Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) #03969024 válasza betyarr (#12550) üzenetére


#03969024
törölt tag

Ha jól emlékszem, a két készülék között csupán a DVR az eltérés, tehát az ottani beállítások kiindulási alapnak jók, aztán finomíthatod ízlésed szerint.

(#12552) Z10N


Z10N
veterán

Hello,

Adott egy nagyker lista es onnan kellene valasztani melyik legyen (max 140k, 40-42"):

phil 40pfl5606h (116,6k)
sam ue40eh5000 (121k)
lg 42lv375s (130k)
sam ue40eh5300 (131k)
lg 42ls3400 (134k)
pana tx-l42e5e (139k)
lg 42ls5600 (139k)

Tudom, hogy LG topik, de mivel a nagy tobbseg LG a listan gondoltam megkerdezem. Koszonom a valaszokat :R

Udv, Z.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#12553) betyarr válasza #03969024 (#12551) üzenetére


betyarr
veterán

köszi!

most olvasgatom megint az lg 47lm660s tesztet.állítólag a 660s és a 620s között csak wifi,usb aljzat és magic táv különbség van,de árban elég brutálisan olcsóbb a 620s.vajon érdemesebb lenne vennem a 47lw5590 helyett a 620-ast?kb 4e a difi árban. jelentősen jobb lenne,vagy csodát ne várjak képminőségben?

(#12554) blakey válasza betyarr (#12547) üzenetére


blakey
titán

Eddig mindegyik tv-n működött az automatikus hangerő, ezt külön kell beállítani a menüben utána minden bemenetre vonatkozik. A képarányváltás működik ha a szolgáltató küldi a jelet.

…vajon érdemesebb lenne vennem a 47lw5590 helyett a 620-ast?kb 4e a difi árban. jelentősen jobb lenne,vagy csodát ne várjak képminőségben?

Neked kell látnod, hogy megéri-e vagy sem, ha egy tavalyi modell annyiba kerül mint egy idei, akkor lehet, hogy a tavalyi jobb, de ez csak egy feltételezés.

Kezeli a dts meg ilyeneket imádom mikor szempont egy tv vásárlásásnál, szerintem sokkal többet kéne számítson a képi megjelenítés, de ugye mindenkinek más a szempont, egy jó megjelenítő és egy mediaplayer sokkal többet tud, mint egy "dts-sel bíró smart tv". Egyik tv-m médialejátszóját sem használtam és nem is fogom.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12555) #03969024 válasza Z10N (#12552) üzenetére


#03969024
törölt tag

Ha az árakat nézem, azok jók. A készülékek... Mind 50 Hz-es. Mit néznél rajta?

(#12556) huncutka1029 válasza betyarr (#12553) üzenetére


huncutka1029
addikt

ne a képminőségben várj csodát, az LM kezeli a DTS hangsávot, az LW nem.

Az LW matt-b kijelzővel van, így nem tükröződik annyira világos helyen sem.
az LM sorozatban flash10 van, így közvetlenül a neten nézheted a videók nagy részét, nem kell a youtube alkalmazáson keresztül pöcsölni,
az LW ben csak flash 9 van, és nem is lehet updatelni.

a magic motion jó dolog! ha külön veszet 8-10 K az LW-hez az AR-200 sorozat jó, az LM hez a 300-as.
Ha megteheted, akkor a 660s -t vedd meg, ha szűkebb a költségvetés akkor 620-at

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#12557) betyarr válasza huncutka1029 (#12556) üzenetére


betyarr
veterán

660 semmiképp,de a 620 még beleférne.bár ma leadtam a rendelésem,remélem holnap még fogják engedni a csereberélést a helyi webshopban :B

(#12558) #03969024 válasza betyarr (#12553) üzenetére


#03969024
törölt tag

Ha jól látom, a 620-ason LAN sincs. Képre nem hiszem, hogy nagy difi lenne, kérdezd BloodRay-t, ő biztosan látta egymás mellett a két TV-t. Fontos a gari hossza is.

