Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) nggabi válasza HAX (#7650) üzenetére


nggabi
nagyúr

a galaxy advance játszik még a T-nél. igazából neked kell dönteni, advance vagy grandX.

"szenyor dzsíííí"

(#7652) TrakToros


TrakToros
csendes tag

Sziasztok!
Érdemes most venni Tegra 3-as készüléket ? Hisz pár hónap és jön a Tegra 4...a hírek alapján $300 lesz a Nexus 5 ára, mennyi esélye van, hogy ÁFA-t is beleszámítva Magyarországon kapható lesz 90-95e Forintért ?

Vagy tudna ajánlani valaki 90-95e Forintért telefont, amit ha most megveszek, akkor pár hónap múlva már nem bánok meg (mert lesz fényévekkel jobb vagy mert jelentősen lemegy az ára). 1280x720-as kijelzője legyen és erős hardware játékra.

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

A traktorosok,kombájnosok jó emberek:)

(#7653) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Sziasztok!

Cégnél telefonfrissítésre kerül sor. A megadott listából őket szemeltem ki:

Sony Xperia J - 50 673 Ft
Desire X - 63 373 Ft

(Fontos volt, hogy 4"-nál ne legyen túlságosan nagyobb.)

Az árak fixek. Főleg böngészésre, olvasásra, zenehallgatásra, néha videó/film nézésre használnám.

Mi a véleményetek az ár/érték arányról, hardver képességéről?

(Még lenne egy Samsung Galaxy S III mini 88 773 Ft-ért amit nézegettem, de szerintem túl van árazva, meg ennyit nem is áldoznék rá talán.)

Olyan választ is elfogadok, hogy ennyiért őket ne. :)

Előre is köszönöm!

(#7654) ADAM1337 válasza EmptyParadox (#7653) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Desire X, jobb választás mint az xperia j.

(#7655) VD válasza EmptyParadox (#7653) üzenetére


VD
őstag

Desire X
A J-be nagyon alulméretezték a vasat.

(#7656) maximilian4 válasza nggabi (#7651) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem meg az L9. IPS kijelzője van, a legjobb kijelző a felsoroltak között. A TI omap 4430 átlagos felhasználónak bőven elegendő, van benne szufla. 1 gb ram. A rendszert is szépen összerakta az LG.
Én mindenképp ezt választanám.

Maxi

(#7657) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Szeretnék egy okostelefont használtan max 20 környékén. Bnőmnek lenne, ez lenne az első tapicskálós készülék a háztartásban, szóval igazán nem is tudom milyen kritériumoknak feleljen meg. Persze jó lenne ha átlagos használat mellett bírna 2 napot az aksi, a kijelző napos időben is olvasható lenne, hangminőség tökéletes lenne (többek között ezért is döntöttünk telefon váltáson, mivel a mostani alap telefon botrányos ebből a szempontból). Nem tudom még mire érdemes figyelni, mik a fontos szempontok még ezen kívül, szóval ha tudtok ajánlani pár típust ami belefér ebbe az árkategóriába, és hogy mikre érdemes odafigyelni, azt megköszönném :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#7658) nggabi válasza maximilian4 (#7656) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor válaszd :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#7659) phobeus válasza EmptyParadox (#7653) üzenetére


phobeus
aktív tag

Szia szerintem S III mini nem éri meg a pénzét, de van aki nem igy látja, ez saját véleny és +1 a desire x-re :)

LG Nexus™ 4

(#7660) coccolino


coccolino
aktív tag

szerintetek az S3 ellenében megéri várni a Nexus 4/Optimus G-re?

[ Szerkesztve ]

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7661) w333 válasza coccolino (#7660) üzenetére


w333
félisten

Igen megéri várni a Nexus 4 -re :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7662) coccolino válasza w333 (#7661) üzenetére


coccolino
aktív tag

akkor is, ha nem feltétlenül tud többet?
Magyarországon kb. mikor jelenik meg?

