Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35602) Gicz válasza #46372352 (#35601) üzenetére


Gicz
addikt

de pont azaz h van küönbség szemre, csak edenyke az aki nem objektiv. meg tudnám neki mutatni, de nem akar elmenni egy Mm be és 5 percet szánni rá az életéből, mondjuk megértem, mert tavaly amikor az lm670-et vettem én is azt hittem h 100hzes, és szar volt megtudni, és bismerni h bizony a marketing átvert.

(#35603) Woodslave válasza Gicz (#35602) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok ezt már kérdeztem biztos, és lehet válasz is volt csak nem értettem meg.

A valós, normális emberi tv-zési szokásoknál mit látsz (vagy mit nem) tehát mi a lényege ennek az 50-100hz dolognak :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35604) Gicz válasza Woodslave (#35603) üzenetére


Gicz
addikt

az lcd képernyők samplr and hold működési elvénől adódó mozgó dolgok elmosódását javítja.

(#35605) Woodslave válasza Gicz (#35604) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát mittomén labda a focimeccsen? vagy szöveg a reggeli műsorok alatti futócsíkon?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35606) #16729600 válasza Zirowe (#35600) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én annyira rákattantam a herzekre a hatásotokra ,hogy mióta ez itt a fő téma nem nézek csak ingákat 24/7 be.Lemondtam a TV előfizetést is.Esetleg ha lenne még pár tesztvideó linkelhetnétek,mert bővíteném a gyűjteményemet :D :W

(#35607) LucasGrant válasza Woodslave (#35603) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

A valós normáls emberi tv-zési szokásoknál, azt látod, hogy folyamatos a mozgás 100Hz esetén, akár az allul futó csíkon eltudod olvasni szépen a szöveget, nem akadozik olvashatatlanul. Mindenkinek azt mondom, hogy nézze meg valahol a tv-ket, tekerjen a film végére ahol megy a stáb lista és kész, látni fogod , hogy melyiken folyamatos és melyiken nem. Biztos most jön majd a komemt, hogy: ,,Én hányok a szappanopera hatástól", de szerintem más nem :) Amit én feltöltöttem videót azzon látszik a legjobban, hogy melyiken folyamatos és melyiken nem. Nézd meg egy LN570R-n, hogy folyamatos lesz a mozgás, még akkor is ha 100Hz MCI csak, és ez számit itt is, nem a leirt számok, meg a külföldi tesztek, hanem a saját véleményed ami a saját szemeddel látsz. Ha mondjuk ott van egymás mellett 2db 100Hz MCI Tv, és ennek papíron meg kell eggyeznie, de élöbe megnézed a Tv-t, és azt látod, hogy az egyiken folyamatos a másikon meg szaggat ? Akkor biztos az van, hogy a szemem rossz, és a teszteknek van igaza :) Én ezért fordítok több idöt élöbe Tv-k nyomkodására, mint külföldi ,,bibliának" tekintett cikkek olvasására. :)
(Ha valaki kiváncsi erre a videókra akkor belinkelem)

(#35608) crhis86 válasza LucasGrant (#35607) üzenetére


crhis86
tag

Hajrá! :) Linkeld!

(#35609) LucasGrant válasza crhis86 (#35608) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

(#35610) Woodslave válasza LucasGrant (#35607) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nemtom, azért 640-esen kikapcsolt truemotion-el mondjuk a reggeli beszélgetős műsorok alatti fehér szöveg nem igazán folyamatos. Tehát akkor 50hz-es alapból?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35611) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Van egy érdekes problémám, STB-t használok, és ugye arról megy a TV de közben van 26 analóg csatorna is ami be van programozva, és azt vettem észre, hogy ha lehalkítom az STB-t akkor közben megy a hang az analóg csatornákon :DD Ez elég vicces, de idegesítő is egyben, mitől lehet ez?

Xbox One: bandymnc

(#35612) LucasGrant válasza Woodslave (#35610) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

Ezért nem kell kikapcsoli a Trumotion-t, az felel a folyamatos mozgásért :) Amikor ki van kapcsolva, akkor nem számol ki köztes képkockát, ezt mindegyik márkánál ki lehet kapcsolni. Én nekem az a másik kedvencem, hogy kapcsoljatok ki minden elektlronikát a Tv-be, basszus ezek nem véletlenül vannak benne, és nem azért rakja bele a gyártó, hogy mindenkivel kiszúrjon, nem kell természetesen mindent felrakni max.-ra viszont meg kell találni az arany középútat.