(#12554) blakey Van auto hangerő, csak az LD750-esen nem jól működik. Folyamatosan ingadozik a hangerő, kis mértékben ugyan, de észlelhető. Ezért nekem olyan, mintha nem is lenne...

(#12559) Z10N válasza #03969024 (#12555) üzenetére


Z10N
veterán

720p/1080p mkv sorozatok/filmek, neha x360, megy ugye Mindig TV streamet. A 3db lg-rol tudnal egy gyors tajekoztatot adni "mi merre hany meter" tudas stb. illetve melyiket valasztanad. Koszonom.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#12560) rasky válasza #03969024 (#12558) üzenetére


rasky
senior tag

Hogyne lenne LAN, hiszen smart tv.

(#12561) betyarr válasza blakey (#12554) üzenetére


betyarr
veterán

igazából nem tudom.nagyon tanácstalan vagyok.a 660-ról van egy teszt (az 5590-ről mellesleg nem találtam,csak az 5500-ról),ami azt írja hogy nagyon jó,nagyon szuper,és állítólag teljesen ua mint a 620,leszámítva azokat a dolgokat,amiket írtam.nyilván nem elsődleges szempont a dts.
a 620-ban amúgy ami megfogott,az a dizájn.ez sem elsődleges,de mégiscsak bámulni fogom pár éven át.nyilván bámulom én a puritánabbat is (naná,hogy!) ha esetleg jobb.

(#12562) #03969024 válasza Z10N (#12552) üzenetére


#03969024
törölt tag

Őszintén szólva, nekem nem jöttek be az 50 Hz-es TV-k, még a 100-asok sem igazán. Ha a listát nézem, képileg talán a Philips lenne a legjobb, de már nagyon régi modell, s állítólag a megbízhatósága sem az igazi. Ha már mindenáron ezekből kell választani, akkor az 5600-as, vagy a Pana, bár azt még nem láttam, de nem írnak rosszat róla. A helyedben megkérdezném a Samu topikban is, én kissé elfogult vagyok az IPS panel irányába, s tudni kell, a Samuknak azért jobb a feketéje, bár gyengébbek a színei.

(#12560) rasky Igaz, én csak ránéztem az LG honlapján. úgy néz ki, már bennük sem lehet bízni.

(#12563) blakey válasza betyarr (#12561) üzenetére


blakey
titán

A dizájn is része a választásnak, de a legfontosabb a képminőség, szerintem, a 620-as sem fényes, inkább félmatt, szerintem a képminősége nem jobb, de mindenki másképp látja. Azt válaszd amelyik megfelel az igényeidnek, mindkettő jó választás, egyikkel sem lössz mellé.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12564) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Azlenne a kérdésem hogy kollégám vett egy LG 32LH2000 típusú LCD tv-t. Viszont olyan gondja lenne vele hogy hátul van 1 usb port, ami service only, tehát csak szervízport.

Szerintetek van arra bármi lehetőség hogy ezt a portot munkára lehessen bírni pl divx film lejátszására? Vagy lehetetlen?

iPhone 13 Pro Max

(#12565) jooker82 válasza jozsi252 (#12564) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én próbáltam de nemigazán lehet...meg nincs is rá szoft,sajnos... Az LH 3000-et már lehet,nekem az van és mindent lejátszik...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12566) kghdzt


kghdzt
csendes tag

Üdv !
Teljesen laikus vagyok. LED tv-t szeretnék venni. Nem akarok hozzá csatlakoztatni semmit, csak tv adást nézni. Melyiket válasszam:
Samsung UE32EH5000 vagy LG 32LE5300 Mennyire fontos a full HD ?
Köszönöm ha valaki tud segíteni. :)

(#12567) jozsi252 válasza jooker82 (#12565) üzenetére


jozsi252
veterán

Ahh értem akkor felejtős. Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#12568) jotek007


jotek007
csendes tag

Sziasztok!

