Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) axioma válasza VD (#7547) üzenetére


axioma
veterán

Nem, a touch-on sose lehet annyira normalisan gepelni, mint egy fizikai qwerty-n. Soha nem fog kiderulni, amig nincs utobbibol eleg valasztek, es igy keveseknek van csak parhuzamos tapasztalat...

[ Szerkesztve ]

(#7552) HuMarc válasza baly2u2000 (#7550) üzenetére


HuMarc
addikt

Még egyszer leírom, hogy Xperia Mini Pro! :)

(#7554) baly2u2000 válasza HuMarc (#7552) üzenetére


baly2u2000
tag

HuMarc - Oh, köszi ,ez egy jó tipp, majd megpróbálom kipuhatolni, hogy mit szólna egy használt de jó állapotú garis telóhoz. Úgy látom nem is lehetetlen kifogni egy ilyet a következő 4 hétben (ez a határidőm.)

bogyo112 - Az eredeti keret 30.000 Ft volt, ezt kitoltam 35-ig, de ez már a "maxmax"
Tudom, hogy ha csak még egy kicsit teszek hozzá akkor már jobbat is kaphatok, de itt húztam meg a határt.

VD - Köszönöm, hogy kifejtetted, ez valóban nem fest túl rózsásan és így már én is tudok indokolni.

A Nokia Ashakat nézegettem már, de sajnos nem leltem olyat ami Qwerty+Wifi+GPS.

Itt egy lista, hogy mik léteznek amik tudnak Qwerty+Wifi+GPS-t, már csak azt volna jó tudni, hogy ebből itthon mit lehet jelenleg kapni 35ért. A már említett Xperia Mini Pro elég erős jelöltnek tűnik a használt telók között (még nem tudom ezt az ötletet mennyire favorizálja)

Off: Milyen androidos bill progi jött be nálad? (letesztelnék párat az én telómon aztán ha bejön a hölgyeménynek akkor felejthetjük is a Qwerty - problémát)

Mégegyszer köszi mindenkinek aki segíteni próbál(t) !

(#7555) morschergabe


morschergabe
tag

baly2u2000!Szerintem is jó választás lehet az Xperia mini pro!VOlt a kezembe,próbálgattam és tényleg remek kis készülék,nagyon szép kijelző,kellemes méret.Persze,ha a nagy képernyőt szereti valaki,akkor nem a legjobb...
Zsolt_72!A fizikai billentyűn nehezebb melléütni és akár,valamilyen szinten még vakon is tudsz gépelni rajta,bár nagy jelentősége nincs.De volt BB-m,x10 mini pro-m,palm centrom,mind zseniális billentyűzettel és nekem hiányzik is kicsit a qwerty.

(#7556) Švejk válasza baly2u2000 (#7550) üzenetére


Švejk
őstag

Bocsi, a Fire-t elnéztem, másik típusra gondoltam. A Fire valóban borzalmas. A Motorola Pro-ra gondoltam, mert kábé ugyanúgy néz ki, csak erősebb hardver, meg jobb mindenben...
Akkor viszont nem kérdés, Tipo a befutó, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7557) VD válasza baly2u2000 (#7554) üzenetére


VD
őstag

Nekem spec. most tökéletesen megfelel a HTC gyárija. De a teljesség igénye nélkül: Swift-key, Slide-it, Go Keyboard, Thumb keyboard(ez főleg tableten állat!)... stb, van egy rakat. Az android alkalmazások topikban nézz szét! Ott nemrég volt ilyen kérdés és elég szépen kivesézték őket pro és kontra! ;)

(#7558) HuMarc válasza baly2u2000 (#7554) üzenetére


HuMarc
addikt

Esetleg érdemes megnézni egy Nokia 9000 Communicatort Bocsi, tudom, nincs humorom :(

Komolyra fordítva a szót, legvégső esetben Nokia E5/E6/E71/E72 (sajnos mind csak használtan jöhet szóba)

[ Szerkesztve ]

(#7559) baly2u2000 válasza HuMarc (#7558) üzenetére


baly2u2000
tag

CPU: Intel 386. Mem: 8Mb. 2 generációval erősebb mint az első gépem. :)

(#7560) Pít__


Pít__
csendes tag

Sziasztok!
Lg L7 vagy ot-995 ? Vagy esetleg valami más olyan 55e környékén nagy kijelzővel?

(#7561) bobooo válasza Pít__ (#7560) üzenetére


bobooo
addikt

(#7562) HuMarc válasza Pít__ (#7560) üzenetére


HuMarc
addikt

Független/függő? Új/használt? Ha függő, milyen szolgáltató? Esetleg T-nél SGS Advance vagy ZTE Grand X IN.

(#7563) Pít__


Pít__
csendes tag

Nem túl bíztató, hogy akad rajta a temple run :s.
Oké, oké intel, de akkor is :D a szolgáltató mindegy, de telenor lenne a legjobb. Ha előfizuval venném, akkor lehet, még anyunak is tudnék venni egyet, mert most s5230-a van, és így tudnánk viberen ingyen beszélni... Meg nekem se valami hú de profi telefon kéne, mert ipad mellé venném, de azért örülnék neki ha ilyen alapszintű játékok mennének rajta.

