Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) Bogyó bá' válasza silvergod (#7746) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

sorry, akadozik a prohardver nálam, rosszul láttam valamit...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7752) South Velen válasza Wa2x_ (#7740) üzenetére


South Velen
addikt

Nem tökugyanaz a SoC? Csak a RAM mérete különbözik.

A kérdezőnek: Én az Advance mellett döntöttem, mert olcsóbban tudtam hozzájutni 15 ezerrel. Egyébként a P jobb telefon, sokkal minőségibb, és a kijelzője is jobb.

(#7753) Orlin


Orlin
addikt

Lehet vhol kapni Motorola Milestone 4-et!?
Néztem de,semmi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7754) BusyChild


BusyChild
tag

sziasztok!

tudnátok ajánlani nekem néhány telót női felhasználó részére:

ár: 50-85k (max 100k)
új, független
hosszabb távra
használat: főleg telefonálás, internet(wifi), térkép(gps) utazás során, fényképezés alkalmanként
játék meg filmek nézése nem fontos, inkább a minél hosszabb üzemidő
OS frissíthetőség ne múljon a hardveren
színbe lehet fekete is, ne legyen csicsás(rozsaszin meg ilyenek)

Pixel 4a 5G

(#7755) Wa2x_ válasza BusyChild (#7754) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nézd meg a cikkembe. :)

(#7752) americanidiot: jah jogos, RAM-ra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7756) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!
50K körül milyen Android-os okostelefont ajánlanátok függetlenül újonnan?
Optimus Black-et akarok leváltani, tudásban az a minimum szint, de ha felette van az sem baj. :)
Fontos a gyári függetlenség, plusz van pár vásárolt droid-os alkalmazásom, azért az oprendszer is kötött.
Köszönöm. :R

(#7757) Švejk válasza BusyChild (#7754) üzenetére


Švejk
őstag

Galaxy Nexus, vagy SII jó döntés lehet. Kicsit olcsóbban Desire X, S Advance, illetve Prada 3.0 lehetnek jók

eddie17 Talán ennyiért még találsz Xperia Solát, ami jócskán fölötte van a Black-nek. Ha nem találsz akkor Alcatel OT-995 jöhet szóba, bár az csak szolgáltatónál olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#7758) eddie17 válasza Švejk (#7757) üzenetére


eddie17
addikt

Szemezgettem a Sola-val, nem tudom, hogy tényleg jócskán felette van-e, mert igazából ram-ra megegyezik a kettő, mondjuk minden másban többet mutat. :)
Szóval csak ez az alternatíva van.

(#7759) Wa2x_ válasza eddie17 (#7756) üzenetére


Wa2x_
veterán

Xperia U, Ace2, One V, LG L7, Blade3

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7760) eddie17 válasza Wa2x_ (#7759) üzenetére


eddie17
addikt

One V, Blade 3 = ezek inkább visszalépés a Black-hez képest, szerintem az adatok alapján.
LG L7= ez ugyanaz, csak már köntösben. :)
Xperia U, Ace 2= ezek már érdekesek, megnézegetem, bár a TW-től a hideg kiráz...

Mod: Természetesen köszönöm a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#7761) Wa2x_ válasza eddie17 (#7760) üzenetére


Wa2x_
veterán

Hát lehetséges, de az 50k behatárolja a lehetőségeket.
Nincs mit. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7762) dokee78 válasza eddie17 (#7760) üzenetére


dokee78
félisten

Mit akadtok fenn a TW-n?
Mintha nem lehetne lecserélni másra. :W
Igaz első Androidos készülékemet nyúzom,de még 1 hetet nem ment a gyári launcherral,pedig ez nem TW.

(#7763) axioma válasza Orlin (#7753) üzenetére


axioma
veterán

Igy, hogy milestone 4, azert nem, mert hivatalosan nem jelent meg az EU-ban. De Motorola Droid 4 (XT894) neven talalsz a nemet ebay-en is idonkent (ha az opcio), vagy hat usa, de akkor vam-afa problema is hozzaadodik.
(Nyilvan usa-bol gsm unlocked kell neked, droid4-bol mar nincs kulon global valtozat, mindegyik gsm-es is.) De keress ra, hatha igy talalsz neked jobban tetszo forrast is, en csak az ebayt nezem meg idonkent (aztan rajovok, hogy annyit nem akarok rakolteni az MM2 cserejere).