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7663) maximilian4 válasza coccolino (#7660) üzenetére


maximilian4
addikt

Optimus G lenyomja a Nexust-t.

Maxi

(#7664) Wa2x_ válasza coccolino (#7660) üzenetére


Wa2x_
veterán

Meg hát! a Nexus 4-re :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7665) bruxelles


bruxelles
tag

Sziasztok!
Nagyon tetszik nekem a Htc One S, minden téren ideális számomra. Kinézetre is nagyon bejön. A kérdésem a következő: megér-e egy One X +10.000 forintot? Mint mondtam az S jobban tetszik, csak azon gondolkoztam, hogy lehet azzal hosszútávon jobban járnék. Igazából a teljesítménybeli különbségre vagyok kíváncsi. Multitasking fontos nekem. Ilyen árkategóriában mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

(#7666) Wa2x_ válasza bruxelles (#7665) üzenetére


Wa2x_
veterán

Mindenképp megér +10k-t, de ez szubjektív, neked a mindennapi életben mire kellene, méret mennyire fontos, kihasználnád-e stb. De ha nem akarsz egy db-ig telefont venni akkor is az X sztem, ha már megteheted.
Amúgy az S nekem is jobban tetszik. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7667) malloc


malloc
csendes tag

Sziasztok!

Vodafone kiemelt ügyfeles listáról választhatnék telefont (list) és ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Androidos, 4"-os gépre gondoltam és 70k fölé nem mennék árban. A felhasználás átlagosnak mondható: napi 1-2 óra zenehallgatás, 10 perc beszélgetés, net és email, kevés videó lejátszás és játék.
Samsung Galaxy 3-ról váltanék (már lassú és mindig elfogy a memória).

Nekem ezek tetszettek meg, amik még árban beleférnek:

HTC Desire X - 50k
Sony Xperia J - 40k
Samsung Galaxy S Advance - 70k

Eddig a HTC a nyerő nálam, de ha szerintetek megéri a +20k, akkor a Samsungot választom.

Köszi!

(#7668) maximilian4 válasza bruxelles (#7665) üzenetére


maximilian4
addikt

Például szintetikus tesztek többségében a One S a nyerő.

Maxi

(#7669) bruxelles válasza Wa2x_ (#7666) üzenetére


bruxelles
tag

Méretben jobb nekem a 4,3 , bár a 4,7-hez is hozzá tudnék szokni azt hiszem. Mindenre használnám, amit egy okostelefon tud :) Egyszerre 3-4 app is akadásmentesen fusson, tudjak köztük váltogatni az fontos. Ezt egy S is kiszolgálja?

(#7670) HuMarc válasza malloc (#7667) üzenetére


HuMarc
addikt

SGS Advance. A HTC-nek elvileg pocsék a kamerája.

(#7671) Wa2x_ válasza malloc (#7667) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem ér 70k-t az Advance, de azt vedd. A J-t semmiképp. De Galaxy 3 után a Desire X is nagy élmény lesz, csak hát az a kamera.. :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7672) maximilian4 válasza bruxelles (#7669) üzenetére


maximilian4
addikt

Mindkettőnek 1giga a ram.

Maxi

(#7673) Wa2x_ válasza bruxelles (#7669) üzenetére


Wa2x_
veterán

Maximálisan, ez már olyan kategória, ahol ez nem jelenthet gondot. Szal, ha nem kell csúcskategória, akkor a szimpátia úgy érzem már döntött. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7674) bruxelles


bruxelles
tag

Akkor az S a nyerő. :) Gsmhome, ujgsm tudtok róluk valamit? Megbízhatóak-e, tényleg azt kapom amit rendelek? (S4-esnek jobban örülnék...)