[ Szerkesztve ]

(#7564) w333 válasza Pít__ (#7563) üzenetére


w333
félisten

Nehogy félre értsd... nem azért akad mert gyenge :N hanem azért mert nem támogatja az Intel procit és egy frissítés megoldja ezt a problémát :K
LG L9 től is erősebb és az Antutu : 11600 pont :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7565) szabonagyur válasza w333 (#7514) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Azt esetleg meg tudod mondani, hogy szállítanak e házhoz? Erre vonatkozó részt nem találtam még:$

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#7566) w333 válasza szabonagyur (#7565) üzenetére


w333
félisten

Igen futárral házhoz viszik : Link !!! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7567) szabonagyur válasza w333 (#7566) üzenetére


szabonagyur
félisten

ÁÁÁ király vagy nagyon és van nekik Lumia 710 is, húúúúú lehet az lesz amit először akartam :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#7568) maximilian4 válasza w333 (#7566) üzenetére


maximilian4
addikt

Engem érdekelne hogy ez a bolt árul-e gyártói garival is telefonokat és ha igen úgy is olcsóbban adja őket?

Maxi

(#7569) w333 válasza maximilian4 (#7568) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nem ... :N de azért érdeklődj utána :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7570) maximilian4 válasza w333 (#7569) üzenetére


maximilian4
addikt

Köszi. Úgy lesz. :)

Maxi

(#7571) w333 válasza maximilian4 (#7570) üzenetére


w333
félisten

Bolti garanciától sem kell félni csak leírok egy példát :
Anno mikor Xperia go-t tőlük vettem, volt olyan akinek hibás volt a készüléke és felhívta őket hogy valami gáz van a telefonnal ... a futár 24 órán belül lement Debrecen-be és felhozta a telefont Pestre a szerviz-ben kb. 1 napot volt ( ha jól emlékszem akkor a tulaj kezdő androidos volt és szoftverfrissítést csináltak rajta) majd a futár visszavitte a tulajdonosnak Debrecen-be és ezt mind Full ingyen volt (a tulajdonos a mai napig használja a telefont és nagyon megvan velük elégedve):C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7572) baly2u2000 válasza baly2u2000 (#7554) üzenetére


baly2u2000
tag

Sajnos nem játszik a használt telefon, így a nekem is nagyon tetsző Xperia Mini Pro sem. :(

Ha létezik érintőpálca amivel használható a Tipo, akkor az lesz, ha nincs ilyen a piacon akkor
úgy néz ki a dolog, hogy a sok fórumozás , apróolvasás, tesztnézegetés, stb. ellenére egy
Motorola Fire - XT311 lesz a vége a dolognak (feltéve hogy magyar menüvel adják.)

Mennyire működnek jól a hasonló érintőpálcák pl egy Tipóval? Én inkább ezt a megoldást preferálnám, bár én biztos mindig elgórnám valahova :)

Köszönöm mégegyszer az eddigi segítséget.

(#7573) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt vagyok, eddig soha nem használtam okos telefont nincs rá igényem és nem is tudom kihasználni, de idén rengeteget, fogok motorral járni és sok idegen címre kell kimennem, szóval a lényeg hogy nem akarok külön gps-t hordozni magammal meg már különben is hülyének néznek az emberek a 100 éves kopott nokiámmal (amit egyébként imádok, csak hát már szét van kopva). Tehát olyan telefon kéne, aminek gyors és megbízható a GPS-e, illetve ami még fontos lenne, hogy az akksija sokáig bírja, amit még megemlítenék, de gondolom ez ma már elég alap, hogy jól érthető legyen a másik fél. Árban lehetőleg minél kevesebb legyen, használtan szeretném egyébként beszerezni, de ha nagyon nincs az olcsó kategóriában jó és stabil gps-es akkor tudok többet is rááldozni csak nem szívesen. Másra nem fogom használni szóval semmi extra elvárásom nincs. (mondjuk az nem ártana, ha strapabíró lenne)

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#7574) Pít__ válasza w333 (#7564) üzenetére


Pít__
csendes tag

És kb. Mikor várható frissítés? Mert úgy tudom, az intel miatt nem igazán lesznek rá főzött romok. Vagy azóta ez javult? Az L7 tényleg ilyen rossz az adreno 200 miatt?

[ Szerkesztve ]

(#7576) szabonagyur válasza w333 (#7571) üzenetére


szabonagyur
félisten

A bolti garancia esetén milyen hátrányom származhat a gyártóival ellentétben? Gondolom ha megszűnik a bolt akkor nagy hátrány, de pl. ha veszek egy Nokiát és bármi bajom van a telefonnal akkor a Nokia pontban nem foglalkoznak velem?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#7577) HuMarc válasza szabonagyur (#7576) üzenetére


HuMarc
addikt

A bolti garancia a semmivel egyenlő. Komolyan mondom, nem ér semmit! Akármi baj van a telefonnal, azt mondják, hogy erre pont nem érvényes a garancia.

