Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Shim válasza he7edik. (#4650) üzenetére


Shim
őstag

Billentyűzethez képest gamepad egy áldás, kivéve ha FPS/TPS-t is szeretnél játszani. Nekem 2 Logitech Chilstream virít itthon, nem bántam meg.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4652) ra^ven


ra^ven
senior tag

Hali!

Revoltec lightboard xl2 billentyűzetet keresnék, de eléggé kihalóban van úgy látom, nem tudja esetleg valaki hol és mennyiért lehet ilyenre szert tenni?

Köszi.

Árgép szerint van a CompuGroup-nál, de amit rendelnek/rendeltek német kiosztással jött.
Engem magyar érdekelne.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#4653) Shim válasza ra^ven (#4652) üzenetére


Shim
őstag

Használtan érdekel? Itt van vagy négy: [link]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4654) he7edik. válasza Shim (#4651) üzenetére


he7edik.
addikt

A gamepad alatt a Cyber Snipa, Revoltec Fightpad esetleg G13-ra gondoltam.

Égő szöveg a flém vázon

(#4655) Shim válasza he7edik. (#4654) üzenetére


Shim
őstag

Na ezeknek viszont semmi értelmét nem látom :D

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4656) ra^ven válasza Shim (#4653) üzenetére


ra^ven
senior tag

ha lehet újonnan. :)

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#4657) he7edik. válasza Shim (#4655) üzenetére


he7edik.
addikt

Lehet még is MS X4-est veszek :U

Égő szöveg a flém vázon

(#4658) Füleske válasza menpee (#4649) üzenetére


Füleske
addikt

Genius i220 / i222 - t tudom ajánlani az olcsóbb kategóriából. Az olcsóbb Logitech , Microsoft bill - eknél jobb a nyomáspontja , hát még a többi noname borzalomnál.
Gagyi világítósok még inkább kerülendők.

[ Szerkesztve ]

(#4659) Füleske válasza Shim (#4646) üzenetére


Füleske
addikt

Nemcsak játékra , de normál használatra sem a legjobb , hogy finoman fogalmazzak. Konkrétan szerintem borzalmas használni. Karácsonyfa mellett persze szépen mutat.

(#4660) Füleske válasza he7edik. (#4657) üzenetére


Füleske
addikt

Jó döntés. :)
Bár az X4 - et nem ismerem , de a nagytesó X6 a legjobb amivel eddig találkoztam.

(#4661) szecska24


szecska24
tag

Sziasztok! Ma vettem egy Microsoft WLD 5000-et, de valamiért nem tudom működésre bírni a szoftverét. Se ami a CD-n van, se ami a Microsoft honlapján van nem jó. Lehet-e kompatibilitási probléma ha nem eredeti a Win 7?

(#4662) szecska24 válasza szecska24 (#4661) üzenetére


szecska24
tag

Közben megoldottam. Nem x64-es volt a program... Csak nagyon eldugva találtam meg a microsoft honlapján.

(#4663) szecska24


szecska24
tag

Viszont valaki, akinek ilyen van:
Az normális, hogy az elemvisszajelző led nem világít? Mert nekem nem...bár a billentyűzet tökéletesen működik.

(#4664) kano válasza Füleske (#4607) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!
Ebben a kombóban is világítós bill. lehet? Ez szerint igen. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4665) romeozor


romeozor
csendes tag

Üdv,

Szeretnék egy wireless bill+egér kombót irodai használatra. Hűséges Logitech vásárló vagyok úgyhogy ilyen márkában gondolkoznék elsősorban (de nyitott vagyok).

A korlátozott képességeimhez mérten a topik wireless kulcsszóra kiadott találatait átböngészem. Az a problémám hogy a kombók többségében nem mellékelnek oldalgombos egeret (vagy vak vagyok), a legolcsóbb amit találtam Cordless Desktop Wave ~17k. Ha más nincs akkor elfogadom, mert már jó ideje használom a vezetékes testvérét, de szeretnék megmaradni a 15k-s keretben.

Esetleg valami javaslat? Más gyártó, külön-külön megvásárolt bill/egér?

Köszönet.

(#4666) kano válasza romeozor (#4665) üzenetére


kano
nagyúr

Ez?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4667) romeozor válasza kano (#4666) üzenetére


romeozor
csendes tag

Amennyire én látom ennek az egere sem rendelkezik oldalgombokkal (előre-hátra navigációhoz).

(#4668) phr3ak


phr3ak
csendes tag

Sziasztok! Akkumulátorokkal üzemelő egeret és billt keresek irodai munkához olyat amiből nem kell az akksit kivenni töltéshez. Egérbő ezt találtam: MUSWL2

(#4669) nyunyu válasza szecska24 (#4662) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem x64-es volt a program... Csak nagyon eldugva találtam meg a microsoft honlapján

MS driverek
Ennyire bonyolult lenne kivalasztani a harmadik lepesnel, hogy milyen oprendszerhez kell? :O

Nocsak, van uj IntelliPoint 8.0?
Pont mult heten dohogtam, hogy a legutolso, 7.2 verzio valamikor tavaly novemberben jott ki.