[ Szerkesztve ]

(#7675) Wa2x_ válasza bruxelles (#7674) üzenetére


Wa2x_
veterán

Független boltokról nincs tapasztalatom, de ha teheted gyári garival vedd.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7676) maximilian4 válasza bruxelles (#7674) üzenetére


maximilian4
addikt

A snapdragon s4 veri a tegra 3at. Szóval még lehet jobb választás a one s.

Maxi

(#7677) Wa2x_ válasza maximilian4 (#7676) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem beszélve a melegedésről..

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7678) bruxelles


bruxelles
tag

Köszönöm a segítséget!:)

(#7679) regener válasza Wa2x_ (#7677) üzenetére


regener
veterán

Dehát tél van ;]

Ezt muszáj volt :)

(#7680) morschergabe


morschergabe
tag

Találtam egy érdekes oldalt.Persze szintetikus az egész,de érdekességnek nem rossz.[link]

(#7681) Wa2x_ válasza morschergabe (#7680) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem rossz érdekességnek :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7682) morschergabe válasza Wa2x_ (#7681) üzenetére


morschergabe
tag

:) igen.Van több ilyen oldal is,nekem ez új volt. :)

(#7683) Bdanyy válasza bruxelles (#7674) üzenetére


Bdanyy
addikt

Szerintem kevés az 1 giga ram már 3-4 nagyobb apphoz, one x-nél jó sok probléma volt vele, lehet javították már. 2.3-nál még bőven jó volt a 768MB-1GB is, de 4.x-nél kicsit kevés. Én várok valami 2 gigásra, ami one s méretű :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#7684) CharlieDrop válasza morschergabe (#7680) üzenetére


CharlieDrop
veterán

khm, úgy nyert a ZTE, hogy egy csomó helyen ismeretlen volt az érték :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7685) tanulo


tanulo
tag

sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek melilyik telefon érné meh legjobban?
xperia p (ezt megtudtom venni újan)
xperia s (ezt használtan)
galaxy s2( ezt is csak használtan)

De az a helyzet hogy ugye s2 öt nem egyszerű használt boltba találni legalább is én egyet se láttam mostanába.
Az xperia s- től kicsit tartok mert ugye használtba nem adnak rá garanciát és tartok a kijelző sárgásodástól.
Az xperia p az ideális lenne pont elég a tudása és uj lenne.
De ha megérné inkább egy xperia s- t vagy galaxy s2 öt venni ( ha esetleg találok) mert azok kb annyiba kerülnek használtan mint az xperia p újan. Szóval szerintetek melyik érné meg jobban?
Amugy motorola defy ről váltanék.

[ Szerkesztve ]

(#7686) Wa2x_ válasza CharlieDrop (#7684) üzenetére


Wa2x_
veterán

Gagyi... pl. egy egymagos 1 gigás procit jobbnak értékel, mint az Ace2 kétmagos 800mHz-est :U

(#7685) tanulo: mire szeretnéd használ, mi a legfontosabb szempont?

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7687) HuMarc válasza morschergabe (#7680) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem ki se próbálták a ZTE Blade III-mat, azért van ennyi N/A...

(#7688) ADAM1337 válasza tanulo (#7685) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Xperia P kockázatmentes akkor azt inkább. (nekem xperia s-em van, én is p-t néztem anno, de a tárhely és a kijelző miatt lett ez, nekem megérte, bár én újonnan vettem szerencsére nem sárgásodik)

(#7689) tanulo válasza Wa2x_ (#7686) üzenetére


tanulo
tag

Sok net csak is wifin kicsi zene hallgatás és kis játék pl kiprobálnám a gta3-at.

(#7690) Wa2x_ válasza tanulo (#7689) üzenetére


Wa2x_
veterán

P elégséges, de sztem a többiek is ezt fogják javasolni :) elegáns, jól összerakott teló.. csak a kamera ami nekem nem gyere be, de ez szubjektív.

És mint láthatod ITT pöpecül fut a géjm :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7691) tanulo


tanulo
tag

Az xperia s felé húz a szivem csak sajnálok rá 90 ezer forintot. Mennyire jellemző gond a kijelző sargulása? És mennyire zavaró ha mégis bekövetkezik?

