Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) kovpist


kovpist
csendes tag

Akkor mit ajánlotok a 620 helyett?

(#13202) gulyasa válasza leon11 (#13196) üzenetére


gulyasa
őstag

Szerintem kevered az LW szériával.
De amúgy is valószínűleg az LM-eknél is csak okosítható távirányítóval lehetséges belépni a szerviz menübe. A saját távirányítójával nem lehetséges.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#13203) goldnarmz válasza kovpist (#13201) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

660at

(#13204) Tome08 válasza rasky (#13199) üzenetére


Tome08
tag

LM660S-re én is ezt a választ kaptam

"Igen, abban az esetben a készülék kezeli a 100Hz-es jelet is."

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13205) Tome08


Tome08
tag

Kérdés(LM660S)

Smart share beállításoknál, azt írja, hogy DIVX(R) VOD regisztráció szükséges a a következő oldalon

Http://vod.divix.com oldalon, majd ugye kapok egy kódot.

na de ezen az oldalon sajnos sehol nem látom, hova kéne beírnom :(

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13206) Cocos


Cocos
tag

Sziasztok!
Kérdésem:
Van egy 250gb-os IDE HDD külső házban.Rárakom a filmet, de sem a tv (5590),sem a lejátszó(bp620)nem lát benne semmit.(üresnek jelzi). A pc látja és lejátszható a film is.Tipp??

"A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

(#13207) Irwine_ válasza Tome08 (#13205) üzenetére


Irwine_
csendes tag

Először le kell tölteni a DivX Playert a szgépre.

(#13208) atirag válasza Irwine_ (#13207) üzenetére


atirag
őstag

Mire jó az? Mármint a divx reg? mert én nem szórakoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#13209) Azurooandrew válasza rasky (#13199) üzenetére


Azurooandrew
tag

Hát igen, az egyik angol tesztoldal eredménye

"Motion Resolution

The LG LM620T doesn’t feature a 100hz or 200hz-capable LCD panel, so unsurprisingly, it managed only about 300 lines out of a possible 1080 in the horizontally scrolling motion tesolution test from the FPD Benchmark Software disc. The black text on the grey background also displayed with white ghost images (overdrive errors).

Don’t be fooled by the fact that the 42LM620 features several [TruMotion] motion interpolation modes: the panel isn’t capable of any higher level of motion clarity, so enabling this option will only give films a “soap opera effect”, and do nothing to improve motion clarity with high motion video content (such as TV sports)"

Forrás: http://www.hdtvtest.co.uk/news/lg-42lm620t-47lm620t-201207091900.htm?page=Performance

[ Szerkesztve ]

(#13210) rasky válasza Azurooandrew (#13209) üzenetére


rasky
senior tag

Tudom, ezt a tesztet mondtam.

(#13211) kovpist


kovpist
csendes tag

És a 660 is csak 100hz-es?

(#13212) ilor14


ilor14
tag

És az LG LM570S az valódi 100hz-es?

(#13213) Tome08 válasza Irwine_ (#13207) üzenetére


Tome08
tag

igen, működik itt a kis útmutató

http://www.divx.com/en/movies/register-your-device

köszi a segítséget :C

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13214) blakey válasza kovpist (#13211) üzenetére


blakey
titán

Idén a 7xx-től 200Hz-esek (tavaly 659-től), de miért baj ha "csak" 100Hz?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13215) Tome08 válasza blakey (#13214) üzenetére


Tome08
tag

sajnos nagy dilemma eeez....most is néztem a meccset, de sajna nem HD ugye és persze a labda csak úgy folyik képen...

na de hol van ez leírva(hivatalos oldal, teszt), hogy LM660S képes "valós" 100hz leadására? :S

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13216) blakey válasza Tome08 (#13215) üzenetére


blakey
titán

Idei modelleknél sehol. Ki lehet számolni a tavalyi adatokból kiindulva, meg lehet kérdezni, le lehet mérni, stb. Ha folyik a képen a labda, akkor rosszak a beállítások, nálam teljesen rendben volt, enyém valódi 200Hz-es, de a 100Hz-esen is tökéletes. Képjavítók kikapcsolva, valamennyire kalibrálva a készülék, stb. A beállításokat nézd meg, esetleg teszteket olvasgass, hátha vannak beállítások és azokat érdemes kipróbálni, sokat javíthatnak a mostani beállításaidhoz képest.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13217) Tome08 válasza blakey (#13216) üzenetére


