Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) herb555


herb555
tag

Sziasztok!
Okostelefont szeretnék vásárolni ~ 35ezer forintig (van ami drágább közöttük) és a segítségeteket szeretném kérni, hogy ezek közül melyiket ajánljátok. Indoklások is érdekelnek :K

Alcatel OT-995
Nokia Lumia 610
Motorola Motoluxe
Sony Xperia U
HTC One V

Jelenleg egy Samsung Galaxy Ace telefonom van, de gondolom nem kell indokolnom hogy miért akarok váltani...
Talán leginkább az alcatel felé hajlok.

(#6352) mephisto97


mephisto97
csendes tag

Sony telefonokból melyikeket ajánlanátok 60 ezer környékén ?

(#6353) w333 válasza mephisto97 (#6352) üzenetére


w333
félisten

Ha nagyon erős középkategóriás telefont szeretnél akkor : ZTE GRAND X IN :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6354) Zoliwrc


Zoliwrc
aktív tag

Lassan bezárul a kör és döntenem kell melyik telefont válasszam.
Most az a legnagyobb dilemmám, hogy Sony Xperia P vagy Samsung Galaxy S Advance legyen :F

De még élőben megnézem-megtapizom újra az Xperia S-t is, ennek a nagysága talán már egy kicsit sok nekem.

(#6355) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Sziasztok.

Ujabb okostelefon vasarlasan gondolkozom, mivel a Motorola Droidom mar eleg regi, es lassu, szoval ujitani szeretnek.
A Samsung Galaxy S3 es a Sony Xperia Ion kozott gondolkozom. A Sony -t joval olcsobban betudnam szerezni, mint a Samsungot. Ti melyiket valasztanatok? Esetleg van masik olyan telefon is ami ebben az arkategoriaban van es szoba johetne?

Koszi. :R

Ui.: Kellemes Unnepeket es Boldog Karacsonyt mindenkinek!

"Later Nerd!"

(#6356) batai15 válasza Zoliwrc (#6354) üzenetére


batai15
félisten

már ne haragudj de most xperia p , vagy s? p nek is 4 coll a kijelzője mint az s advancenak, több ram, minőségibb ház, kamera. s meg nem nagyobb sokkal a 4 collnál. kicsit vicc kategória a dilemmád a készülékek közt ,mert itt egy értelmü hogy melyik teló a győztes. hacsak nem az ár.de akkor meg nem e kettő közt kellene vacilálj.

(#6357) Llew


Llew
senior tag

Telefon vásárlás előtt állok, de csak most lépek be az okostelefon korszakba szóval elég új ez a dolog.
T-nél vennék előfizetésest, de kis díjcsomaggal, szóval a hűségidő nem sokat csökkent az áron. A keret max 60, de jó lenne lejjebb vinni. Ha most ráköltök, nem egyhamar fogom lecserélni, szóval jó lenne, ha - a kategóriától elvárható szinten - időtálló lenne. Ez alapján ahogy utána olvastam célszerű lenne már valami kétmagos készülék, egy 4"-os kijelzővel, bővíthető memóriával.
A felhasználási cél telefonálás, :), némi net, sok zene hallgatás, utazáskor film, alkalmanként fotózás.
Visszaolvastam itt, meg teszteket is nézegettem de valahogy mindig a Samsung Galaxy S Advance-re szűkül a kínálat. A Sonyknak nem tetszik igazán a külseje. A HTC-k tetszenek, de a 40-60-as kategóriában nincs semmijük.
Jó lenne egy 4-es Android, és elvileg az Advance-re jövő év elején jön a JB.
Van valami, amit figyelmen kívül hagytam?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#6358) HuMarc válasza Llew (#6357) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem hagytál figyelmen kívül semmit, az SGS Advance jó választás ilyen áron! :K Talán még a ZTE Grand X IN-re vethetnél egy pillantást, vagy ha belefér a keretbe, akkor LG L9 is szóba jöhet.

(#6359) zack válasza Dr.Burn (#6355) üzenetére


zack
nagyúr

Közel sem mellékes hogy mennyivel olcsóbban... S3 sokkal jobb telefon. Mindenben. Főleg ha a 2Gb LTE-s verziót veszed.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6360) Dr.Burn válasza zack (#6359) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Igen, az adatokat nezve tenyleg az S3 jobb telefon. 30e ft-al tudnam olcsobban beszerezni az Iron -t.

"Later Nerd!"

(#6361) HuMarc válasza Dr.Burn (#6360) üzenetére


HuMarc
addikt

Xperia Iron? :Y Ilyenről még nem is hallottam

;]

(#6362) minek?:S válasza Dr.Burn (#6355) üzenetére


minek?:S
őstag

Szerintem Ion, bár S3 jobb gép.. mennyiért tudnád megszerezni?

Üdv.:M.