(#7692) HuMarc válasza tanulo (#7691) üzenetére


HuMarc
addikt

Már semennyire, csak az első szériában volt jellemző és a Sony cseréli, ha bekövetkezne.

(#7693) tanulo válasza HuMarc (#7692) üzenetére


tanulo
tag

Akkor már szinte nincs is értelme aggodnom emiatt akinek volt ilyen hibája az javitatta szoval akár használtan is megérné venni xperia s-t.Vagy tévedek?

(#7694) coccolino


coccolino
aktív tag

azt lehet már sejteni, hogy idehaza mikor lesz elérhető a szolgáltatóknál a Nexus 4?

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#7695) HuMarc válasza coccolino (#7694) üzenetére


HuMarc
addikt

Elvileg februárban.

(#7696) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Kernek egy kis segitseget. Keresem azt a telefont, ami:
- Androidos
- normalisan kepes wifi hotspotot letrehozni (tudom,hogy alapbol tudja mar asszem gingertöl az android,de jopar telonal tapasztaltam,hogy nem müködött rendesen)
- a lehetö legnagyobb üzemidö hozhato ki belöle, akar nagyobb teljesitmenyü akkuval is plusz raforditassal (ebben sajnos nincs tapasztalat marka teren,a 44500 mAh-s kinai csodakban viszont nem hiszek)
- kijelzö 3,5" minimum
- tablet melle hasznalnam,es erröl menne a mobilnet megosztas, ezert kell az extra akkuidö
- szoba jöhet új es hasznalt is, garancia viszont fontos szamomra
- ár: 60e-ig

Remelem mindent leirtam. Tudom nem könnyü feladat,de elöre is köszi a valaszokat. :R

(#7697) Wa2x_ válasza gaben1117 (#7696) üzenetére


Wa2x_
veterán

Xperia U, Ace 2, S Advance, de biztos, hogy másik aksi kell majd, mert így pikk-pakk lemerül mindegyik.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7698) axioma válasza gaben1117 (#7696) üzenetére


axioma
veterán

Ezt egy hasznalt blade is tudja (alap szoftverrel nemtom, cm7-tel megy az biztos), akkuidore meg szerintem jobban jarsz egy powerbank vetelevel (nemreg ujitottunk olyat, ami plsuzban napelemmel is fel van szerelve, es intelligens, azaz kulon be kell kapcsolnod hogy a telo iranyaban adjon, nincs olyan hogy kiegyenlites es igy leszivja a meg eppenhogy vegetelo telot ha mar alig van a sajat akkujaban, ilyenkor csak nem tolti).
Ja a garit persze nem teljesiti, de mivel 20e alatt van az ara, es a plusz akku az a telo bekrepalasakor is megmarad, nem olyan nagy veszteseg, es penzed is marad.
Vagy veszel az egesz helyett egy mifi-t kulon, meg egy nekedmegfelelo telefont a maradek penzbol. A mifi pont abban jo hogy combos az akkuja, es nem hasznalja semmi masra, csak a megosztasra. Persze ez csak akkor jatsik, ha kulon kartya a hangelofizutol a mobilneted.

[ Szerkesztve ]

(#7699) Švejk válasza gaben1117 (#7696) üzenetére


Švejk
őstag

Igazság szerint tökéletes alternatíva nincs. A Defy+-nak bivaly az akkuja, de a hotspotról olvastam, hogy gyakran nem működik. Emellett a harver is gyenge.
Talán a legjobb a Galaxy Ace II lenne, annak is viszonylag erős az akkuja és még gyors is.
A Sonykban kicsi az akku.

(#7700) HuMarc válasza gaben1117 (#7696) üzenetére


HuMarc
addikt

T-nél ZTE Grand X IN vagy SGS Advance.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.