Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) CYPRIAN válasza trialboj (#7193) üzenetére


CYPRIAN
tag

Nem lehet összehasonlítani az Androiddal, ha ezt választod, kompromisszumokat kell kötnöd.

(#7202) zack válasza RickyRozay (#7197) üzenetére


zack
nagyúr

WP8-at kilőném.
Amire neked kell, arra az iPhone lenne szinte a legjobb, de írtad hogy "Henkel nem kell". :DDD
Marad az Androidos vonal. Ha nagy kijelzőt akarsz akkor Note 2 inkább az S3 helyett. Ez mindenre jó, és bármilyen funkciója amit indítasz, minőségi, és szép képeket is csinál.
Nexus 4 a kamera miatt kilőve, de hardverben, játékra ez lenne a jelenlegi legerősebb.
Sony jó (lenne), de mindegyik kapható csúcsmodellje 2 magos procival szerelt, ami akár még idén bizonyos esetekben kevés is lehet. Fényképezésben jó, de a hardver miatt nem ajánlom, nem túl időtálló.
Kevés olyan típus van, ami fényképezésben is, és hardver is a csúcsot képviseli.
Én Galaxy S3 vagy a Note 2-t ajánlom.
2GB RAM, és az RGB kijelző miatt inkább a Note 2...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7203) tybsen válasza coccolino (#7195) üzenetére


tybsen
addikt

Hm, peldaul ha nedvesseg erte a keszuleket (de megis mukodik), akkor a gyarto visszautasithatja a javitast. Ilyen nedvesseg nem is veheto eszre vasarlasnal, eleg, ha mondjuk esoben telefonalt az illeto es bejutott egy kis viz vagy nedvesseg, vagy furdoszobaban sokat hasznalta vagy mittomen. Ez a szerviz velemenye. Nekem volt egy ilyen szituacio, csak ezert van ilyen tapasztalatom - sajat telefonomat amit eladtam egy ismerosnek, nem javitotta a samsung, mert szerintuk nedvesseg erte (sem en, sem az ismerosom elmondasa szerint nem erhette nedvesseg.. mivel en nem hazudok es mindig vigyaztam ra es a szerviz kepekkel illusztralta a nedvesseg bejutasat, igy csak az az egy lehetoseg maradt, hogy az ismeros nem mondott igazat. De mondom, az ismeros aki megvette, allitja, hogy nem erhette nedvesseg. Passz).

Viszont ez nem egy tipikus eset, csak gondoltam leirom Neked, ha mar kerdezted, hogy "garanciális készülék esetén nincs-e olyan tényező, amely a garancia érvénytelenségéhez vezetne".

(#7204) blt.62 válasza zack (#7202) üzenetére


blt.62
őstag

Szio zack!

Kíváncsi lennék,hogy te az SGS3-at jobb mobilnak tartod mint a HOX-ot? KIjelzőben,fotózásban,médiában jobb az SGS3? Lehet,hogy a HOX csak aksiban rosszabb?

Még valami: Nagyobb aksi kapható az SGS3-hoz? A hátlapot is cserélni kell hozzá?

MegtorloXp

(#7205) w.miki


w.miki
veterán

Mi a véleményetek érdemes lecserélni Motorola Defy telefonomat?
Szeretnék egy olyat, aminek
1. Jobb a kamerája, vagy csak SZEBB képeket csinál. (SE Ray?)
2. Vékonyabb (Zsebben kevésbé zavaró.)
5. Előlapi kamerája is van
6. Tovább bírja, vagy sokkal nagyobb AKKU kapható hozzá. (Androidos Sam Wave... már ha van működő android Wave-ra...?)
Nem váltanék feltétlen, csak ha van alternatíva (2. ponttól nem annyira fontos dolgok.)
Andoroidos maradnék, hasonló mérettel (nem péklapát), és Vodafone-os is (a régi előfizetéssel).
Visszalépni (op.rsz., kijelző méret/felbontás... stb.) nem szeretnék.
Vagyis olyan 30-40eFt körül tudnék költeni, egy (bizonyára) használt telefonra.
Kérdés, hogy érdemes-e? Van választható alternatíva?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#7206) axioma válasza tybsen (#7203) üzenetére


axioma
veterán

Megjegyzem, a csaladban nokiahoz leadott telefonra fogtak ra, hogy megusztattuk, pedig az nem volt senki mas kezeben sem, es nem volt viz kozeleben. A trukk annyi, hogy a szerviz elobb usztatja, aztan fotozza...