(#7764) tzsolesz válasza eddie17 (#7756) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Alaposan meg kell fontolnod mit választasz mert a Black egy igen jó teló, még ha 1 magos is. A kijelzőjét meg mindig visszasírod majd.
50K-ért nem fogod tudni értelmesebbre cserélni, ha újonnan kell függetlenül. Ez tuti.
Házon belül L9, házon kívül Galaxy S Advance, Ace 2, Xperia P, HTC Desire X. De ezek mind többe kerülnek 50K-tól.

(#7765) maggi1886076 válasza tzsolesz (#7764) üzenetére


maggi1886076
addikt

Használtan kaphat majdnem új S advence-t, Ace2-t is.meg sztem L9-et is.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7766) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Szeretnek egy velemenyt kerni a nokia lumia 800-as telefonrol, szeretnem levaltani ezt az atkozot iPhone-t (iPhone 4, 8 gb) es most nagyon jo arban vannak a 800-as lumiak, a 820 majdnem a duplaja. Eladnam hasznaltan az iPhone-t, megvennem a 800-as lumiat zsirujonan es meg penzem is maradna.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7767) maggi1886076 válasza MiklosSaS (#7766) üzenetére


maggi1886076
addikt

támogatom az öteletet :DDD :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7768) tzsolesz válasza MiklosSaS (#7766) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Üdítő ötlet meglátod. :) Nagyon jó az a telefon. Haveri körben már van vagy 4-5db amióta lement az ára. Nyomkodni is szoktam elég sokat. Zsír. :K

(#7769) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Tehat akkor bye-bye ajfone. Thank You !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7770) maggi1886076 válasza MiklosSaS (#7769) üzenetére


maggi1886076
addikt

:C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7771) istnag válasza MiklosSaS (#7766) üzenetére


istnag
addikt

Én nem vagyok Iphone párti,de WP7.x -el nem sokra mész. Hamar visszaszeretnéd majd kapni az I4-et,mert a szoftver kínálat a kanyarban nincs az iOS-hoz képest és a WP7.x-nél ez már számottevően nem is fog változni,ugyanis a WP8 van/lesz porondon.A lumia 800 nem fog kapni WP8-at,csak WP7.8-at azt hiszem.
Szóval sokan rávágják,hogy persze cseréld,meg, sz.r ájfon,stb,stb,de szerintem ne cseréld le. Ha váltani akarsz,akkor WP8-as modellt nézz.

(#7772) AndrewTdi: I4(S)-et nem vennék túl kicsi a kijelző (nekem),min. az I5-t.
/Én most kicsit hazabeszélek,de,ha van rá módod tapogass meg egy HTC One S -t,vagy SII,esetleg a Sony ION./

[ Szerkesztve ]

(#7772) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Előre leszögezném, hogy nem akarok flamelni!

Sajnos eljött az ideje, hogy a márkahűségemet sutba dobjam, és ahőn szeretett és megbecsült N8-amtól búcsút vegyek. Meguntam a Nokia szenvedését (meg a N8-ét is).

Szeretnék cserélni. Sokféle kérdés fogalmazódott meg bennem. Jópár hónapja gondolkodom azon, hogy bevállaljak-e egy Iphonet. Van pár dolog ami mellette szól (gyors, pörgős, és ami a legjobban mellette szól, azok az alkalmazások). De 4s-nél lejebbi kategóriát nem vennék, az meg azért bőven 150K fölött van, az 5-ösől ne is beszéljünk.
Másik, hogy szemezgetek az Androiddal (Galaxy S3). De ugyanúgy ahogy az ios, az androis is teljesen idegen (voltam olyan marha, hogy kitartottam a nokia-symbian mellett, de minek... ?!).
Már próbáltam utánanézni, utána érdeklődni, hogy android apps vs ios apps, de általában az ios győzött, bár nem egyértelműen.
Tény, hogy a symbianos alkalmazások után biztos, hogy mindegyik sokkal jobb lesz, sokkal több minden lesz rá, de nem rövid távra tervezek, így nem látom elhanyagolható dolognak jól átgondolni, hogy mit válasszak, alkalmazás és ár szempontjából.