Tome08
tag

ez alapján állítottam be:

"A legjobb beállításokat a profi színprofilból kiindulva az alábbi helyen találtuk meg: háttérfény 51, kontraszt 88, fényerő 49, képélesség 0-10 között, felbontástól függően (HD: 0, SD: 10). A képjavítóknál már több módosításra váró paraméter volt: árnyalat R4, dinamikus kontraszt ki, szuper felbontás ki, színskála normál, élkiemelő ki, gamma 2,2, zajcsökkentés ki, MPEG-zajcsökkentés ki, fekete szint magas (csak HDMI bemenetnél állítható), helyi sötétítés ki vagy alacsony, TruMotion ki. Ezekkel a beállításokkal 3,2-es átlagos deltaE-t, 2,2-es gammát, 6700K-s színhőmérsékletet és 126 cd/m²-es fényerőt kaptunk, a fekete fényerőssége pedig 0,12 cd/m² volt, a kontrasztarány így 1100:1-hez volt, ami egy IPS paneltől nem rossz teljesítmény."

forrás:

http://www.geeks.hu/tesztek/120718_lg_47lm660s_3d_lcd_teve_teszt?page=0,1

van esetleg más javaslat?

előre is köszi a segítséget

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13218) ilor14


ilor14
tag

És az LM570S hány hz-es?

(#13219) blakey válasza Tome08 (#13217) üzenetére


blakey
titán

Személy szerint a háttérfényt levenném 35 és 40 közé, kontraszt és fényerő viszonya elviekben oké, képélesség sd esetén lehet magasaab (igaz a számozást nem tudom, nekem tavalyi modell van), az árnyalat és a színtelítettség a tesztábra szerint jól beállítható és a mérések is igazolják (igaz tavalyi modellnél), színhőmérséklet meleg legyen, fekete szint alacsony legyen hdmi esetén, gondolom nem RGB-vel táplálod, a blu-ray lejátszók, médialejátszók általában nem RGB jelet küldenek ki, nekik alacsonyra kell állítani, kivéve ha menüben átállítottad. A beállítás is mutatja, hogy nem igazán jó a kalibráció. Sajnos személyes tapasztalatom nincs ezzel a készülékkel, de az idei modellekről mindenki mást mond, van akinek nagyon bejön és minden über frankó, van aki meg panaszkodik, hogy így vagy úgy, de rossz a megjelenítés.

(#13218) ilor14
Ez egy nagyon jó kérdés, ha ilyened van és minden oké, akkor semmit sem számít, hogy hány Hz. Ha azt nézzük, hogy elviekben a 400Hz MCI valódi 100Hz akkor a 200Hz MCI 50Hz, de sajnos az idei modellek esetében nem lehetünk biztosak, tavaly konkrétan oda volt írva.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13220) Tome08 válasza blakey (#13219) üzenetére


Tome08
tag

ez az elmélet megdőlt ugye mert a 620s is 400Hz MCI, de az angol teszt ugye mégis 50hz-et mért, ezért is furdal nagyon kiváncsiság, hogy a 660s képes-e valós 100hz-et, mert ha mégse nagyon dühös leszek :S

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13221) Kabel15 válasza Tome08 (#13220) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Ez a HZ számolgatás engem is érdekel. 620S-t szeretnék venni de én azt hittem hogy ez 400HZ es. Ezek szerint nem. De nem úgy van hogy a 3D 200HZ nél kezdődik? Most akkor hogy is van ez? Nekem foci akciófilm nézésre és hasonlókra kéne a TV. Ja és majd next gen konzolokhoz. Lehet mégse olyan jó döntés ez a TV? De akkor miért csodálják olyan sokan a neten? Annyira nem is a szám ami érdekel. Hanem az hogy ne kelljen fent akadnom film nézés közbe a szaggatáson.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#13222) ilor14 válasza Kabel15 (#13221) üzenetére


ilor14
tag

BloodRay most írta,hogy a 620 VALÓDI 100HZ-es! LG dolgozó csak tudja,hogy hány hz-es!

(#13223) Shadan


Shadan
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy 42LW5590-es TV-t. Külső winchesterem még nincs hozzá, így a DWR funkciót nem tudom kipróbálni. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy ez pontosan hogyan működik? Ha inicializálok egy külső winchestert, akkor be tudom állítani, hogy melyik nap, melyik csatornáról, mikortól meddig vegyen fel? Vagy csak akkor működik a DWR, ha én kézzel elindítom felvételt, és addig, amíg ki nem kapcsolom? Mielőtt beruháznék egy winchesterre, fontos lenne tudnom, mert a 2. esetben nem költök rá, nekem az 1. esetre kellene.