Mas: hat ez aztan tenyleg csak vicc lehet... tartok tole, nem annak szantak: http://www.csak1nap.hu/termek/?product_id=10557

[ Szerkesztve ]

(#7207) nggabi válasza w.miki (#7205) üzenetére


nggabi
nagyúr

a ray is ugyanolyan (sz@r) képeket fog lőni. ebben az árban a defy a nyerő, sztem ne válts. talán a gyári ics miatt érdemes lehet.

"szenyor dzsíííí"

(#7208) Beppe91


Beppe91
aktív tag

Hello. Apumnak vásárolnék telefont, lehetőleg minél olcsóbban, viszont azért jó legyen. Elsőnek is amin gondolkoztam az SGS Advance, vagy HTC WP8S. T-nél vásárolnám előfizetésre a legkisebb csomagba(XS), ilyen 50 körül lenne jó. Lényegében mivel apumról beszélünk semmi extra nem kell, legfőbb, hogy nagyok legyenek a betűk, kiírások, meg minden, nagy kijelző(4" körül). Mit tudnátok ajánlani, elég kicsink találom most a választékot a Tnél. Esetleg vélemények a két teloról?

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#7209) Švejk válasza Beppe91 (#7208) üzenetére


Švejk
őstag

Ez esetben Windows Phonet ajánlok, szerintem Windows Phone 7 is jó lenne neki ezekre a célokra. Az Androidot nem a nagy betűiért szeretjük. Szerintem a Lumia 800 lenne ideális.

(#7210) RickyRozay


RickyRozay
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Nexus 4-et mikor lehet beszerezni itthon? Mert ugye hivatalosan netről nem lehet rendelni.

(#7211) Beppe91 válasza Švejk (#7209) üzenetére


Beppe91
aktív tag

Én is néztem a lumia 800-at, mikor megjelent egy hétig próbálgattam és bejött, viszont ugyan ebben az árban van és kisebb a kijelzője mind a wp8as htc-nek. És erősebb a hardvere is. Viszont nem próbáltam wp8at, vélemény van róla? használható, megbízható?:)

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#7212) Švejk válasza Beppe91 (#7211) üzenetére


Švejk
őstag

Tényleg ugyanannyi? Akkor nem kérdés, a WP8-at válaszd! :K

(#7213) Beppe91 válasza Švejk (#7212) üzenetére


Beppe91
aktív tag

Egy ezres a különbség :DD

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#7214) GaborGh


GaborGh
őstag

Sziasztok!

Középkategóriában, melyik a legjobb vétel (~50e, használt is lehet)?
Eddig a HTC DX és SGS2-őt néztem ami szimpatikus, esetleg más ajánlat amit érdemes még megnézni?

(#7215) Švejk válasza GaborGh (#7214) üzenetére


Švejk
őstag

Szerintem egyik sincs 50-ért, még a szétgányolt darabok sem...ennyiért nézhetsz mondjuk Optimus 2X-et.

(#7216) stilo18 válasza blt.62 (#7204) üzenetére


stilo18
addikt

Zack szerint a Samsung a powa. Én azt mondom és mondtam is mindig, amelyiket megveszed , onnantól az lesz a jobb. Egyébként a One X kijelzőben jobb, kamerában gyengébb, bár én megvagyok vele elégedve. A Beats Audio megosztja a tömeget, akinek megmutattam a Technics fejhallgatómmal, mindenki elégedetten bólogatott... :) Aksiban jobb az SIII, de írtam tegnap is, hogy a JB frissítés óta közel se muzsikál olyan rosszul a One X, mint ahogy megmaradt az emberek fejében...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#7217) GaborGh válasza Švejk (#7215) üzenetére


GaborGh
őstag

Telenornál szerződéshosszabbítással 50 körül megkapom, függetlenül ~60e-ért láttam.
Lumia 800-ra mondtak még hasonló árat, ami tetszett.
Ezek közül melyik a legjobb vétel, vagy hasonló ár/tudással melyik telefont lenne érdemes még megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#7218) Švejk válasza GaborGh (#7217) üzenetére


Švejk
őstag

Ja, akkor nem kérdés, hogy az SGSII-t válaszd! :K

(#7219) papa01 válasza ronda (#7189) üzenetére


papa01
csendes tag

Köszi, még fontolgatom melyik is legyen.

(#7220) Bogyó bá' válasza GaborGh (#7217) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szerintem meg a windowsost válaszd!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7221) DS39 válasza Bogyó bá' (#7220) üzenetére


DS39
nagyúr

most viccelsz? az S2-vel nem egy ligában játszanak, sem hardveresen, sem szoftveresen.