Igaz, ez nem SetPoint, hogy havonta kiadjanak belole egy meg bugosabb verziot :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4670) Füleske válasza kano (#4664) üzenetére


Füleske
addikt

Szerintem 100% hogy nem . A Logi honlapján semmi ilyesmit nem írnak. Mivel most jelent meg a K800 világítós bill , a cikkíró valószínű mixelte a két hírt. :N

(#4671) Füleske válasza romeozor (#4665) üzenetére


Füleske
addikt

MWD 3000 [link] (egér mindkét oldalán van 1-1 gomb)

Ára : [link]

2.4 Ghz - es szett , bluetrack egér , jó cucc. Magyar kiosztás van.

MWLD 5000 [link] (szintén 1-1 gomb)

Ára : [link]

Kicsit régebbi , de nagyon jók a billentyűk. Nem 2.4 - es , ettől eltekintve finom darab. Magyar kiosztás van.

LP 2800 CD : [link]

Ára : [link]

2,4 - es szett, az egér egy mx 620 (tele gombbal) . Nekem 610 - es (hasonló) egerem van , igen jó. Hátránya hogy nincs belőle magyar kiosztás.

(#4672) kano válasza Füleske (#4670) üzenetére


kano
nagyúr

De elviekben a K800 az a Combo billentyűzete is.
Ez az MWLD 500 nekem is tetszik. Meg kellene nézni élőben ezeket (Logi wireless combo és ez a Microsoft).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4673) phr3ak válasza kano (#4672) üzenetére


phr3ak
csendes tag

Amikről most beszéltek működnek akksival is? Nem zavar hogy nincs hozzá dokkoló és ki kell venni az akksit töltéshez? Mennyit bírnak és mekkora (mAh) akksival?

(#4674) menpee válasza Füleske (#4658) üzenetére


menpee
aktív tag

Köszi, csekkolom!

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#4675) kano válasza phr3ak (#4673) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem mindegyik működik akksival is. Hogy mennyit bírhatnak azt nem tudom.
Füleske
5000 nem 500. :B

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4676) Füleske válasza kano (#4672) üzenetére


Füleske
addikt

NEM azonosak ! Nézd meg a két billentyűzetet jobban. Kissé másmilyenek.

(#4677) Füleske válasza phr3ak (#4673) üzenetére


Füleske
addikt

Mind működik akksival is. Engem nem zavar a töltögetés , csak több akksid legyen és akkor nincs gond cserénél. A billentyűzet sokat bír , 2-3 hónap nem tartós akksival is , tartóssal lehet jóval több is. Az egérnél típusfüggő meg hogy mennyit használod , de általában 1-2 hét.

(#4678) Füleske válasza phr3ak (#4668) üzenetére


Füleske
addikt

Ha az egeret nem akarod töltögetni akkor ez kiváló szett : [link]
Ára : [link]
A billentyűzetbe meg vegyél tartós akkut ( pl . sanyo eneloop) és nincs vele gond.

Illetve billentyűzetből az új [K800] tölthető usb - n is , de nem tudom mennyire riaszt el a 27 ezres ár , meg az us kiosztás... [link]

[ Szerkesztve ]

(#4679) Füleske válasza Füleske (#4676) üzenetére


Füleske
addikt

Amúgy érdekes lenne ha ugyanaz lenne , egérrel együtt 14 ezer , egér nélkül meg 27 ezer... :N
A design ugyanaz , de azért így szemre is van különbség , meg ugye a K800 világítós meg usb - n tölthető. Meg feltételezem hogy pl. anyaghasználat , billentyűlenyomás milyensége is más lehet.
Pl. a legnagyobb Logi szemfényvesztés volt anno , hogy az mx600 egerük 2,4 - es volt , az ugyanúgy kinéző mx3200 szettben lévő egér meg nem...

[ Szerkesztve ]

(#4680) phr3ak válasza Füleske (#4678) üzenetére


phr3ak
csendes tag

Ebbe a Logitech Cordless Desktop® Wave Pro™ egerébe 1 darab standard AA NiMH kell?

[ Szerkesztve ]

(#4681) Füleske válasza Füleske (#4678) üzenetére


Füleske
addikt

Akarom mondani az ELEMET nem akarod töltögetni. :B

(#4682) Füleske válasza phr3ak (#4680) üzenetére


Füleske
addikt

Adják hozzá , nem kell bele venni. És usb - ről tölthető. És igen , standard AA akku van benne.

(#4683) szecska24 válasza nyunyu (#4669) üzenetére


szecska24
tag

Nem, de [innen], nem lehetett. Gondoltam, ha már felteszik a magyar honlapjukra is a terméket, akkor az ott található szoftverek használhatóak, de sajnos nem maradéktalanul. Mellesleg egy szóval sem írtam, hogy nem lehet megtalálni...
Amúgy a többi kérdésre is tudsz válaszolni, vagy csak szerettél volna belekötni valamibe?