Nagyon teccik a galaxy S3ban, hogy tényleg nagy. Élvezetesebb rajta böngészni, filmet nézni, használni a telefont (bár tény, hogy az én tenyerem nem annyira nagy, s néha kicsit bizonytalanul tudtam vele 1 kézzel babrálni). Tovább nem zárt, mint az ios, de nem tudom, mennyire jók, használhatók, hasznosak, utolsó sorban szépek az alkalmazások rá.

szifon. végülis mindene teccik, csak az ára, és a "zárt"sága nem. Amellett hogy szifon után vettem kézbe a S3-at és jobb volt a nagyobb kijelző.

Szóval a kérdéseim lényege inkább arra irányulnak, hogy ios vs android, iphone vs galaxy s3. De hogyha nem pont S3, akkor meg mi az az androidos készülék ami szóba jöhet hasonló árkategóriában (mint a S3 vagy kicsit olcsóbban).

Illetve ha s3 akkor miért az, ha nem s3 akkor miért ne, és miért az a másik amit esetleg ajánlotok?

Lehet, hogy kicsit kusza lett, de remélem kb érthető a dilemmázásom.

Üdv

(#7773) philoxenia válasza istnag (#7771) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha elég az, amit a WP7 ad, miért ne? Nekem se jön be, de a feleségemnek még sok is, elsősorban telefonnak használja Neki pedig csak 610-e van....

AndrewTdi: Ha interneteznél is ilyesmi és tabletet nem akarsz mellé használni, nézegess meg egy Note-ot például, az már nem annyira drága /az első/ tényleg nagy kijelző, az androidosok mellett szól az óriási készülékválaszték, iPhone-ból pár van, azokból még a csúcs közelében is rengeteg... :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7774) Melack válasza AndrewTdi (#7772) üzenetére


Melack
veterán

Ez tényleg nem egyszerű kérdés. Én használtam iOS eszközöket is, meg Androidos eszközöket is. Nem lehet egyértelmű győztest hirdetni. Ha van lehetőséged arra, hogy rövidebb teszt időszakra szerezz egy készüléket, akkor mindkettőt próbáld ki (Apple gyári 14 nap visszamondása mondjuk ilyen téren jó dolog), és az alapján hozd meg a döntésedet. Mivel az Androidból az S3at hoztad fel, mint amit szeretnél, így igazából helyette nem tudok mást ajánlani - zászlós hajótól jobb nem nagyon van.

(#7775) AndrewTdi: mindenki másra esküszik. Párom már HTCt szeretne, én pont azt adtam el, és most egy Alcatelt nyúzok. Nekem begyere, más szerint pocsék. Ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7775) AndrewTdi válasza Melack (#7774) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Volt olyan aki azt mondta, nem feltétlenül az s3 az android készülékekből a legjobb. Volt olyan aki inkább a htc-t favorizálta a szoftvere miatt 8annak ellenére, hogy mindkettő android). ezt miért láthatta így?

Sajnos lehetőségem nincs, max egy-két haverét nyomkodni. :)

(#7776) philoxenia válasza AndrewTdi (#7775) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az iPhone relatíve kicsi, ez előny és hátrány is egyben. Nagyon minőségi, de egyenszabású. Boltokban is megnézhetsz pár készüléket. Androidból rengetegféle van, könnyen lehet, hogy beleszeretsz valamelyikbe, persze ez az ájfonra is igaz, ki kell próbálnod.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7777) istnag válasza AndrewTdi (#7775) üzenetére


istnag
addikt

Én is azt mondom,hogy nem feltétlen az SIII a legjobb,sőt :B . Inkább a Note II,de az inkább tablet/telefon keverék.Nekem nagy az már. A One S tökéletes Nekem,lehet Neked nem,szóval nyomogasd meg valahol.

(#7773) philoxenia : Nyilván van akinek elég, én amikor wp/symbianról átmenetileg váltottam iOS-ra úghy éreztem magam,mint gyerek a játékboltban,ahol minden "ingyen" van,aztán már nem akartam visszatérni egyikre sem,az iOS-ból elegem lett,így lett az Android,amellyel köszönöm szépen jól vagyok. Már romokat sem kell cserélgetni,csak használom.