Köszi előre is a választ!

(#13224) nymark válasza Tome08 (#13205) üzenetére


nymark
csendes tag

Szia!

Divx player kell a gépedre, ott VOD regisztráció, kapsz egy .divx file-t, amit pendriveon, hálózaton lejátszol a TV-n és így lesz regisztrálva.

(#13225) nymark válasza Kabel15 (#13221) üzenetére


nymark
csendes tag

200hz csak a active szemüveges megoldásnál követelmény.

(#13226) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Ahogy nézem rohamosan csökken a TV-k ára. 42LM660S-t már 205.000ft ért adják. a 620S-t pedig 170k ért. Ha szerencsém van mire össze jön a pénzem már megkapom a 660S-t 180-190 környékén és akkor azt veszem :DD

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#13227) blakey válasza Kabel15 (#13221) üzenetére


blakey
titán

A 400Hz az MCI (Motion Clarity Index), nem a valós frkevenciát tükrözi, ha úgy tetszik ez a turbó freki. A passzív 3D feltételei nem azonosak az aktív 3D-vel. Hogy ki mit mond az sajnos nem mindig úgy van, LG szerint valódi 100Hz-es, teszt szerint nem az és a felhasználok is panaszkodnak. Kiváncsi leszek még egy-két tesztre, mert eddig csak egy van és aszerint nem 100Hz-es.

(#13222) ilor14
Addig amíg nem mérte le csak azt mondhatja amit mondanak neki. Egy jól átfogó és összehasonlító teszt nem ártana a 660-assal és akkor előrébb lennénk.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13228) Fang válasza Tome08 (#13220) üzenetére


Fang
aktív tag

szerintem tök mind1 hogy valódi vagy nem valódi 100Hz amíg a képe szép, nem mosódik stb. ez "csak" addig fontos amíg hanza nem viszi az ember és ki nem próbálja! Vásárlás előtt természetesen én is minden apróságot átrágtam
Nekem is LM660S van, néztem rajta már olimpiát, teniszt, focit, akció filmet, animációs filmet, HD, SD tv adást, 3D-t, stb.... igazából sehol sem találtam hibát... a labdák nem mosódtak el, felhősödést nem láttam
Felőlem akár 20 Hz-es (tudom hülyeség :)) ) is lehet amíg a képe tökéletes...

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#13229) Tome08 válasza nymark (#13224) üzenetére


Tome08
tag

igen köszi, sikerült megoldani :)

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13230) Tome08 válasza ilor14 (#13222) üzenetére


Tome08
tag

de hiába mondja azt, amikor kitesztelték UK-ba, vagy annak nem hiszünk? :)

amúgy játék közbe így néz ki a 620s
http://www.youtube.com/watch?v=4SZjzRgrrfU

ez hol 100hz?

bár engem igazából a 660s érdekel, hogy mit is tud. Veletek csak kötekszek :))

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13231) Fang válasza Kabel15 (#13226) üzenetére


Fang
aktív tag

Kábel15!

Itt van néhány árdiagramm elég beszédesek :)

[47lm660S]

[47lm620S]

[42lm660S]

[42lm620S]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#13232) Tome08 válasza Fang (#13228) üzenetére


Tome08
tag

Ez igazán jól hangzik, a HD adásokba én se találtam hibát, de az SD mondhatni katasztrófa.
a játékot 7végén tesztelem....
Amúgy milyen szolgáltatónál vagy? Milyen beállításokat használsz?

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13233) Kabel15 válasza Tome08 (#13230) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Biztos én vagyok a vak de nem látom a hibát :DDD

Minden esetre még ráérek. Jövő hónapig csak lesz pár + teszt amivel előrébb jutok. Ma meg felmegyek pestre végig járok pár üzletet megnézni őket élőbe :D

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#13234) Fang válasza Tome08 (#13232) üzenetére