LM660s ad tápot(5V) az aktív antennának? Ha nem akkor marad a passzív.

(#12569) gulyasa válasza kghdzt (#12566) üzenetére


gulyasa
őstag

A nézési távolság és a képátló aránya a lényeges - kapcsolatban a HDReady-vel vagy FullHD-vel.
Az sem mindegy, hogy a földi sugárzási MinDigTV csatornákat akarsz nézni vagy valamelyik kábel, IPTV vagy SAT szolgáltatónál vagy.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#12570) atirag


atirag
őstag

Olvasgatom itt a tapasztalatokat és arról nem igen esik szó,hogy lan-on vagy wifin keresztül nézitek e a filmeket.
Mert nekem már a második router van beüzemelve és ez sem az igazi. Csak a gigabit-es lan-os a jó erre a célra?
Mert wifin viszont sokkal lassabb már a mappában lépkedés is. Mondjuk ugyan annyira akad mint lan-on:)
Ki milyen routert használ és full hd-t milyen gyakran néz rajta?

(#12571) #03969024 válasza atirag (#12570) üzenetére


#03969024
törölt tag

Olvasgatom itt a tapasztalatokat és arról nem igen esik szó,hogy lan-on vagy wifin keresztül nézitek e a filmeket.

Szerintem kevesen szenvednek ezzel, vagy közvetlenül a TV-re teszik a pen-t, vagy hdd-t, illetve valamilyen külső lejátszót használnak. A gigabites routernek csak akkor van értelme, ha a TV-ben is gigás a LAN, de ez azért ritka.

(#12572) tomyka74 válasza atirag (#12570) üzenetére


tomyka74
senior tag

én egyiket sem (42LM660s), pont az ilyen szarakodások miatt!! HDMI kábellel összekötöttem a PC-t a tv-vel él kész. a leggyorsabb legstabilabb legjobb minőség, én nem is értem az emberek miért erőltetik ezt a Lan-Wifi-router kucigolást!
Te is inkább a HDMI kábelt erőltesd ha van lehetőséged és minden problémád " varázsütésre " megoldódik!! :Y :DD

(#12573) atirag válasza #03969024 (#12571) üzenetére


atirag
őstag

Akkor ez egyszerűen rossz? Az a baj a hdd-vel,hogy mindig rá kell másolni és ez plusz idő.
Vennék media playert is ha az tudná,de azok sem tudnak full hd-t lejátszani hálózaton keresztűl :W
Vagy nem működnek együtt a tv távjával. Ha tud valaki ellenpéldát akkor szóljon :R
Hihetetetlen,hogy full hd tv-n szar avikat kell lejátszani ha folyamatos lejátszást akarok :(

(#12574) atirag válasza tomyka74 (#12572) üzenetére


atirag
őstag

Igen nagyon jó a hdmi-s kapcsolat. Olyan is van egyébként. Csak így nem kell felkelnem az ágyból és tudom vezérelni is. Amit a hdmi-n kiküldött képnél nem mondhatom el.
Sajna ez nem a kényelmeseknek van. egyébként amíg nem vettem új tv-t így használtam.

(#12575) #03969024 válasza atirag (#12574) üzenetére


#03969024
törölt tag

Azért arra is van számtalan, nem is drága megoldás, hogy ne kelljen kimászni az ágyból...

(#12576) blakey válasza atirag (#12570) üzenetére


blakey
titán

Egy n-es router az 1080p-s mkv-kat minden gond nélkül továbbítja, a blu-ray isoknál lehetnek gondok, de azt egyik tv sem tudja lejátszani, a kábeles megoldás stabilabb, mint minden téren. Sorozatok nézésére teljesen oké a hálózati lejátszás viszont filmek nézésére inkább a külön lejátszót javaslom akár pc akár médialejátszó formájában.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12577) atirag válasza blakey (#12576) üzenetére


atirag
őstag

Igen gondolkoztam media lejátszón is,de csak az LG jöhet szóba jelenlegi tudásom alapján. Mert azt tudom vezérelni a tv távjával.