(#35613) Zirowe válasza Woodslave (#35603) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Conclusion

For TVs, the refresh rate means nothing, especially with manufacturers inflating their numbers. A high refresh rate TV does not guarantee it to be motion blur free. Even for console gaming, there is no advantage to a 120Hz+ TV because the console video games are capped at 60 fps anyway.

Egyébként meg:

The LG lm6700 and the LG lm7600 are both on sale and they are only $100 apart. Is it worth investing $100 dollars more for the lm7600 (which I believe the only difference between the 2 is that the lm7600 is 240hz instead of 120hz)?
If you have them side by side, you could see a difference. It is very minimal though, so if you are asking the question, it is probably not worth it for you.

I recently acquired an LG 42" LM6700 3D Cinema looking for a good smart TV with a 120hz refresh rate. But reading on the net, I found some post saying that LGs with TruMotion 120 have regular 60 hz panels. It´s that true?
When the LM6700 just came out, yes, it was behaving like a 60Hz panel. As mentioned previously, the only advantage to a 120Hz TV is the motion interpolation, which was disabled and not available on the LM6700. A few months later, LG provided a software update to add that feature. You just need to make sure your TV has the latest firmware and you should be good. But as always, if you like your TV, you do not need to worry about the refresh rate, it is mostly marketing because no TV can take as an input a real 120Hz signal anyway.

I am considering between LG 55 LM 6410, 6700 and 7600 models. I see their MCI rate is the same (400 hz) for 6000 series but 800 hz for 7000 series. 6410 is more in my budget but others have more freebies (motion control). I can't find what is their refresh rate.
Both the LM6400 and LM6700 have a real panel refresh rate of 100/120Hz. The LM7600 has a panel of 200/240Hz. You will not notice a big difference in term of picture quality between them, or at least not justify the higher price alone. Motion control and the likes are more gadgets than anything else, the kind of stuff that you use once for the show, then never again. Go for the LM6410.

Lg 47LM860v is getting bad press but I am tempted to buy against the LM670t because the former has a 800hz? And the latter a 400hz? Does this make much viewing difference. Are these ok tv's or is there something better like possibly a Toshiba? Must be passive though.
The main difference between the two is a dual core processor for the LM860v and 200Hz real panel refresh rate (vs 100Hz for the LM670t). You will not find much difference in term of picture quality between the two, so the LM670t has a much better price/quality ratio. LG is arguably the best brand of passive 3D TVs (especially if you want a decent smart TV platform), so it is a good choice.

És akkor itt elgondolkodnék, hogy nem-e a csillagszemű próféta szemével van-e a gond.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35614) Zirowe válasza #16729600 (#35606) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nagyon éles/hasznos meglátás és komment, büszke lehetsz.

De inkább ezt olvasom, mint a 20000. kérdést arról, hogy hogyan lehet wifin keresztül pc-ről filmet lejátszani és miért nem lehet hangot váltani dlna-án.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35615) pettyes válasza vanadis (#35494) üzenetére


pettyes
csendes tag

Elég hamar válaszoltak. Ajánlottak egy gyári beállítások visszaállítását, mert lehetséges, hogy egy "vezérlési beragadás" okozza a problémát. Ha nem segít, akkor szerelőt küldenek. Visszaállítottam és most várok, csinálja-e újra...

(#35616) x60lenovo


x60lenovo
újonc

üdv..
32 LN575S ... irna valaki egy "optimális" kép beállitást
pontrol -pontra
mi mennyin van ?.mi fölösleges, mit kell kikapcsolni ...? stb stb
Ok.tudom . kinek mi tetszik.....deeee ... napok óta "tekergetem" meghallg. egy "white szemű" forumtársat.
koszi........

((jaaa a bejövő jel DIGI kábel.))

[ Szerkesztve ]

(#35617) Woodslave válasza Zirowe (#35613) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát a konklúzió ugyanaz, mint oly' sokra az élet nagy kérdései közül: qrvára semmi jelentősége :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35618) Zirowe válasza Woodslave (#35617) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Gyakorlatban nem, mert amit sokan értelmetlenül akarnak, hogy a tv kiírja, hogy 100hz (mert nagyobb szám kell legyen az enyémen, mint a szomszédén), az sosem lesz.
Max 60fps-t tudnak a tv-k befogadni, hdmi 1.4 tud többet, de az meg más tészta.
Amikor pedig első bekapcsolás után rákérdez, hogy miért szappanoperás a kép és kikapcsoltatják vele a trumotiont, akkor már eleve nem is használja a 100hz-t, legfeljebb sportnál.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35619) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali.