[ Szerkesztve ]

(#7778) Melack válasza philoxenia (#7776) üzenetére


Melack
veterán

Itt az egyenszabásból adódik a hátrány is: mindenkinek olyanja van - nem leszólás. Az Androidos készülékek ilyen téren azért eltérnek, de ott is megfigyelhető a sztenderdizálás.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7780) AndrewTdi válasza istnag (#7777) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Noteot semmiféleképpen nem szeretnék. Az már tényleg nagy.

Melack: nem annyira zavar az, hogy mind ugyanolyan és sokmindenkinek van.

lehet, hogy én vagyok az aki nem tud dönteni és próbálok minden cérnaszálat megfogni előny és hátrány szempontból.

Van bennem olyasmi, hogy addig biztos nem nyugszom, amig nem lesz iphoneom )lehet, hogy csak hetekre, de akkoris), ráadásul lehet, hogy hamar tele lenne vele a tököm a macerás kép és fileküldési lehetőségekkel. Viszont nem kevés pénz arra, hogy próbálkozzak.
S3 meg viszonylag olcsóbb, nagyobb (élvezetesebbnek gondolnám a kijelzője miatt), nyitottabb, de míg iphone alkalmazásokkal már sokkal találkoztam (haverok által), addig androiddal nem igazán.
És itt jön az, hogy ha lehetne nálam egy S3 pár napig, lehet, hogy egyszerűbb lenne a döntés. De erre sajna nincs lehetőségem (ez nem arra irányult, hogy bárki is megszánjon egyel :D )

#7779) Zsolt_72 : igen, ilyesmit hoztak fel, de mivel nem tudom mi a különbség, így nem tudom azt sem, hogy melyik mi, mivel rosszabb, jobb, másabb. ennek utána tudok nézni valahol, vagy utána lehet olvasni ezeknek, hogy mik a különbségek? (esetleg magyarul)

[ Szerkesztve ]

(#7781) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
Új telefont kényszerülök venni,de semmit nem tudok az utóbbi 2 év készülékeiről. :B
Olvastam teszteket,de inkább a tapasztalatokra lennék kíváncsi mire is érdemes figyelni,mit válasszak.
Fontos szempont a gyors,könnyen kezelhető internet,szöveges dokumentumok kezelése és egyúttal ha ki tudok váltani vele egy egyszerű kompakt fényképezőt az is jó lenne. Játék,videózás stb egyáltalán nem érdekel,munkához használom.
Egyszerűen kezelhető op. rendszernek nagyon örülnék!
T-mobilnál lesz vásárolva régi és elég magas havidíjas előfizetésre,tehát az ár annyira nem lényeg.

(#7782) Melack válasza AndrewTdi (#7780) üzenetére


Melack
veterán

Egy hülye kérdés: miért nem szerzel be egy olcsóbb Androidos telefont, amin meg tudod nézni hosszabb ideig az Android működését. Nem kerülne egy vagyonba, és ha nem jön be, még mindig vehetsz iPhone-t :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7783) Psytech válasza Melack (#7782) üzenetére


Psytech
senior tag

Nem akarnék beleszólni, de ez az a választás amit semmiképp sem javasolnék.
Olcsó androidos telefon = laggoló kacat, annál még egy feature phone is jobb, konkrétan nincsen felhasználói élmény. És ha kipróbálná akkor nem is jönne be neki és egyből iphone-l kötne ki úgy, hogy a használható droidot nem is próbálta.