(#12578) blakey válasza atirag (#12577) üzenetére


blakey
titán

Tanítható táv amit egyszer kell megvenni és minden készüléket tudsz irányítani. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12579) Tibi 32


Tibi 32
csendes tag

Sziasztok! Segítsetek légyszi 42LW5590 tv működik optikai egérrel? A gyári távirányítóval macerás lépkedni, a mozgásérzékelős távirányító meg elég drága. Köszi a segítséget!

(#12580) atirag válasza blakey (#12578) üzenetére


atirag
őstag

Igen ismerek párat. De valószínűleg nem abból a fajtából ami egyszerű és jó.
Azt nem értem miért nem lehet úgy megcsinálni valamit,hogy jó legyen. Főleg,hogy pár apró dolog lenne ami hiányzik. A full hd is csak néha akad. Ami azt jelenti,hogy ha kicsit jobb az eszköz akkor működne.
De azért majd beszerzek egy jobb routert és kipróbálom. annyit megér.

[ Szerkesztve ]

(#12581) huncutka1029 válasza atirag (#12570) üzenetére


huncutka1029
addikt

Akkor olvass vissza figyelmesebben!
Kb két hétig kommenteltük, hogy miért akad a Routeren a wi-fi, és mi a gyógyszer rá.

N-es router kell, mert a többi csak 54 Mbit/sec adatátvitelre képes.
a típus mindegy.
Nekem Tp-link van, az is csak 54mbit-es de nem használom a wi-fi-részét, hanem lan-on van a tv, és a pc is. így is előferdül időnként, hogy full HD tartalomnál, megakad. párszor.
Ha fhd filmet akarok, akkor HDD-re kimásolom, és azt akasztom a tv-re.
Így műlödik a pörgetés, és nem is akad.
Lan-on a servio, plex, nero nem engedi hogy belepörgess a filmbe,illetve a tévé médialejátszója nem támogatja, ilyenkor vagy kiírja hogy a funkció nem elérhető most, vagy lefagy és ki kell kapcsolni a tévét.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#12582) huncutka1029 válasza tomyka74 (#12572) üzenetére


huncutka1029
addikt

Talán azért, mert a bejövő net a nappalimban van, a PC meg 15 méterrel odébb egy másik szobában? :Y

Egyszerűbb volt a házban behúzni a lan kábeleket, így később minden szobában lehet egy-egy gép, mint minden alkalommal kicipelni a pc-t a nappaliba.

Tudod nem mindenki lakik egy szobás garzonban.. :DD :DD :DD

Egyébbként ,most szerzek be egy NAS-t arra megy minden film, torrent stb, a tv-be megy HDMI, a pc meg lehúzza lanon ami kell. :C :R

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#12583) atirag válasza huncutka1029 (#12581) üzenetére


atirag
őstag

Figyelmesen olvasok. És válaszolok is. Jelenleg is N-es routert használok és nem jól működik.
A filmekbe meg csak abban az esetben nehéz(de etől még lehet) beletekerni ha full hd.
És lan-on és wifin is ugyan azt csinálja. Ha van valaki a hálón ha nincs.
És ezért gondoltam,hogy veszek egy tp-link wdr4300-as routert ami mindenben gyorsabb. hátha az megoldja a gondom. A hdd jó ötlet,de ahelyett ott van a pc. Azzal is össze van kötve. De ott csak az van,hogy elindítom és nézem. se pisi se semmi. És egy távirányítót használok mert a gyerek ezt is elhagyja vagy beesik az ágy mögé. Az amit még ritkábban használok az még inkább eltünne. A házi mozi távja rendszeresen akkor tünt el vagy nem volt kéznél mikor kellett volna. de a Simplink megoldotta és azt el is raktam a fiókba mert nem kell.