Ma eszrevettem szuleim LCD -jen, hogy alul, majdnem vegig hosszaban, nehol eleg szepen a kozepe fele benyuloan, kikapcsolt allapotban feheres kodszeru valami ronditja a kijelzot... Ez lenne a felhosodes?

Tipus azt hiszem egy LE8500 -as.

mod: Inkabb ott. Bekapcsolva nem latszik, legalabbis en nem vettem eszre. Mindjart tolok egy kepet.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#35620) Zirowe válasza MPowerPH (#35619) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha kikapcsolt állapotban is jelentkezik, akkor az sajnos nem felhősödés lesz.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35621) #16729600 válasza Zirowe (#35614) üzenetére


#16729600
törölt tag

Mert a te képfrissítési nagydoktori értekezéseid sokkal alkalmasabbak a büszkélkedésre.Tény ami tény,kell még pár ezer ilyen tematikájú komment tőled,hogy kiteljesüljön mindenki ez irányú lelkesédéss és/vagy érdeklődése :)

(#35622) Zirowe válasza #16729600 (#35621) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha nem tetszik, ne olvasd.
Még mindig több értelme van, mint személyeskedésekkel értelmetlenül szétoffolni a topicot!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35623) MPowerPH válasza Zirowe (#35620) üzenetére


MPowerPH
félisten

Don't Tread On Me

(#35624) #16729600 válasza Zirowe (#35622) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jah hogy ami nálam személyeskedés,az nálad meg nem az :R Az off-ról meg annyit,hogy én írtam 3db hsz-t,te meg 3333333 db ot a témakörben.( mondjuk biztosan nélkülözhetetlenek és hasznosak voltak és nem offok ) :)
Amúgy meg az első beírásomnál se szólítottalak meg,nem válasz volt.Magyarán a kölcsönös skippelést remek ötletnek tartom a jövőre nézve.

[ Szerkesztve ]

(#35625) superg válasza MPowerPH (#35623) üzenetére


superg
senior tag

Ez nem felhősödés.AZ a háttérvilágítás beszürődése fekete képnél.
Gari,ha még van.

(#35626) MPowerPH válasza superg (#35625) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem... Ez a TV ki van kapcsolva. Hattervilagitas beszurodeset megismerem, az nem ilyen.
Szerintem lassan 5 eves mult, szoval gari nincs ra.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#35627) Zirowe válasza MPowerPH (#35626) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Még a ccfl lcd-knél volt olyan eset, hogy por ment a felső réteg alá.

Ha közelebbről megnézed kikapcsolt állapotban, akkor minek látszik?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35628) MPowerPH válasza Zirowe (#35627) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mintha raleheltel volna. De por nincs. Avagy az otthoni gazos kandallonknal latok hasonlot, mikor hosszu ido utan begyujtom, az azt borito uveg szokott igy elkodolni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#35629) MPowerPH válasza MPowerPH (#35628) üzenetére


MPowerPH
félisten

De annyi biztos, hogy a kulso boritason van a folt belulrol, es nem a panelen. Slegen nezve bekapcsolt allapotban lehet latni, hogy mogotte tiszta a kep.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#35630) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló, érdeklődni szeretnék, hogy véleményetek szerint melyik tv lenne jobb választás: LG 50LA660 vagy LG 47LA740? A méret miatt az 50 felé hajlok mivel jelenleg is ekkor Lg van, ami fontos lenne a képminőség és a méret, árban szinte egy a kettő. Köszönöm

(#35631) SoundBox válasza Gtaati (#35630) üzenetére


SoundBox
tag

Szia hát én is e két típuson agyalok már egy hónapja kb :)
A különbség köztük:
A talp formájában van, illetve a vékonyka keret színében!
illetve a
LA660S 400Hz
LA740S 800Hz erre azt írták egy tesztben hogy csak trükközés a számokkal!
Sok hezitálás után maradt a 660S és a 691S, végülis a kinézet miatt választottam a 691S-t!
Én a 660S választanám a helyedben mivel abból van akkora méretben amilyet szeretnél!

(#35632) LucasGrant válasza Gtaati (#35630) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

Én annyit még hozzá tennék, hogy 50"-ban (csak 50"), nem cinema sceeen designt kapott az LA660S, ha esetleg ez mellett döntenél, akkor ezen ne lepödj meg. Szerintem fura lenne 50"-ról kisebbre váltani, ezért a méret miatt én az LA660s-t mondom.