(#7578) nggabi válasza #40993792 (#7575) üzenetére


nggabi
nagyúr

rögtön a mélyvízbe dobod? :DDD jó esetben 1-2 hét a frissítés, de lehet 1-2 hónap is. főleg a Tmobilon múlik... ;)

"szenyor dzsíííí"

(#7579) w333 válasza HuMarc (#7577) üzenetére


w333
félisten

Azért ez nem minden boltban van így, ezért is ajánlottam ezt a boltot mert itt tényleg teljesen korrektül kezelik az ügyfeleket :K
Több visszajelzés is van a boltról ami természetesen pozitív :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7581) HuMarc válasza Pít__ (#7574) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem olyan rossz az az L7, mivel a gyenge HW-ra jól van optimalizálva a rendszer.

(Csak hogy legyen ellenvélemény is ;] )

Egyébként én ajánlom a ZTE Grand X IN-t! :D

(#7582) coccolino


coccolino
aktív tag

Sony Xperia Sola-ról mi a véleményetek?

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7583) philoxenia válasza MAXIMIZE (#7573) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Motoron telefonnal navigálni nem túl egyszerű, ellenben, ha csak megnézed a térképen és elmész a címre, a Google Maps is elég, az meg mindegyikre van, álló helyzetben pedig gyakorlatilag mindegyik talál műholdakat pár percen belül... Mobilneted lenne hozzá?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7584) zsírsámán válasza MAXIMIZE (#7573) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ha nem akarsz külön a navira is pénzt adni, akkor ajánlom a lumia 610-et. Ez a legolcsóbb wp-s nokia, és elég megbízható a navija. Nemtudom, hogy a használt szimbis telefonok mennyi körül vannak, de egy 610-et szinte tuti h megvan 20-asből. Viszont az aksi szempontjából lehet hogy nem jársz jól, mert töltő nélkül, aktív gps-el egyik telefon sem bírja igazán sokáig.

(#7585) regener


regener
veterán

(#7586) nggabi válasza regener (#7585) üzenetére


nggabi
nagyúr

asszem én mondtam h ace 2 :U de lehet h csak akartam :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#7587) philoxenia válasza nggabi (#7586) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Acer miért ne? [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7588) w333 válasza regener (#7585) üzenetére


w333
félisten

Igen Galaxy Ace 2

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7589) lsebestyen válasza coccolino (#7582) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szerintem a kijelző elég kula, meg hát kár az 512mb ramért. Mennyiért vennéd?

(#7590) MAXIMIZE válasza philoxenia (#7583) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Nem lesz mobilnet, és fontos lenne azért az aktív gps.

(#7591) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Összehasonlítva:[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7592) coccolino válasza lsebestyen (#7589) üzenetére


coccolino
aktív tag

ment pü

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7593) MAXIMIZE válasza zsírsámán (#7584) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Megnézem ezt a 610-et, igazándiból a Nokia lenne a legszimpibb, mindig nokiám volt és imádtam mindegyiket. Esetleg Samsung galaxy miniről vélemények? Azt mondják elég jól bírja az akksija és használtan már 15 alatt is meglehet venni.

(#7594) lsebestyen válasza MAXIMIZE (#7593) üzenetére


lsebestyen
addikt

Még jó, h meglehet, a tmobilnál vadonat új került annyiba :DDD A kijelzője elég gyatra, amúgy rendbe van.

(#7595) nggabi válasza philoxenia (#7587) üzenetére


nggabi
nagyúr

mert az a 2. helyezett a listából, itt meg az elsőt szoktuk mindig ajánlani ;]

mondjuk jó a kijelző, több ram, ics... legyen holtverseny :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#7596) philoxenia válasza MAXIMIZE (#7593) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Először nézz utána, ha motoron is használnád, hogy melyikhez tudsz tartót szerezni...

endzsí: Azt minek... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7597) South Velen


South Velen
addikt

Sziasztok!

Galaxy S3-ról downgrade-elek, és nem tudom eldönteni, hogy:

Xperia P
HTC 8S

legyen -e.

Szerintetek? Meg tudnám szokni a WP-t? Van rá normális navi? Lehet a 8S-re tenni? Mert 688MB jut az appoknak... A szokásos Android programjaim (Gmail, FB Messenger, Gtalk, TElvira (nem baj ha más csak mutassa a vonat jelenlegi helyét) fognak menni?

Vagy inkább Xperia P?
Előre is köszi!

(#7598) nggabi válasza South Velen (#7597) üzenetére


nggabi
nagyúr

az s3 tulajok note2-re szoktak "downgradelni" :U

"szenyor dzsíííí"

(#7599) South Velen válasza nggabi (#7598) üzenetére


South Velen
addikt

Az anyagi helyzetem viszont az általad ismertetett helyzet inverze jelenleg. :U

(#7600) philoxenia válasza South Velen (#7599) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Upgradelj, vegyél Grand X IN-t.... ;)

WP-re nem tudnék átszokni most, nagyok a különbségek.... :N

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.