(#6363) Dr.Burn válasza HuMarc (#6361) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Elirtam :B

"Later Nerd!"

(#6364) minek?:S válasza HuMarc (#6361) üzenetére


minek?:S
őstag

Énse.. de nézd el neki a hibát.. :D karácsonyvan:) úgyhogy boldog karácsonyt mindenkinek!:D

Üdv.:M.

(#6365) zack válasza Dr.Burn (#6360) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem érdemes az S3-mat venni. Van köztük 30k...Főleg ha az LTE-s verziót veszed. De ez függ sok mindentől. Ion helyett egy LG 4X-el is jól járnál, mert ez is jobb mint az Ion ellenben alig drágább. Sonykat el kell felejteni ebben a kategóriában. Pocsék az ár/érték arányuk.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6366) herb555


herb555
tag

Valaki válaszolna erre a kérdésre?>> #6351 :B

(#6367) mephisto97


mephisto97
csendes tag

Sziasztok !
Leszűkítettem 2 telefonra a lehetőségeket : Samsung Galaxy S Advance - ZTE Grand X In
szerintetek melyik érné meg jobban ? a T-mobile -nál mindkettő ugyanabban az árban van.
Feltételek:
2 év hűség az előfizetésre
Nincs hűség díjcsomagra
Legyetek szívesek segítsetek választani,a két mobil közül.
Amire főképp használnám a telefont : internetezés,filmnézés,némi játék,facebook,zenehallgatás

(#6368) batai15 válasza herb555 (#6366) üzenetére


batai15
félisten

xperia u vagy az alcatel.

(#6369) krezna


krezna
tag

SONY XPERIA TIPO-t ismerőktől kérdezem: T-nél 29.900 Ft-ért megéri megvenni: nem kell jó kamera, meg hd filmek, 3d-s játékok, viszont a jó akksi nagyon-nagyon fontos (30 perc beszélgetés és wifi/nap). Tényleg bírja 3-4 napot???Nagyon várnám a segítséget, mert akkor holnap webshop-on megrendelném. köszi

Forza Milan!

(#6370) minek?:S válasza herb555 (#6366) üzenetére


minek?:S
őstag

xperia u

Üdv.:M.

(#6371) minek?:S válasza krezna (#6369) üzenetére


minek?:S
őstag

tényleg kibír akár 4 napot, játékkal csak kb 2-t.. de 30k ért szerintem jó, bár telenornál kártyásan 23k :D

Üdv.:M.

(#6372) herb555


herb555
tag

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha szűkíteném a kört One Touch-995 vs. Xperia u vagy még esetleg a HTC One V akkor melyiket ajánljátok? .... és miért? :)

(#6373) minek?:S válasza herb555 (#6372) üzenetére


minek?:S
őstag

Én az U-t.. nekem is az van és eddig nem csalódtam benne.. szuper kis gép+ kifogástalan ár/értékkel. Ha elég a 4GB

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#6374) minek?:S válasza mephisto97 (#6352) üzenetére


minek?:S
őstag

hát P van 65kért függetlenül..

Üdv.:M.

(#6375) batai15 válasza minek?:S (#6374) üzenetére


batai15
félisten

hol van ennyiért?

(#6376) minek?:S válasza batai15 (#6375) üzenetére


minek?:S
őstag

Itt :)

Üdv.:M.

(#6377) minek?:S


minek?:S
őstag

Amúgy valaki tudna nekem segíteni abban, hogy milyen telefont vegyek MAXIMUM 50ezer forintig
- Független v T-mobil
- jó fényképező
- új
-okostelefon, érintőkijelzős
ennyi lenne a kikötés.. OS mind1.
Előre is köszi:)

Üdv.:M.

(#6378) HuMarc válasza minek?:S (#6377) üzenetére


HuMarc
addikt

Xperia U.

(#6379) Gabesz77 válasza minek?:S (#6376) üzenetére


Gabesz77
senior tag

"Az egység csomag német nyelvű készüléket tartalmaz, akkumulátorral és töltővel."

Milliószor le lett írva, óvatosan ezekkel a sufni boltokkal.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#6380) minek?:S válasza HuMarc (#6378) üzenetére


minek?:S
őstag

Nekem is U van, de nem csinál olyan jó képeket... de megfontolom ezt is természetesen, köszönöm:)

#6379: Hol írja?:O

Üdv.:M.

(#6381) HuMarc válasza minek?:S (#6380) üzenetére


HuMarc
addikt

50 000 Ft alatt Xperia U-nál jobbat nem kapsz. 60 000 Ft-ért a T-nél ott az SGS Advance és a ZTE Grand X IN.

(#6382) minek?:S válasza HuMarc (#6381) üzenetére


minek?:S
őstag

:/ kár..köszönöm a válaszokat:)

Üdv.:M.