(#7222) Bogyó bá' válasza DS39 (#7221) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem viccnek szántam: ha egyáltalán felmerült a kérdezőben a WP mint rendszer, akkor valószínűleg elég széles látókörű ahhoz, hogy a "számháborún" és az androidos "barkácsszakkör" buktatóinál tovább lásson. Ha nincs pénze iPhone-ra, akkor miért ne nézhetne körül a WP-k háza táján is? Minden, a való életben szükséges alkalmazás megtalálható arra a platformra is, és ráadásul a legtöbb dolog jóval simábban, gördülékenyebben működik, az esetleg "szerényebb" hardver ellenére is. Flame OFF!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7223) DS39 válasza Bogyó bá' (#7222) üzenetére


DS39
nagyúr

hát azért egy S2-őn nem kell semmit barkacsolni, cserébe nincsenek kötöttségek, mint WP7en.

(#7224) Švejk válasza Bogyó bá' (#7222) üzenetére


Švejk
őstag

Én azért még vitatkoznék egy kicsit... a WP koránt sem olyan testreszabható, mint az Android, abban is kételkednék, hogy minden program elérhető lenne rá...nem kétség van arra is rengeteg alkalmazás, de nagyon sok fizetős. Például gémereknek egyáltalán nem ajánlható, szemben az Androiddal, aminek többek között azért olyan nagy a memóriaigénye és azért van "számháború", mert vannak alkalmazások, melyek kihasználják a bivalyerős hardvert. A szoftverben is vannak lemaradások az Androiddal szemben, amazt a WP8 hivatott utolérni, de még az is messze van tőle. Az Androidot 5 évig csiszolgatták, és bár még mindig vannak hibái, lassan egy tökéletes rendszerré válik. Ha jól tudom, WP csak 3 éve van, ráadásul nem tudott olyan nagyot és olyan hamar berobbanni mint az Android, amelynek történetesen előnye, hogy erősebb hardvert, kiforrottabb szoftvert, és sok százezer alkalmazást tesz elérhetővé széles tömegeknek is, akik a WP-t nem engedhetik meg maguknak. A WP felület megosztja az embereket, sokszor hallom, hogy nem tetszik a csempe (nekem pl nagyon bejön) de Androidnál ilyen ellenvéleményeket nem hallottam, mert testre tudod szabni, ahogy akarod, a WP-ben a testreszabhatóság gyakorlatilag 0.

(#7225) zack válasza Bogyó bá' (#7222) üzenetére


zack
nagyúr

Az a baj hogy mindenki leragadt ott, hogy az Androidot buherálni kell hogy jó legyen. Ez hatalmas fail. Tény és való, hogy gyengébb hardvereken célszerű ilyen-olyan módosításokat elvégezni ahhoz, hogy gördülékeny és folyékony legyen főleg ha nem JB ready a típus. Persze nem muszáj, de ki az aki nem szeretne meg többet kihozni a szeretett kütyüjéből? Ehhez bőven elég egy főzött rom, ami lehet akár gyári, sallangoktól mentes módosíttatlan. Nem kell agytrösztnek lenni hogy ezt egy mezei júzer megcsinálja, és pár perc alatt meg is van.
Ha JB ready akkor még ez sem kell, mert a 4.1.1 frissítéssel felnőtt az Android abba a ligába, ahol a WP8 és az iOS játszik...
Tehát aki közhellyel élve nem akar buherálni nincs más dolga mint "Jelly Bean ready" kütyüt vásárolni.
És ez most egy nagyon objektív véleményezés volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7226) w.miki válasza nggabi (#7207) üzenetére


w.miki
veterán

még 50e-ig sincs a Defy-nek alternatívája, ha maradnék a hasonló (zseb)méretnél?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#7227) ADAM1337 válasza zack (#7225) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem már a ics-t se nagyon kell bütykölni, de egyetértek.
Én spec a maximumot szeretem kihozni a kütyüimből maximális élettartalom mellett szóval én babrálni szoktam.