(#4684) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy vezeték vélküli billentyűzetet + egeret venni, de nemtudom h mire kell figyelnem h jó/nem jó.
Am BF BC 2, GTA IV, Rainbow Six, és más autós játékok mennének rajta, pl: NFS család tagok :DDD
Igazából időnként a géptől 2-3 méterre is játszanék mert egy 82cm-s lcd tv-vel is össze lenne kötve a gép és néh azon menne 1-2 játék.
Árra max 10 e ig gondoltam a ketőt együtt.
Előre is köszi!

Matthew 24:42

(#4685) Füleske válasza @matthew@ (#4684) üzenetére


Füleske
addikt

4671 - es hsz - ben írtam hasonló árú szetteket. Kettő 2.4 Ghz - es is van közte , azok már 8-10 métert is tudnak. De igazából a vezetékes dolgok lennének játékhoz ideálisabbak. A tényleg gamer cuccok viszont nem 10 ezerbe kerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#4686) scream


scream
veterán

Hali!

Megint en ... :DDD

Keresnek 5-10k ig vezetekes, kenyelmes, magyar kiosztasu , halk billzetet (lehetoleg fekete).

Ergo7000 kenyelmes meg minden csak US ... :( (akit erdekelne , egerrel egyutt 15k)

(#4687) Füleske válasza scream (#4686) üzenetére


Füleske
addikt

Gyorsan kiábrándultál az us kiosztásból. :N
Genius i220 továbbra sem tetszik ? Mást nem nagyon tudok normálisabbat. Az utódja is itt van már , legalábbis nagykerben már van , hamarosan kapható. [link]

(#4688) scream válasza Füleske (#4687) üzenetére


scream
veterán

valami olyan kene ,ami taogatja a sok bill lenyomast ... :U

hat az a gyors az 1,5 ev, amig G15om volt :D

[ Szerkesztve ]

(#4689) Füleske válasza scream (#4688) üzenetére


Füleske
addikt

Magyar kiosztású nem hinném hogy van... Mármint ami sok bill. lenyomást támogat (= gamer bill)

(#4690) peete88


peete88
tag

Üdvözlet!

Logitech Wave "madzagos" kivitelben létezik még vagy vásárolható újonnan magyar billentyű kiosztással?

(#4691) @matthew@ válasza Füleske (#4685) üzenetére


@matthew@
őstag

Szia!
Köszi a segítséget majd megnézegetem, am most sincs egy drága billem+egerem, össz. a 2 4-5 e ft volt kb. 3-4 éve és csak sima vezetékes Silver Line cucc. Am mire kell figyelni vásárlásnál, pl fogyasztás (elem élettertama) stb. :F

Matthew 24:42

(#4692) scream válasza Füleske (#4689) üzenetére


scream
veterán

Az nem jo hir ... 10k ert mi a legjobb vetel ? :F

(#4693) Füleske válasza scream (#4692) üzenetére


Füleske
addikt

Magyar vezetékes bill. nem igazán van ennyiért. El kéne döntened mi a fontosabb : a magyar kiosztás , ez esetben szerintem a Genius i220/i222 a legjobb , vagy a sok gomb lenyomás , ez esetben 11k a Sidewinder X4.

(#4694) Füleske válasza @matthew@ (#4691) üzenetére


Füleske
addikt

Ha stabil jelkapcsolatot akarsz az adóvevő és a bill/egér között , pláne nagyobb ( több mint 2m) távolságra , akkor 2,4 Ghz - es szettet vegyél mindenképp. Fogyasztás nem lényeges szerintem , ha akkut használsz. Az egérhez szinte kötelező ( hacsak nem akarsz hetente-két hetente elemet venni) , a billentyűzet pedig minimálisan fogyaszt , oda jó az elem is , vagy ha van több akkud akkor az is.

(#4695) @matthew@ válasza Füleske (#4694) üzenetére


@matthew@
őstag

Aksim az van: ilyet tennék bele: Duracell 2650mAh (tölthető), szerinted ezzel hogyan ketyegne a cucc?

Matthew 24:42

(#4696) scream válasza Füleske (#4693) üzenetére


scream
veterán

Akkor lehet SideWinder X4 lesz ... bar nem ismerem, nem tudom milyenek a tapasztalatok vele ...

Csak jo volna valami normalis magyar kiosztasut talalni...

(#4697) Füleske válasza @matthew@ (#4695) üzenetére


Füleske
addikt

Jó lesz bele.

(#4698) Füleske válasza scream (#4696) üzenetére


Füleske
addikt

Nehéz lesz. Egyáltalán volt valaha is prémium vezetékes bill magyar kiosztással ? Én nem emlékszem ilyenre.

(#4699) @matthew@ válasza Füleske (#4697) üzenetére


@matthew@
őstag

Ok. rendben köszi szépen a segítséget!

Matthew 24:42

(#4700) scream válasza Füleske (#4698) üzenetére


scream
veterán

Én sem emlékszem,de akkor is ... nem értem miért nem képesek a gyártók (legalább az aki Mo-on is jelen van -> MS, Logitech) készíteni egy kicsit jobb,minőségibb magyar kiosztású billzetet ... biztos lenne rá igény.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.