(#6383) Gabesz77 válasza minek?:S (#6380) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Görgesd az oldal legaljára. Tudod, a kisbetűk, mint mindenhol. Kapsz egy - feltehetőleg - használt, német nyelvű telefont, és örülj, hogy van hozzá töltőd. Ha kell más tartozék, akkor fizess.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#6384) minek?:S válasza Gabesz77 (#6383) üzenetére


minek?:S
őstag

jaja..:/ amúgy akkor 69kért+ kiszállítás... minden tartozék és magyar nyelv...

Üdv.:M.

(#6385) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
HTC 8S vagy a HTC Desire X?
Esetleg Lumia 820 vagy HTC One X?

Ebben a két árkategóriában nézegettem telefont de nem tudok dönteni. Most egy Nokia N8-am van mely betöltötte a 2 évet és vágyódom egy új telefon iránt, de őszinte leszek ami kell azt az N8 is tudja.

Még azt sem tudom, hogy WP8 vagy Android-t vegyek! Nyomkodtam mind a kettőt és tetszik, bár nem vagyok a moddolás nagy híve.

Sony-t semmiféle képen nem szeretnék és kizárólag gyártói garanciás telefon érdekel!

(#6386) Gabesz77 válasza minek?:S (#6384) üzenetére


Gabesz77
senior tag

És gyanítom bolti garancia, ami kb a nullával egyenlő. De mindenki ott vásárol, ahol akar. ;]

Regirck:

Először tényleg az OS-t kéne eldönteni, utána könnyebb a segítség. Amúgy a HTC One X nem egy kategória a többi felsorolttal...

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#6387) zack válasza Regirck (#6385) üzenetére


zack
nagyúr

Androidnál maradj, és ezek közül a One X.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6388) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Ismerősöm telefont szeretne vásárolni, ehhez kért tőlem segítséget, ám a jelenlegi kínálatban el is vesztem.

Amire használná:
-főleg közösségi szolgáltatások
-instagram (ezt külön kiemelte, mert wp-n nincs)
-valamennyi játék
-persze netezés

Vodafone-os és jó a használt telefon is.

Ebből kiindulva a windows phone ugye ki is esik, mert nincs instagram, másrészt mivel 55-60k-t szán rá így az iPhone sem játszik mert az meg egy másik árkategória.
Szóval marad az android.

Mit ajánlanátok ebben az árkategóriában?

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#6389) Ghostface válasza mephisto97 (#6352) üzenetére


Ghostface
senior tag

60 környékén ott van még az Xperia Sola, az is elég jónak tűnik, bár nem ismerem, de én is egy ilyen vételén gondolkodom. Ha esetleg valaki tud róla többet, nyugodtan írjon érveket mellette, vagy ellene.

PSN: Nifty_Ghostface

(#6390) HuMarc válasza bajaki (#6388) üzenetére


HuMarc
addikt

Ide is beírom: T-nél ZTE Grand X IN vagy SGS Advance. Amúgy új vagy használt, függő vagy független?

(#6391) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Kérnék némi tanácsot tulajoktól: S2 vagy Xperia S? Frissítésekkel, specifikációkkal tisztában vagyok, ezért szeretnék kapni (ex)tulajoktól véleményeket, tapasztalatokat. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#6392) minek?:S válasza Gabesz77 (#6386) üzenetére


minek?:S
őstag

én Ut vettem.. házhoz szállítással(+2k) 1év+1év sw gyári gari... 48.990 Ft
és péntek 13:00 fele rendeltem, szombaton reggel 8:00-8:30 között hozta a futár..
Minden tartozék(fóliát kihagyták:) ) de töltő, usb, headset, fehér alj és 1 rakat használati útmutató(angol és arab)...

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#6393) Carrotthief


Carrotthief
csendes tag

Üdv srácok!

Gondolom kérdezték már,de nincs kedvem több 1000 hozzászólást végignéznem..
Xperia S és Ion között vacillálok, ti melyiket ajánlanátok eközül, kérlek érvekkel támasszátok alá, köszönöm!

(#6394) minek?:S válasza Carrotthief (#6393) üzenetére


minek?:S
őstag

Talán S.. de amúgy mér nem SL.. jobb mint S és ugyan annyi.. amúgy azért S mert 32GB memóriája van, igaz nem lehet bővíteni, de talán 1 kicsit jobb az akku ideje.

Üdv.:M.

(#6395) w333 válasza mephisto97 (#6367) üzenetére


w333
félisten

ZTE Grand X IN

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6396) Dr.Burn válasza zack (#6365) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Koszi a tanacsot. Megnezem meg az LG -t is. Ion elvetve.

"Later Nerd!"

(#6399) ADAM1337 válasza Carrotthief (#6393) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ion bővíthető jobb gomb elrendezés nagyobb kijelző.

(#6400) korpicschess válasza ADAM1337 (#6399) üzenetére


korpicschess
veterán

+1

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.