(#35633) dorika87


dorika87
őstag

Két kérdésem merült hirtelen fel:
LG LA620S álvánnyal együtt 10,7 kg (álvány nélkül 8,7kg). A garanciális ügyintézésnél ilyenkor kijön ingyenesen a futár szolgálat ha hivatalos LG garancia van a készülékre vagy sem? Nem tudom, hogy ilyenkor álvány nélkül nézik a súlyt vagy álvánnyal együtt.
A másik kérdésem pedig arra irányul, hogy az LA620S belső lejátszója megbírkózik-e a következőkkel: BD25, BD50, Bluray half-OU, Bluray half-SBS, Bluray DTS?

(#35634) Zirowe válasza dorika87 (#35633) üzenetére


Zirowe
nagyúr

BD25, BD50

Akkor, ha nem iso, hanem kicsomagolt, a többi is megy, de az sbs felejtős lg-n, ou a nyerő.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35635) Vgabor92 válasza dorika87 (#35633) üzenetére


Vgabor92
tag

A bd25 illetve a bd50-el nem, mivel .iso kiterjesztésűek. Ezeket semelyik televízió belső lejátszója se bírja lejátszani.

(#35636) dorika87 válasza Vgabor92 (#35635) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm a gyors választ mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#35637) Gtaati


Gtaati
őstag

Én is köszönöm a válaszotokat!

(#35638) nufenen111 válasza Gtaati (#35637) üzenetére


nufenen111
tag

Megérkezett a távirányító az LA690-eshez. A TV minden gombra reagál, beállítás nélkül. Szuper.
http://www.ebay.com/itm/350899551627?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

(#35639) kenyerr


kenyerr
tag

Hello,
T-home STB magic remote távirányításra vagyok kíváncsi, hogy mennyire megy/élvezhető, illetve 12-es modellekre is működik-e (lm640)?
Jelenleg nincs magic remote-om, viszont ha menne vele akkor idei és tavalyi tévéhez is beszereznék 1-1-et.

(#35640) LucasGrant válasza kenyerr (#35639) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

LM640-el nem megy, csak a 2013as smart szériával, gyakorlati tapasztalatom nincsen T-Home-os STB-vel, viszont BD-t nekem viszi szépen. Az univerzális távirányító menübe amúgy benne van az STB-ken belül a T-home, szóval kezelni biztosan tudja.

(#35641) huncutka1029 válasza dorika87 (#35633) üzenetére


huncutka1029
addikt

állvánnyal nézik, mert alap helyzetben az a tv-re van instalálva. :K

Méretet nem írtál, de ha 32"-nál nagyobb, az már kimeríti a tömegközlekedési eszközzel akadálymentesen nem szállítható kategóriát.
Mindenképpen jönni kell érte a futárnak.
Annál is inkább, mert a garis feltételekben, és a fogyasztóvédelmi törvényben is előírják, hogy a helyszínen kell megkísérelni a hiba kijavítását, amennyiben ez nem lehetséges, úgy az eladónak kell az el, és visszaszállítást megoldani.
Ennek költsége a szavatossági / jótállási idő alat nem terhelheti a vásárlót.
Szóval ne hagyd magad, ha mást próbálnak bebeszélni.
itt a teljes vonatkozó szabály:
[link]
Idézem:
A minőségi hiba elhárításának menete
Hol kell elvégeztetni a hiba elhárítását?

A jótállási jegyhez rendszerint mellékelnek egy listát is, mely a gyártó által kijelölt szakszervizek nevét, címét és telefonszámát tartalmazza. Mint már említettük, a fogyasztó hiba esetén közvetlenül is fordulhat a neki legmegfelelőbb szervizhez, vagy a forgalmazóra bízza a javítás elintézését. Ami ebben a tekintetben a legfontosabb, az a következő: a jótállás ideje alatt ne engedjünk hozzányúlni a kérdéses termékhez senkit, akinek a garanciajegy erre jogosítványt nem ad. Ha ugyanis illetéktelen nyúl hozzá a termékhez – legyen az akármilyen kiváló szakember – a jótállásra vonatkozó jog elvész. A forgalmazó ilyenkor azt fogja állítani, hogy a hibát az illetéktelen beavatkozás idézte elő, és ennek ellenkezőjét már a fogyasztónak kell bizonyítania. Amennyiben tehát a kijelölt szakszerviz tevékenysége nem nyeri el a fogyasztó tetszését, ezt a problémát jelezze a forgalmazónál, mert neki kell megoldást találnia.