(#7228) Bogyó bá' válasza zack (#7225) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A kérdező a - függetlenül - legfeljebb 50-60 ezres kategóriában keresgélt, én másfél hónapja ebben az ársávban (azaz ami havi legfeljebb 3-4000Ft-os, de "komolyabb" adatforgalmat is tartalmazó díjcsomagban a szolgáltatótól 15-25 ezerért elhozható) kerestem első okostelefonomat. Hetekig bújtam a fórumokat, elmentem mindhárom szolgáltatóhoz kisvárosunkban, és végig tapperoltam a számításba jöhető összes készüléket. Ezek az olcsó okostelók leginkább:
- vagy sz*r anyagokból, pocsékul vannak összerakva (nyekereg, stb.);
- vagy karcolódós "plexi" az előlapja;
- vagy egyszerűen ronda és kényelmetlen kézbe fogni;
- vagy elfogadhatatlanul alacsony a kijelző felbontása netezéshez (800x480 a minimum, ugye...);
- vagy autofókusz nélküli, használhatatlan minőségű kamerával vannak megverve;
- vagy akadós, darabos a működésük (gyenge hardveren régi Android);
- vagy fél nap alatt megeszik az akksijukat;
- vagy egyszerűen a fórumok szerint csak "barkácsolással" lehet "megfelelő" színvonalra hozni.

A "végső döntés előtti" listám 4 készülékre korlátozódott, 2 WP-s, 2 androidos:
- Lumia 710 (elfogyott, mire vettem volna.... :((( )
- Lumia 610 (a csekély ram ellenére nálam ez lett a befutó: kicsi, szép, nagyon jó kézbe venni, Gorilla Glass üveg, kitűnő GPS és offline navigáció, hosszú akkuidő, a WP valami bámulatosan smooth még ezen is!
- Blade III (Snassz az egész, nem jó kézbe fogni, kicsit túl nagy, ez is akadozik egy kicsit, pocsék fényképek)
- Experia Sola (lassú, akadozik rajta minden)

A WP-rendszerbe szabályosan beleszerettem, szerintem az Android olcsó készüléken nagyon vacak tud lenni. Szerintem egy kicsit erősebb WP-t kellene venni ebben az ársávban, például a 800-ast.
Továbbra is Flame OFF!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7229) w.miki válasza Bogyó bá' (#7228) üzenetére


w.miki
veterán

mennyi az a hosszú akkuidő?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#7230) DS39 válasza Bogyó bá' (#7228) üzenetére


DS39
nagyúr

bluetooth fájlküldés nem megy, fájlmásoláshoz zune kell, innentől offos a wp7 rendszer számomra, a flash hiányáról már nem is beszélve.
egyébként ő S2 és a Lumia 800 közül vacilált, tehát nem olcsó droid vs WP volt a kérdés. :U

a kérdező a Telenornál szerződéshosszabbítással akar venni telót, WP7-re meg 2 év hűség marhaság lenne, jövőre már a kutya nem ír rá alkalmazást.

Skydrive van droidra is, én is előszeretettel használom. :K

[ Szerkesztve ]

(#7231) Bogyó bá' válasza w.miki (#7229) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Jó a kérdés, de a válasz is az lesz:
- első napokban végig b*szogattam, ismerkedtem vele: 1,5-2 nap körül (2-3 feltöltés után ez észrevehetően javult)
- jelenleg: napi 4-5 db pár perces telefonálás, napi 4-5 alkalommal, alkalmanként 5-10 perces netezés (facebook, stb) mellett úgy 5-6 (!!!) napot szokott töltés nélkül elviselni. (zenét nem hallgatok, filmet sem szoktam nézni rajta) Szerintem nem rossz! ;]

(#7230) DS39: mivel 2 hónapon belül jön mindegyikre a 7.8, így a BT-fileküldés nagyon hamar meg fog oldódni (bár én speciel el vagyok a Zune-val, mag a Skydrive-val is)

Nem az olcsó WP-s telókra, hanem magára a WP-rendszer (vásárlás előtti) részletes megismerésére szerettem volna rábeszélni, az "olcsó-WP-s " telefont csak saját példaként írtam le.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7232) morbias2


morbias2
aktív tag

Sziasztok!

Ha előfizus telenoros mobilt veszek itt mástól az le tilthatják ,ha nem fizeti?
köszi szépen! :R
Nem tudom hol kell ezt megkérdezni hátha itt tudja valaki.

üdv.
m2

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#7233) DS39 válasza Bogyó bá' (#7231) üzenetére


DS39
nagyúr

én sem, de nem vágod mit írunk?
drága WP7, akár 7.8 legyen is, egy szintén drága Android 4+-os rendszert nem ver le, max adott esetben sebességben, de multimédiás képességekben semmiképp. több mindenre használható a droid, szabadabb rendszer szűz állapotban is. ha WP8-ról és Droid4+-ról beszélgetnénk más lenne a helyzet, ott azért már elgondolkodik az ember, meg az a WP a jövő, tehát lesz rá támogatás, programfejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#7234) tvamos válasza Bogyó bá' (#7228) üzenetére


tvamos
nagyúr

Megy a Silverlight WP-n?
A WP-n nincsen Flash?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7235) Bogyó bá' válasza tvamos (#7234) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A Silverlight biztosan megy, mert PhTV.t lehet nézni rajta.
Flash nem megy, bár Youtube kliensprogram az van letölthető (én még soha nem használtam)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7236) tvamos válasza Bogyó bá' (#7235) üzenetére


tvamos
nagyúr

Remelem a Nokia kihoz valami jo WP-s dual simes Luminat a kozeljovoben.
Az nekem bejonne!..