(#12584) huncutka1029 válasza atirag (#12583) üzenetére


huncutka1029
addikt

:R
A HDD egyébb iránt a DVR-miatt is jó, egy folyton lóg a TV-n
Ha PC vel össze van kötve, akkor lehet pisi, szünet, mert pause működik. :U

Csak akkor megint ott a kérdés, hogy HDMI, és a PC lejátszója, vagy LAN WAN és a tévé lejátszója legyen használva?.
Én a harmadik router helyett helyett neked ias egy NAS-t javasolnék pl egy ilyet... Igaz nem HDMI, csak usb csatolós, de van 2-3 usb port a tévén,
Ez tuti megoldja a gondot.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#12585) #03969024 válasza atirag (#12583) üzenetére


#03969024
törölt tag

Annak a routernek az árán már vehetsz médialejátszót, meg egy használt HDD-t is! Nem lehet, hogy valami szoftver fogja a hálózati sebességet? Mondjuk a víruskereső? Nekem 150-es WiFi van a HTPC-ben, de BD25 még egész jól átjön. Ha meg össze van kötve PC-vel, akkor nem lenne elég egy táv? Nekem kissé zavaros...

(#12586) atirag válasza #03969024 (#12585) üzenetére


atirag
őstag

Most felraktam a vargalex féle firmware-t és azt tesztelem.
És a média player az jó,de hihetetlen módon irtózom a sok távtól. És az univerzális is bannolva van nálam.

huncutka1029

Ezt nem ismerem. Miért is jó ez nekem? Össze tudom kötni a tv-vel és a pc-vel is?
De akkor ugyan úg a tv játsza le a filmet nem?

Más: Lehet valahogy feliratot rakni mkv mellé? Konkrétan a john cartert nézem szinkronosan és az idegen nyelvet nem feliratozza. Raktam mellé feliratot,de baszik rá:) Pedig ugyan az a file név is :F

[ Szerkesztve ]

(#12587) atirag válasza #03969024 (#12585) üzenetére


atirag
őstag

Ha zavaros akkor leírom. Ha pcvel játszóm akkor nincs vezérlés. Tehát felkelek az ágyból bekapcsolom a filmet visszafekszem és nézem. Semmi változtatás. Ha valamilyen alternatív móddal akarom irányítani akkor az egy plusz dolog. És nem is igazán stabil(pl. mobillal)
Most pont nézek egy full hd filmet (mert tesztelem a vargalex féle firmware-t) és ilyenkor a net 1Mb-el csökken. Ha beletekerek akkor 3Mb-el :Y

(#12588) #03969024 válasza atirag (#12587) üzenetére


#03969024
törölt tag

Akkor már csak két dolgot tudok ajánlani:
1. Vezeték nélküli billentyűzet tapipaddal. Ez ugye nem plusz, mert a géphez kell.
2. "Anyukám, menj, és kapcsold már be..." :)
Több ötletem nincs.

(#12589) aszamóca válasza atirag (#12587) üzenetére


aszamóca
aktív tag

A megoldás lehet egy multimédia kontroller az ámítógépbe, pl. az Imoon kínálatából.

[ Szerkesztve ]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#12590) Neo852


Neo852
csendes tag

ELADO LG42LW5590 3D LED TV. Eladnam 2012.02.10-en vasarolt tv-m. Kifogastalan alapotban, minden gyári tartozekkal 7db szemüveg, gyári doboz, stb... Ujjabb tipus vásárlasa miatt szeretnem eladni. Akit erdekel privbe írjon.

(#12591) atirag


atirag
őstag

A legjobb megoldás egy media player lenne az Lg kínálatából ami tud full hd-t játszani lan-on keresztül. Mert azt tudom a tv távjával simplink miatt vezérelni.
A nas-t nem ismerem. Bár lehet utána olvasok mire is jó.

Hihetetlen mennyi mindent vesz az ember a nyakába mikor új eszközt vesz. És akkor kiderül mennyire nem jó a hozzá szükséges kiszolgáló park. :N

[ Szerkesztve ]

(#12592) betyarr válasza Neo852 (#12590) üzenetére


betyarr
veterán

megkérdezhetem,hogy milyet veszel helyette?