Vannak esetek, amikor a meghibásodott termék nem szállítható. Ilyenek a rögzített bekötésű, illetve a 10 kg-nál súlyosabb vagy tömegközlekedési eszközön kézi csomagként nem szállítható fogyasztási cikkek. Ezeket – a járművek kivételével – az üzemeltetés helyén kell megjavítani. Ha a javítás az üzemeltetés helyén nem végezhető el, a le- és felszerelésről, valamint az el- és visszaszállításról a forgalmazónak kell gondoskodnia.

A javításra átvett áruról elismervényt kell adni a fogyasztónak. Ezen fel kell tüntetni a fogyasztó nevét, címét, az áru azonosítását lehetővé tevő adatokat, az átvétel időpontját és azt az időpontot is, amikorra a javítás elkészül.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#35642) vanadis válasza pettyes (#35615) üzenetére


vanadis
csendes tag

Kösz. Nekem azóta nem jelentkezett a probléma, pedig gyűröm a TV-t reggel és este, ARC-en keresztül az AVR-rel is össze van kötve. Meglátjuk.

(#35643) deer tb


deer tb
újonc

Valaki tudja hogy a 2014-es modellekben lesz 3-d?Azt rebesgetik hogy a nagyok le állnak vele.

mindenhol jó,de a legjobb itt!

(#35644) goyo2


goyo2
csendes tag

Vettünk ma egy LG 42LA660S tv-t. Látjuk sajnos azt a felhősödésnek nevetett valamit, amiről nemrég szó volt itt a fórumban. Ha jobbra balra mozgatom a fejem, akkor ugy tunik hogy mindig azon a részen fehérebb a kép amivel nem vagyok szemben. Viszont valami okból a bal felso sarok picit akkor is világosabb.
A kérdéseim :
- Ez hibának számit?
- Ha igen, akkor ebben az árkategóriában mind ilyen?
- Esetleg valami beálltitás kombinációval ez orvosolható?

8 napon belül el kell döntenem mi legyen.

Most, nagyon el vagyunk kenődve...

Köszi bárkinek a mielőbbi választ.

(#35645) huncutka1029 válasza deer tb (#35643) üzenetére


huncutka1029
addikt

2 éve ezt rebesgetik.
Biztosan lesznek olyan modellek, 2014-ben is amik csak 2D-sek,amíg van kereslet, nem hiszem, hogy leállnak vele.
mondjuk ha elérhető áron lenne olyan 3D ami szemüveg nélkül élvezhető, akkor aszem nem lenne értelme ilyen "hagyományos" aktív, és passzív 3D- tévét gyártaniuk tovább.
De ez nem holnap lesz még ( sajnos) ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#35646) goyo2


goyo2
csendes tag

Még annyi, hogy a kijelzőn szokott gyári fólia lenni? Mert nekem nem volt, a dobozán meg irjak hogy szedjem le.
gyanus hogy már ezt valaki kiprobalta.

(#35647) huncutka1029 válasza goyo2 (#35644) üzenetére


huncutka1029
addikt

ez normális LCD betegség, az edge lednél gyakoribb mint a direct lednél.
Természetesen javíthatsz rajta, de nem biztos hogy teljesen eltűnik.
Ha cserélteted, akkor sincs rá garancia, hogy a másik jobb lesz.

Alapból próbáld meg a háttérfényt levenni 32-38 érték közé,
a fényerőt pedig 45-50 közé.
A dinamikus kontraszt értékkel is kísérletezhetsz ezek után, ki, alacsony ,magas értéken nézd meg, ez is javíthat rajta.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#35648) farkas-j válasza nufenen111 (#35638) üzenetére


farkas-j
őstag

Én is bepróbálkoztam egy ilyen infrával. Megrendeltem. Tartaléknak ennyit megér ha tényleg jó lesz az LA660-hoz. Mennyi idő alatt jött meg? (gondolom 3-4 hét)

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#35649) Woodslave válasza goyo2 (#35644) üzenetére


Woodslave
nagyúr

orvosolható 0 háttérfény és 0 fényerősséggel :U (szóval nem, nincs olyan látható beállítás ahol eltűnik, de 660-nál van a local dimming azt próbáld) Amúgy nem tartja az LG hibának és kifoghatsz ugyanolyat vagy xarabbat

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35650) huncutka1029 válasza goyo2 (#35646) üzenetére


huncutka1029
addikt

nincs fólia, vagyis csak egy polarizációs szűrő van, de eszedbe ne jusson leszedni, mert akkor nem lesz 3D.
Valszleg arra gondol a használati írója, hogy a kereten szokott lenni mindenféle felirat, és matrica, és a készülék is "fólia" tasakban van.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.