(#7784) Melack mondjuk így már jobban értem mire gondolsz, így több ráció van benne mint ahogy első olvasatomban volt :D de mondjuk még ettől is tartanék... Egy olcsódroidon az appok lassúak, nem kompatibilisek több esetben, be sem töltenek mert nem bír vele a hardver... Ez is sülhet el visszájára. Egyetlen esetben nem, ha az illető tudja, hogy ez egy komolyabb vason nem így működik és ettől elvonatkoztatva tud ismerkedni magával a rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#7784) Melack válasza Psytech (#7783) üzenetére


Melack
veterán

Itt most nem is a felhasználói élmény a lényeg, mert ahogy írta, nyomogatott ő már elég Androidos telefont, de használni még nem használt Androidos programokat. Így legalább ezekkel meg tudna ismerkedni. Igen, a lagolás benne van a pakliban, de kis pénzért ezt be kell vállalni. Ez az én véleményem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7785) tzsolesz válasza Psytech (#7783) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én azt mondom 1magos 1ghz-es CortexA8+normális 3D gyorsító+ minimum 512MB RAm alatt nem szabad Androidot venni.
Ez a legkisebb hardver amin egy 2.3.4, vagy egy kitakarított gyári ICS folyamatosan fut.

Hüvely Y200, Galaxy Y, és a többi latyakon valami eszméletlen idegesítő tud lenni a rendszer.

(#7786) maggi1886076 válasza tzsolesz (#7785) üzenetére


maggi1886076
addikt

768mb ram alatt semmit nem szabad megvenni.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7787) Melack


Melack
veterán

Hogy ne csak tanácsokat adjak, kérek is:

Samsung Galaxy Mini után milyen készüléket jaasolnátok? A lényeg a nagyobb képernyő, jól optimalizált rendszer, Androidos, jah, és T-s legyen. Árban a minél kevesebb, annál jobb, de mondjuk a Mini eladása mellett max 20.000 Ft lenne rá.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7788) ronda válasza MiklosSaS (#7766) üzenetére


ronda
aktív tag

Nekem is szifonom van (i4S 16gb) néha én is rátaposnék, de wp-s telefonra nem cserélném le. Nekem droidhoz képest iOS-WP = secko jedno (bár wp8-ast még nem tapogattam).

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#7789) Psytech válasza Melack (#7787) üzenetére


Psytech
senior tag

Dominóban vennéd újonnan T-nél vagy előfizu mellé hoznád ki?
Vagy használtak játszanak inkább?

(egyébként meg bármit, páromnak van minije, ő aztán nem sokat foglalkozik a telefonokkal, de néha látom majdnem repülni a telefont..)

[ Szerkesztve ]

(#7790) maggi1886076 válasza Melack (#7787) üzenetére


maggi1886076
addikt

használt vagy új? sztem használtan találsz Xperia U-t.35-40 között vannak.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7791) Melack válasza Psytech (#7789) üzenetére


Melack
veterán

és maggi1886076: egyelőre maradjunk a Dominós vagy használt telefonoknál (bár párom használtan nem akar venni...). Vaku az tuti kell, mert fotózna vele néhanapján.

(Nálunk már konkrétan repült is nemegyszer a kicsike....)

tzsolesz: takarítással teljesen egyetértek. Nagyon sokat dob a használati értéken.

maggi1886076: 3,5 - 4", ez fix. Villanó nem létszükséglet, csak jeleztem ezt is. Xperia. Mini/MIni Pro nem, azt egyből vágná a földhöz.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7792) tzsolesz válasza maggi1886076 (#7786) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Egy tudatos android felhasználó 512MB RAM-al is folyamatossá tudja varázsolni a kis telóját.
Egy kis takarítás soha nem árt. Nekem jelen pillanatban is 172MB szabad ramom van.
Úgy hogy EZ időjárás widget, viber, EZ Launcher, és még 3-4 app fut a háttérben. Teljesen folyamatosan lépkedek a képernyők között, és a menü is azonnal megnyílik. A galériára kell 1-2 másodpercet várni amíg betölti az index képeket. Nem vészes, teljesen használható, és gyári ICS van rajta. Egy jól kitakarított 2.3.4 meg olyan szélvész gyors, hogy nem látom néha mit csinálok. :DDD

(#7793) maggi1886076 válasza Melack (#7791) üzenetére


maggi1886076
addikt

nagyob kijelző, villanó, meg olcsó is legyen.minden nem fér bele.még mindig az xperia u-ra gondolok.vagy xperia mini/mini pro( de ennek kisebb a kijelzője)

(#7792) tzsolesz : mindaddig amíg nem kell vmit gyorsan sietve csinálnod, ami igénybe veszi a telefont.sőt, aki nem akar ilyenekkel foglalkozni... ICS-től felfele már a normális használathoz kell neki a minimum 768mb ram. Én is elvoltam a Blade-el, de az ics már megfogta.igaz abban csak 600mhz-es proci van, ami 732mnhz-en pörgött, de kevés volt.gyár szoftverrel nagyon gagyi fostalicska lett volna.

