteni azt amit látsz és azt amit végül is csinál jó néhány billentyű...azért ez eleinte eléggé problémás lehet :D
na még alszok rá egyet

[ Szerkesztve ]

(#4185) dudi válasza zitromz (#4184) üzenetére


dudi
senior tag

vagy veszel rá gyönyörű matricát és akkor egyszer kell csak megküzdened a kiosztási különbözőségekkel, amíg ráragasztod az igazit...

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#4186) Locutus


Locutus
veterán

Kéne nekem olyan billentyűzet, ami:

-fehér
-slim
-rendes kurzor része van, szóval nem nyomorított
-USB-s
-nem lenne rossz hangerőszabályzóval

Több kitétel nincs, de ha esetleg még háttérvilágított is, az nem lenne baj.
A perixx-emen (ami amúgy fasza) már beragad néha pár gomb, úgyhogy ideje lenne kipróbálnom valami más fajtát :)

Tippek?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4187) dudika10 válasza Locutus (#4186) üzenetére


dudika10
veterán

Egy tippem van, a Razer Pro Type, de az nem olcsó. :(

Gyors keresgélés után ezeket találtam még:
[link]
[link]
[link]

De ezeket nem tudom milyenek, nem volt még hozzájuk szerencsém.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4188) Locutus válasza dudika10 (#4187) üzenetére


Locutus
veterán

Naja, de ezen a razeren valami dokkoló is van, ami felesleges :(
Nameg a médiamárkban múltkor tapogattam valami razer billentyűzetet, és összevissza lötyögtek meg csattogtak a gombjai... sapka szart nem ért, kb mint a revoltec lightboardok... arra is sokan meg voltak indulva, pedig hulladék minőség.

A többi tippet köszi, ezeket nem láttam még :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4189) dudika10 válasza Locutus (#4188) üzenetére


dudika10
veterán

MM-es tapogatás nem sokat ér. Múltkor tapogattam ott egy razert amin mint írtad lötyögtek a gombok. Ugyan az a bill ismerősömnél fél év aktív játék után is tökéletes gombokkal rendelkezett.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4190) Locutus válasza dudika10 (#4189) üzenetére


Locutus
veterán

Lehetséges, de ettől még sajna a razer nem jön be. Túl csicsamicsa, és drága is.

A trust szintén kilőve, mert lehetetlen egy elrendezése van.

A bazoo iboard viszont nagyon tetszik, árban sem rossz, csak kérdés, hogy milyen rajta gépelni, milyenek a gombjai? Van ezzel tapasztalata valakinek?

A Cherry Strait Corded is bejön, de azon az egy helyen amit az árgép dob szintén igencsak drága...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4191) Locutus válasza Locutus (#4190) üzenetére


Locutus
veterán

Bazoo kilőve... rettentő rossz testberichteket olvasni róla. Gombok lötyögnek, szorulnak...

Viszont Cherry Strait már van 28 euroért... az nem rossz ár, és jók a vélemények is róla. Hm.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4192) toldy


toldy
őstag

hay,
Szeretnék venni új billentyűzetet, mire használnám:
-net
-játék
-kevés gépelés
-némi multimédia

Vezetéknélkülit szeretnék lapos kialakítással és qwertz 10 körül ( nagyon max 15). Tudnátok javasolni mert én nem találok.

Az élet nem habostorta.

(#4193) dudika10 válasza toldy (#4192) üzenetére


dudika10
veterán

Logitech K340 például?

De vezeték nélküli komolyabban játékra alkalmatlan szerintem.
Késik, beragad, elveszti a jelet, meg-meg szakad a folyamatosan nyomva tartott billentyű.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4194) toldy válasza dudika10 (#4193) üzenetére


toldy
őstag

Én is néztem de nem találtam magyart belőle.

Egyébként sokat nem játszok napi max 1 óra,de ez is egyre kevesebb.

Az élet nem habostorta.

(#4195) dudika10 válasza toldy (#4194) üzenetére


dudika10
veterán

Ebben a kategóriában amiben keresgélsz sajnos nincs túl sok tapasztalatom, nem igazán tudok segíteni, meg aztán a választék se túl nagy. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4196) toldy válasza dudika10 (#4195) üzenetére


toldy
őstag

Értem, köszi az eddigi segítséget.
Egyébként a Logitech Desktop S520 vagy a Genius Slimstar i820 kombó szetjéből van valamelyikkel tapasztalotod ( vagy bárki másnak)? Azon gondolkodom hogy ilyen szettet veszek azt az egér megy a fiókba.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#4197) dudika10 válasza toldy (#4196) üzenetére


dudika10
veterán

S520-al van.
Azt megveheted nyugodtan, nekem tetszett. Elég jó a nyomáspontja a gomboknak, de mondjuk a hatótávolságát nem tudom.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4198) dudi válasza toldy (#4196) üzenetére


dudi
senior tag

esetleg, ha még találsz valahol jó áron logitech mx 3200-at, nemrég vettem, egész kényelmesen használható.
néhány (negatív) tapasztalat:
néha nehezen lehet lenyomni 1-1 billentyűt (ha nem függőlegesen, hanem kicsit döntött szögben nyomom)
késést igazából nem tapasztaltam, mert nagyjából 3centi van játék közben a bill és a vevő között, máskor meg nem figyelem.
az egere kuka. teljesen használhatatlan, az tényleg késik, nem keveset.
a home-end... blokk kicsit fura, de 1 hónap használat alatt egész jól hozzá lehet szokni.
játékra meg vezeték nélküli egeret, tuti nem találsz elég jó érzékenységűt :(

remélem segítettem valamennyit.
még annyi, hogy ha nem is ezt a bill-t veszed, vezeték nélküliből érdemes 2,4ghz-es sávban működőt keresni, a 27mhz-esekkel állítólag sokkal több gond van.

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#4199) t.imi válasza dudika10 (#4115) üzenetére


t.imi
addikt

Vezeték nélküli Wave pro van, azzal lehet játszani rendesen.

Még mindig,áll a kérdés, hátha bevásárolt valaki egyet. Microsoft wireless laser 5000-t játékra.
Főleg a bill. érdekelne, mennyire jó fps, autós gamekra.

(#4200) dudika10 válasza t.imi (#4199) üzenetére


dudika10
veterán

Milyen játékokkal milyen szinten? A vevőtől milyen távolságra?

Ezt a billt még nem próbáltam de már jópár megfordult a kezeim közt aminek nem volt zsinórja, de mindegyik hamar lemerült (játék közben elemet cserélni meg nem éppen kellemes), folyamatosan nyomva tartott gombokat nem szerette, mert hol elakadt, hol a felengedést nem érzékelte tökéletesen és késett is. Persze ez nem Cod singleplayerben lesz zavaró, hanem mondjuk komolyabb online játékok alatt.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.