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7237) Dhampir válasza Bogyó bá' (#7235) üzenetére


Dhampir
félisten

A Silverlight biztosan megy, mert PhTV.t lehet nézni rajta. :C

Ezért egy nagy pirospont a Windows Phonenak, de el is várható tőle.

(#7238) Švejk válasza Dhampir (#7237) üzenetére


Švejk
őstag

Nos, a PH! TV tudtommal átállt Silverlightről UStreamra állt át, ami csak flashes támogatással rendelkező mobilokról nézhető, Silverlighttal nem.

(#7239) Bogyó bá' válasza Švejk (#7238) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Jó, akkor nem tudom, mi megy a Lumia 610-emen, de PhTV biztosan. Fél órája ellenőriztem. Flash meg tuti nem megy. Egész konkrétan ezt a videót néztem meg (ami ott középtájt van)
Esetleg trükköznek a rendszergazdák, és mobilról más platformon játssza le?! :F

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7240) Greentea válasza Bogyó bá' (#7239) üzenetére


Greentea
senior tag

Ez egy Youtube videó! :)
[link] ezt probáld meg, ez még nem USTREM-es és nem Youtube-os.

[ Szerkesztve ]

(#7241) Integrale válasza Greentea (#7240) üzenetére


Integrale
veterán

Azért a flesh hiánya nem akkora érvágás mint azt sokan hiszik. Legtöbb oldal már HTML5, flashel elvétve találkozok csak. WP-ről rendszeresen netezek, és megy minden gond nélkül.

Silverlight nem megy!

Greentea : bocs, egyel feljebb akartam.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#7242) Greentea válasza Integrale (#7241) üzenetére


Greentea
senior tag

Ezt most mért nekem írtad? :)
Nekem egyáltalán nem kell Flash...

(#7243) Bogyó bá' válasza Greentea (#7240) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez tényleg Silverlight-os, és tényleg nem megy.... :( Akkor az Ustream az micsoda? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7244) Dhampir válasza Integrale (#7241) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Időkép honlapjához kell a Flash, bár kliens van Androidhoz is.

(#7245) bogyo112

Igen, ezt a klienst megemlítettem fentebb. :K

[ Szerkesztve ]

(#7245) Bogyó bá' válasza Dhampir (#7244) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Időképhez van a Piactéren direkt alkalmazás, böngésző nélküli használathoz. Kitűnő és ingyenes!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7246) Greentea válasza Bogyó bá' (#7243) üzenetére


Greentea
senior tag

[link]
ez egy USTREAM-es, ennek mennie kell.

(#7247) Bogyó bá' válasza Greentea (#7246) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez pedig nem megy, de amit én linkeltem párral feljebb, az igen...... érdekes.

(#7248) szabonagyur: van pár alkalmazás, ami a kevés RAM miatt nem megy 610-en (Angry birds, Skype, ilyesmi) Amúgy meg egy tök jó telefon.

610-est előfizuval (gondolom, hogy mobilnet úgy is kelleni fog, anélkül sz*rt sem ér egy okostelefon) a Telenornál jó áron tudsz venni, bár Karácsony előtt még olcsóbb volt... 710 nincs náluk sajnos. Az lényegesen erősebb hardverű készülék, viszont csúnyább...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7248) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Kinéztem magamnak egy Nokia Lumia 710 típusú készüléket. A kérdésem a telefonra vonatkozóan, hogy van a kistestvére a 610 amiben csak 256 RAM van. Használat során mennyit jelenthet a kevesebb ram? Valamint a mobilbirodalom odlalról rendelném megbízható az oldal vajon? :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#7249) Greentea válasza Bogyó bá' (#7247) üzenetére


Greentea
senior tag

Az azért megy mert Yotubue-os.
Ios-on megy(Ipad 3), androidon nem tudom (szokás szerintem megint befagyott a droidom) :D.
Nem lehet hogy kevés a RAM mérete és ezért?

(#7250) Švejk válasza szabonagyur (#7248) üzenetére


Švejk
őstag

Nem sokkal kerül többe a 710, érdemes inkább azt venni többek között a RAM miatt is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.