Fang
aktív tag

Németországban élek és a KabelDeutschland a szolgáltatóm szóval gondolom ezzel nem sokat segítettem :) Egyébként szerintem az SD adás minősége is egész jó, habár ez függ a tv méretétől is, nekem a 47-es van, ha neked nagyobb van azon valóban elképzelhető, hogy már nem annyira jó...
A beállításoknál én is a geeks.hu-s teszből indultam ki, azokat módosítgattam ízlés szerint, igaz még nem értem teljesen a végére... így munkahelyről konkrétabbat nem tudok mondani....
Játékokat még nem próbáltam rajta, annak az eredménye majd engem is érdekelne. konzolt vagy PC-t kötsz rá?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#13235) Tome08


Tome08
tag

amúgy van egy okos, de itt 660T-ről beszélnek
van valami különbség vajon a 660T és az S között?

http://www.avforums.com/forums/hardware-reviews/1643470-lg-lm660-42lm660t-3d-led-lcd-tv-review.html

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13236) Tome08 válasza Fang (#13234) üzenetére


Tome08
tag

Ja bocsánat, állítólag ott még a fű is zöldebb :)))
amúgy 42" csupán, de átlagban kb. 2 méterre vagyok ami tudom kicsit közeli, hétvégén rendezem is a szobát :D
amúgy PS3-at zúzok majd rá, kiváncsi leszek én is :)
majd küld el lszi priv-be a beállításokat.

előre is köszi

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13237) fujitsu97


fujitsu97
csendes tag

Üdv, ismét!
Kérdésem, hogy LG 42LW659S TV-n, külső merevlemezről, lehet lejátszani valamilyen módon BDMV-s HD filmeket???

(#13238) gulyasa válasza fujitsu97 (#13237) üzenetére


gulyasa
őstag

Nem. Az M2TS fájlokat nem ismeri a beépített lejátszója.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#13239) aszamóca válasza Fang (#13228) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Ezzel a felhősödés témával vitáznék azért.
Nekem elégé látszik a megvilágítás a 47'-os 660-asnál.
Ha a fényerőt lejeb veszem, akkor meg elég sötét a kép.
Még úgy is, hogy, sötét szobába nézem, leeresztett redőnyöknél a tükröződés végett.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#13240) Fang válasza aszamóca (#13239) üzenetére


Fang
aktív tag

Ne keverjük össze a felhősödést és a sarkokban/széleknél látható bevilágítást, mert tudomásom szerint a kettő nem egy és ugyan az!
A felhősödésről [EZEN] a linken találhatsz képeket a "Clouding, felhősödés" bekezdésben és kétlem, hogy ilyet tapasztalnál, de ha mégis hát... akkor ott vmi gáz van -szerk- igaz itt is említik a sarkoknál a bevilágítást de én felhősödés alatt a képeken látható förtelmet érteném inkább... ha ilyet produkált volna egy 1000€-s tv már rég vissza küldtem volna - szerk -
Nálam ilyesmi nem jelentkezett!

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#13241) aszamóca válasza Fang (#13240) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Igaz, nem középütt, foltokban, hanem a szélektől befelé egyre gyengülve van ezek szerint, ez a nem felhősödésnek hívott effektus.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#13242) Fang válasza aszamóca (#13241) üzenetére


Fang
aktív tag

Ezt én is tapasztaltam a sarkoknál, de szerintem nem zavaró. Ha az ember a filmre vagy bármilyen adásra figyel sztem észre sem veszi, de hát nem vagyunk egyformák. Biztosan van olyan eset, hogy mégis problémás, de abba hálistennek még nem futottam bele.

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#13243) aszamóca válasza Fang (#13242) üzenetére


aszamóca
aktív tag

21:9 formátum esetén a fekete sávokban észlelhető, ha sötétebb jelenetek vannak.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#13244) Tome08


Tome08
tag

újabb furfangos kérdés :)

Tehát van egy notim HDMI és VGA kimenettel, egy + monitor már van rajta, most rákötöttem a TV-t is, de egyszerre nem tudom használni, csak vagy a monitort vagy a TV-t
három egyszerre nem megy? :D én azt szeretném, van valami upppp? :)

Mi 12x / LG 42LM660S / LG 65C22

(#13245) tigipuf válasza Tome08 (#13244) üzenetére


tigipuf
senior tag

valószínűleg nem,a + monitor milyen csatin lóg,ha már foglalt a VGA és a HDMI is?
Nem hiszem ,hogy lehetséges 2 digitális és 1 analóg kimenet használata notinál egy időben,még asztali kártyáknál is necces.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#13246) kovpist


kovpist
csendes tag

Hát most már tényleg nem tudom milyen tv-t vegyek. :D
Valakinek valami ötlete? Esetleg Samsungból?