(#12593) Tizso


Tizso
csendes tag

Sziasztok!
Ma vásároltam egy lm670s készüléket, de sehogy sem tudom egyszerre behozni a digitális és analóg adásokat. Automata hangoláson túl vagyok, de vagy az egyiket, vagy a másikat engedi csak. Van valakinek ötlete hogyan kell úgy hangolnihogy mindkét lista enne legyen és csak váltanom kelljen közöttük? Köszi

(#12594) gulyasa válasza Tizso (#12593) üzenetére


gulyasa
őstag

A digitális és az analóg adásoknak is ugyanaz a forrása? (Kábel?)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#12595) betyarr válasza huncutka1029 (#12584) üzenetére


betyarr
veterán

szia!

egy nas lanon összekötve egy tv-vel,az vajon tökéletesen tud működni?hd-nél sincs akadás?bár nem ide illik konkrétan,de egy nas egy bd játékossal lanon összekötve,az vajon tökéletes megoldás lenne?

köszönöm a válaszod előre is!

(#12596) SyneT87 válasza atirag (#12570) üzenetére


SyneT87
tag

szia,

ha még nem késő akkor én a 3d SBS filmeket is lanon keresztül nézem (20m-es kábel nappali és a dolgozóm között), természetesen akkor a full hd, hd és rip-ek is mind tökéltesen mennek akadás nélkül.

router: asus rt n16
kábel: cat5e vagy ajánlott a cat6
és persze gigabit

ja és a pc-ről pedig serviio-val osztom a cuccot és dlna segítségével pörgetem a dolgot.

ha van még kérdés írj

üdv

(#12597) Tizso


Tizso
csendes tag

Sziasztok!
Ma vásároltam egy 55LM670s-t. Kábeltévén jön az adás, mellyel néhány digitális csatornát is kapunk. Tudna segíteni valaki abban, hogy
1., hogy a bánatban kell hangolnom a csatornákat, hogy mind az anlóg, mind pedig a digitális csatornák elérhetőek legyenek a listámban? Eddig csak külön-külön tudtam használni őket (miközben a másik csoport nem volt elérhető).
2., Nem digitális a házimozi erősítőm (nincs HDMI csatlakozó rajta). Szeretném a TV hangját az erősítőn keresztül hallgatni. Van ötletetek, hogyan lehet? Milyen kábel kell hozá? A Toshibán korábban simán sikerült RCA-val, de itt nem megy (Compositban és Componentben is próbáltam :((( )
Köszi

(#12598) Tizso válasza gulyasa (#12594) üzenetére


Tizso
csendes tag

Igen, a digi és ana forrás is ugyanazon a kábelen jön

(#12599) gulyasa válasza Tizso (#12597) üzenetére


gulyasa
őstag

Én is Digi kábeles vagyok. Kicsit alábecsült megállapítás, hogy az analógok mellett "néhány" digitális is jön. Valójában jóval több csatorna jön digitális formában, mint analógban.

1. Bár idén vettem én is tévét, de az enyém tavalyi modell (42LW5500). Beüzemeléskor simán automata hangolással megkereste az összes digitális tévé- és rádiócsatornát és az analóg tévécsatornákat is. (Mondjuk én egy, a helyi tévé kivételével az összes analóg csatornát töröltem.A helyi tévét csak analógban adják nálunk, a többit pedig a fentebb írt mondatom miatt töröltem, hiszen minden csatorna jön digitális minőségben, akkor meg minek tárolgatni a sokkal rosszabb analóg változatukat is...?)

2. Azt írod "nem digitális" az erősítőd, de ugyanakkor "házimozi erősítőről" írsz. Akkor viszont kellene rajta lenni optikai bemenetnek is. Használd azt.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#12600) jooker82 válasza gulyasa (#12599) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azt,hogy lehet megállapitani,h analogba,vagy digitálisan jön egy csatorna?? Az invitel,hogy adja??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.