Melack: Samsung galaxy S vagy Lg Optimus Black.bár ezekből már ritkább a garanciás darab.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7794) istnag válasza tzsolesz (#7792) üzenetére


istnag
addikt

"172MB szabad ramom "

Aztán minek?
Egytudatos android felhasználó tudja,hogy a szabad RAM mérete max. e-penész növelésére alkalmas. Kérlek ne vedd sértésnek,amit írtam. Addig is ajánlott olvasmány:
[link]
Ő írta: anglergab

(#7795) Psytech válasza Melack (#7791) üzenetére


Psytech
senior tag

Újak között ebben az árkategóriában és dominó csomagban nem sok lehetőséged van és kb egyiknek sem lenne értelme... (eladással együtt olyan 30, max 35-re számolok)

Ha használtat nem akar, akkor le kell mondania róla, hogy jelentős előrelépést tegyen, vagy beletörődik és te meg vadászol neki egy makulátlan darabot :)

Pl: SGS, SGS+ (azon van vaku, bár gyengébb mint a sima SGS, de nagyobb eséllyel találni belőle hibátlan példányt garanciával), Black és ha éppen nagyon jót fogsz ki, akkor 2X (bár az én időmben elég gyenge volt szoftveresen, nem tudom az ICS mit javított rajta vagy sem..)

(#7785) tzsolesz ezzel egyet tudok érteni, azzal a kitétellel, hogy egy jól optimalizált GB-re bőven elegendő az 512 mb, de egy ICS már meg-meg hal alatta... Xperia ray volt nem is olyan régen a tulajdonomban és valami kínszenvedés volt... Persze ha pucolgatod, akkor lehet javítani rajta, de az emberek többsége nem fogja kipucolni

[ Szerkesztve ]

(#7796) Melack válasza Psytech (#7795) üzenetére


Melack
veterán

Sajna tisztában vagyok azzal, hogy amit kér, és amennyink lenne rá, nem kivitelezhető. De szeretnék neki megadni olyan dolgokat, amiket eddig nem tudtunk megoldani. ÉS ez is közé tartozik. Használtan mik közül lehet válogatni? (Ő HTCt szeretne igazából, de nem tudom, hogy ott mi a helyzet most)

(#7797) maggi1886076: Ok, akkor azok kilőve. Marad Az S vagy a Black.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7797) maggi1886076 válasza Melack (#7796) üzenetére


maggi1886076
addikt

HTC-kből ebben a kategóriában nem szabad választani.rosszabbul jártok.amiket leírtam azok jók.esetleg még vki kiegészíti.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7798) Psytech válasza Melack (#7796) üzenetére


Psytech
senior tag

HTC-ből talán egy Desire S vagy Desire HD futhat be ebbe az árkategóriába. Tudtommal ICS van rájuk hivatalosan is, meg nem olyan rossz telók azok.
De, nagy szerencse kell hozzá, hogy 30-35 körül találj egy garos és makulátlan darabot (van rá esély, mert olykor már aprón találkoztam ilyen ár környékén vele)

Vagy van még a One V, ami 3,7"-s, nem egy atomerőmű, de nő kezében pont jól mutat és gondolom nem hc felhasználás lenne részéről, ezért bőven előrelépés minihez képest. Ja és árban ebből is beesik bőven a kategóriába. Plusz mivel frissebb modell mint az előző kettő, így több esély van szépet találni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#7799) Wa2x_ válasza Melack (#7796) üzenetére


Wa2x_
veterán

Sony Tipo újba - Xperia U, Ace2, One V, L5, OT-995 használtba, talán ezek vannak.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7800) istnag válasza Melack (#7787) üzenetére


istnag
addikt

ZTE Skate,Moto Defy jutott hirtelen eszembe.Ezeket lehet kicsit mókolni kell,nem tudom,nem használtam egyiket sem.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.