(#13247) tigipuf válasza kovpist (#13246) üzenetére


tigipuf
senior tag

Lg fórumon ez kérdés :Y ?
Viccet félretéve neked kell eldöntened :K

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#13248) huncutka1029 válasza Shadan (#13223) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia
Akkor pár szó a DVR-ről.
- minimum 40 GB vinyó kell hozzá.
Az LW sorozat kicsit válogatós, nem minden típussal működik helyesen.
Ami nekem bevált az a külső táp nélküli Samsung portable 2 2,5" note book vinyó. 320GB
-1Tb-ig gond nélkül kezeli a vinyókat, 2 Tb- már nem mindegyik jó neki. vannak a régebbi HSZ-ben típus ajánlások ha érdekel keress vissza.
- a 320GB ra lefoglal 40 gb-t a time shiftnek, a többire vesz fel.
jelen esetben SD adásból 80 órát, HD adásból 39 órát vesz fel mielőtt megtelik.
- a felvételi listát eléred a home- menüben a főképernyőn, vagy a bemeneti listában a megfelelő ikon mellett.
A jobb felső sarokban indikálja a foglalt, és szabad területet, valamint kiírja hány óra szabad hely van még.
- formázatlan winchster kell neki a DVR-hez, a TV fogja inicializálni.
Ha formázott vinyót szeretnél használni akkor a csatlakoztatása után a Q-menu -ből éred el a formázás opciót.
- a felvétel CSAK ÉS KIZÁRÓLAG A DIGITÁLIS ADÁSOKKAL MŰKÖDIK! analóggal nem
- nem vesz fel külső forrásból sem, pl set top box stb...
- a felvétel indítható kézzel, a rec gomb megnyomásával, vagy ha magic motion távpiszkát használsz akkor az információs sávon megjelenő virtuális felvétel gombbal is.
- alapesetben a felvételek 30 perc hosszúak, ha időzített felvételt indítasz. ilyen esetekben meg kell adnod a guide menüben a felvétel gyakoriságát, hetente, vagy egyszer vegye fel az adott műsort, kezdő, befejező időpontot is meg kell adni/ nézni ezután kapsz egy figyelmeztető üzit, hogy a felvétel előtt az USB eszköznek csatlakoztatva kell lenni.
- az ütemezett felvételhez nem kell a TV-t bekapcsolni, illetve a felvétel közben ki is kapcsolhatod a készüléket, a felvétel folytatására rá fog kérdezni. :C
- VISZONT FELVÉTEL KÖZBEN NEM LEHET CSATORNÁT VÁLTANI!!!
- a time shift automatikusan elindul ha rajta van a DVR vinyó, az utolsó két órát automatikusan rögzíti, így az élő TV adást megállíthatod, visszatekerheted, stb, ilyenkor váltogathatsz csatornát, azokat is rögzíti, így ha a reklám alatt pl belenézel egy meccsbe, akkor azt két órán belül ismét megnézheted.
Ellenben ha kikapcsolod a tv-t akkor ezek az adatok elvesznek, nem tárolja le a TV.
- még valami, amit minden héten megkérdez valaki a DVR- kapcsán:
SAJNOS JELENLEG NINCS OLYAN DEKÓDOLÓ SZOFTVER, AMIVEL A DVR FELVÉTELEKET KI LEHETNE MENTENI, ÍRNI HOGY MÁS ESZKÖZÖN IS LE TUDD JÁTSZANI. CSak és kizárólag azon a készüléken nézhető, amelyiken rögzítetted.

Remélem segítettem. Üdv
huncutka1029 :)

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#13249) kovpist


kovpist
csendes tag

Tudom hogy nem idevaló a samsung de már nem tudom hogy melyik lenne jó

(#13250) huncutka1029 válasza kovpist (#13249) üzenetére


huncutka1029
addikt

Az a jó választás, amelyiket meglátsz az üzletben, és és a szíved a torkodba ugrik, eláll a szavad, és azt üvöltöd reszkető lábakkal, hogy EZT AAKAROOOMMMM!!!! :Y
Te tudod mik az igényeid, és mi tetszik.
Mi nem dönthetünk helyetted.

- samsungok szebbek, külsőre, tele csicsás ficsörökkel, amiből sok elkelne az LG-be is.
- LG visszafogottabb külső, nem mindig a legfrissebb szoft, és hardver, de igen jól összerakott, és kitalált, értékálló készülékek.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.